Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13908
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chrudim  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4042
    Týden:
    60
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Vítanov - Zaječice 2:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Horní Bradlo - Žl. Chvalovice 4:3 (2:2)
    So 10.08. 17:00 Bítovany - Miřetice B 5:1 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Slatiňany B - Bořice 7:1 (5:1)
    So 10.08. 17:00 Orel - Načešice B 4:5 (3:4)
    Ne 11.08. 17:00 Tuněchody B - Ronov n.D. B 6:2 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Rosice - Luže B 2:2 (1:1)

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Načešice B - Rosice 5:1 (3:0)
    So 17.08. 17:00 Vítanov - Horní Bradlo 3:1 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Zaječice - Luže B 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Bořice - Orel 2:2 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Miřetice B - Slatiňany B 2:7 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Ronov n.D. B - Bítovany 1:8 (0:7)
    Ne 18.08. 17:00 Žl. Chvalovice - Tuněchody B 8:1 (4:1)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Tuněchody B - Vítanov 2:3 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Bítovany - Žl. Chvalovice 2:2 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Orel - Miřetice B 4:3 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Horní Bradlo - Zaječice 4:2 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Slatiňany B - Ronov n.D. B 4:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Rosice - Bořice 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Luže B - Načešice B 4:3 (4:2)

    4.kolo

    30.08. 17:00 Ronov n.D. B - Orel 1:6 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Vítanov - Bítovany 0:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Horní Bradlo - Tuněchody B 3:3 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Zaječice - Načešice B 2:2 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Bořice - Luže B 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Miřetice B - Rosice 4:4 (4:2)
    Ne 01.09. 17:00 Žl. Chvalovice - Slatiňany B 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Bítovany - Horní Bradlo 1:3 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Slatiňany B - Vítanov 3:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Orel - Žl. Chvalovice 6:0 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Rosice - Ronov n.D. B 6:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Načešice B - Bořice 1:1 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Tuněchody B - Zaječice 6:0 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Luže B - Miřetice B 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 Vítanov - Orel 4:2 (3:2)
    So 14.09. 17:00 Horní Bradlo - Slatiňany B 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Zaječice - Bořice 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Miřetice B - Načešice B 0:4 (0:1)
    Ne 15.09. 17:00 Ronov n.D. B - Luže B 4:0 (3:0)
    Ne 15.09. 17:00 Žl. Chvalovice - Rosice 5:1 (2:1)
    Ne 15.09. 17:00 Tuněchody B - Bítovany 8:2 (4:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Orel - Horní Bradlo 0:1 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Načešice B - Ronov n.D. B 5:2 (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 Bítovany - Zaječice 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Slatiňany B - Tuněchody B 6:1 (4:0)
    Ne 22.09. 16:30 Rosice - Vítanov 1:5 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Luže B - Žl. Chvalovice 0:2 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Bořice - Miřetice B 0:4 (0:4)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Vítanov - Luže B 9:1 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Horní Bradlo - Rosice 5:2 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Bítovany - Slatiňany B 0:7 (0:3)
    Ne 29.09. 16:30 Zaječice - Miřetice B 0:4 (0:3)
    Ne 29.09. 16:30 Ronov n.D. B - Bořice 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:30 Žl. Chvalovice - Načešice B 1:3 (0:1)
    Ne 29.09. 16:30 Tuněchody B - Orel 4:2 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Orel - Bítovany 6:2 (4:1)
    So 05.10. 16:00 Načešice B - Vítanov 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Slatiňany B - Zaječice 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Rosice - Tuněchody B 0:8 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Luže B - Horní Bradlo 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Bořice - Žl. Chvalovice 1:3 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Miřetice B - Ronov n.D. B 5:0 (5:0)

