Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 18. ledna 2020
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
  • ID: 13931
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Chrudim  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    397
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 25.08. 10:00 Chrast / Zaječice - Dřenice / Stolany 1:1 (0:0)
    Ne 25.08. 10:00 Hrochův Týnec - Skuteč / Bítovany 0:4 (0:1)
    Ne 25.08. 10:00 Kameničky - Ctětín / Nasavrky 2:0 (2:0)

    2.kolo

    Ne 01.09. 10:00 Skuteč / Bítovany - Kameničky 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:00 Chrast / Zaječice - Proseč / Krouna 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 14:30 Dřenice / Stolany - Ctětín / Nasavrky 14:0 (5:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Proseč / Krouna - Dřenice / Stolany 1:2 (0:0)
    So 07.09. 10:30 Hrochův Týnec - Chrast / Zaječice 0:3 (0:0)
    St 25.09. 17:00 Ctětín / Nasavrky - Skuteč / Bítovany 1:7 (0:3)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Proseč / Krouna - Hrochův Týnec 4:4 (1:1)
    So 14.09. 11:00 Chrast / Zaječice - Kameničky 5:0 (3:0)
    Ne 15.09. 14:30 Dřenice / Stolany - Skuteč / Bítovany 10:0 (6:0)

    5.kolo

    Ne 22.09. 10:00 Hrochův Týnec - Dřenice / Stolany 0:11 (0:6)
    Ne 22.09. 14:00 Ctětín / Nasavrky - Chrast / Zaječice 1:17 (1:7)
    04.10. 16:15 Kameničky - Proseč / Krouna 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Proseč / Krouna - Ctětín / Nasavrky 7:0 (2:0)
    So 28.09. 10:30 Hrochův Týnec - Kameničky 4:1 (2:0)
    So 28.09. 11:00 Chrast / Zaječice - Skuteč / Bítovany 6:1 (0:1)

    7.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Skuteč / Bítovany - Proseč / Krouna 1:7 (1:3)
    Ne 06.10. 13:30 Ctětín / Nasavrky - Hrochův Týnec 2:15 (1:5)
    Út 15.10. 16:30 Kameničky - Dřenice / Stolany 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 Ctětín / Nasavrky - Kameničky 0:5 (0:3)
    Ne 13.10. 10:00 Skuteč / Bítovany - Hrochův Týnec 6:1 (4:0)
    Ne 13.10. 13:30 Dřenice / Stolany - Chrast / Zaječice 2:6 (0:4)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Kameničky - Skuteč / Bítovany 2:2 (2:0)
    So 19.10. 10:00 Proseč / Krouna - Chrast / Zaječice 1:4 (0:2)
    Ne 20.10. 13:00 Ctětín / Nasavrky - Dřenice / Stolany 0:14 (0:10)

    10.kolo

    So 26.10. 11:00 Chrast / Zaječice - Hrochův Týnec 7:0 (4:0)
    Ne 27.10. 10:00 Skuteč / Bítovany - Ctětín / Nasavrky 10:1 (7:0)
    Ne 27.10. 12:00 Dřenice / Stolany - Proseč / Krouna 2:1 (0:1)

    11.kolo

    Ne 03.11. 10:00 Skuteč / Bítovany - Dřenice / Stolany odloženo
    Ne 03.11. 10:00 Kameničky - Chrast / Zaječice 0:2 (0:1)
    Ne 03.11. 10:00 Hrochův Týnec - Proseč / Krouna 1:7 (0:3)

    12.kolo

    13.kolo

    14.kolo

    15.kolo

    16.kolo

    17.kolo

    18.kolo

    19.kolo

    20.kolo

    21.kolo

    Správce soutěže: Martin Jirásek