Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 13954
  • Návštěvy: 309/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25509
    Týden:
    309
    Dnes:
    47
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:15 Bohunice - Moravská Slavia 3:2 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Krumvíř - Kuřim 3:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Svratka - Ráječko 3:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Mutěnice - Sparta Brno 2:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Rousínov - Boskovice 1:3 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Bosonohy - Bystrc 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 M. Krumlov - Ratíškovice 1:4 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Ivančice - Líšeň B 1:3 (0:0)

    3.kolo

    16.08. 17:30 Boskovice - Ivančice 1:0 (0:0)
    16.08. 18:00 Ratíškovice - Bohunice 2:3 (2:1)
    16.08. 18:00 Ráječko - Mutěnice 3:1 (0:1)
    So 17.08. 10:30 Sparta Brno - M. Krumlov 6:2 (2:1)
    So 17.08. 17:00 Bystrc - Krumvíř 1:2 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Moravská Slavia - Rousínov 1:1 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Kuřim - Svratka 1:3 (0:2)
    Ne 18.08. 14:30 Líšeň B - Bosonohy 2:1 (2:1)

    14.kolo

    St 21.08. 17:00 Krumvíř - Ivančice 1:2 (1:0)
    St 21.08. 17:00 Bystrc - Bohunice 2:3 (1:1)
    St 21.08. 17:00 Líšeň B - M. Krumlov 3:1 (0:1)
    St 21.08. 17:00 Boskovice - Mutěnice 0:0 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Moravská Slavia - Svratka 2:3 (2:1)
    St 21.08. 17:00 Ratíškovice - Kuřim 2:0 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Sparta Brno - Ráječko 3:0 (2:0)
    St 28.08. 17:00 Bosonohy - Rousínov 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 10:15 Bohunice - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    So 24.08. 10:30 Ivančice - Moravská Slavia 0:0 (0:0)
    So 24.08. 12:15 Krumvíř - Svratka 5:3 (1:3)
    So 24.08. 17:00 Mutěnice - Kuřim 2:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Rousínov - Ratíškovice 1:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Bystrc - Líšeň B 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 M. Krumlov - Ráječko 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Bosonohy - Boskovice 2:0 (0:0)

    5.kolo

    30.08. 17:30 Boskovice - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 31.08. 10:30 Sparta Brno - Rousínov 3:0 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Moravská Slavia - Bosonohy 1:2 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Ratíškovice - Ivančice 2:2 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Kuřim - M. Krumlov 3:0 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Svratka - Mutěnice 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 15:00 Líšeň B - Krumvíř 7:2 (4:1)
    Ne 01.09. 16:30 Ráječko - Bohunice 0:3 (0:1)

    6.kolo

    06.09. 17:30 Krumvíř - Mutěnice 2:2 (1:0)
    So 07.09. 10:15 Bohunice - Kuřim 3:3 (1:1)
    So 07.09. 10:30 Bosonohy - Ratíškovice 3:1 (3:0)
    So 07.09. 15:00 Líšeň B - Boskovice 5:2 (3:2)
    So 07.09. 16:00 Ivančice - Sparta Brno 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 M. Krumlov - Svratka 0:3 (0:2)
    St 25.09. 16:30 Rousínov - Ráječko 0:4 (0:4)
    St 25.09. 16:30 Bystrc - Moravská Slavia 0:1 (0:1)

