Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 13919
  • Návštěvy: 110/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4200
    Týden:
    110
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 17:00 Potštát - Skalička 2:3 np (0:0)
    So 03.08. 17:00 Prosenice - Všechovice B 1:6 (0:4)
    So 03.08. 17:00 Čekyně - Stará Ves 0:3 (0:3)
    Ne 04.08. 10:00 Opatovice B - Pavlovice 3:2 np (2:2)
    Ne 04.08. 17:00 Lipník n. B. B - Domaželice 0:5 (0:3)
    Ne 04.08. 17:00 Bělotín B - Horní Nětčice 2:3 (0:2)
    Ne 04.08. 17:00 Hustopeče - Lověšice 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 10.08. 16:30 Skalička - Pavlovice 3:1 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Stará Ves - Opatovice B 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Lověšice - Čekyně 4:0 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Všechovice B - Hustopeče 4:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Potštát - Lipník n. B. B 6:1 (2:0)
    Ne 11.08. 10:00 Domaželice - Bělotín B 4:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Horní Nětčice - Prosenice 3:2 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Prosenice - Domaželice 3:4 np (1:3)
    So 17.08. 16:30 Čekyně - Všechovice B 0:10 (0:7)
    Ne 18.08. 10:00 Opatovice B - Lověšice 7:2 (6:1)
    Ne 18.08. 15:00 Pavlovice - Stará Ves 1:2 np (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Lipník n. B. B - Skalička 2:4 (1:2)
    Ne 18.08. 16:30 Bělotín B - Potštát 6:1 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Hustopeče - Horní Nětčice 0:3

