Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 13990
  • Návštěvy: 760/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Španělsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7322
    Týden:
    760
    Dnes:
    76
    On-line:
    1

    1.kolo

    16.08. 21:00 Bilbao - FC Barcelona 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Celta Vigo - Real Madrid 1:3 (0:1)
    So 17.08. 19:00 Valencia - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    So 17.08. 20:00 Mallorca - Eibar 2:1 (1:0)
    So 17.08. 21:00 Villarreal - Granada 4:4 (1:1)
    So 17.08. 21:00 Leganés - Osasuna 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Alavés - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 19:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 21:00 Betis - Valladolid 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 22:00 Atlético Madrid - Getafe 1:0 (1:0)

    2.kolo

    23.08. 20:00 Granada - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    23.08. 22:00 Levante - Villarreal 2:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Osasuna - Eibar 0:0 (0:0)
    So 24.08. 19:00 Real Madrid - Valladolid 1:1 (0:0)
    So 24.08. 21:00 Celta Vigo - Valencia 1:0 (1:0)
    So 24.08. 21:00 Getafe - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Mallorca - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Alavés - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 19:00 Leganés - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 21:00 FC Barcelona - Betis 5:2 (1:1)

    3.kolo

    30.08. 20:00 FC Sevilla - Celta Vigo 1:1 (0:0)
    30.08. 22:00 Bilbao - Real Sociedad 2:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Osasuna - FC Barcelona 2:2 (1:0)
    So 31.08. 19:00 Levante - Valladolid 2:0 (0:0)
    So 31.08. 19:00 Getafe - Alavés 1:1 (1:1)
    So 31.08. 21:00 Betis - Leganés 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Valencia - Mallorca 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 19:00 Esp. Barcelona - Granada 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 19:00 Atlético Madrid - Eibar 3:2 (1:2)
    Ne 01.09. 21:00 Villarreal - Real Madrid 2:2 (1:1)

    4.kolo

    13.09. 21:00 Mallorca - Bilbao 0:0 (0:0)
    So 14.09. 13:00 Real Madrid - Levante 3:2 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Leganés - Villarreal 0:3 (0:2)
    So 14.09. 18:30 Real Sociedad - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    So 14.09. 21:00 FC Barcelona - Valencia 5:2 (2:1)
    Ne 15.09. 12:00 Eibar - Esp. Barcelona 1:2 (0:0)
    Ne 15.09. 14:00 Alavés - FC Sevilla 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Celta Vigo - Granada 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 18:30 Valladolid - Osasuna 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 21:00 Betis - Getafe 1:1 (0:1)

    5.kolo

    20.09. 21:00 Osasuna - Betis 0:0 (0:0)
    So 21.09. 13:00 Villarreal - Valladolid 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Levante - Eibar 0:0 (0:0)
    So 21.09. 18:30 Atlético Madrid - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    So 21.09. 21:00 Granada - FC Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 12:00 Getafe - Mallorca 4:2 (2:0)
    Ne 22.09. 14:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 1:3 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Valencia - Leganés 1:1 (1:1)
    Ne 22.09. 18:30 Bilbao - Alavés 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 21:00 FC Sevilla - Real Madrid 0:1 (0:0)

    6.kolo

    Út 24.09. 19:00 Valladolid - Granada 1:1 (1:1)
    Út 24.09. 20:00 Betis - Levante 3:1 (1:1)
    Út 24.09. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 2:1 (2:1)
    St 25.09. 19:00 Leganés - Bilbao 1:1 (0:0)
    St 25.09. 19:00 Mallorca - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    St 25.09. 20:00 Valencia - Getafe 3:3 (3:1)
    St 25.09. 21:00 Real Madrid - Osasuna 2:0 (1:0)
    Čt 26.09. 19:00 Eibar - FC Sevilla 3:2 (0:2)
    Čt 26.09. 20:00 Celta Vigo - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Čt 26.09. 21:00 Real Sociedad - Alavés 3:0 (3:0)

