Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 13886
  • Návštěvy: 106/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8661
    Týden:
    106
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 17:00 Beňov - Kojetín 5:2 (3:1)
    So 03.08. 17:00 Lipník n. B. - Konice 0:2 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Bělotín - HFK Olomouc B 3:4 np (0:2)
    So 03.08. 17:00 Určice - Kostelec 5:2 (2:0)
    So 03.08. 17:00 Plumlov - Čechovice 0:1 (0:1)
    Ne 04.08. 10:00 Nové Sady B - Slavonín 3:2 np (2:2)
    Ne 04.08. 17:00 Protivanov - Brodek u Př. 2:3 np (2:2)

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Kojetín - Brodek u Př. 1:2 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Slavonín - Protivanov 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Kostelec - Plumlov 2:1 (2:1)
    Ne 11.08. 17:00 Čechovice - Nové Sady B 3:2 np (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 HFK Olomouc B - Určice 3:2 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Konice - Bělotín 2:1 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Beňov - Lipník n. B. 4:5 (0:2)

    3.kolo

    16.08. 17:30 Bělotín - Beňov 1:3 (1:1)
    So 17.08. 16:30 Lipník n. B. - Kojetín 2:1 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Určice - Konice 2:3 (1:3)
    So 17.08. 16:30 Plumlov - HFK Olomouc B 4:3 np (3:3)
    Ne 18.08. 10:00 Nové Sady B - Kostelec 3:5 (2:3)
    Ne 18.08. 16:30 Protivanov - Čechovice 3:4 (2:1)
    Ne 18.08. 16:30 Brodek u Př. - Slavonín 5:1 (3:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Kojetín - Slavonín 2:1 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Lipník n. B. - Bělotín 4:2 (4:0)
    Ne 25.08. 16:30 Čechovice - Brodek u Př. 4:1 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Kostelec - Protivanov 1:4 (1:2)
    Ne 25.08. 16:30 HFK Olomouc B - Nové Sady B 2:4 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Konice - Plumlov 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Beňov - Určice 5:2 (1:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Bělotín - Kojetín 10:1 (6:1)
    So 31.08. 16:00 Určice - Lipník n. B. 1:2 np (1:1)
    So 31.08. 16:00 Plumlov - Beňov 1:4 (0:1)
    Ne 01.09. 10:00 Nové Sady B - Konice 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Protivanov - HFK Olomouc B 0:2 (0:2)
    Ne 01.09. 16:00 Brodek u Př. - Kostelec 8:1 (4:0)
    Ne 01.09. 16:00 Slavonín - Čechovice 3:2 np (2:2)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Kostelec - Slavonín 1:4 (1:1)
    So 07.09. 16:00 Lipník n. B. - Plumlov 6:3 (5:1)
    So 07.09. 16:00 Bělotín - Určice 5:0 (3:0)
    Ne 08.09. 16:00 HFK Olomouc B - Brodek u Př. 1:5 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Konice - Protivanov 5:2 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Beňov - Nové Sady B 3:0 (2:0)
    St 18.09. 16:00 Kojetín - Čechovice 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Plumlov - Bělotín 2:5 (1:5)
    So 14.09. 16:00 Slavonín - HFK Olomouc B 1:2 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Nové Sady B - Lipník n. B. 2:3 (2:0)
    Ne 15.09. 13:00 Určice - Kojetín 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Protivanov - Beňov 1:3 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Brodek u Př. - Konice 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Čechovice - Kostelec 7:1 (4:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Kojetín - Kostelec 6:1 (3:1)
    So 21.09. 15:30 Lipník n. B. - Protivanov 3:2 np (2:2)
    So 21.09. 15:30 Bělotín - Nové Sady B 4:3 (3:2)
    So 21.09. 15:30 Určice - Plumlov 4:1 (2:1)
    Ne 22.09. 15:30 HFK Olomouc B - Čechovice 2:1 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Konice - Slavonín 4:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Beňov - Brodek u Př. 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Plumlov - Kojetín 1:2 np (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Nové Sady B - Určice 3:2 np (1:2)
    Ne 29.09. 15:30 Protivanov - Bělotín 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Brodek u Př. - Lipník n. B. 2:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Slavonín - Beňov 1:5 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Čechovice - Konice 2:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Kostelec - HFK Olomouc B 0:2 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Kojetín - HFK Olomouc B 1:3 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Beňov - Čechovice 1:2 np (1:0)
    So 05.10. 15:00 Lipník n. B. - Slavonín 2:1 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Bělotín - Brodek u Př. 2:0 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Plumlov - Nové Sady B 0:4 (0:4)
    Ne 06.10. 15:00 Konice - Kostelec 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Určice - Protivanov 0:2 (0:0)