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Skalička - Stará Ves 2:1 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Lověšice - Pavlovice 4:3 (2:1)
    So 24.08. 16:30 Všechovice B - Opatovice B 3:2 np (1:0)
    So 24.08. 16:30 Potštát - Prosenice 3:1 (0:0)
    Ne 25.08. 10:00 Domaželice - Hustopeče 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Horní Nětčice - Čekyně 10:0 (4:0)
    Ne 25.08. 16:30 Lipník n. B. B - Bělotín B 1:5 (1:1)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Prosenice - Lipník n. B. B 10:1 (7:1)
    So 31.08. 16:00 Čekyně - Domaželice 3:6 (1:2)
    So 31.08. 16:00 Stará Ves - Lověšice 1:4 (0:2)
    Ne 01.09. 15:00 Pavlovice - Všechovice B 0:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Bělotín B - Skalička 3:4 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Hustopeče - Potštát 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Opatovice B - Horní Nětčice 2:4 (1:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Skalička - Lověšice 4:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Všechovice B - Stará Ves 4:0 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Potštát - Čekyně 7:0 (5:0)
    Ne 08.09. 10:00 Domaželice - Opatovice B 6:2 (6:1)
    Ne 08.09. 16:00 Horní Nětčice - Pavlovice 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Lipník n. B. B - Hustopeče 2:3 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Bělotín B - Prosenice 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Čekyně - Lipník n. B. B 1:4 (1:3)
    So 14.09. 16:00 Lověšice - Všechovice B 2:9 (1:4)
    Ne 15.09. 10:00 Opatovice B - Potštát 5:0 (4:0)
    Ne 15.09. 14:30 Prosenice - Skalička 3:4 (3:3)
    Ne 15.09. 15:00 Pavlovice - Domaželice 2:3 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Hustopeče - Bělotín B 4:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Stará Ves - Horní Nětčice 4:3 np (1:3)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Skalička - Všechovice B 0:3 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Potštát - Pavlovice 3:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Prosenice - Hustopeče 1:8 (0:4)
    Ne 22.09. 10:00 Domaželice - Stará Ves 5:2 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Horní Nětčice - Lověšice 8:1 (3:1)
    Ne 22.09. 15:30 Lipník n. B. B - Opatovice B 1:2 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Bělotín B - Čekyně 6:1 (2:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Čekyně - Prosenice 0:3 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Stará Ves - Potštát 4:3 np (1:3)
    So 28.09. 15:30 Lověšice - Domaželice 1:6 (0:3)
    So 28.09. 15:30 Všechovice B - Horní Nětčice 2:1 np (1:0)
    Ne 29.09. 10:00 Opatovice B - Bělotín B 2:3 (2:1)
    Ne 29.09. 15:00 Pavlovice - Lipník n. B. B 2:1 np (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Hustopeče - Skalička 5:1 (0:1)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Skalička - Horní Nětčice 1:8 (0:3)
    So 05.10. 15:00 Potštát - Lověšice 12:0 (6:0)
    So 05.10. 15:00 Prosenice - Opatovice B 2:4 (2:1)
    Ne 06.10. 10:00 Domaželice - Všechovice B 3:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Lipník n. B. B - Stará Ves 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Bělotín B - Pavlovice 4:3 (2:2)
    Ne 06.10. 15:00 Hustopeče - Čekyně 10:1 (7:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Čekyně - Skalička 3:5 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Stará Ves - Bělotín B 1:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Lověšice - Lipník n. B. B 4:1 (3:1)
    So 12.10. 15:00 Všechovice B - Potštát 3:0
    Ne 13.10. 10:00 Opatovice B - Hustopeče 0:6 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Pavlovice - Prosenice 2:3 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Horní Nětčice - Domaželice 6:1 (1:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Skalička - Domaželice 1:4 (0:3)
    So 19.10. 14:30 Potštát - Horní Nětčice 4:5 np (0:1)
    So 19.10. 14:30 Prosenice - Stará Ves 3:2 np (2:2)
    So 19.10. 14:30 Čekyně - Opatovice B 1:4 (0:4)
    Ne 20.10. 14:30 Lipník n. B. B - Všechovice B 4:2 (3:0)
    Ne 20.10. 14:30 Bělotín B - Lověšice 5:3 (0:3)
    Ne 20.10. 14:30 Hustopeče - Pavlovice 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Stará Ves - Hustopeče 1:10 (0:4)
    So 26.10. 14:30 Lověšice - Prosenice 3:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Všechovice B - Bělotín B 8:2 (6:0)
    Ne 27.10. 10:00 Opatovice B - Skalička 3:2 np (1:2)
    Ne 27.10. 10:00 Domaželice - Potštát 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Horní Nětčice - Lipník n. B. B 3:0k
    Ne 27.10. 15:00 Pavlovice - Čekyně 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Čekyně - Lověšice
    So 21.03. 15:00 Prosenice - Horní Nětčice
    Ne 22.03. 10:00 Opatovice B - Stará Ves
    Ne 22.03. 15:00 Pavlovice - Skalička
    Ne 22.03. 15:00 Hustopeče - Všechovice B
    Ne 22.03. 15:00 Bělotín B - Domaželice
    Ne 22.03. 15:00 Lipník n. B. B - Potštát

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Skalička - Lipník n. B. B
    So 28.03. 00:00 Potštát - Bělotín B
    So 28.03. 00:00 Domaželice - Prosenice
    So 28.03. 00:00 Horní Nětčice - Hustopeče
    So 28.03. 00:00 Všechovice B - Čekyně
    So 28.03. 00:00 Lověšice - Opatovice B
    So 28.03. 00:00 Stará Ves - Pavlovice

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Stará Ves - Skalička
    So 04.04. 00:00 Pavlovice - Lověšice
    So 04.04. 00:00 Opatovice B - Všechovice B
    So 04.04. 00:00 Čekyně - Horní Nětčice
    So 04.04. 00:00 Hustopeče - Domaželice
    So 04.04. 00:00 Prosenice - Potštát
    So 04.04. 00:00 Bělotín B - Lipník n. B. B

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Skalička - Bělotín B
    So 11.04. 00:00 Lipník n. B. B - Prosenice
    So 11.04. 00:00 Potštát - Hustopeče
    So 11.04. 00:00 Domaželice - Čekyně
    So 11.04. 00:00 Horní Nětčice - Opatovice B
    So 11.04. 00:00 Všechovice B - Pavlovice
    So 11.04. 00:00 Lověšice - Stará Ves

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Lověšice - Skalička
    So 18.04. 00:00 Stará Ves - Všechovice B
    So 18.04. 00:00 Pavlovice - Horní Nětčice
    So 18.04. 00:00 Opatovice B - Domaželice
    So 18.04. 00:00 Čekyně - Potštát
    So 18.04. 00:00 Hustopeče - Lipník n. B. B
    So 18.04. 00:00 Prosenice - Bělotín B

