Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. září 2019
svátek má Jolana.
Hlavní menu
  • ID: 13954
  • Návštěvy: 2247/15
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9910
    Týden:
    2247
    Dnes:
    600
    On-line:
    15

    2.kolo

    So 10.08. 10:15 Bohunice - Moravská Slavia 3:2 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Krumvíř - Kuřim 3:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Svratka - Ráječko 3:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Mutěnice - Sparta Brno 2:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Rousínov - Boskovice 1:3 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Bosonohy - Bystrc 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 M. Krumlov - Ratíškovice 1:4 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Ivančice - Líšeň B 1:3 (0:0)

    3.kolo

    16.08. 17:30 Boskovice - Ivančice 1:0 (0:0)
    16.08. 18:00 Ratíškovice - Bohunice 2:3 (2:1)
    16.08. 18:00 Ráječko - Mutěnice 3:1 (0:1)
    So 17.08. 10:30 Sparta Brno - M. Krumlov 6:2 (2:1)
    So 17.08. 17:00 Bystrc - Krumvíř 1:2 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Moravská Slavia - Rousínov 1:1 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Kuřim - Svratka 1:3 (0:2)
    Ne 18.08. 14:30 Líšeň B - Bosonohy 2:1 (2:1)

    14.kolo

    St 21.08. 17:00 Krumvíř - Ivančice 1:2 (1:0)
    St 21.08. 17:00 Bystrc - Bohunice 2:3 (1:1)
    St 21.08. 17:00 Líšeň B - M. Krumlov 3:1 (0:1)
    St 21.08. 17:00 Boskovice - Mutěnice 0:0 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Moravská Slavia - Svratka 2:3 (2:1)
    St 21.08. 17:00 Ratíškovice - Kuřim 2:0 (0:0)
    St 21.08. 17:00 Sparta Brno - Ráječko 3:0 (2:0)
    St 28.08. 17:00 Bosonohy - Rousínov 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 10:15 Bohunice - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    So 24.08. 10:30 Ivančice - Moravská Slavia 0:0 (0:0)
    So 24.08. 12:15 Krumvíř - Svratka 5:3 (1:3)
    So 24.08. 17:00 Mutěnice - Kuřim 2:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Rousínov - Ratíškovice 1:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Bystrc - Líšeň B 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 M. Krumlov - Ráječko 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Bosonohy - Boskovice 2:0 (0:0)

    5.kolo

    30.08. 17:30 Boskovice - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 31.08. 10:30 Sparta Brno - Rousínov 3:0 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Moravská Slavia - Bosonohy 1:2 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Ratíškovice - Ivančice 2:2 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Kuřim - M. Krumlov 3:0 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Svratka - Mutěnice 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 15:00 Líšeň B - Krumvíř 7:2 (4:1)
    Ne 01.09. 16:30 Ráječko - Bohunice 0:3 (0:1)

    6.kolo

    06.09. 17:30 Krumvíř - Mutěnice 2:2 (1:0)
    So 07.09. 10:15 Bohunice - Kuřim 3:3 (1:1)
    So 07.09. 10:30 Bosonohy - Ratíškovice 3:1 (3:0)
    So 07.09. 15:00 Líšeň B - Boskovice 5:2 (3:2)
    So 07.09. 16:00 Ivančice - Sparta Brno 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 M. Krumlov - Svratka 0:3 (0:2)
    St 25.09. 16:30 Rousínov - Ráječko
    St 25.09. 16:30 Bystrc - Moravská Slavia

    15.kolo

    St 11.09. 16:30 Ráječko - Krumvíř 3:1 (2:0)
    St 11.09. 16:30 Kuřim - Sparta Brno 1:2 (0:0)
    St 11.09. 16:30 Svratka - Ratíškovice 3:2 (1:1)
    St 11.09. 16:30 Mutěnice - Moravská Slavia 1:0 (1:0)
    St 11.09. 16:30 M. Krumlov - Boskovice 3:3 (2:0)
    St 11.09. 16:30 Bohunice - Líšeň B odloženo
    St 11.09. 16:30 Rousínov - Bystrc 0:3 (0:0)
    St 11.09. 16:30 Ivančice - Bosonohy 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 14.09. 10:15 Boskovice - Krumvíř 6:2 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Ratíškovice - Bystrc 2:2 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Kuřim - Rousínov 5:2 (2:2)
    So 14.09. 16:00 Svratka - Bohunice 0:4 (0:2)
    So 14.09. 16:45 Moravská Slavia - Líšeň B 2:3 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ráječko - Ivančice
    Ne 15.09. 16:00 Mutěnice - M. Krumlov
    St 02.10. 16:00 Sparta Brno - Bosonohy

