Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13934
  • Návštěvy: 2591/4
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19045
    Týden:
    2591
    Dnes:
    578
    On-line:
    4

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Brandýs - Chomutov 1:0 np (0:0)
    So 10.08. 10:15 SK Kladno - Březová 1:2 (1:2)
    So 10.08. 10:15 Tatran Rakovník - Slaný 1:3 (0:2)
    So 10.08. 15:00 Souš - Štětí 4:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Česká Lípa - Aritma Praha 0:2 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Dobříš - Neratovice 1:0 np (0:0)
    So 10.08. 17:00 Český Brod - Louny 5:1 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Ostrov - Meteor 4:3 np (3:3)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Chomutov - Meteor 3:0 (0:0)
    So 17.08. 10:15 Štětí - Tatran Rakovník 2:3 (0:2)
    So 17.08. 10:15 Neratovice - SK Kladno 2:1 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Aritma Praha - Dobříš 2:0 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Brandýs - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 17.08. 15:00 Březová - Souš 2:1 np (1:1)
    So 17.08. 17:00 Slaný - Český Brod 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Louny - Ostrov 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 SK Kladno - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    So 24.08. 10:15 Tatran Rakovník - Březová 2:3 (1:2)
    So 24.08. 15:00 Souš - Neratovice 1:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Česká Lípa - Chomutov 2:1 np (1:1)
    So 24.08. 17:00 Dobříš - Brandýs 0:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Český Brod - Štětí 3:2 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Ostrov - Slaný 3:4 np (3:3)
    Ne 25.08. 10:15 Meteor - Louny 1:0 (0:0)

    4.kolo

    30.08. 17:30 Chomutov - Louny 2:0 (0:0)
    So 31.08. 10:15 Štětí - Ostrov 1:2 (0:1)
    So 31.08. 10:15 Neratovice - Tatran Rakovník 4:0 (0:0)
    So 31.08. 10:15 Aritma Praha - Souš 1:2 (1:2)
    So 31.08. 10:15 Brandýs - SK Kladno 0:2 (0:1)
    So 31.08. 15:00 Březová - Český Brod 1:2 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Slaný - Meteor 3:4 np (3:3)
    So 31.08. 17:00 Česká Lípa - Dobříš 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 SK Kladno - Česká Lípa 5:3 (3:2)
    So 07.09. 10:15 Tatran Rakovník - Aritma Praha 1:3 (0:1)
    So 07.09. 15:00 Souš - Brandýs 2:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Dobříš - Chomutov 2:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Český Brod - Neratovice 1:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Ostrov - Březová 5:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Meteor - Štětí 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Louny - Slaný 1:0 np (0:0)

    6.kolo

    13.09. 18:30 Chomutov - Slaný 4:0 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Štětí - Louny 2:0 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Březová - Meteor 3:0 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Neratovice - Ostrov 2:1 np (1:1)
    So 14.09. 10:15 Aritma Praha - Český Brod 0:1 (0:1)
    So 14.09. 10:15 Brandýs - Tatran Rakovník 0:1 np (0:0)
    So 14.09. 16:30 Česká Lípa - Souš 1:2 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Dobříš - SK Kladno 2:6 (0:5)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 SK Kladno - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Tatran Rakovník - Česká Lípa 3:4 np (3:3)
    So 21.09. 16:30 Český Brod - Brandýs 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Ostrov - Aritma Praha 2:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Slaný - Štětí 4:5 np (4:4)
    So 21.09. 17:00 Souš - Dobříš 7:0 (4:0)
    Ne 22.09. 10:15 Meteor - Neratovice 3:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Louny - Březová 1:2 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Chomutov - Štětí 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:15 Neratovice - Louny 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:15 Aritma Praha - Meteor 0:1 (0:0)
    So 28.09. 10:15 Brandýs - Ostrov 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:15 SK Kladno - Souš 0:2 (0:2)
    So 28.09. 15:00 Březová - Slaný 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 16:00 Česká Lípa - Český Brod 1:0 np (0:0)
    So 28.09. 16:00 Dobříš - Tatran Rakovník 1:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Tatran Rakovník - SK Kladno 1:2 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Štětí - Březová 5:1 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Souš - Chomutov 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Český Brod - Dobříš 2:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Ostrov - Česká Lípa 4:3 (0:3)
    So 05.10. 16:00 Slaný - Neratovice 0:2 (0:2)
    Ne 06.10. 10:15 Meteor - Brandýs 4:1 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Louny - Aritma Praha 0:1 np (0:0)