    7.kolo

    27.09. 21:00 Villarreal - Betis 5:1 (1:0)
    So 28.09. 13:00 Bilbao - Valencia 0:1 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Getafe - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 28.09. 18:30 Granada - Leganés 1:0 (1:0)
    So 28.09. 21:00 Atlético Madrid - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 12:00 Esp. Barcelona - Valladolid 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 14:00 Eibar - Celta Vigo 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Alavés - Mallorca 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 18:30 Levante - Osasuna 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 21:00 FC Sevilla - Real Sociedad 3:2 (1:1)

    8.kolo

    04.10. 21:00 Betis - Eibar 1:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Leganés - Levante 1:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Real Madrid - Granada 4:2 (2:0)
    So 05.10. 18:30 Valencia - Alavés 2:1 (1:0)
    So 05.10. 21:00 Osasuna - Villarreal 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 12:00 Mallorca - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 14:00 Celta Vigo - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Valladolid - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 18:30 Real Sociedad - Getafe 1:2 (1:0)
    Ne 06.10. 21:00 FC Barcelona - FC Sevilla 4:0 (3:0)

    9.kolo

    18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1:0 (1:0)
    So 19.10. 13:00 Eibar - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Atlético Madrid - Valencia 1:1 (1:0)
    So 19.10. 18:30 Getafe - Leganés 2:0 (0:0)
    So 19.10. 21:00 Mallorca - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:00 Alavés - Celta Vigo 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 16:00 Esp. Barcelona - Villarreal 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 18:30 Bilbao - Valladolid 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 21:00 FC Sevilla - Levante 1:0 (0:0)

    11.kolo

    Út 29.10. 19:00 Alavés - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Út 29.10. 21:15 FC Barcelona - Valladolid 5:1 (3:1)
    St 30.10. 19:00 Real Sociedad - Levante 1:2 (0:2)
    St 30.10. 19:00 Valencia - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    St 30.10. 20:00 Bilbao - Esp. Barcelona 3:0 (2:0)
    St 30.10. 21:00 Betis - Celta Vigo 2:1 (1:0)
    St 30.10. 21:15 Real Madrid - Leganés 5:0 (3:0)
    Čt 31.10. 19:00 Eibar - Villarreal 2:1 (0:0)
    Čt 31.10. 19:00 Mallorca - Osasuna 2:2 (1:0)
    Čt 31.10. 21:15 Getafe - Granada 3:1 (2:0)

    12.kolo

    So 02.11. 13:00 Esp. Barcelona - Valencia 1:2 (1:0)
    So 02.11. 16:00 Levante - FC Barcelona 3:1 (0:1)
    So 02.11. 18:30 FC Sevilla - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    So 02.11. 21:00 Real Madrid - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 12:00 Valladolid - Mallorca 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Villarreal - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 16:00 Osasuna - Alavés 4:2 (3:1)
    Ne 03.11. 18:30 Leganés - Eibar 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 18:30 Celta Vigo - Getafe 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 21:00 Granada - Real Sociedad 1:2 (1:1)

    13.kolo

    08.11. 21:00 Real Sociedad - Leganés 1:1 (0:0)
    So 09.11. 13:00 Alavés - Valladolid 3:0 (2:0)
    So 09.11. 16:00 Valencia - Granada 2:0 (0:0)
    So 09.11. 18:30 Eibar - Real Madrid 0:4 (0:3)
    So 09.11. 21:00 FC Barcelona - Celta Vigo 4:1 (2:1)
    Ne 10.11. 12:00 Mallorca - Villarreal 3:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Bilbao - Levante 2:1 (0:1)
    Ne 10.11. 16:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 18:30 Getafe - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 21:00 Betis - FC Sevilla 1:2 (1:1)