    8.kolo

    So 21.09. 10:15 Bohunice - Mutěnice
    Ne 22.09. 15:30 Krumvíř - M. Krumlov
    Ne 22.09. 15:30 Rousínov - Svratka
    Ne 22.09. 15:30 Ivančice - Kuřim
    Ne 22.09. 15:30 Bosonohy - Ráječko
    Ne 22.09. 15:30 Bystrc - Sparta Brno
    Ne 22.09. 15:30 Líšeň B - Ratíškovice
    Ne 22.09. 15:30 Boskovice - Moravská Slavia

    9.kolo

    So 28.09. 10:30 Sparta Brno - Líšeň B
    So 28.09. 15:30 Ratíškovice - Boskovice
    So 28.09. 15:30 Kuřim - Bosonohy
    So 28.09. 15:30 Svratka - Ivančice
    Ne 29.09. 15:30 Moravská Slavia - Krumvíř
    Ne 29.09. 15:30 Ráječko - Bystrc
    Ne 29.09. 15:30 Mutěnice - Rousínov
    Ne 29.09. 15:30 M. Krumlov - Bohunice

    10.kolo

    Ne 06.10. 15:00 Krumvíř - Bohunice
    Ne 06.10. 15:00 Rousínov - M. Krumlov
    Ne 06.10. 15:00 Ivančice - Mutěnice
    Ne 06.10. 15:00 Bosonohy - Svratka
    Ne 06.10. 15:00 Bystrc - Kuřim
    Ne 06.10. 15:00 Líšeň B - Ráječko
    Ne 06.10. 15:00 Boskovice - Sparta Brno
    Ne 06.10. 15:00 Moravská Slavia - Ratíškovice

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Bohunice - Rousínov
    So 12.10. 10:30 Sparta Brno - Moravská Slavia
    So 12.10. 15:00 Ratíškovice - Krumvíř
    So 12.10. 15:00 Kuřim - Líšeň B
    So 12.10. 15:00 Svratka - Bystrc
    Ne 13.10. 15:00 Ráječko - Boskovice
    Ne 13.10. 15:00 Mutěnice - Bosonohy
    Ne 13.10. 15:00 M. Krumlov - Ivančice

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Ratíškovice - Sparta Brno
    Ne 20.10. 14:30 Krumvíř - Rousínov
    Ne 20.10. 14:30 Ivančice - Bohunice
    Ne 20.10. 14:30 Bosonohy - M. Krumlov
    Ne 20.10. 14:30 Bystrc - Mutěnice
    Ne 20.10. 14:30 Líšeň B - Svratka
    Ne 20.10. 14:30 Boskovice - Kuřim
    Ne 20.10. 14:30 Moravská Slavia - Ráječko

    13.kolo

    So 26.10. 10:15 Bohunice - Bosonohy
    So 26.10. 10:30 Sparta Brno - Krumvíř
    So 26.10. 14:30 Kuřim - Moravská Slavia
    So 26.10. 14:30 Svratka - Boskovice
    So 26.10. 14:30 Mutěnice - Líšeň B
    Ne 27.10. 14:30 Ráječko - Ratíškovice
    Ne 27.10. 14:30 M. Krumlov - Bystrc
    Ne 27.10. 14:30 Rousínov - Ivančice

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 Boskovice - Bohunice
    So 02.11. 10:30 Sparta Brno - Svratka
    So 02.11. 14:00 Ratíškovice - Mutěnice
    Ne 03.11. 14:00 Bosonohy - Krumvíř
    Ne 03.11. 14:00 Bystrc - Ivančice
    Ne 03.11. 14:00 Líšeň B - Rousínov
    Ne 03.11. 14:00 Moravská Slavia - M. Krumlov
    Ne 03.11. 14:00 Ráječko - Kuřim
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 6 0 1 24:12 18
    2. 8 6 0 2 21:18 18
    3. 7 5 2 0 20:10 17
    4. 7 5 1 1 19:6 16
    5. 8 4 2 2 16:13 14
    6. 7 4 0 3 10:7 12
    7. 7 3 2 2 10:9 11
    8. 8 3 1 4 18:25 10
    9. 8 2 2 4 15:15 8
    10. 7 2 2 3 6:10 8
    11. 7 2 1 4 11:10 7
    12. 8 2 1 5 14:17 7
    13. 7 2 1 4 7:16 7
    14. 6 2 0 4 9:14 6
    15. 7 1 1 5 10:23 4
    16. 7 0 2 5 8:13 2