Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 26. srpna 2019
svátek má Luděk.
Hlavní menu
  • ID: 13960
  • Návštěvy: 892/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2445
    Týden:
    892
    Dnes:
    315
    On-line:
    3

    2.kolo

    09.08. 17:30 Okříšky - Nová Ves 0:3 (0:3)
    So 10.08. 16:30 Žirovnice - Třebíč 5:1 (3:0)
    So 10.08. 16:30 Chotěboř - Ledeč n.S. 2:1 (0:1)
    So 10.08. 16:30 Náměšť n.O. - Přibyslav 1:1 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Pelhřimov - Šebkovice 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 16:30 Bedřichov - Sapeli Polná 2:2 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Speřice 3:1 (0:1)

    3.kolo

    Ne 18.08. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky 5:1 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Přibyslav - Žirovnice 1:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Ledeč n.S. - Náměšť n.O. 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Speřice - Chotěboř 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Nová Ves - Velké Meziříčí B 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Šebkovice - Bedřichov 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Třebíč - Pelhřimov 0:4 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Žirovnice - Pelhřimov 0:4
    So 24.08. 16:30 Bedřichov - Třebíč 3:3
    So 24.08. 16:30 Okříšky - Šebkovice 2:0
    Ne 25.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná 2:0
    Ne 25.08. 16:30 Náměšť n.O. - Speřice 3:4
    Ne 25.08. 16:30 Přibyslav - Ledeč n.S. 1:1
    Ne 25.08. 17:00 Chotěboř - Nová Ves 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Třebíč - Okříšky
    Ne 01.09. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř
    Ne 01.09. 16:00 Ledeč n.S. - Žirovnice
    Ne 01.09. 16:00 Speřice - Přibyslav
    Ne 01.09. 16:00 Nová Ves - Náměšť n.O.
    Ne 01.09. 16:00 Šebkovice - Velké Meziříčí B
    Ne 01.09. 16:00 Pelhřimov - Bedřichov

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Žirovnice - Bedřichov
    So 07.09. 16:00 Okříšky - Pelhřimov
    So 07.09. 16:00 Chotěboř - Šebkovice
    So 07.09. 16:00 Náměšť n.O. - Sapeli Polná
    Ne 08.09. 16:00 Velké Meziříčí B - Třebíč
    Ne 08.09. 16:00 Přibyslav - Nová Ves
    Ne 08.09. 16:00 Ledeč n.S. - Speřice

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Třebíč - Chotěboř
    So 14.09. 16:00 Bedřichov - Okříšky
    Ne 15.09. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav
    Ne 15.09. 16:00 Speřice - Žirovnice
    Ne 15.09. 16:00 Nová Ves - Ledeč n.S.
    Ne 15.09. 16:00 Šebkovice - Náměšť n.O.
    Ne 15.09. 16:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí B

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Žirovnice - Okříšky
    So 21.09. 15:30 Chotěboř - Pelhřimov
    So 21.09. 15:30 Náměšť n.O. - Třebíč
    Ne 22.09. 15:30 Velké Meziříčí B - Bedřichov
    Ne 22.09. 15:30 Přibyslav - Šebkovice
    Ne 22.09. 15:30 Ledeč n.S. - Sapeli Polná
    Ne 22.09. 15:30 Speřice - Nová Ves

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Třebíč - Přibyslav
    So 28.09. 15:30 Bedřichov - Chotěboř
    So 28.09. 15:30 Okříšky - Velké Meziříčí B
    Ne 29.09. 10:30 Sapeli Polná - Speřice
    Ne 29.09. 15:30 Nová Ves - Žirovnice
    Ne 29.09. 15:30 Šebkovice - Ledeč n.S.
    Ne 29.09. 15:30 Pelhřimov - Náměšť n.O.

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B
    So 05.10. 15:00 Chotěboř - Okříšky
    So 05.10. 15:00 Náměšť n.O. - Bedřichov
    Ne 06.10. 15:00 Přibyslav - Pelhřimov
    Ne 06.10. 15:00 Ledeč n.S. - Třebíč
    Ne 06.10. 15:00 Speřice - Šebkovice
    Ne 06.10. 15:00 Nová Ves - Sapeli Polná

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Třebíč - Speřice
    So 12.10. 15:00 Bedřichov - Přibyslav
    So 12.10. 15:00 Okříšky - Náměšť n.O.
    Ne 13.10. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice
    Ne 13.10. 15:00 Šebkovice - Nová Ves
    Ne 13.10. 15:00 Pelhřimov - Ledeč n.S.
    Ne 13.10. 15:00 Velké Meziříčí B - Chotěboř

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Žirovnice - Chotěboř
    So 19.10. 14:30 Náměšť n.O. - Velké Meziříčí B
    Ne 20.10. 10:30 Sapeli Polná - Šebkovice
    Ne 20.10. 14:30 Přibyslav - Okříšky
    Ne 20.10. 14:30 Ledeč n.S. - Bedřichov
    Ne 20.10. 14:30 Speřice - Pelhřimov
    Ne 20.10. 14:30 Nová Ves - Třebíč

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Třebíč - Sapeli Polná
    So 26.10. 14:30 Bedřichov - Speřice
    So 26.10. 14:30 Okříšky - Ledeč n.S.
    So 26.10. 14:30 Chotěboř - Náměšť n.O.
    Ne 27.10. 14:30 Šebkovice - Žirovnice
    Ne 27.10. 14:30 Pelhřimov - Nová Ves
    Ne 27.10. 14:30 Velké Meziříčí B - Přibyslav

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Náměšť n.O. - Žirovnice
    Ne 03.11. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov
    Ne 03.11. 14:00 Přibyslav - Chotěboř
    Ne 03.11. 14:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B
    Ne 03.11. 14:00 Speřice - Okříšky
    Ne 03.11. 14:00 Nová Ves - Bedřichov
    Ne 03.11. 14:00 Šebkovice - Třebíč
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 3 3 0 0 10:0 9
    2. 3 2 1 0 5:1 7
    3. 3 2 0 1 6:4 6
    4. 3 2 0 1 7:7 6
    5. 3 1 1 1 7:5 4
    6. 3 1 1 1 4:3 4
    7. 3 1 1 1 3:3 4
    8. 3 1 1 1 6:6 4
    9. 3 0 3 0 3:3 3
    10. 3 0 3 0 5:5 3
    11. 3 1 0 2 3:8 3
    12. 3 0 1 2 4:6 1
    13. 3 0 1 2 0:4 1
    14. 3 0 1 2 4:12 1