Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 26. srpna 2019
svátek má Luděk.
Hlavní menu
  • ID: 13933
  • Návštěvy: 3377/11
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11354
    Týden:
    3377
    Dnes:
    862
    On-line:
    11

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Živanice - Zbuzany 5:3 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Ústí n.O. - Teplice B 3:2 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Velvary - Slovan Liberec B 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 10:15 Hradec Králové B - Mladá Boleslav B 0:1 np (0:0)
    Ne 11.08. 10:15 Chlumec n. C. - Jablonec B 3:0 (2:0)
    Ne 11.08. 16:00 Pardubice B - Přepeře 4:2 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Zápy - Dukla Praha B 5:2 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Brozany - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Zbuzany - Slovan Liberec B 3:0 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Jablonec B - Ústí n.O. 4:1 (1:0)
    So 17.08. 10:30 Přepeře - Brozany 2:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Živanice - Zápy 2:1 np (1:1)
    Ne 18.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Hradec Králové B 1:2 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Dukla Praha B - Pardubice B 5:1 (2:0)
    Ne 18.08. 10:30 Teplice B - Velvary 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 10:30 Mladá Boleslav B - Chlumec n. C. 7:0 (3:0)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Ústí n.O. - Mladá Boleslav B 2:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Velvary - Jablonec B 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Hradec Králové B - Přepeře 3:2 (1:2)
    Ne 25.08. 10:15 Chlumec n. C. - Bohemians 1905 B 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 10:15 Slovan Liberec B - Teplice B 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Zápy - Zbuzany 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Pardubice B - Živanice 1:3 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Brozany - Dukla Praha B 2:3 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Zbuzany - Teplice B
    So 31.08. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B
    So 31.08. 10:30 Přepeře - Chlumec n. C.
    So 31.08. 14:00 Živanice - Brozany
    Ne 01.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Ústí n.O.
    Ne 01.09. 10:30 Mladá Boleslav B - Velvary
    Ne 01.09. 17:00 Dukla Praha B - Hradec Králové B
    Ne 01.09. 17:00 Zápy - Pardubice B

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Ústí n.O. - Přepeře
    So 07.09. 17:00 Velvary - Bohemians 1905 B
    Ne 08.09. 10:15 Hradec Králové B - Živanice
    Ne 08.09. 10:15 Chlumec n. C. - Dukla Praha B
    Ne 08.09. 10:15 Slovan Liberec B - Mladá Boleslav B
    Ne 08.09. 17:00 Pardubice B - Zbuzany
    Ne 08.09. 17:00 Brozany - Zápy
    Po 09.09. 17:00 Teplice B - Jablonec B

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Zbuzany - Jablonec B
    So 14.09. 10:30 Přepeře - Velvary
    So 14.09. 16:30 Živanice - Chlumec n. C.
    Ne 15.09. 16:30 Mladá Boleslav B - Teplice B
    Ne 15.09. 16:30 Dukla Praha B - Ústí n.O.
    Ne 15.09. 16:30 Zápy - Hradec Králové B
    Ne 15.09. 16:30 Pardubice B - Brozany
    Po 16.09. 13:00 Bohemians 1905 B - Slovan Liberec B

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Jablonec B - Mladá Boleslav B
    So 21.09. 16:30 Ústí n.O. - Živanice
    So 21.09. 16:30 Velvary - Dukla Praha B
    Ne 22.09. 10:15 Hradec Králové B - Pardubice B
    Ne 22.09. 10:15 Chlumec n. C. - Zápy
    Ne 22.09. 10:15 Slovan Liberec B - Přepeře
    Ne 22.09. 16:30 Brozany - Zbuzany
    Po 23.09. 16:30 Teplice B - Bohemians 1905 B

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Zbuzany - Mladá Boleslav B
    So 28.09. 10:30 Přepeře - Teplice B
    So 28.09. 16:00 Živanice - Velvary
    Ne 29.09. 16:00 Dukla Praha B - Slovan Liberec B
    Ne 29.09. 16:00 Zápy - Ústí n.O.
    Ne 29.09. 16:00 Pardubice B - Chlumec n. C.
    Ne 29.09. 16:00 Brozany - Hradec Králové B
    Po 30.09. 13:00 Bohemians 1905 B - Jablonec B