    14.kolo

    22.11. 21:00 Levante - Mallorca 2:1 (0:0)
    So 23.11. 13:00 Leganés - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    So 23.11. 16:00 Betis - Valencia 2:1 (1:1)
    So 23.11. 18:30 Granada - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    So 23.11. 21:00 Real Madrid - Real Sociedad 3:1 (1:1)
    Ne 24.11. 12:00 Esp. Barcelona - Getafe 1:1 (1:1)
    Ne 24.11. 14:00 Osasuna - Bilbao 1:2 (0:1)
    Ne 24.11. 16:00 Eibar - Alavés 0:2 (0:0)
    Ne 24.11. 18:30 Villarreal - Celta Vigo 1:3 (0:0)
    Ne 24.11. 21:00 Valladolid - FC Sevilla 0:1 (0:1)

    15.kolo

    29.11. 21:00 Celta Vigo - Valladolid 0:0 (0:0)
    So 30.11. 13:00 Alavés - Real Madrid 1:2 (0:0)
    So 30.11. 16:00 Real Sociedad - Eibar 4:1 (1:1)
    So 30.11. 18:30 Mallorca - Betis 1:2 (0:2)
    So 30.11. 21:00 Valencia - Villarreal 2:1 (0:0)
    Ne 01.12. 12:00 FC Sevilla - Leganés 1:0 (0:0)
    Ne 01.12. 14:00 Bilbao - Granada 2:0 (1:0)
    Ne 01.12. 16:00 Esp. Barcelona - Osasuna 2:4 (1:0)
    Ne 01.12. 18:30 Getafe - Levante 4:0 (0:0)
    Ne 01.12. 21:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 0:1 (0:0)

    16.kolo

    06.12. 21:00 Villarreal - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    So 07.12. 13:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    So 07.12. 16:00 Granada - Alavés 3:0 (0:0)
    So 07.12. 18:30 Levante - Valencia 2:4 (2:1)
    So 07.12. 21:00 FC Barcelona - Mallorca 5:2 (4:1)
    Ne 08.12. 12:00 Eibar - Getafe 0:1 (0:0)
    Ne 08.12. 14:00 Betis - Bilbao 3:2 (3:1)
    Ne 08.12. 16:00 Valladolid - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 18:30 Leganés - Celta Vigo 3:2 (2:0)
    Ne 08.12. 21:00 Osasuna - FC Sevilla 1:1 (1:1)

    17.kolo

    13.12. 21:00 Alavés - Leganés 1:1 (0:1)
    So 14.12. 13:00 Granada - Levante 1:2 (0:0)
    So 14.12. 16:00 Real Sociedad - FC Barcelona 2:2 (1:1)
    So 14.12. 18:30 Bilbao - Eibar 0:0 (0:0)
    So 14.12. 21:00 Atlético Madrid - Osasuna 2:0 (0:0)
    Ne 15.12. 12:00 Getafe - Valladolid 2:0 (1:0)
    Ne 15.12. 14:00 Celta Vigo - Mallorca 2:2 (1:1)
    Ne 15.12. 16:00 Esp. Barcelona - Betis 2:2 (2:1)
    Ne 15.12. 18:30 FC Sevilla - Villarreal 1:2 (0:1)
    Ne 15.12. 21:00 Valencia - Real Madrid 1:1 (0:0)

    10.kolo

    25.10. 21:00 Villarreal - Alavés 4:1 (1:0)
    So 26.10. 16:00 Leganés - Mallorca 1:0 (1:0)
    So 26.10. 18:30 Valladolid - Eibar 2:0 (2:0)
    So 26.10. 21:00 Atlético Madrid - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Celta Vigo - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Granada - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 16:00 Levante - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 18:30 FC Sevilla - Getafe 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 21:00 Osasuna - Valencia 3:1 (1:1)
    St 18.12. 20:00 FC Barcelona - Real Madrid 0:0 (0:0)