    15.kolo

    St 11.09. 16:30 Ráječko - Krumvíř 3:1 (2:0)
    St 11.09. 16:30 Kuřim - Sparta Brno 1:2 (0:0)
    St 11.09. 16:30 Svratka - Ratíškovice 3:2 (1:1)
    St 11.09. 16:30 Mutěnice - Moravská Slavia 1:0 (1:0)
    St 11.09. 16:30 M. Krumlov - Boskovice 3:3 (2:0)
    St 11.09. 16:30 Rousínov - Bystrc 0:3 (0:0)
    St 11.09. 16:30 Ivančice - Bosonohy 1:0 (0:0)
    St 25.09. 16:30 Bohunice - Líšeň B 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 10:15 Boskovice - Krumvíř 6:2 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Ratíškovice - Bystrc 2:2 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Kuřim - Rousínov 5:2 (2:2)
    So 14.09. 16:00 Svratka - Bohunice 0:4 (0:2)
    So 14.09. 16:45 Moravská Slavia - Líšeň B 2:3 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ráječko - Ivančice 3:2 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Mutěnice - M. Krumlov 6:1 (3:0)
    St 02.10. 16:00 Sparta Brno - Bosonohy 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:15 Bohunice - Mutěnice 4:2 (4:1)
    So 21.09. 10:30 Ivančice - Kuřim 1:2 (1:1)
    So 21.09. 15:30 Krumvíř - M. Krumlov 8:0 (4:0)
    So 21.09. 15:30 Rousínov - Svratka 2:1 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Bosonohy - Ráječko 5:1 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Bystrc - Sparta Brno 1:3 (0:2)
    Ne 22.09. 12:30 Líšeň B - Ratíškovice 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Boskovice - Moravská Slavia 5:0 (3:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:30 Sparta Brno - Líšeň B 4:3 (2:3)
    So 28.09. 15:30 Moravská Slavia - Krumvíř 2:1 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Ratíškovice - Boskovice 0:3 (0:3)
    So 28.09. 15:30 Svratka - Ivančice 0:6 (0:3)
    So 28.09. 15:30 Mutěnice - Rousínov 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Ráječko - Bystrc 3:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kuřim - Bosonohy 4:1 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 M. Krumlov - Bohunice 4:6 (1:3)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Krumvíř - Bohunice 1:5 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Rousínov - M. Krumlov 1:3 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Ivančice - Mutěnice 3:0 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Bystrc - Kuřim 6:0 (4:0)
    So 05.10. 15:00 Moravská Slavia - Ratíškovice 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Boskovice - Sparta Brno 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:30 Bosonohy - Svratka 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 12:00 Líšeň B - Ráječko 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Bohunice - Rousínov 2:1 (2:1)
    So 12.10. 10:30 Sparta Brno - Moravská Slavia 1:1 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Ratíškovice - Krumvíř 2:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Ráječko - Boskovice 0:5 (0:4)
    So 12.10. 15:00 Kuřim - Líšeň B 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Svratka - Bystrc 1:3 (0:3)
    Ne 13.10. 15:00 Mutěnice - Bosonohy 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 M. Krumlov - Ivančice 0:0 (0:0)

    12.kolo

    18.10. 18:30 Boskovice - Kuřim 3:1 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Krumvíř - Rousínov 2:0 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Ivančice - Bohunice 1:2 (0:2)
    So 19.10. 14:30 Bosonohy - M. Krumlov 8:0 (4:0)
    So 19.10. 14:30 Bystrc - Mutěnice 3:0 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Líšeň B - Svratka 1:1 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Moravská Slavia - Ráječko 1:2 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Ratíškovice - Sparta Brno 2:7 (1:4)

    13.kolo

    25.10. 18:30 Boskovice - Svratka 7:1 (3:0)
    So 26.10. 10:15 Bohunice - Bosonohy 2:1 (0:0)
    So 26.10. 10:30 Sparta Brno - Krumvíř 1:3 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Kuřim - Moravská Slavia 2:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Mutěnice - Líšeň B 1:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 M. Krumlov - Bystrc 5:4 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Rousínov - Ivančice 2:2 (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Ráječko - Ratíškovice 4:1 (0:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:00 Boskovice - Bohunice 0:4 (0:1)
    So 02.11. 10:30 Bystrc - Ivančice 2:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Bosonohy - Krumvíř 3:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Moravská Slavia - M. Krumlov 2:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Ratíškovice - Mutěnice 1:3 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Sparta Brno - Svratka 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Ráječko - Kuřim 8:0 (0:0)
    Ne 03.11. 11:30 Líšeň B - Rousínov 3:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 13 2 0 48:22 41
    2. 15 10 2 3 43:20 32
    3. 15 10 2 3 41:20 32
    4. 15 10 1 4 39:22 31
    5. 15 9 0 6 31:18 27
    6. 15 8 0 7 34:30 24
    7. 15 6 3 6 23:23 21
    8. 15 6 1 8 30:24 19
    9. 15 6 1 8 35:38 19
    10. 15 6 1 8 26:42 19
    11. 15 4 4 7 22:21 16
    12. 15 5 1 9 23:38 16
    13. 15 4 3 8 17:25 15
    14. 15 3 3 9 15:34 12
    15. 15 3 2 10 21:37 11
    16. 15 3 2 10 24:58 11