Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 13914
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    300
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 31.08. 09:30 Ivaň - Zaječí 3:4 (0:0)
    So 31.08. 14:30 Valtice - Kobylí 2:2 (2:1)
    Ne 01.09. 10:30 Podivín - Ch. Nová Ves 10:2 (8:0)
    Ne 01.09. 13:30 V. Pavlovice - Velké Bílovice 8:0 (3:0)
    Čt 19.09. 17:00 Krumvíř - V. Němčice 6:1 (3:1)

    2.kolo

    So 07.09. 09:30 Krumvíř - Ivaň 8:3 (5:0)
    So 07.09. 10:30 V. Němčice - Velké Bílovice 2:5 (2:2)
    So 07.09. 13:00 Zaječí - Valtice 5:4 (2:2)
    Ne 08.09. 09:30 Ch. Nová Ves - V. Pavlovice 2:0 (2:0)
    Ne 08.09. 12:00 Kobylí - Podivín 3:6 (2:3)

    3.kolo

    So 14.09. 09:30 Ivaň - V. Němčice 3:1 (2:1)
    So 14.09. 14:00 Valtice - Krumvíř 0:10 (0:5)
    Ne 15.09. 10:00 Velké Bílovice - Ch. Nová Ves 8:3 (5:1)
    Ne 15.09. 10:30 Podivín - Zaječí 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 13:00 V. Pavlovice - Kobylí 8:2 (3:0)

    4.kolo

    So 21.09. 09:30 Ivaň - Valtice 4:4
    So 21.09. 10:00 V. Němčice - Ch. Nová Ves 3:2 (1:2)
    So 21.09. 10:00 Krumvíř - Podivín 10:1
    So 21.09. 15:00 Zaječí - V. Pavlovice 4:1
    Ne 22.09. 13:00 Kobylí - Velké Bílovice 5:3

    5.kolo

    So 28.09. 13:30 Valtice - V. Němčice 1:5 (0:3)
    Ne 29.09. 09:30 Ch. Nová Ves - Kobylí 5:3 (1:2)
    Ne 29.09. 10:00 Velké Bílovice - Zaječí 4:2 (3:0)
    Ne 29.09. 10:30 Podivín - Ivaň 4:1 (1:1)
    Ne 29.09. 12:30 V. Pavlovice - Krumvíř 1:6 (0:4)

    6.kolo

    Út 24.09. 17:00 Valtice - Podivín 0:5 (0:2)
    Čt 03.10. 17:00 Ivaň - V. Pavlovice 0:2 (0:1)
    So 05.10. 10:00 Krumvíř - Velké Bílovice 9:0 (5:0)
    So 05.10. 13:00 Zaječí - Ch. Nová Ves 9:1 (3:1)
    Ne 06.10. 09:00 V. Němčice - Kobylí 10:0 (4:0)

    7.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Velké Bílovice - Ivaň 0:7 (0:2)
    Ne 13.10. 10:00 Ch. Nová Ves - Krumvíř 0:14 (0:7)
    Ne 13.10. 10:00 Kobylí - Zaječí 3:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:30 Podivín - V. Němčice 1:5 (1:2)
    Ne 13.10. 12:00 V. Pavlovice - Valtice 3:0k

    8.kolo

    So 19.10. 10:00 Krumvíř - Kobylí 10:0 (5:0)
    So 19.10. 10:00 Ivaň - Ch. Nová Ves 2:2 (1:1)
    So 19.10. 12:30 Valtice - Velké Bílovice 0:8 (0:4)
    Ne 20.10. 09:00 V. Němčice - Zaječí 1:2 (1:0)
    Ne 20.10. 10:30 Podivín - V. Pavlovice 2:8 (1:7)

    9.kolo

    Út 10.09. 17:00 Kobylí - Ivaň 1:3 (1:1)
    Čt 24.10. 16:00 V. Pavlovice - V. Němčice 4:0 (1:0)
    Čt 24.10. 17:00 Velké Bílovice - Podivín 6:1 (2:0)
    25.10. 16:30 Zaječí - Krumvíř 1:11 (1:2)
    Ne 27.10. 10:00 Ch. Nová Ves - Valtice 6:2 (5:1)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 84:7 27
    2. 9 6 0 3 35:16 18
    3. 9 5 1 3 31:31 16
    4. 9 5 0 4 34:37 15
    5. 9 5 0 4 33:36 15
    6. 9 4 0 5 28:24 12
    7. 9 3 2 4 26:26 11
    8. 9 3 1 5 23:51 10
    9. 9 1 2 6 19:50 5
    10. 9 0 2 7 13:48 2