    18.kolo

    20.12. 21:00 Eibar - Granada 3:0 (2:0)
    So 21.12. 13:00 Mallorca - FC Sevilla 0:2 (0:1)
    So 21.12. 16:00 FC Barcelona - Alavés 4:1 (2:0)
    So 21.12. 18:30 Villarreal - Getafe 1:0 (0:0)
    So 21.12. 21:00 Valladolid - Valencia 1:1 (0:0)
    Ne 22.12. 12:00 Leganés - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 22.12. 14:00 Osasuna - Real Sociedad 3:4 (1:3)
    Ne 22.12. 16:00 Betis - Atlético Madrid 1:2 (0:0)
    Ne 22.12. 18:30 Levante - Celta Vigo 3:1 (0:1)
    Ne 22.12. 21:00 Real Madrid - Bilbao 0:0 (0:0)

    19.kolo

    03.01. 19:00 Valladolid - Leganés 2:2 (1:2)
    03.01. 21:00 FC Sevilla - Bilbao 1:1 (0:1)
    So 04.01. 13:00 Valencia - Eibar 1:0 (1:0)
    So 04.01. 16:00 Getafe - Real Madrid 0:3 (0:1)
    So 04.01. 18:30 Atlético Madrid - Levante 2:1 (2:1)
    So 04.01. 21:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 2:2 (1:0)
    Ne 05.01. 12:00 Granada - Mallorca 1:0 (1:0)
    Ne 05.01. 14:00 Real Sociedad - Villarreal 1:2 (1:0)
    Ne 05.01. 16:00 Alavés - Betis 1:1 (1:0)
    Ne 05.01. 21:00 Celta Vigo - Osasuna 1:1 (0:0)

    20.kolo

    17.01. 21:00 Leganés - Getafe 0:3 (0:3)
    So 18.01. 13:00 Levante - Alavés 0:1 (0:0)
    So 18.01. 16:00 Real Madrid - FC Sevilla 2:1 (0:0)
    So 18.01. 18:30 Osasuna - Valladolid 0:0 (0:0)
    So 18.01. 21:00 Eibar - Atlético Madrid 2:0 (1:0)
    Ne 19.01. 12:00 Mallorca - Valencia 4:1 (3:0)
    Ne 19.01. 14:00 Betis - Real Sociedad 3:0 (2:0)
    Ne 19.01. 16:00 Villarreal - Esp. Barcelona 1:2 (0:1)
    Ne 19.01. 18:30 Bilbao - Celta Vigo 1:1 (0:0)
    Ne 19.01. 21:00 FC Barcelona - Granada 1:0 (0:0)

    21.kolo

    24.01. 21:00 Osasuna - Levante 2:0 (0:0)
    So 25.01. 13:00 Esp. Barcelona - Bilbao 1:1 (0:1)
    So 25.01. 16:00 Valencia - FC Barcelona 2:0 (0:0)
    So 25.01. 18:30 Alavés - Villarreal 1:2 (0:1)
    So 25.01. 21:00 FC Sevilla - Granada 2:0 (2:0)
    Ne 26.01. 12:00 Atlético Madrid - Leganés 0:0 (0:0)
    Ne 26.01. 14:00 Celta Vigo - Eibar 0:0 (0:0)
    Ne 26.01. 16:00 Getafe - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 26.01. 18:30 Real Sociedad - Mallorca 3:0 (0:0)
    Ne 26.01. 21:00 Valladolid - Real Madrid 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 01.02. 13:00 Granada - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    So 01.02. 16:00 Real Madrid - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    So 01.02. 18:30 Mallorca - Valladolid 0:1 (0:0)
    So 01.02. 21:00 Valencia - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    Ne 02.02. 12:00 Leganés - Real Sociedad 2:1 (0:1)
    Ne 02.02. 14:00 Eibar - Betis 1:1 (1:1)
    Ne 02.02. 16:00 Bilbao - Getafe 0:2 (0:1)
    Ne 02.02. 18:30 FC Sevilla - Alavés 1:1 (0:0)
    Ne 02.02. 18:30 Villarreal - Osasuna 3:1 (1:0)
    Ne 02.02. 21:00 FC Barcelona - Levante 2:1 (2:0)

