Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 13948
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2562
    Týden:
    47
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Čtyři Dvory - Vodňany 1:1 (1:0)
    So 17.08. 13:30 Roudné - Lhenice 3:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Prachatice - Semice 2:4 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Planá - Nová Ves 2:3 (1:2)
    Ne 18.08. 15:00 Olešnice - Vimperk 2:3 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Trhové Sviny - Velešín 4:1 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Kaplice - Sousedovice 1:3 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Nová Ves - Kaplice 0:3 (0:1)
    So 24.08. 13:30 Sousedovice - Olešnice 4:0 (3:0)
    So 24.08. 13:30 Semice - Planá 1:2 (1:0)
    So 24.08. 15:00 Vimperk - Trhové Sviny 1:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Vodňany - Prachatice 3:3 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Lhenice - Čtyři Dvory 2:2 (1:1)
    Ne 25.08. 15:00 Velešín - Roudné 0:7 (0:2)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Čtyři Dvory - Velešín 1:3 (1:2)
    So 31.08. 16:00 Vimperk - Sousedovice 2:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Trhové Sviny - Roudné 1:1 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Prachatice - Lhenice 2:1 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Planá - Vodňany 1:5 (1:3)
    Ne 01.09. 15:00 Olešnice - Nová Ves 1:3 (0:2)
    Ne 01.09. 17:00 Kaplice - Semice 4:1 (3:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Nová Ves - Vimperk 4:1 (3:0)
    So 07.09. 13:30 Sousedovice - Trhové Sviny 0:1 (0:0)
    So 07.09. 13:30 Semice - Olešnice 5:2 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Vodňany - Kaplice 2:5 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Lhenice - Planá 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 15:00 Velešín - Prachatice 2:3 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Roudné - Čtyři Dvory 7:3 (6:1)

    6.kolo

    So 14.09. 13:00 Sousedovice - Nová Ves 1:2 (1:1)
    So 14.09. 15:00 Vimperk - Semice 2:3 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Trhové Sviny - Čtyři Dvory 3:2 (1:2)
    So 14.09. 16:30 Prachatice - Roudné 3:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Planá - Velešín 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 15:00 Olešnice - Vodňany 2:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Kaplice - Lhenice 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Nová Ves - Trhové Sviny 0:3 (0:1)
    So 21.09. 10:15 Čtyři Dvory - Prachatice 3:2 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Semice - Sousedovice 4:0 (0:0)
    So 21.09. 13:00 Roudné - Planá 1:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Vodňany - Vimperk 3:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Lhenice - Olešnice 1:3 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Velešín - Kaplice 2:2 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Nová Ves - Semice 0:2 (0:2)
    So 28.09. 12:30 Sousedovice - Vodňany 4:0 (0:0)
    So 28.09. 15:00 Vimperk - Lhenice 1:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Trhové Sviny - Prachatice 5:4 (3:0)
    So 28.09. 16:00 Planá - Čtyři Dvory 4:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:00 Olešnice - Velešín 2:4 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Kaplice - Roudné 1:4 (1:3)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Čtyři Dvory - Kaplice 2:2 (0:1)
    So 05.10. 12:30 Semice - Trhové Sviny 2:2 (0:1)
    So 05.10. 13:30 Lhenice - Sousedovice 1:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Vodňany - Nová Ves 5:2 (3:1)
    So 05.10. 16:00 Prachatice - Planá 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Velešín - Vimperk 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Roudné - Olešnice 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 12.10. 12:00 Sousedovice - Velešín 0:2 (0:0)
    So 12.10. 12:00 Semice - Vodňany 4:1 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Vimperk - Roudné 0:2 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Trhové Sviny - Planá 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 10:15 Nová Ves - Lhenice 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Olešnice - Čtyři Dvory 2:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Kaplice - Prachatice 1:2 (0:2)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Čtyři Dvory - Vimperk 1:2 (0:0)
    So 19.10. 12:00 Roudné - Sousedovice 2:0 (1:0)
    So 19.10. 12:30 Lhenice - Semice 1:3 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Vodňany - Trhové Sviny 2:3 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Prachatice - Olešnice 1:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Planá - Kaplice 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Velešín - Nová Ves 3:3 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Nová Ves - Roudné 2:3 (2:2)
    So 26.10. 11:00 Sousedovice - Čtyři Dvory 3:5 (1:2)
    So 26.10. 11:00 Semice - Velešín 2:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Trhové Sviny - Kaplice 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Vimperk - Prachatice 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Vodňany - Lhenice 2:2 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Olešnice - Planá 1:6 (1:3)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Roudné - Semice 2:2 (2:0)
    So 02.11. 10:15 Čtyři Dvory - Nová Ves 1:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Lhenice - Trhové Sviny 2:4 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Prachatice - Sousedovice 4:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Planá - Vimperk 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Velešín - Vodňany 2:3 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Kaplice - Olešnice 4:1 (1:0)

