Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 13902
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7627
    Týden:
    84
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 17:00 Horní Moštěnice - Otaslavice 1:0 pp (0:0)
    Ne 04.08. 10:00 Ústí B - Radslavice 1:2 np (1:1)
    Ne 04.08. 17:00 Želatovice B - Jezernice 2:0 (1:0)
    Ne 04.08. 17:00 Kovalovice - Pivín 5:1 (3:0)
    Ne 04.08. 17:00 Mostkovice - Újezdec 3:6 (1:5)
    Ne 04.08. 17:00 Troubky - Klenovice 5:1 (1:1)
    Ne 04.08. 17:00 Tovačov - Vrchoslavice 5:0 (2:0)

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Otaslavice - Tovačov 3:2 np (2:2)
    So 10.08. 17:00 Klenovice - Horní Moštěnice 1:3 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Újezdec - Troubky 1:3 (1:3)
    Ne 11.08. 10:00 Jezernice - Radslavice 0:6 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Vrchoslavice - Ústí B 2:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Kovalovice - Mostkovice 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Želatovice B - Pivín 2:0 (2:0)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Horní Moštěnice - Újezdec 1:2 (0:1)
    Ne 18.08. 10:00 Ústí B - Otaslavice 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Pivín - Jezernice 8:2 (5:0)
    Ne 18.08. 16:30 Mostkovice - Želatovice B 2:3 np (2:2)
    Ne 18.08. 16:30 Troubky - Kovalovice 4:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Tovačov - Klenovice 5:1 (3:1)
    Ne 18.08. 16:30 Radslavice - Vrchoslavice 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Otaslavice - Radslavice 1:3 (0:2)
    So 24.08. 16:30 Klenovice - Ústí B 3:4 np (3:3)
    So 24.08. 16:30 Újezdec - Tovačov 1:0 np (0:0)
    Ne 25.08. 10:00 Jezernice - Vrchoslavice 9:3 (3:1)
    Ne 25.08. 16:30 Kovalovice - Horní Moštěnice 3:1 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Želatovice B - Troubky 1:4 (0:2)
    Ne 25.08. 16:30 Pivín - Mostkovice 5:0 (1:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Horní Moštěnice - Želatovice B 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:00 Ústí B - Újezdec 3:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Mostkovice - Jezernice 1:2 (0:2)
    Ne 01.09. 16:00 Troubky - Pivín 2:3 (1:2)
    Ne 01.09. 16:00 Tovačov - Kovalovice 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Radslavice - Klenovice 5:4 (3:2)
    Ne 01.09. 16:00 Vrchoslavice - Otaslavice 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Vrchoslavice - Klenovice 5:3 (2:2)
    So 07.09. 16:00 Újezdec - Radslavice 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:00 Jezernice - Otaslavice 4:3 (2:3)
    Ne 08.09. 16:00 Kovalovice - Ústí B 0:3 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Želatovice B - Tovačov 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Pivín - Horní Moštěnice 5:0 (4:0)
    Ne 08.09. 16:00 Mostkovice - Troubky 3:4 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Horní Moštěnice - Mostkovice 2:3 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Otaslavice - Klenovice 1:3 (0:2)
    Ne 15.09. 10:00 Ústí B - Želatovice B 2:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Troubky - Jezernice 5:3 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Tovačov - Pivín 1:2 np (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Radslavice - Kovalovice 2:3 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Vrchoslavice - Újezdec 2:3 (1:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Újezdec - Otaslavice 7:1 (4:0)
    Ne 22.09. 10:00 Jezernice - Klenovice 5:6 np (3:2)
    Ne 22.09. 10:00 Mostkovice - Tovačov 2:3 (1:2)
    Ne 22.09. 15:30 Kovalovice - Vrchoslavice 6:2 (5:1)
    Ne 22.09. 15:30 Želatovice B - Radslavice 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Pivín - Ústí B 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Troubky - Horní Moštěnice 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Horní Moštěnice - Jezernice 2:1 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Otaslavice - Kovalovice 4:2 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Klenovice - Újezdec 5:1 (2:0)
    Ne 29.09. 10:00 Ústí B - Mostkovice 3:2 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 Tovačov - Troubky 1:4 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Radslavice - Pivín 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Vrchoslavice - Želatovice B 4:1 (2:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Horní Moštěnice - Tovačov 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Jezernice - Újezdec 3:2 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Kovalovice - Klenovice 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Želatovice B - Otaslavice 7:1 (5:0)
    Ne 06.10. 15:00 Pivín - Vrchoslavice 3:2 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Mostkovice - Radslavice 4:1 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Troubky - Ústí B 4:2 (0:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Otaslavice - Pivín 0:1 np (0:0)
    So 12.10. 15:00 Klenovice - Želatovice B 3:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Újezdec - Kovalovice 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 10:00 Ústí B - Horní Moštěnice 2:1 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Tovačov - Jezernice 5:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Radslavice - Troubky 2:3 (1:3)
    Ne 13.10. 15:00 Vrchoslavice - Mostkovice 7:5 (4:2)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Horní Moštěnice - Radslavice 2:1 np (1:1)
    Ne 20.10. 10:00 Jezernice - Kovalovice 11:0 (4:0)
    Ne 20.10. 14:30 Želatovice B - Újezdec 5:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Pivín - Klenovice 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Mostkovice - Otaslavice 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Troubky - Vrchoslavice 2:3 (0:2)
    Ne 20.10. 14:30 Tovačov - Ústí B 2:1 np (1:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Otaslavice - Troubky 6:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Klenovice - Mostkovice 4:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Újezdec - Pivín 3:4 (1:3)
    Ne 27.10. 10:00 Ústí B - Jezernice 3:2 np (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Radslavice - Tovačov 4:1 (3:1)
    Ne 27.10. 14:30 Vrchoslavice - Horní Moštěnice 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Kovalovice - Želatovice B 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 02.11. 14:00 Újezdec - Mostkovice 3:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Klenovice - Troubky 2:4 (1:3)
    So 02.11. 14:00 Otaslavice - Horní Moštěnice 1:2 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Vrchoslavice - Tovačov 2:1 (1:0)
    Ne 03.11. 10:00 Jezernice - Želatovice B 2:7 (1:3)
    Ne 03.11. 14:00 Pivín - Kovalovice 3:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Radslavice - Ústí B 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Újezdec - Horní Moštěnice
    So 28.03. 15:00 Klenovice - Tovačov
    Ne 29.03. 10:00 Jezernice - Pivín
    Ne 29.03. 15:00 Želatovice B - Mostkovice
    Ne 29.03. 15:00 Kovalovice - Troubky
    Ne 29.03. 15:00 Otaslavice - Ústí B
    Ne 29.03. 15:00 Vrchoslavice - Radslavice

