Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 14002
  • Návštěvy: 1687/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12425
    Týden:
    1687
    Dnes:
    124
    On-line:
    3

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Kolovraty - Motorlet Praha B 3:2 (0:1)
    So 10.08. 10:15 Podolí - Viktoria Žižkov B 3:5 (0:3)
    So 10.08. 10:30 Př. Kopanina - Újezd P4 1:1 (0:0)
    So 10.08. 10:30 Hostivař - Zličín 1:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Královice - Uhelné sklady 5:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Radotín - Dukla JM 4:2 (0:0)
    Ne 11.08. 14:00 Admira Praha B - Třeboradice 3:4 (1:3)
    Ne 11.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Vyšehrad B 2:0 (1:0)

    2.kolo

    16.08. 18:00 Uhelné sklady - Hostivař 3:1 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Újezd P4 - Královice 2:0 (0:0)
    So 17.08. 10:30 Zličín - Radotín 1:4 (1:2)
    So 17.08. 10:30 Třeboradice - Kolovraty 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Viktoria Žižkov B - Př. Kopanina 5:1 (2:1)
    Ne 18.08. 15:00 Vyšehrad B - Dukla JM 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Motorlet Praha B - Podolí 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Admira Praha B 2:2 (2:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Kolovraty - Újezd nad Lesy 5:3 (3:1)
    So 24.08. 10:15 Podolí - Třeboradice 4:2 (0:1)
    So 24.08. 10:30 Hostivař - Újezd P4 3:4 (1:3)
    So 24.08. 10:30 Dukla JM - Zličín 5:0 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 5:0 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Radotín - Uhelné sklady 1:3 (0:1)
    Ne 25.08. 10:30 Královice - Viktoria Žižkov B 2:4 (0:2)
    Ne 25.08. 14:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 4:1 (1:0)

    4.kolo

    30.08. 17:45 Uhelné sklady - Dukla JM 2:1 (1:1)
    So 31.08. 10:15 Újezd P4 - Radotín 4:2 (2:1)
    So 31.08. 10:15 Motorlet Praha B - Královice 2:2 (1:2)
    So 31.08. 10:30 Třeboradice - Př. Kopanina 3:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Vyšehrad B - Zličín 4:1 (3:1)
    Ne 01.09. 12:00 Viktoria Žižkov B - Hostivař 2:2 (2:1)
    Ne 01.09. 14:00 Admira Praha B - Kolovraty 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Podolí 3:1 (2:0)

    5.kolo

    06.09. 17:30 Radotín - Viktoria Žižkov B 3:0 (2:0)
    So 07.09. 10:15 Kolovraty - Vyšehrad B 3:3 (2:1)
    So 07.09. 10:15 Podolí - Admira Praha B 1:2 (0:2)
    So 07.09. 10:30 Královice - Třeboradice 5:0 (1:0)
    So 07.09. 10:30 Dukla JM - Újezd P4 2:5 (0:4)
    So 07.09. 10:30 Zličín - Uhelné sklady 4:3 (4:2)
    So 07.09. 17:00 Př. Kopanina - Újezd nad Lesy 6:3 (4:1)
    Ne 08.09. 10:30 Hostivař - Motorlet Praha B 4:3 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Újezd P4 - Zličín 5:3 (2:2)
    So 14.09. 10:15 Motorlet Praha B - Radotín 2:0 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Kolovraty - Podolí 1:3 (0:3)
    So 14.09. 10:30 Třeboradice - Hostivař 0:1 (0:1)
    So 14.09. 15:00 Vyšehrad B - Uhelné sklady 4:2 (0:0)
    Ne 15.09. 14:00 Admira Praha B - Př. Kopanina 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Dukla JM 2:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:30 Újezd nad Lesy - Královice 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Podolí - Vyšehrad B 3:1 (2:1)
    So 21.09. 10:30 Královice - Admira Praha B 2:2 (0:1)
    So 21.09. 10:30 Hostivař - Újezd nad Lesy 1:3 (0:2)
    So 21.09. 10:30 Dukla JM - Motorlet Praha B 7:1 (4:1)
    So 21.09. 10:30 Zličín - Viktoria Žižkov B 3:0 (1:0)
    So 21.09. 10:30 Uhelné sklady - Újezd P4 1:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Př. Kopanina - Kolovraty 1:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Radotín - Třeboradice 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Kolovraty - Královice 1:4 (0:2)
    So 28.09. 10:15 Podolí - Př. Kopanina 3:1 (2:0)
    So 28.09. 10:30 Třeboradice - Dukla JM 5:2 (0:1)
    So 28.09. 15:00 Vyšehrad B - Újezd P4 3:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Viktoria Žižkov B - Uhelné sklady 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 14:00 Admira Praha B - Hostivař 5:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Motorlet Praha B - Zličín 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Újezd nad Lesy - Radotín 5:0 (4:0)