    11.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Nové Sady B - Kojetín 1:2 (0:0)
    Ne 13.10. 14:00 Kostelec - Beňov 0:4 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Protivanov - Plumlov 2:4 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Brodek u Př. - Určice 4:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Slavonín - Bělotín 1:4 (0:3)
    Ne 13.10. 15:00 Čechovice - Lipník n. B. 4:3 np (3:3)
    Ne 13.10. 15:00 HFK Olomouc B - Konice 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Kojetín - Konice 1:3 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Lipník n. B. - Kostelec 3:0 (3:0)
    So 19.10. 14:30 Bělotín - Čechovice 1:2 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Určice - Slavonín 1:2 np (1:1)
    So 19.10. 14:30 Plumlov - Brodek u Př. 2:4 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Nové Sady B - Protivanov 4:0 (4:0)
    Ne 20.10. 14:30 Beňov - HFK Olomouc B 4:3 np (3:3)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Protivanov - Kojetín 4:1 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Slavonín - Plumlov 2:3 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Kostelec - Bělotín 4:2 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Beňov - Konice 3:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Brodek u Př. - Nové Sady B 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Čechovice - Určice 4:3 np (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 HFK Olomouc B - Lipník n. B. 5:2 (2:1)

    14.kolo

    So 02.11. 11:45 Slavonín - Nové Sady B 2:3 np (0:2)
    So 02.11. 14:00 Kojetín - Beňov 0:7 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Kostelec - Určice 3:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Čechovice - Plumlov 5:0 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Konice - Lipník n. B. 3:1 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 HFK Olomouc B - Bělotín 3:4 (0:3)
    Ne 03.11. 14:00 Brodek u Př. - Protivanov 6:0 (3:0)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Kojetín - Lipník n. B.
    So 28.03. 15:00 Kostelec - Nové Sady B
    Ne 29.03. 15:00 Beňov - Bělotín
    Ne 29.03. 15:00 Konice - Určice
    Ne 29.03. 15:00 HFK Olomouc B - Plumlov
    Ne 29.03. 15:00 Čechovice - Protivanov
    Ne 29.03. 15:00 Slavonín - Brodek u Př.

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Plumlov - Konice
    So 04.04. 15:30 Bělotín - Lipník n. B.
    Ne 05.04. 10:00 Nové Sady B - HFK Olomouc B
    Ne 05.04. 15:30 Slavonín - Kojetín
    Ne 05.04. 15:30 Brodek u Př. - Čechovice
    Ne 05.04. 15:30 Protivanov - Kostelec
    Ne 05.04. 15:30 Určice - Beňov

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Kojetín - Bělotín
    So 11.04. 15:30 Lipník n. B. - Určice
    So 11.04. 15:30 Kostelec - Brodek u Př.
    Ne 12.04. 15:30 Beňov - Plumlov
    Ne 12.04. 15:30 Konice - Nové Sady B
    Ne 12.04. 15:30 HFK Olomouc B - Protivanov
    Ne 12.04. 15:30 Čechovice - Slavonín

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Plumlov - Lipník n. B.
    Ne 19.04. 10:00 Nové Sady B - Beňov
    Ne 19.04. 16:00 Čechovice - Kojetín
    Ne 19.04. 16:00 Slavonín - Kostelec
    Ne 19.04. 16:00 Brodek u Př. - HFK Olomouc B
    Ne 19.04. 16:00 Protivanov - Konice
    Ne 19.04. 16:00 Určice - Bělotín

