Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. září 2019
svátek má Ludmila.
Hlavní menu
  • ID: 13935
  • Návštěvy: 2651/5
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13795
    Týden:
    2651
    Dnes:
    676
    On-line:
    5

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Velké Hamry - Kolín 1:2 np (1:1)
    So 10.08. 10:15 Libiš - Letohrad 1:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Ostrá - Nymburk 0:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Náchod - Kutná Hora 4:1 (3:1)
    Ne 11.08. 15:30 Benátky - Trutnov 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Hlinsko - Čáslav 5:1 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Dvůr Králové - Horky 5:0 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Poříčany - Vysoké Mýto 2:6 (1:2)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Kolín - Vysoké Mýto 0:2 (0:1)
    So 17.08. 10:15 Kutná Hora - Poříčany 2:1 (2:0)
    So 17.08. 10:15 Velké Hamry - Hlinsko 3:2 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Horky - Ostrá 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Trutnov - Dvůr Králové 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Letohrad - Benátky 0:3 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Nymburk - Náchod 0:4 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Čáslav - Libiš 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Libiš - Velké Hamry 1:2 np (1:1)
    So 24.08. 17:00 Ostrá - Trutnov 4:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Vysoké Mýto - Kutná Hora 2:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Benátky - Čáslav 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Poříčany - Nymburk 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Kolín - Kutná Hora 2:1 np (1:1)
    So 31.08. 10:15 Velké Hamry - Benátky 1:2 np (1:1)
    So 31.08. 17:00 Trutnov - Náchod 4:3 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Letohrad - Ostrá 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Nymburk - Vysoké Mýto 0:2 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Horky - Poříčany 4:2 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Čáslav - Dvůr Králové 2:3 np (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Hlinsko - Libiš 4:1 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Libiš - Kolín 1:3 (0:2)
    So 07.09. 10:15 Kutná Hora - Nymburk 1:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Ostrá - Čáslav 2:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Náchod - Letohrad 2:1 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Vysoké Mýto - Horky 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Benátky - Hlinsko 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Dvůr Králové - Velké Hamry 4:2 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Poříčany - Trutnov 0:4 (0:3)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Kolín - Nymburk 2:0 (0:0)
    So 14.09. 10:15 Velké Hamry - Ostrá 2:1 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Libiš - Benátky 1:2 (1:1)
    So 14.09. 13:30 Horky - Kutná Hora 5:1 (4:1)
    So 14.09. 16:00 Trutnov - Vysoké Mýto 1:6 (1:2)
    So 14.09. 16:30 Letohrad - Poříčany 2:3 (2:2)
    Ne 15.09. 14:30 Čáslav - Náchod 2:1 np (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Hlinsko - Dvůr Králové 2:1 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Kutná Hora - Trutnov
    So 21.09. 16:30 Ostrá - Hlinsko
    So 21.09. 16:30 Náchod - Velké Hamry
    So 21.09. 16:30 Vysoké Mýto - Letohrad
    Ne 22.09. 16:30 Benátky - Kolín
    Ne 22.09. 16:30 Dvůr Králové - Libiš
    Ne 22.09. 16:30 Poříčany - Čáslav
    Ne 22.09. 16:30 Nymburk - Horky

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Kolín - Horky
    So 28.09. 10:15 Velké Hamry - Poříčany
    So 28.09. 16:00 Trutnov - Nymburk
    So 28.09. 16:00 Letohrad - Kutná Hora
    Ne 29.09. 16:00 Čáslav - Vysoké Mýto
    Ne 29.09. 16:00 Hlinsko - Náchod
    Ne 29.09. 16:00 Libiš - Ostrá
    Ne 29.09. 16:00 Benátky - Dvůr Králové

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Kutná Hora - Čáslav
    So 05.10. 16:00 Ostrá - Benátky
    So 05.10. 16:00 Náchod - Libiš
    So 05.10. 16:00 Vysoké Mýto - Velké Hamry
    Ne 06.10. 16:00 Dvůr Králové - Kolín
    Ne 06.10. 16:00 Poříčany - Hlinsko
    Ne 06.10. 16:00 Nymburk - Letohrad
    Ne 06.10. 16:00 Horky - Trutnov