    10.kolo

    11.10. 18:30 Chomutov - Březová 2:1 np (1:1)
    So 12.10. 10:15 Neratovice - Štětí 6:0 (2:0)
    So 12.10. 10:15 Aritma Praha - Slaný 1:0 (0:0)
    So 12.10. 10:15 Brandýs - Louny 0:4 (0:1)
    So 12.10. 10:15 SK Kladno - Český Brod 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Souš - Tatran Rakovník 5:2 (3:2)
    So 12.10. 15:30 Česká Lípa - Meteor 1:2 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Dobříš - Ostrov 5:4 (2:3)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Tatran Rakovník - Chomutov
    So 19.10. 10:15 Štětí - Aritma Praha
    So 19.10. 15:00 Březová - Neratovice
    So 19.10. 15:30 Český Brod - Souš
    So 19.10. 15:30 Ostrov - SK Kladno
    So 19.10. 15:30 Slaný - Brandýs
    Ne 20.10. 10:15 Meteor - Dobříš
    Ne 20.10. 15:30 Louny - Česká Lípa

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Chomutov - Neratovice
    So 26.10. 10:15 Aritma Praha - Březová
    So 26.10. 10:15 Brandýs - Štětí
    So 26.10. 10:15 SK Kladno - Meteor
    So 26.10. 10:15 Tatran Rakovník - Český Brod
    So 26.10. 14:30 Česká Lípa - Slaný
    So 26.10. 14:30 Dobříš - Louny
    So 26.10. 14:30 Souš - Ostrov

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Štětí - Česká Lípa
    So 02.11. 10:15 Neratovice - Aritma Praha
    So 02.11. 14:00 Český Brod - Chomutov
    So 02.11. 14:00 Ostrov - Tatran Rakovník
    So 02.11. 14:00 Slaný - Dobříš
    So 02.11. 14:00 Březová - Brandýs
    Ne 03.11. 10:15 Meteor - Souš
    Ne 03.11. 14:00 Louny - SK Kladno

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Chomutov - Aritma Praha
    So 09.11. 10:15 Brandýs - Neratovice
    So 09.11. 10:15 SK Kladno - Slaný
    So 09.11. 10:15 Tatran Rakovník - Meteor
    So 09.11. 14:00 Česká Lípa - Březová
    So 09.11. 14:00 Dobříš - Štětí
    So 09.11. 14:00 Souš - Louny
    So 09.11. 14:00 Český Brod - Ostrov

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Štětí - SK Kladno
    So 16.11. 10:15 Březová - Dobříš
    So 16.11. 10:15 Neratovice - Česká Lípa
    So 16.11. 10:15 Aritma Praha - Brandýs
    So 16.11. 13:30 Ostrov - Chomutov
    So 16.11. 13:30 Slaný - Souš
    Ne 17.11. 13:30 Meteor - Český Brod
    Ne 17.11. 13:30 Louny - Tatran Rakovník

    16.kolo

    So 07.03. 00:00 Chomutov - Brandýs
    So 07.03. 00:00 Aritma Praha - Česká Lípa
    So 07.03. 00:00 Neratovice - Dobříš
    So 07.03. 00:00 Březová - SK Kladno
    So 07.03. 00:00 Štětí - Souš
    So 07.03. 00:00 Slaný - Tatran Rakovník
    So 07.03. 00:00 Meteor - Ostrov
    So 07.03. 00:00 Louny - Český Brod
    Správce soutěže: Luky acs

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 9 0 1 0 17:5 28
    2. 10 8 1 1 0 28:9 27
    3. 10 6 1 1 2 20:15 21
    4. 10 4 2 3 1 27:20 19
    5. 10 4 1 4 1 18:9 18
    6. 10 5 1 0 4 11:7 17
    7. 10 4 1 2 3 18:9 16
    8. 10 4 1 2 3 16:20 16
    9. 10 5 0 0 5 19:14 15
    10. 10 1 3 1 5 9:15 10
    11. 10 1 2 3 4 15:21 10
    12. 10 2 1 2 5 8:15 10
    13. 10 2 2 0 6 19:28 10
    14. 10 0 4 0 6 13:22 8
    15. 10 1 2 1 6 16:27 8
    16. 10 1 1 2 6 12:29 7