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Horní Moštěnice - Kovalovice
    Ne 05.04. 15:30 Vrchoslavice - Jezernice
    Ne 05.04. 15:30 Radslavice - Otaslavice
    Ne 05.04. 15:30 Ústí B - Klenovice
    Ne 05.04. 15:30 Tovačov - Újezdec
    Ne 05.04. 15:30 Troubky - Želatovice B
    Ne 05.04. 15:30 Mostkovice - Pivín

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Újezdec - Ústí B
    So 11.04. 15:30 Klenovice - Radslavice
    Ne 12.04. 10:00 Jezernice - Mostkovice
    Ne 12.04. 15:30 Pivín - Troubky
    Ne 12.04. 15:30 Želatovice B - Horní Moštěnice
    Ne 12.04. 15:30 Kovalovice - Tovačov
    Ne 12.04. 15:30 Otaslavice - Vrchoslavice

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Klenovice - Vrchoslavice
    So 18.04. 16:00 Horní Moštěnice - Pivín
    Ne 19.04. 16:00 Otaslavice - Jezernice
    Ne 19.04. 16:00 Radslavice - Újezdec
    Ne 19.04. 16:00 Ústí B - Kovalovice
    Ne 19.04. 16:00 Tovačov - Želatovice B
    Ne 19.04. 16:00 Troubky - Mostkovice