    23.kolo

    07.02. 21:00 Alavés - Eibar 2:1 (0:0)
    So 08.02. 13:00 Levante - Leganés 2:0 (2:0)
    So 08.02. 16:00 Getafe - Valencia 3:0 (0:0)
    So 08.02. 18:30 Valladolid - Villarreal 1:1 (1:0)
    So 08.02. 21:00 Atlético Madrid - Granada 1:0 (1:0)
    Ne 09.02. 12:00 Esp. Barcelona - Mallorca 1:0 (0:0)
    Ne 09.02. 14:00 Real Sociedad - Bilbao 2:1 (0:0)
    Ne 09.02. 16:00 Osasuna - Real Madrid 1:4 (1:2)
    Ne 09.02. 18:30 Celta Vigo - FC Sevilla 2:1 (0:1)
    Ne 09.02. 21:00 Betis - FC Barcelona 2:3 (2:2)

    25.kolo

    21.02. 21:00 Betis - Mallorca 3:3 (2:2)
    So 22.02. 13:00 Celta Vigo - Leganés 1:0 (0:0)
    So 22.02. 16:00 FC Barcelona - Eibar 5:0 (3:0)
    So 22.02. 18:30 Real Sociedad - Valencia 3:0 (2:0)
    So 22.02. 21:00 Levante - Real Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 23.02. 12:00 Osasuna - Granada 0:3 (0:3)
    Ne 23.02. 14:00 Alavés - Bilbao 2:1 (1:1)
    Ne 23.02. 16:00 Valladolid - Esp. Barcelona 2:1 (0:0)
    Ne 23.02. 18:30 Getafe - FC Sevilla 0:3 (0:1)
    Ne 23.02. 21:00 Atlético Madrid - Villarreal 3:1 (1:1)

    26.kolo

    28.02. 21:00 Real Sociedad - Valladolid
    So 29.02. 13:00 Eibar - Levante
    So 29.02. 16:00 Valencia - Betis
    So 29.02. 18:30 Leganés - Alavés
    So 29.02. 21:00 Granada - Celta Vigo
    Ne 01.03. 12:00 FC Sevilla - Osasuna
    Ne 01.03. 14:00 Bilbao - Villarreal
    Ne 01.03. 16:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid
    Ne 01.03. 18:30 Mallorca - Getafe
    Ne 01.03. 20:00 Real Madrid - FC Barcelona

    27.kolo

    Ne 08.03. 20:00 Alavés - Valencia
    Ne 08.03. 20:00 Valladolid - Bilbao
    Ne 08.03. 20:00 Osasuna - Esp. Barcelona
    Ne 08.03. 20:00 Levante - Granada
    Ne 08.03. 20:00 Getafe - Celta Vigo
    Ne 08.03. 20:00 Eibar - Mallorca
    Ne 08.03. 20:00 Betis - Real Madrid
    Ne 08.03. 20:00 FC Barcelona - Real Sociedad
    Ne 08.03. 20:00 Atlético Madrid - FC Sevilla
    Ne 08.03. 20:00 Villarreal - Leganés

    24.kolo

    14.02. 21:00 Valencia - Atlético Madrid 2:2 (1:2)
    So 15.02. 13:00 Mallorca - Alavés 1:0 (0:0)
    So 15.02. 16:00 FC Barcelona - Getafe 2:1 (2:0)
    So 15.02. 18:30 Villarreal - Levante 2:1 (1:0)
    So 15.02. 21:00 Granada - Valladolid 2:1 (0:0)
    Ne 16.02. 12:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 2:2 (1:1)
    Ne 16.02. 14:00 Leganés - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 16.02. 18:30 Bilbao - Osasuna 0:1 (0:1)
    Ne 16.02. 21:00 Real Madrid - Celta Vigo 2:2 (0:1)
    Út 10.03. 20:00 Eibar - Real Sociedad