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Kojetín - Určice
    So 25.04. 16:00 Bělotín - Plumlov
    So 25.04. 16:00 Lipník n. B. - Nové Sady B
    So 25.04. 16:00 Kostelec - Čechovice
    Ne 26.04. 16:00 Beňov - Protivanov
    Ne 26.04. 16:00 Konice - Brodek u Př.
    Ne 26.04. 16:00 HFK Olomouc B - Slavonín

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Kostelec - Kojetín
    So 02.05. 16:30 Plumlov - Určice
    Ne 03.05. 10:00 Nové Sady B - Bělotín
    Ne 03.05. 16:30 Čechovice - HFK Olomouc B
    Ne 03.05. 16:30 Slavonín - Konice
    Ne 03.05. 16:30 Brodek u Př. - Beňov
    Ne 03.05. 16:30 Protivanov - Lipník n. B.

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Kojetín - Plumlov
    So 09.05. 16:30 Bělotín - Protivanov
    So 09.05. 16:30 Lipník n. B. - Brodek u Př.
    Ne 10.05. 16:30 Určice - Nové Sady B
    Ne 10.05. 16:30 Beňov - Slavonín
    Ne 10.05. 16:30 Konice - Čechovice
    Ne 10.05. 16:30 HFK Olomouc B - Kostelec

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Kostelec - Konice
    Ne 17.05. 10:00 Nové Sady B - Plumlov
    Ne 17.05. 17:00 HFK Olomouc B - Kojetín
    Ne 17.05. 17:00 Čechovice - Beňov
    Ne 17.05. 17:00 Slavonín - Lipník n. B.
    Ne 17.05. 17:00 Brodek u Př. - Bělotín
    Ne 17.05. 17:00 Protivanov - Určice

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Kojetín - Nové Sady B
    So 23.05. 17:00 Plumlov - Protivanov
    So 23.05. 17:00 Bělotín - Slavonín
    So 23.05. 17:00 Lipník n. B. - Čechovice
    Ne 24.05. 17:00 Určice - Brodek u Př.
    Ne 24.05. 17:00 Beňov - Kostelec
    Ne 24.05. 17:00 Konice - HFK Olomouc B

    25.kolo

    So 30.05. 17:00 Kostelec - Lipník n. B.
    Ne 31.05. 17:00 Konice - Kojetín
    Ne 31.05. 17:00 HFK Olomouc B - Beňov
    Ne 31.05. 17:00 Čechovice - Bělotín
    Ne 31.05. 17:00 Slavonín - Určice
    Ne 31.05. 17:00 Brodek u Př. - Plumlov
    Ne 31.05. 17:00 Protivanov - Nové Sady B

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Kojetín - Protivanov
    So 06.06. 17:00 Plumlov - Slavonín
    So 06.06. 17:00 Bělotín - Kostelec
    So 06.06. 17:00 Lipník n. B. - HFK Olomouc B
    Ne 07.06. 10:00 Nové Sady B - Brodek u Př.
    Ne 07.06. 17:00 Určice - Čechovice
    Ne 07.06. 17:00 Beňov - Konice

    15.kolo

    So 13.06. 17:00 Plumlov - Kostelec
    So 13.06. 17:00 Bělotín - Konice
    So 13.06. 17:00 Lipník n. B. - Beňov
    Ne 14.06. 10:00 Nové Sady B - Čechovice
    Ne 14.06. 17:00 Brodek u Př. - Kojetín
    Ne 14.06. 17:00 Protivanov - Slavonín
    Ne 14.06. 17:00 Určice - HFK Olomouc B
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 11 1 0 2 47:17 35
    2. 14 10 1 1 2 50:20 33
    3. 14 7 4 1 2 38:23 30
    4. 14 9 1 0 4 29:19 29
    5. 14 8 1 2 3 36:29 28
    6. 14 7 2 1 4 35:31 26
    7. 14 8 0 1 5 47:28 25
    8. 14 3 3 1 7 29:32 16
    9. 14 4 1 0 9 22:45 14
    10. 14 3 0 4 7 29:35 13
    11. 14 2 2 2 8 22:36 12
    12. 14 4 0 0 10 22:52 12
    13. 14 3 0 2 9 23:40 11
    14. 14 2 1 2 9 22:44 10