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Újezdec - Vrchoslavice
    So 25.04. 16:00 Klenovice - Otaslavice
    Ne 26.04. 10:00 Jezernice - Troubky
    Ne 26.04. 16:00 Mostkovice - Horní Moštěnice
    Ne 26.04. 16:00 Pivín - Tovačov
    Ne 26.04. 16:00 Želatovice B - Ústí B
    Ne 26.04. 16:00 Kovalovice - Radslavice

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Klenovice - Jezernice
    So 02.05. 16:30 Horní Moštěnice - Troubky
    Ne 03.05. 16:30 Otaslavice - Újezdec
    Ne 03.05. 16:30 Vrchoslavice - Kovalovice
    Ne 03.05. 16:30 Radslavice - Želatovice B
    Ne 03.05. 16:30 Ústí B - Pivín
    Ne 03.05. 16:30 Tovačov - Mostkovice

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Újezdec - Klenovice
    Ne 10.05. 10:00 Jezernice - Horní Moštěnice
    Ne 10.05. 16:30 Troubky - Tovačov
    Ne 10.05. 16:30 Mostkovice - Ústí B
    Ne 10.05. 16:30 Pivín - Radslavice
    Ne 10.05. 16:30 Želatovice B - Vrchoslavice
    Ne 10.05. 16:30 Kovalovice - Otaslavice

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Újezdec - Jezernice
    So 16.05. 17:00 Klenovice - Kovalovice
    Ne 17.05. 17:00 Otaslavice - Želatovice B
    Ne 17.05. 17:00 Vrchoslavice - Pivín
    Ne 17.05. 17:00 Radslavice - Mostkovice
    Ne 17.05. 17:00 Ústí B - Troubky
    Ne 17.05. 17:00 Tovačov - Horní Moštěnice

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Horní Moštěnice - Ústí B
    Ne 24.05. 10:00 Jezernice - Tovačov
    Ne 24.05. 17:00 Troubky - Radslavice
    Ne 24.05. 17:00 Mostkovice - Vrchoslavice
    Ne 24.05. 17:00 Pivín - Otaslavice
    Ne 24.05. 17:00 Želatovice B - Klenovice
    Ne 24.05. 17:00 Kovalovice - Újezdec

    25.kolo

    So 30.05. 17:00 Újezdec - Želatovice B
    So 30.05. 17:00 Klenovice - Pivín
    Ne 31.05. 17:00 Kovalovice - Jezernice
    Ne 31.05. 17:00 Otaslavice - Mostkovice
    Ne 31.05. 17:00 Vrchoslavice - Troubky
    Ne 31.05. 17:00 Radslavice - Horní Moštěnice
    Ne 31.05. 17:00 Ústí B - Tovačov

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Horní Moštěnice - Vrchoslavice
    Ne 07.06. 10:00 Jezernice - Ústí B
    Ne 07.06. 17:00 Tovačov - Radslavice
    Ne 07.06. 17:00 Troubky - Otaslavice
    Ne 07.06. 17:00 Mostkovice - Klenovice
    Ne 07.06. 17:00 Pivín - Újezdec
    Ne 07.06. 17:00 Želatovice B - Kovalovice

    15.kolo

    So 13.06. 17:00 Horní Moštěnice - Klenovice
    Ne 14.06. 17:00 Radslavice - Jezernice
    Ne 14.06. 17:00 Ústí B - Vrchoslavice
    Ne 14.06. 17:00 Tovačov - Otaslavice
    Ne 14.06. 17:00 Troubky - Újezdec
    Ne 14.06. 17:00 Mostkovice - Kovalovice
    Ne 14.06. 17:00 Pivín - Želatovice B
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 11 0 0 3 48:30 33
    2. 14 9 2 0 3 35:20 31
    3. 14 7 1 1 5 29:23 24
    4. 14 7 1 0 6 33:22 23
    5. 14 6 1 3 4 30:22 23
    6. 14 7 1 0 6 36:30 23
    7. 14 5 3 2 4 22:20 23
    8. 14 7 0 0 7 35:42 21
    9. 14 7 0 0 7 29:38 21
    10. 14 4 3 1 6 17:24 19
    11. 14 5 0 2 7 45:51 17
    12. 14 4 1 1 8 35:42 15
    13. 14 3 1 3 7 24:33 14
    14. 14 2 0 1 11 25:46 7