    28.kolo

    Ne 15.03. 20:00 Bilbao - Atlético Madrid
    Ne 15.03. 20:00 FC Sevilla - Betis
    Ne 15.03. 20:00 Real Sociedad - Osasuna
    Ne 15.03. 20:00 Real Madrid - Eibar
    Ne 15.03. 20:00 Mallorca - FC Barcelona
    Ne 15.03. 20:00 Leganés - Valladolid
    Ne 15.03. 20:00 Granada - Getafe
    Ne 15.03. 20:00 Esp. Barcelona - Alavés
    Ne 15.03. 20:00 Celta Vigo - Villarreal
    Ne 15.03. 20:00 Valencia - Levante

    29.kolo

    Ne 22.03. 20:00 Alavés - Real Sociedad
    Ne 22.03. 20:00 Valladolid - Celta Vigo
    Ne 22.03. 20:00 Real Madrid - Valencia
    Ne 22.03. 20:00 Osasuna - Atlético Madrid
    Ne 22.03. 20:00 Levante - FC Sevilla
    Ne 22.03. 20:00 Getafe - Esp. Barcelona
    Ne 22.03. 20:00 Eibar - Bilbao
    Ne 22.03. 20:00 Betis - Granada
    Ne 22.03. 20:00 FC Barcelona - Leganés
    Ne 22.03. 20:00 Villarreal - Mallorca

    30.kolo

    Ne 05.04. 20:00 Bilbao - Betis
    Ne 05.04. 20:00 FC Sevilla - FC Barcelona
    Ne 05.04. 20:00 Real Sociedad - Real Madrid
    Ne 05.04. 20:00 Mallorca - Leganés
    Ne 05.04. 20:00 Granada - Villarreal
    Ne 05.04. 20:00 Getafe - Eibar
    Ne 05.04. 20:00 Esp. Barcelona - Levante
    Ne 05.04. 20:00 Celta Vigo - Alavés
    Ne 05.04. 20:00 Atlético Madrid - Valladolid
    Ne 05.04. 20:00 Valencia - Osasuna

    31.kolo

    Ne 12.04. 20:00 Alavés - Osasuna
    Ne 12.04. 20:00 Valladolid - Getafe
    Ne 12.04. 20:00 Real Sociedad - Celta Vigo
    Ne 12.04. 20:00 Real Madrid - Mallorca
    Ne 12.04. 20:00 Levante - Atlético Madrid
    Ne 12.04. 20:00 Leganés - Granada
    Ne 12.04. 20:00 Eibar - Valencia
    Ne 12.04. 20:00 Betis - Esp. Barcelona
    Ne 12.04. 20:00 FC Barcelona - Bilbao
    Ne 12.04. 20:00 Villarreal - FC Sevilla

    32.kolo

    St 22.04. 20:00 Bilbao - Mallorca
    St 22.04. 20:00 FC Sevilla - Valladolid
    St 22.04. 20:00 Osasuna - Leganés
    St 22.04. 20:00 Levante - Betis
    St 22.04. 20:00 Granada - Eibar
    St 22.04. 20:00 Getafe - Real Sociedad
    St 22.04. 20:00 Esp. Barcelona - Real Madrid
    St 22.04. 20:00 Celta Vigo - FC Barcelona
    St 22.04. 20:00 Atlético Madrid - Alavés
    St 22.04. 20:00 Villarreal - Valencia

    33.kolo

    Ne 26.04. 20:00 Alavés - Granada
    Ne 26.04. 20:00 Valencia - Bilbao
    Ne 26.04. 20:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona
    Ne 26.04. 20:00 Real Madrid - Getafe
    Ne 26.04. 20:00 Mallorca - Celta Vigo
    Ne 26.04. 20:00 Leganés - FC Sevilla
    Ne 26.04. 20:00 Eibar - Osasuna
    Ne 26.04. 20:00 Betis - Villarreal
    Ne 26.04. 20:00 FC Barcelona - Atlético Madrid
    Ne 26.04. 20:00 Valladolid - Levante

