Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 13960
  • Návštěvy: 112/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9069
    Týden:
    112
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    09.08. 17:30 Okříšky - Nová Ves 0:3 (0:3)
    So 10.08. 16:30 Žirovnice - Třebíč 5:1 (3:0)
    So 10.08. 16:30 Chotěboř - Ledeč n.S. 2:1 (0:1)
    So 10.08. 16:30 Náměšť n.O. - Přibyslav 1:1 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Pelhřimov - Šebkovice 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 16:30 Bedřichov - Sapeli Polná 2:2 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Speřice 3:1 (0:1)

    3.kolo

    Ne 18.08. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky 5:1 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Přibyslav - Žirovnice 1:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Ledeč n.S. - Náměšť n.O. 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Speřice - Chotěboř 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Nová Ves - Velké Meziříčí B 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Šebkovice - Bedřichov 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Třebíč - Pelhřimov 0:4 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Žirovnice - Pelhřimov 0:4 (0:1)
    So 24.08. 16:30 Bedřichov - Třebíč 3:3 (3:1)
    So 24.08. 16:30 Okříšky - Šebkovice 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Náměšť n.O. - Speřice 3:4 (1:2)
    Ne 25.08. 16:30 Přibyslav - Ledeč n.S. 1:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Chotěboř - Nová Ves 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Nová Ves - Náměšť n.O. 4:2 (3:1)
    Ne 01.09. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Ledeč n.S. - Žirovnice 5:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Speřice - Přibyslav 4:2 (4:1)
    Ne 01.09. 16:00 Šebkovice - Velké Meziříčí B 0:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Třebíč - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Pelhřimov - Bedřichov 5:0 (4:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Žirovnice - Bedřichov 5:1 (2:1)
    So 07.09. 16:00 Náměšť n.O. - Sapeli Polná 2:1 (0:0)
    Ne 08.09. 14:00 Velké Meziříčí B - Třebíč 1:2 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Okříšky - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Chotěboř - Šebkovice 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Přibyslav - Nová Ves 1:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Ledeč n.S. - Speřice 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Třebíč - Chotěboř 2:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Bedřichov - Okříšky 5:3 (3:2)
    Ne 15.09. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav 5:2 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Speřice - Žirovnice 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Nová Ves - Ledeč n.S. 5:3 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Šebkovice - Náměšť n.O. 0:4 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí B 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Žirovnice - Okříšky 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 14:00 Velké Meziříčí B - Bedřichov 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Chotěboř - Pelhřimov 2:4 (1:2)
    Ne 22.09. 15:30 Náměšť n.O. - Třebíč 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Přibyslav - Šebkovice 2:1 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Ledeč n.S. - Sapeli Polná 2:2 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Speřice - Nová Ves 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Třebíč - Přibyslav 4:1 (2:0)
    So 28.09. 15:30 Bedřichov - Chotěboř 1:5 (0:3)
    So 28.09. 15:30 Okříšky - Velké Meziříčí B 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:30 Sapeli Polná - Speřice 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Nová Ves - Žirovnice 3:5 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 Šebkovice - Ledeč n.S. 1:1 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Pelhřimov - Náměšť n.O. 5:2 (4:1)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B 3:2 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Chotěboř - Okříšky 2:0 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Náměšť n.O. - Bedřichov 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Přibyslav - Pelhřimov 1:5 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Ledeč n.S. - Třebíč 2:4 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Speřice - Šebkovice 3:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Nová Ves - Sapeli Polná 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Šebkovice - Nová Ves 0:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Třebíč - Speřice 2:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Bedřichov - Přibyslav 0:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Okříšky - Náměšť n.O. 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice 1:2 (1:0)
    Ne 13.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Chotěboř 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Pelhřimov - Ledeč n.S. 4:1 (2:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Žirovnice - Chotěboř 2:1 (2:1)
    So 19.10. 14:30 Náměšť n.O. - Velké Meziříčí B 3:1 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Speřice - Pelhřimov 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 10:30 Sapeli Polná - Šebkovice 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Přibyslav - Okříšky 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Ledeč n.S. - Bedřichov 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Nová Ves - Třebíč 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Třebíč - Sapeli Polná 3:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Bedřichov - Speřice 1:5 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Okříšky - Ledeč n.S. 1:1 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Chotěboř - Náměšť n.O. 2:2 (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Přibyslav 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Šebkovice - Žirovnice 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Pelhřimov - Nová Ves 6:4 (3:1)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 14:00 Náměšť n.O. - Žirovnice 2:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Přibyslav - Chotěboř 2:2 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Speřice - Okříšky 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Nová Ves - Bedřichov 2:2 (2:2)
    So 02.11. 14:00 Šebkovice - Třebíč 4:1 (1:0)
    Ne 03.11. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B 1:7 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 2 1 42:12 32
    2. 13 9 1 3 31:23 28
    3. 13 8 1 4 25:27 25
    4. 13 7 2 4 33:27 23
    5. 13 6 3 4 22:13 21
    6. 13 6 3 4 26:18 21
    7. 13 6 3 4 25:19 21
    8. 13 3 6 4 19:32 15
    9. 13 4 2 7 24:26 14
    10. 13 2 6 5 20:29 12
    11. 13 2 5 6 16:29 11
    12. 13 2 4 7 20:22 10
    13. 13 2 4 7 12:23 10
    14. 13 2 2 9 10:25 8