Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 13992
  • Návštěvy: 35/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1565
    Týden:
    35
    Dnes:
    11
    On-line:
    2

    2.kolo

    09.08. 19:00 Jevišovice B - Starý Petřín 2:0 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Únanov B - Štítary 2:4 (2:1)
    So 10.08. 16:30 Blížkovice B - Vrbovec 3:7 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Dyje - Šatov B 3:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Pavlice - Dyjákovice 8:2 (5:1)
    Ne 11.08. 17:00 Chvalovice - Micmanice 1:3 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Slup - Přímětice B 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Starý Petřín - Únanov B 4:6 (3:4)
    So 17.08. 17:00 Přímětice B - Jevišovice B 4:3 (2:3)
    So 17.08. 17:00 Micmanice - Slup 7:0 (4:0)
    Ne 18.08. 17:00 Dyjákovice - Chvalovice 2:2 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Vrbovec - Pavlice 1:4 (1:3)
    Ne 18.08. 17:00 Šatov B - Blížkovice B 4:1 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Štítary - Dyje 2:2 (0:0)

    4.kolo

    23.08. 19:00 Jevišovice B - Micmanice 1:3 (1:2)
    So 24.08. 16:30 Blížkovice B - Štítary 4:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Pavlice - Šatov B 1:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Starý Petřín - Přímětice B 5:5 (2:3)
    Ne 25.08. 10:15 Únanov B - Dyje 4:2 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Chvalovice - Vrbovec 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Slup - Dyjákovice 1:11 (0:5)

    5.kolo

    So 31.08. 16:30 Přímětice B - Únanov B 2:1 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Micmanice - Starý Petřín 6:0
    So 31.08. 16:30 Dyje - Blížkovice B 7:4 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Šatov B - Chvalovice 2:2 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Dyjákovice - Jevišovice B 2:2 (2:1)
    Ne 01.09. 16:30 Vrbovec - Slup 8:2 (5:0)
    Ne 01.09. 16:30 Štítary - Pavlice 1:4 (0:2)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Pavlice - Dyje 3:2 (1:2)
    So 07.09. 16:00 Jevišovice B - Vrbovec 1:3 (0:3)
    So 07.09. 16:00 Starý Petřín - Dyjákovice 2:4 (1:2)
    So 07.09. 16:00 Přímětice B - Micmanice 0:6 (0:3)
    Ne 08.09. 10:15 Únanov B - Blížkovice B 8:0 (3:0)
    Ne 08.09. 16:00 Chvalovice - Štítary 9:1 (5:1)
    Ne 08.09. 16:00 Slup - Šatov B 1:2 (1:2)

    7.kolo

    13.09. 16:30 Micmanice - Únanov B 6:1 (4:1)
    So 14.09. 16:00 Dyje - Chvalovice 2:3 (1:2)
    So 14.09. 16:00 Blížkovice B - Pavlice 3:10 (3:4)
    Ne 15.09. 16:00 Dyjákovice - Přímětice B 3:4 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Vrbovec - Starý Petřín 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Šatov B - Jevišovice B 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Štítary - Slup 5:1 (2:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Únanov B - Pavlice 3:7 (2:6)
    So 21.09. 15:30 Starý Petřín - Šatov B 1:2 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Přímětice B - Vrbovec 3:1 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Micmanice - Dyjákovice 6:2 (5:1)
    Ne 22.09. 15:30 Chvalovice - Blížkovice B 3:1 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Slup - Dyje 2:5 (1:4)
    Ne 22.09. 15:30 Jevišovice B - Štítary 2:2 (2:1)

    9.kolo

    So 28.09. 14:00 Dyje - Jevišovice B 2:2 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Štítary - Starý Petřín 2:3 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Pavlice - Chvalovice 1:5 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Dyjákovice - Únanov B 3:0k
    Ne 29.09. 15:30 Vrbovec - Micmanice 2:5 (0:3)
    Ne 29.09. 15:30 Šatov B - Přímětice B 1:3 (1:2)
    Ne 29.09. 15:30 Blížkovice B - Slup 3:1 (2:1)