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Kolín - Trutnov
    So 12.10. 10:15 Velké Hamry - Kutná Hora
    So 12.10. 15:30 Letohrad - Horky
    Ne 13.10. 15:30 Čáslav - Nymburk
    Ne 13.10. 15:30 Hlinsko - Vysoké Mýto
    Ne 13.10. 15:30 Libiš - Poříčany
    Ne 13.10. 15:30 Benátky - Náchod
    Ne 13.10. 15:30 Dvůr Králové - Ostrá

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Kutná Hora - Hlinsko
    So 19.10. 15:30 Ostrá - Kolín
    So 19.10. 15:30 Náchod - Dvůr Králové
    So 19.10. 15:30 Vysoké Mýto - Libiš
    So 19.10. 15:30 Trutnov - Letohrad
    Ne 20.10. 15:30 Poříčany - Benátky
    Ne 20.10. 15:30 Nymburk - Velké Hamry
    Ne 20.10. 15:30 Horky - Čáslav

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Kolín - Letohrad
    So 26.10. 10:15 Velké Hamry - Horky
    So 26.10. 14:30 Ostrá - Náchod
    Ne 27.10. 14:30 Čáslav - Trutnov
    Ne 27.10. 14:30 Hlinsko - Nymburk
    Ne 27.10. 14:30 Libiš - Kutná Hora
    Ne 27.10. 14:30 Benátky - Vysoké Mýto
    Ne 27.10. 14:30 Dvůr Králové - Poříčany

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Kutná Hora - Benátky
    So 02.11. 14:00 Náchod - Kolín
    So 02.11. 14:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové
    So 02.11. 14:00 Trutnov - Velké Hamry
    So 02.11. 14:00 Letohrad - Čáslav
    Ne 03.11. 14:00 Poříčany - Ostrá
    Ne 03.11. 14:00 Nymburk - Libiš
    Ne 03.11. 14:00 Horky - Hlinsko

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Kolín - Čáslav
    So 09.11. 10:15 Velké Hamry - Letohrad
    So 09.11. 14:00 Ostrá - Vysoké Mýto
    So 09.11. 14:00 Náchod - Poříčany
    Ne 10.11. 14:00 Hlinsko - Trutnov
    Ne 10.11. 14:00 Libiš - Horky
    Ne 10.11. 14:00 Benátky - Nymburk
    Ne 10.11. 14:00 Dvůr Králové - Kutná Hora

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Kutná Hora - Ostrá
    So 16.11. 13:30 Vysoké Mýto - Náchod
    So 16.11. 13:30 Trutnov - Libiš
    So 16.11. 13:30 Letohrad - Hlinsko
    Ne 17.11. 13:30 Poříčany - Kolín
    Ne 17.11. 13:30 Nymburk - Dvůr Králové
    Ne 17.11. 13:30 Horky - Benátky
    Ne 17.11. 13:30 Čáslav - Velké Hamry
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 6 6 0 0 0 19:3 18
    2. 6 5 1 0 0 11:4 17
    3. 6 3 1 1 1 16:7 12
    4. 6 4 0 0 2 16:9 12
    5. 6 2 2 0 2 8:7 10
    6. 6 2 1 2 1 10:10 10
    7. 6 2 1 1 2 13:8 9
    8. 6 2 1 1 2 12:13 9
    9. 6 3 0 0 3 10:12 9
    10. 6 3 0 0 3 10:14 9
    11. 6 2 0 1 3 6:13 7
    12. 6 2 0 0 4 10:8 6
    13. 6 1 1 1 3 6:12 6
    14. 6 2 0 0 4 11:18 6
    15. 6 1 0 0 5 1:12 3
    16. 6 0 0 1 5 6:15 1