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Skalička - Prosenice
    So 25.04. 00:00 Bělotín B - Hustopeče
    So 25.04. 00:00 Lipník n. B. B - Čekyně
    So 25.04. 00:00 Potštát - Opatovice B
    So 25.04. 00:00 Domaželice - Pavlovice
    So 25.04. 00:00 Horní Nětčice - Stará Ves
    So 25.04. 00:00 Všechovice B - Lověšice

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Všechovice B - Skalička
    So 02.05. 00:00 Lověšice - Horní Nětčice
    So 02.05. 00:00 Stará Ves - Domaželice
    So 02.05. 00:00 Pavlovice - Potštát
    So 02.05. 00:00 Opatovice B - Lipník n. B. B
    So 02.05. 00:00 Čekyně - Bělotín B
    So 02.05. 00:00 Hustopeče - Prosenice

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Skalička - Hustopeče
    So 09.05. 00:00 Prosenice - Čekyně
    So 09.05. 00:00 Bělotín B - Opatovice B
    So 09.05. 00:00 Lipník n. B. B - Pavlovice
    So 09.05. 00:00 Potštát - Stará Ves
    So 09.05. 00:00 Domaželice - Lověšice
    So 09.05. 00:00 Horní Nětčice - Všechovice B

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Horní Nětčice - Skalička
    So 16.05. 00:00 Všechovice B - Domaželice
    So 16.05. 00:00 Lověšice - Potštát
    So 16.05. 00:00 Stará Ves - Lipník n. B. B
    So 16.05. 00:00 Pavlovice - Bělotín B
    So 16.05. 00:00 Opatovice B - Prosenice
    So 16.05. 00:00 Čekyně - Hustopeče

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Skalička - Čekyně
    So 23.05. 00:00 Hustopeče - Opatovice B
    So 23.05. 00:00 Prosenice - Pavlovice
    So 23.05. 00:00 Bělotín B - Stará Ves
    So 23.05. 00:00 Lipník n. B. B - Lověšice
    So 23.05. 00:00 Potštát - Všechovice B
    So 23.05. 00:00 Domaželice - Horní Nětčice

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Domaželice - Skalička
    So 30.05. 00:00 Horní Nětčice - Potštát
    So 30.05. 00:00 Všechovice B - Lipník n. B. B
    So 30.05. 00:00 Lověšice - Bělotín B
    So 30.05. 00:00 Stará Ves - Prosenice
    So 30.05. 00:00 Pavlovice - Hustopeče
    So 30.05. 00:00 Opatovice B - Čekyně

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Skalička - Opatovice B
    So 06.06. 00:00 Čekyně - Pavlovice
    So 06.06. 00:00 Hustopeče - Stará Ves
    So 06.06. 00:00 Prosenice - Lověšice
    So 06.06. 00:00 Bělotín B - Všechovice B
    So 06.06. 00:00 Lipník n. B. B - Horní Nětčice
    So 06.06. 00:00 Potštát - Domaželice

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Skalička - Potštát
    So 13.06. 00:00 Domaželice - Lipník n. B. B
    So 13.06. 00:00 Horní Nětčice - Bělotín B
    So 13.06. 00:00 Všechovice B - Prosenice
    So 13.06. 00:00 Lověšice - Hustopeče
    So 13.06. 00:00 Stará Ves - Čekyně
    So 13.06. 00:00 Pavlovice - Opatovice B
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 1 0 1 51:23 35
    2. 13 10 1 2 0 59:17 34
    3. 13 9 2 0 2 56:15 31
    4. 13 10 0 0 3 55:16 30
    5. 13 8 0 0 5 41:35 24
    6. 13 7 1 1 4 33:37 24
    7. 13 5 2 1 5 35:34 20
    8. 13 5 0 3 5 41:30 18
    9. 13 3 3 1 6 22:37 16
    10. 13 5 0 0 8 29:61 15
    11. 13 2 2 1 8 32:42 11
    12. 13 2 0 1 10 18:47 7
    13. 13 0 1 3 9 15:33 5
    14. 13 1 0 0 12 12:72 3