    10.kolo

    04.10. 19:00 Jevišovice B - Blížkovice B 8:1 (3:1)
    So 05.10. 15:00 Starý Petřín - Dyje 4:2 (2:2)
    So 05.10. 15:00 Přímětice B - Štítary 4:1 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Micmanice - Šatov B 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Únanov B - Chvalovice 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Slup - Pavlice 1:3 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Dyjákovice - Vrbovec 6:3 (3:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Dyje - Přímětice B 3:4 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Pavlice - Jevišovice B 2:3 (1:3)
    Ne 13.10. 15:00 Únanov B - Vrbovec 4:2 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Šatov B - Dyjákovice 4:4 (2:3)
    Ne 13.10. 15:00 Štítary - Micmanice 2:5 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Blížkovice B - Starý Petřín 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Chvalovice - Slup 6:1 (5:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Starý Petřín - Pavlice 5:2 (2:2)
    So 19.10. 14:30 Přímětice B - Blížkovice B 4:4 (3:3)
    So 19.10. 14:30 Micmanice - Dyje 5:0 (4:0)
    Ne 20.10. 10:15 Únanov B - Slup 6:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Jevišovice B - Chvalovice 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Dyjákovice - Štítary 7:2 (3:2)
    Ne 20.10. 14:30 Vrbovec - Šatov B 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 26.10. 10:15 Pavlice - Přímětice B 5:1 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Dyje - Dyjákovice 1:7 (0:2)
    Ne 27.10. 10:15 Šatov B - Únanov B 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Štítary - Vrbovec 3:0k
    Ne 27.10. 14:30 Blížkovice B - Micmanice 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Chvalovice - Starý Petřín 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Slup - Jevišovice B 1:4 (1:2)

    1.kolo

    01.11. 19:00 Jevišovice B - Únanov B 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Starý Petřín - Slup 10:0 (5:0)
    So 02.11. 14:00 Přímětice B - Chvalovice 2:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Micmanice - Pavlice 2:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Dyjákovice - Blížkovice B 5:0 (3:0)
    So 02.11. 14:10 Šatov B - Štítary 10:3 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Vrbovec - Dyje 3:3 (1:3)

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Starý Petřín - Jevišovice B
    So 21.03. 15:00 Přímětice B - Slup
    So 21.03. 15:00 Micmanice - Chvalovice
    Ne 22.03. 15:00 Štítary - Únanov B
    Ne 22.03. 15:00 Vrbovec - Blížkovice B
    Ne 22.03. 15:00 Šatov B - Dyje
    Ne 22.03. 15:00 Dyjákovice - Pavlice

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Dyje - Štítary
    So 28.03. 15:00 Pavlice - Vrbovec
    Ne 29.03. 10:15 Únanov B - Starý Petřín
    Ne 29.03. 15:00 Jevišovice B - Přímětice B
    Ne 29.03. 15:00 Slup - Micmanice
    Ne 29.03. 15:00 Blížkovice B - Šatov B
    Ne 29.03. 15:00 Chvalovice - Dyjákovice

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Micmanice - Jevišovice B
    So 04.04. 15:30 Přímětice B - Starý Petřín
    So 04.04. 15:30 Dyje - Únanov B
    Ne 05.04. 15:30 Štítary - Blížkovice B
    Ne 05.04. 15:30 Šatov B - Pavlice
    Ne 05.04. 15:30 Dyjákovice - Slup
    Ne 05.04. 15:30 Vrbovec - Chvalovice

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Starý Petřín - Micmanice
    So 11.04. 15:30 Pavlice - Štítary
    Ne 12.04. 10:15 Únanov B - Přímětice B
    Ne 12.04. 15:30 Blížkovice B - Dyje
    Ne 12.04. 15:30 Chvalovice - Šatov B
    Ne 12.04. 15:30 Jevišovice B - Dyjákovice
    Ne 12.04. 15:30 Slup - Vrbovec

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Dyje - Pavlice
    So 18.04. 16:00 Micmanice - Přímětice B
    Ne 19.04. 16:00 Dyjákovice - Starý Petřín
    Ne 19.04. 16:00 Vrbovec - Jevišovice B
    Ne 19.04. 16:00 Blížkovice B - Únanov B
    Ne 19.04. 16:00 Šatov B - Slup
    Ne 19.04. 16:00 Štítary - Chvalovice