    34.kolo

    Ne 03.05. 20:00 Bilbao - Real Madrid
    Ne 03.05. 20:00 Valladolid - Alavés
    Ne 03.05. 20:00 FC Sevilla - Eibar
    Ne 03.05. 20:00 Osasuna - Getafe
    Ne 03.05. 20:00 Levante - Real Sociedad
    Ne 03.05. 20:00 Granada - Valencia
    Ne 03.05. 20:00 Esp. Barcelona - Leganés
    Ne 03.05. 20:00 Celta Vigo - Betis
    Ne 03.05. 20:00 Atlético Madrid - Mallorca
    Ne 03.05. 20:00 Villarreal - FC Barcelona

    35.kolo

    Ne 10.05. 20:00 Bilbao - FC Sevilla
    Ne 10.05. 20:00 Real Sociedad - Granada
    Ne 10.05. 20:00 Real Madrid - Alavés
    Ne 10.05. 20:00 Mallorca - Levante
    Ne 10.05. 20:00 Getafe - Villarreal
    Ne 10.05. 20:00 Eibar - Leganés
    Ne 10.05. 20:00 Celta Vigo - Atlético Madrid
    Ne 10.05. 20:00 Betis - Osasuna
    Ne 10.05. 20:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona
    Ne 10.05. 20:00 Valencia - Valladolid

    36.kolo

    St 13.05. 20:00 Alavés - Getafe
    St 13.05. 20:00 Valladolid - FC Barcelona
    St 13.05. 20:00 FC Sevilla - Mallorca
    St 13.05. 20:00 Osasuna - Celta Vigo
    St 13.05. 20:00 Levante - Bilbao
    St 13.05. 20:00 Leganés - Valencia
    St 13.05. 20:00 Granada - Real Madrid
    St 13.05. 20:00 Esp. Barcelona - Eibar
    St 13.05. 20:00 Atlético Madrid - Betis
    St 13.05. 20:00 Villarreal - Real Sociedad

    37.kolo

    Ne 17.05. 20:00 Bilbao - Leganés
    Ne 17.05. 20:00 Real Sociedad - FC Sevilla
    Ne 17.05. 20:00 Real Madrid - Villarreal
    Ne 17.05. 20:00 Mallorca - Granada
    Ne 17.05. 20:00 Getafe - Atlético Madrid
    Ne 17.05. 20:00 Eibar - Valladolid
    Ne 17.05. 20:00 Celta Vigo - Levante
    Ne 17.05. 20:00 Betis - Alavés
    Ne 17.05. 20:00 FC Barcelona - Osasuna
    Ne 17.05. 20:00 Valencia - Esp. Barcelona

    38.kolo

    Ne 24.05. 20:00 Alavés - FC Barcelona
    Ne 24.05. 20:00 Valladolid - Betis
    Ne 24.05. 20:00 FC Sevilla - Valencia
    Ne 24.05. 20:00 Osasuna - Mallorca
    Ne 24.05. 20:00 Levante - Getafe
    Ne 24.05. 20:00 Leganés - Real Madrid
    Ne 24.05. 20:00 Granada - Bilbao
    Ne 24.05. 20:00 Esp. Barcelona - Celta Vigo
    Ne 24.05. 20:00 Atlético Madrid - Real Sociedad
    Ne 24.05. 20:00 Villarreal - Eibar
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 25 17 4 4 62:29 55
    2. 25 15 8 2 46:17 53
    3. 25 11 10 4 28:18 43
    4. 25 12 7 6 34:25 43
    5. 25 12 6 7 36:25 42
    6. 24 12 4 8 42:31 40
    7. 25 11 5 9 43:35 38
    8. 25 10 8 7 35:37 38
    9. 25 11 3 11 32:31 36
    10. 25 10 2 13 31:36 32
    11. 25 7 10 8 24:22 31
    12. 25 7 10 8 31:35 31
    13. 25 7 9 9 35:40 30
    14. 25 8 6 11 27:35 30
    15. 25 6 11 8 22:28 29
    16. 25 5 9 11 22:34 24
    17. 24 6 6 12 22:37 24
    18. 25 6 4 15 26:42 22
    19. 25 4 7 14 18:37 19
    20. 25 4 7 14 22:44 19