    1.kolo

    So 09.11. 10:15 Nová Ves - Prachatice 1:3 (1:1)
    So 09.11. 10:30 Olešnice - Trhové Sviny 1:3 (0:1)
    So 09.11. 10:30 Sousedovice - Planá 2:3 (1:0)
    So 09.11. 10:30 Semice - Čtyři Dvory 6:3 (4:1)
    So 09.11. 10:30 Lhenice - Velešín 3:3 (3:2)
    So 09.11. 14:00 Vimperk - Kaplice 3:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Vodňany - Roudné 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 21.03. 00:00 Trhové Sviny - Olešnice
    So 21.03. 00:00 Kaplice - Vimperk
    So 21.03. 00:00 Planá - Sousedovice
    So 21.03. 00:00 Prachatice - Nová Ves
    So 21.03. 00:00 Čtyři Dvory - Semice
    So 21.03. 00:00 Roudné - Vodňany
    So 21.03. 00:00 Velešín - Lhenice

    15.kolo

    So 28.03. 00:00 Velešín - Trhové Sviny
    So 28.03. 00:00 Lhenice - Roudné
    So 28.03. 00:00 Vodňany - Čtyři Dvory
    So 28.03. 00:00 Semice - Prachatice
    So 28.03. 00:00 Nová Ves - Planá
    So 28.03. 00:00 Sousedovice - Kaplice
    So 28.03. 00:00 Vimperk - Olešnice

    16.kolo

    So 04.04. 00:00 Trhové Sviny - Vimperk
    So 04.04. 00:00 Olešnice - Sousedovice
    So 04.04. 00:00 Kaplice - Nová Ves
    So 04.04. 00:00 Planá - Semice
    So 04.04. 00:00 Prachatice - Vodňany
    So 04.04. 00:00 Čtyři Dvory - Lhenice
    So 04.04. 00:00 Roudné - Velešín

    17.kolo

    So 11.04. 00:00 Roudné - Trhové Sviny
    So 11.04. 00:00 Velešín - Čtyři Dvory
    So 11.04. 00:00 Lhenice - Prachatice
    So 11.04. 00:00 Vodňany - Planá
    So 11.04. 00:00 Semice - Kaplice
    So 11.04. 00:00 Nová Ves - Olešnice
    So 11.04. 00:00 Sousedovice - Vimperk

    18.kolo

    So 18.04. 00:00 Trhové Sviny - Sousedovice
    So 18.04. 00:00 Vimperk - Nová Ves
    So 18.04. 00:00 Olešnice - Semice
    So 18.04. 00:00 Kaplice - Vodňany
    So 18.04. 00:00 Planá - Lhenice
    So 18.04. 00:00 Prachatice - Velešín
    So 18.04. 00:00 Čtyři Dvory - Roudné

    19.kolo

    So 25.04. 00:00 Čtyři Dvory - Trhové Sviny
    So 25.04. 00:00 Roudné - Prachatice
    So 25.04. 00:00 Velešín - Planá
    So 25.04. 00:00 Lhenice - Kaplice
    So 25.04. 00:00 Vodňany - Olešnice
    So 25.04. 00:00 Semice - Vimperk
    So 25.04. 00:00 Nová Ves - Sousedovice