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Pavlice - Blížkovice B
    So 25.04. 16:00 Přímětice B - Dyjákovice
    So 25.04. 16:00 Starý Petřín - Vrbovec
    Ne 26.04. 10:15 Únanov B - Micmanice
    Ne 26.04. 16:00 Chvalovice - Dyje
    Ne 26.04. 16:00 Slup - Štítary
    Ne 26.04. 16:00 Jevišovice B - Šatov B

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Pavlice - Únanov B
    So 02.05. 16:30 Dyje - Slup
    Ne 03.05. 16:30 Šatov B - Starý Petřín
    Ne 03.05. 16:30 Vrbovec - Přímětice B
    Ne 03.05. 16:30 Dyjákovice - Micmanice
    Ne 03.05. 16:30 Štítary - Jevišovice B
    Ne 03.05. 16:30 Blížkovice B - Chvalovice

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Starý Petřín - Štítary
    So 09.05. 16:30 Přímětice B - Šatov B
    So 09.05. 16:30 Micmanice - Vrbovec
    Ne 10.05. 10:15 Únanov B - Dyjákovice
    Ne 10.05. 16:30 Jevišovice B - Dyje
    Ne 10.05. 16:30 Chvalovice - Pavlice
    Ne 10.05. 16:30 Slup - Blížkovice B

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Dyje - Starý Petřín
    So 16.05. 17:00 Pavlice - Slup
    Ne 17.05. 17:00 Blížkovice B - Jevišovice B
    Ne 17.05. 17:00 Štítary - Přímětice B
    Ne 17.05. 17:00 Šatov B - Micmanice
    Ne 17.05. 17:00 Chvalovice - Únanov B
    Ne 17.05. 17:00 Vrbovec - Dyjákovice

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Přímětice B - Dyje
    So 23.05. 17:00 Micmanice - Štítary
    So 23.05. 17:00 Starý Petřín - Blížkovice B
    Ne 24.05. 17:00 Jevišovice B - Pavlice
    Ne 24.05. 17:00 Vrbovec - Únanov B
    Ne 24.05. 17:00 Dyjákovice - Šatov B
    Ne 24.05. 17:00 Slup - Chvalovice

    25.kolo

    So 30.05. 17:00 Pavlice - Starý Petřín
    So 30.05. 17:00 Dyje - Micmanice
    Ne 31.05. 17:00 Blížkovice B - Přímětice B
    Ne 31.05. 17:00 Slup - Únanov B
    Ne 31.05. 17:00 Štítary - Dyjákovice
    Ne 31.05. 17:00 Šatov B - Vrbovec
    Ne 31.05. 17:00 Chvalovice - Jevišovice B

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Přímětice B - Pavlice
    So 06.06. 17:00 Micmanice - Blížkovice B
    So 06.06. 17:00 Starý Petřín - Chvalovice
    Ne 07.06. 10:15 Únanov B - Šatov B
    Ne 07.06. 17:00 Dyjákovice - Dyje
    Ne 07.06. 17:00 Jevišovice B - Slup
    Ne 07.06. 17:00 Vrbovec - Štítary

    14.kolo

    So 13.06. 17:00 Pavlice - Micmanice
    So 13.06. 17:00 Dyje - Vrbovec
    Ne 14.06. 10:15 Únanov B - Jevišovice B
    Ne 14.06. 17:00 Štítary - Šatov B
    Ne 14.06. 17:00 Chvalovice - Přímětice B
    Ne 14.06. 17:00 Blížkovice B - Dyjákovice
    Ne 14.06. 17:00 Slup - Starý Petřín
    Správce soutěže: Vladimír Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 13 0 0 57:10 39
    2. 13 9 0 4 51:29 27
    3. 13 8 3 2 36:16 27
    4. 13 8 3 2 37:34 27
    5. 13 7 3 3 58:35 24
    6. 13 6 3 4 31:22 21
    7. 13 5 4 4 32:22 19
    8. 13 5 1 7 35:35 16
    9. 13 5 1 7 36:37 16
    10. 13 4 1 8 34:37 13
    11. 13 3 3 7 34:45 12
    12. 13 3 2 8 29:53 11
    13. 13 2 1 10 25:61 7
    14. 13 0 1 12 12:71 1