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Jablonec B - Přepeře
    So 05.10. 16:00 Ústí n.O. - Pardubice B
    So 05.10. 16:00 Velvary - Zápy
    Ne 06.10. 10:15 Hradec Králové B - Zbuzany
    Ne 06.10. 10:15 Chlumec n. C. - Brozany
    Ne 06.10. 10:15 Slovan Liberec B - Živanice
    Po 07.10. 13:00 Mladá Boleslav B - Bohemians 1905 B
    Po 07.10. 16:00 Teplice B - Dukla Praha B

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Zbuzany - Bohemians 1905 B
    So 12.10. 10:30 Přepeře - Mladá Boleslav B
    So 12.10. 15:30 Živanice - Teplice B
    Ne 13.10. 10:15 Hradec Králové B - Chlumec n. C.
    Ne 13.10. 15:30 Dukla Praha B - Jablonec B
    Ne 13.10. 15:30 Zápy - Slovan Liberec B
    Ne 13.10. 15:30 Pardubice B - Velvary
    Ne 13.10. 15:30 Brozany - Ústí n.O.

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Jablonec B - Živanice
    So 19.10. 15:30 Ústí n.O. - Hradec Králové B
    So 19.10. 15:30 Velvary - Brozany
    Ne 20.10. 10:15 Chlumec n. C. - Zbuzany
    Ne 20.10. 10:15 Slovan Liberec B - Pardubice B
    Ne 20.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Přepeře
    Ne 20.10. 10:30 Teplice B - Zápy
    Po 21.10. 13:00 Mladá Boleslav B - Dukla Praha B

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Zbuzany - Přepeře
    So 26.10. 14:30 Živanice - Mladá Boleslav B
    Ne 27.10. 10:15 Hradec Králové B - Velvary
    Ne 27.10. 10:15 Chlumec n. C. - Ústí n.O.
    Ne 27.10. 14:30 Dukla Praha B - Bohemians 1905 B
    Ne 27.10. 14:30 Zápy - Jablonec B
    Ne 27.10. 14:30 Pardubice B - Teplice B
    Ne 27.10. 14:30 Brozany - Slovan Liberec B

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Jablonec B - Pardubice B
    So 02.11. 10:30 Přepeře - Dukla Praha B
    So 02.11. 14:00 Ústí n.O. - Zbuzany
    So 02.11. 14:00 Velvary - Chlumec n. C.
    Ne 03.11. 10:15 Slovan Liberec B - Hradec Králové B
    Ne 03.11. 10:30 Teplice B - Brozany
    Ne 03.11. 10:30 Mladá Boleslav B - Zápy
    Ne 03.11. 14:00 Bohemians 1905 B - Živanice

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Zbuzany - Dukla Praha B
    So 09.11. 14:00 Živanice - Přepeře
    So 09.11. 14:00 Ústí n.O. - Velvary
    Ne 10.11. 10:15 Hradec Králové B - Teplice B
    Ne 10.11. 10:15 Chlumec n. C. - Slovan Liberec B
    Ne 10.11. 14:00 Zápy - Bohemians 1905 B
    Ne 10.11. 14:00 Pardubice B - Mladá Boleslav B
    Ne 10.11. 14:00 Brozany - Jablonec B

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Jablonec B - Hradec Králové B
    So 16.11. 10:30 Přepeře - Zápy
    So 16.11. 13:30 Velvary - Zbuzany
    Ne 17.11. 10:15 Slovan Liberec B - Ústí n.O.
    Ne 17.11. 10:15 Bohemians 1905 B - Pardubice B
    Ne 17.11. 10:30 Teplice B - Chlumec n. C.
    Ne 17.11. 10:30 Mladá Boleslav B - Brozany
    Ne 17.11. 13:30 Dukla Praha B - Živanice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 3 2 1 0 0 9:5 8
    2. 3 2 0 1 0 5:3 7
    3. 3 1 1 1 0 7:4 6
    4. 3 2 0 0 1 10:8 6
    5. 3 2 0 0 1 3:4 6
    6. 3 2 0 0 1 6:7 6
    7. 3 1 1 0 1 8:2 5
    8. 3 1 1 0 1 5:5 5
    9. 3 1 0 1 1 7:6 4
    10. 3 1 0 1 1 3:3 4
    11. 3 1 0 0 2 4:5 3
    12. 3 1 0 0 2 3:4 3
    13. 3 1 0 0 2 6:7 3
    14. 3 1 0 0 2 6:10 3
    15. 3 1 0 0 2 3:9 3
    16. 3 0 0 0 3 4:7 0