    9.kolo

    04.10. 16:30 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 1:5 (1:1)
    So 05.10. 10:15 Újezd P4 - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:1)
    So 05.10. 10:30 Královice - Podolí 4:0 (2:0)
    So 05.10. 10:30 Dukla JM - Újezd nad Lesy 3:1 (2:0)
    So 05.10. 10:30 Zličín - Třeboradice 2:2 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Př. Kopanina - Vyšehrad B 4:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Radotín - Admira Praha B 1:2 (1:0)
    St 16.10. 16:00 Hostivař - Kolovraty 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 2:0 (0:0)
    So 12.10. 10:15 Motorlet Praha B - Újezd P4 1:1 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Kolovraty - Radotín 2:0 (1:0)
    So 12.10. 10:15 Podolí - Hostivař 3:1 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Př. Kopanina - Královice 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 14:00 Admira Praha B - Dukla JM 3:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Třeboradice - Uhelné sklady 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Újezd nad Lesy - Zličín 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Újezd P4 - Třeboradice
    So 19.10. 10:30 Královice - Vyšehrad B
    So 19.10. 10:30 Hostivař - Př. Kopanina
    So 19.10. 10:30 Dukla JM - Kolovraty
    So 19.10. 10:30 Zličín - Admira Praha B
    So 19.10. 10:30 Uhelné sklady - Újezd nad Lesy
    So 19.10. 15:30 Radotín - Podolí
    Ne 20.10. 14:30 Viktoria Žižkov B - Motorlet Praha B

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Vyšehrad B - Motorlet Praha B
    So 26.10. 14:30 Př. Kopanina - Radotín
    Ne 27.10. 14:30 Třeboradice - Viktoria Žižkov B
    Ne 27.10. 14:30 Újezd nad Lesy - Újezd P4
    Ne 27.10. 14:30 Admira Praha B - Uhelné sklady
    Ne 27.10. 14:30 Kolovraty - Zličín
    Ne 27.10. 14:30 Podolí - Dukla JM
    Ne 27.10. 14:30 Královice - Hostivař

    13.kolo

    Ne 03.11. 14:00 Hostivař - Vyšehrad B
    Ne 03.11. 14:00 Radotín - Královice
    Ne 03.11. 14:00 Dukla JM - Př. Kopanina
    Ne 03.11. 14:00 Zličín - Podolí
    Ne 03.11. 14:00 Uhelné sklady - Kolovraty
    Ne 03.11. 14:00 Újezd P4 - Admira Praha B
    Ne 03.11. 14:00 Viktoria Žižkov B - Újezd nad Lesy
    Ne 03.11. 14:00 Motorlet Praha B - Třeboradice

    14.kolo

    So 09.11. 13:30 Hostivař - Radotín
    So 09.11. 14:00 Vyšehrad B - Třeboradice
    So 09.11. 14:00 Př. Kopanina - Zličín
    Ne 10.11. 14:00 Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B
    Ne 10.11. 14:00 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B
    Ne 10.11. 14:00 Kolovraty - Újezd P4
    Ne 10.11. 14:00 Podolí - Uhelné sklady
    Ne 10.11. 14:00 Královice - Dukla JM

    15.kolo

    Ne 17.11. 13:30 Radotín - Vyšehrad B
    Ne 17.11. 13:30 Dukla JM - Hostivař
    Ne 17.11. 13:30 Zličín - Královice
    Ne 17.11. 13:30 Uhelné sklady - Př. Kopanina
    Ne 17.11. 13:30 Újezd P4 - Podolí
    Ne 17.11. 13:30 Viktoria Žižkov B - Kolovraty
    Ne 17.11. 13:30 Motorlet Praha B - Admira Praha B
    Ne 17.11. 13:30 Třeboradice - Újezd nad Lesy
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 6 3 1 29:14 21
    2. 10 6 3 1 27:17 21
    3. 10 6 1 3 22:19 19
    4. 10 5 2 3 25:20 17
    5. 10 5 1 4 21:21 16
    6. 10 4 3 3 25:17 15
    7. 10 5 0 5 21:24 15
    8. 10 4 2 4 21:23 14
    9. 10 4 1 5 22:22 13
    10. 10 4 1 5 20:22 13
    11. 10 4 1 5 20:23 13
    12. 10 4 1 5 20:25 13
    13. 10 3 2 5 17:26 11
    14. 10 3 1 6 26:25 10
    15. 10 3 0 7 16:23 9
    16. 10 2 2 6 16:27 8