    10.kolo

    So 12.10. 16:00 Vítanov - Bořice 2:0 (1:0)
    So 12.10. 16:00 Horní Bradlo - Načešice B 1:5 (1:2)
    So 12.10. 16:00 Bítovany - Rosice 2:1 (1:0)
    So 12.10. 16:00 Slatiňany B - Orel 9:1 (6:1)
    Ne 13.10. 16:00 Zaječice - Ronov n.D. B 5:3 (5:2)
    Ne 13.10. 16:00 Žl. Chvalovice - Miřetice B 1:2 (1:2)
    Ne 13.10. 16:00 Tuněchody B - Luže B 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Orel - Zaječice 0:2 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Načešice B - Tuněchody B 5:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Rosice - Slatiňany B 0:7 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Luže B - Bítovany 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Bořice - Horní Bradlo 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Miřetice B - Vítanov 2:4 (2:2)
    Ne 20.10. 15:30 Ronov n.D. B - Žl. Chvalovice 1:3 (0:3)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Vítanov - Ronov n.D. B 6:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Horní Bradlo - Miřetice B 2:5 (2:3)
    So 26.10. 14:30 Tuněchody B - Bořice 2:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Bítovany - Načešice B 2:6 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Slatiňany B - Luže B 4:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Orel - Rosice 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Zaječice - Žl. Chvalovice 5:0 (2:0)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Rosice - Zaječice 0:4 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Načešice B - Slatiňany B 4:2 (4:1)
    So 02.11. 14:00 Miřetice B - Tuněchody B 2:2 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Ronov n.D. B - Horní Bradlo 1:2 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Žl. Chvalovice - Vítanov 2:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Luže B - Orel 6:1 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Bořice - Bítovany 3:0 (2:0)

    14.kolo

    Ne 22.03. 15:00 Zaječice - Vítanov
    Ne 22.03. 15:00 Žl. Chvalovice - Horní Bradlo
    Ne 22.03. 15:00 Ronov n.D. B - Tuněchody B
    Ne 22.03. 15:00 Miřetice B - Bítovany
    Ne 22.03. 15:00 Bořice - Slatiňany B
    Ne 22.03. 15:00 Načešice B - Orel
    Ne 22.03. 15:00 Luže B - Rosice

    15.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Luže B - Zaječice
    Ne 29.03. 15:00 Rosice - Načešice B
    Ne 29.03. 15:00 Orel - Bořice
    Ne 29.03. 15:00 Slatiňany B - Miřetice B
    Ne 29.03. 15:00 Bítovany - Ronov n.D. B
    Ne 29.03. 15:00 Tuněchody B - Žl. Chvalovice
    Ne 29.03. 15:00 Horní Bradlo - Vítanov

    16.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Zaječice - Horní Bradlo
    Ne 05.04. 15:30 Vítanov - Tuněchody B
    Ne 05.04. 15:30 Žl. Chvalovice - Bítovany
    Ne 05.04. 15:30 Ronov n.D. B - Slatiňany B
    Ne 05.04. 15:30 Miřetice B - Orel
    Ne 05.04. 15:30 Bořice - Rosice
    Ne 05.04. 15:30 Načešice B - Luže B

    17.kolo

    Ne 12.04. 15:30 Načešice B - Zaječice
    Ne 12.04. 15:30 Luže B - Bořice
    Ne 12.04. 15:30 Rosice - Miřetice B
    Ne 12.04. 15:30 Orel - Ronov n.D. B
    Ne 12.04. 15:30 Slatiňany B - Žl. Chvalovice
    Ne 12.04. 15:30 Bítovany - Vítanov
    Ne 12.04. 15:30 Tuněchody B - Horní Bradlo

    18.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Zaječice - Tuněchody B
    Ne 19.04. 16:00 Horní Bradlo - Bítovany
    Ne 19.04. 16:00 Vítanov - Slatiňany B
    Ne 19.04. 16:00 Žl. Chvalovice - Orel
    Ne 19.04. 16:00 Ronov n.D. B - Rosice
    Ne 19.04. 16:00 Miřetice B - Luže B
    Ne 19.04. 16:00 Bořice - Načešice B

    19.kolo

    Ne 26.04. 16:00 Bořice - Zaječice
    Ne 26.04. 16:00 Načešice B - Miřetice B
    Ne 26.04. 16:00 Luže B - Ronov n.D. B
    Ne 26.04. 16:00 Rosice - Žl. Chvalovice
    Ne 26.04. 16:00 Orel - Vítanov
    Ne 26.04. 16:00 Slatiňany B - Horní Bradlo
    Ne 26.04. 16:00 Bítovany - Tuněchody B