    20.kolo

    So 02.05. 00:00 Trhové Sviny - Nová Ves
    So 02.05. 00:00 Sousedovice - Semice
    So 02.05. 00:00 Vimperk - Vodňany
    So 02.05. 00:00 Olešnice - Lhenice
    So 02.05. 00:00 Kaplice - Velešín
    So 02.05. 00:00 Planá - Roudné
    So 02.05. 00:00 Prachatice - Čtyři Dvory

    21.kolo

    So 09.05. 00:00 Prachatice - Trhové Sviny
    So 09.05. 00:00 Čtyři Dvory - Planá
    So 09.05. 00:00 Roudné - Kaplice
    So 09.05. 00:00 Velešín - Olešnice
    So 09.05. 00:00 Lhenice - Vimperk
    So 09.05. 00:00 Vodňany - Sousedovice
    So 09.05. 00:00 Semice - Nová Ves

    22.kolo

    So 16.05. 00:00 Trhové Sviny - Semice
    So 16.05. 00:00 Nová Ves - Vodňany
    So 16.05. 00:00 Sousedovice - Lhenice
    So 16.05. 00:00 Vimperk - Velešín
    So 16.05. 00:00 Olešnice - Roudné
    So 16.05. 00:00 Kaplice - Čtyři Dvory
    So 16.05. 00:00 Planá - Prachatice

    23.kolo

    So 23.05. 00:00 Planá - Trhové Sviny
    So 23.05. 00:00 Prachatice - Kaplice
    So 23.05. 00:00 Čtyři Dvory - Olešnice
    So 23.05. 00:00 Roudné - Vimperk
    So 23.05. 00:00 Velešín - Sousedovice
    So 23.05. 00:00 Lhenice - Nová Ves
    So 23.05. 00:00 Vodňany - Semice

    24.kolo

    So 30.05. 00:00 Trhové Sviny - Vodňany
    So 30.05. 00:00 Semice - Lhenice
    So 30.05. 00:00 Nová Ves - Velešín
    So 30.05. 00:00 Sousedovice - Roudné
    So 30.05. 00:00 Vimperk - Čtyři Dvory
    So 30.05. 00:00 Olešnice - Prachatice
    So 30.05. 00:00 Kaplice - Planá

    25.kolo

    So 06.06. 00:00 Kaplice - Trhové Sviny
    So 06.06. 00:00 Planá - Olešnice
    So 06.06. 00:00 Prachatice - Vimperk
    So 06.06. 00:00 Čtyři Dvory - Sousedovice
    So 06.06. 00:00 Roudné - Nová Ves
    So 06.06. 00:00 Velešín - Semice
    So 06.06. 00:00 Lhenice - Vodňany

    26.kolo

    So 13.06. 00:00 Trhové Sviny - Lhenice
    So 13.06. 00:00 Vodňany - Velešín
    So 13.06. 00:00 Semice - Roudné
    So 13.06. 00:00 Nová Ves - Čtyři Dvory
    So 13.06. 00:00 Sousedovice - Prachatice
    So 13.06. 00:00 Vimperk - Planá
    So 13.06. 00:00 Olešnice - Kaplice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 9 4 0 33:17 31
    2. 13 9 2 2 39:16 29
    3. 13 9 2 2 39:21 29
    4. 13 7 2 4 30:19 23
    5. 13 7 2 4 29:24 23
    6. 13 5 4 4 27:22 19
    7. 13 4 4 5 30:32 16
    8. 13 4 4 5 16:19 16
    9. 13 4 3 6 23:34 15
    10. 13 4 2 7 21:29 14
    11. 13 2 5 6 17:26 11
    12. 13 2 5 6 27:38 11
    13. 13 3 1 9 19:27 10
    14. 13 1 2 10 17:43 5