    20.kolo

    Ne 03.05. 16:30 Zaječice - Bítovany
    Ne 03.05. 16:30 Tuněchody B - Slatiňany B
    Ne 03.05. 16:30 Horní Bradlo - Orel
    Ne 03.05. 16:30 Vítanov - Rosice
    Ne 03.05. 16:30 Žl. Chvalovice - Luže B
    Ne 03.05. 16:30 Ronov n.D. B - Načešice B
    Ne 03.05. 16:30 Miřetice B - Bořice

    21.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Miřetice B - Zaječice
    Ne 10.05. 16:30 Bořice - Ronov n.D. B
    Ne 10.05. 16:30 Načešice B - Žl. Chvalovice
    Ne 10.05. 16:30 Luže B - Vítanov
    Ne 10.05. 16:30 Rosice - Horní Bradlo
    Ne 10.05. 16:30 Orel - Tuněchody B
    Ne 10.05. 16:30 Slatiňany B - Bítovany

    22.kolo

    Ne 17.05. 17:00 Zaječice - Slatiňany B
    Ne 17.05. 17:00 Bítovany - Orel
    Ne 17.05. 17:00 Tuněchody B - Rosice
    Ne 17.05. 17:00 Horní Bradlo - Luže B
    Ne 17.05. 17:00 Vítanov - Načešice B
    Ne 17.05. 17:00 Žl. Chvalovice - Bořice
    Ne 17.05. 17:00 Ronov n.D. B - Miřetice B

    23.kolo

    Ne 24.05. 17:00 Ronov n.D. B - Zaječice
    Ne 24.05. 17:00 Miřetice B - Žl. Chvalovice
    Ne 24.05. 17:00 Bořice - Vítanov
    Ne 24.05. 17:00 Načešice B - Horní Bradlo
    Ne 24.05. 17:00 Luže B - Tuněchody B
    Ne 24.05. 17:00 Rosice - Bítovany
    Ne 24.05. 17:00 Orel - Slatiňany B

    24.kolo

    Ne 31.05. 17:00 Zaječice - Orel
    Ne 31.05. 17:00 Slatiňany B - Rosice
    Ne 31.05. 17:00 Bítovany - Luže B
    Ne 31.05. 17:00 Tuněchody B - Načešice B
    Ne 31.05. 17:00 Horní Bradlo - Bořice
    Ne 31.05. 17:00 Vítanov - Miřetice B
    Ne 31.05. 17:00 Žl. Chvalovice - Ronov n.D. B

    25.kolo

    Ne 07.06. 17:00 Žl. Chvalovice - Zaječice
    Ne 07.06. 17:00 Ronov n.D. B - Vítanov
    Ne 07.06. 17:00 Miřetice B - Horní Bradlo
    Ne 07.06. 17:00 Bořice - Tuněchody B
    Ne 07.06. 17:00 Načešice B - Bítovany
    Ne 07.06. 17:00 Luže B - Slatiňany B
    Ne 07.06. 17:00 Rosice - Orel

    26.kolo

    Ne 14.06. 17:00 Zaječice - Rosice
    Ne 14.06. 17:00 Orel - Luže B
    Ne 14.06. 17:00 Slatiňany B - Načešice B
    Ne 14.06. 17:00 Bítovany - Bořice
    Ne 14.06. 17:00 Tuněchody B - Miřetice B
    Ne 14.06. 17:00 Horní Bradlo - Ronov n.D. B
    Ne 14.06. 17:00 Vítanov - Žl. Chvalovice
    Správce soutěže: Martin Jirásek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 2 1 50:23 32
    2. 13 10 0 3 58:15 30
    3. 13 9 1 3 41:17 28
    4. 13 7 2 4 30:28 23
    5. 13 7 1 5 31:27 22
    6. 13 7 1 5 27:24 22
    7. 13 6 3 4 46:34 21
    8. 13 5 2 6 35:36 17
    9. 13 4 2 7 25:39 14
    10. 13 4 1 8 35:41 13
    11. 13 3 4 6 20:31 13
    12. 13 3 2 8 23:49 11
    13. 13 2 3 8 11:31 9
    14. 13 2 0 11 20:57 6