Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 1388
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5461
    Týden:
    41
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 17:00 Březnice - Cerhovice 1:1 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Hostomice - Praskolesy 3:1 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Dobříš - Všenorský SK 1:4 (1:2)
    So 21.08. 17:00 Žebrák - Vonoklasy 1:3 (0:2)
    Ne 22.08. 17:00 Tochovice - Zdice 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 17:00 Mníšek - Podlesí 2:3 (2:1)
    St 25.08. 18:00 Lety - Hořovicko B 1:1 (1:0)

    2.kolo

    So 28.08. 17:00 Zdice - Lety 4:4 (2:2)
    So 28.08. 17:00 Praskolesy - Dobříš 4:2 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Březnice - Hostomice 4:2 (1:2)
    Ne 29.08. 17:00 Cerhovice - Vonoklasy 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 17:00 Podlesí - Žebrák 2:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Hořovicko B - Mníšek 0:2 (0:2)
    Ne 29.08. 17:00 Všenorský SK - Tochovice 4:0 (0:0)

    3.kolo

    So 04.09. 10:15 Dobříš - Březnice 3:2 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Hostomice - Cerhovice 1:3 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Lety - Všenorský SK 0:2 (0:1)
    So 04.09. 17:00 Žebrák - Hořovicko B 6:2 (3:0)
    Ne 05.09. 17:00 Tochovice - Praskolesy 6:1 (2:0)
    Ne 05.09. 17:00 Mníšek - Zdice 3:1 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 Vonoklasy - Podlesí 1:3 (0:2)

    4.kolo

    So 11.09. 17:00 Zdice - Žebrák 0:3 (0:2)
    So 11.09. 17:00 Praskolesy - Lety 1:3 (1:2)
    So 11.09. 17:00 Březnice - Tochovice 2:1 (1:1)
    So 11.09. 17:00 Hostomice - Dobříš 2:1 (0:0)
    Ne 12.09. 17:00 Cerhovice - Podlesí 3:3 (1:2)
    Ne 12.09. 17:00 Hořovicko B - Vonoklasy 5:4 (1:1)
    Ne 12.09. 17:00 Všenorský SK - Mníšek 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 18.09. 16:30 Dobříš - Cerhovice 4:1 (2:1)
    So 18.09. 16:30 Lety - Březnice 3:2 (2:1)
    So 18.09. 16:30 Žebrák - Všenorský SK 1:2 (0:0)
    Ne 19.09. 16:30 Tochovice - Hostomice 2:2 (1:0)
    Ne 19.09. 16:30 Mníšek - Praskolesy 3:1 (1:0)
    Ne 19.09. 16:30 Vonoklasy - Zdice 0:3 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Podlesí - Hořovicko B 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 25.09. 16:30 Zdice - Podlesí 2:2 (1:0)
    So 25.09. 16:30 Praskolesy - Žebrák 4:1 (2:0)
    So 25.09. 16:30 Březnice - Mníšek 3:1 (2:1)
    So 25.09. 16:30 Hostomice - Lety 3:1 (1:0)
    So 25.09. 16:30 Dobříš - Tochovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Cerhovice - Hořovicko B 3:2 (1:1)
    Ne 26.09. 16:30 Všenorský SK - Vonoklasy 9:0 (3:0)

    7.kolo

    So 02.10. 16:00 Lety - Dobříš 0:2 (0:1)
    So 02.10. 16:00 Žebrák - Březnice 2:2 (1:2)
    Ne 03.10. 16:00 Tochovice - Cerhovice 0:3 (0:2)
    Ne 03.10. 16:00 Mníšek - Hostomice 4:1 (1:1)
    Ne 03.10. 16:00 Vonoklasy - Praskolesy 6:1 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Podlesí - Všenorský SK 0:2 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 Hořovicko B - Zdice 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 09.10. 16:00 Praskolesy - Podlesí 3:1 (1:0)
    So 09.10. 16:00 Březnice - Vonoklasy 3:2
    So 09.10. 16:00 Hostomice - Žebrák 5:3 (2:2)
    So 09.10. 16:00 Dobříš - Mníšek 7:1 (4:0)
    Ne 10.10. 16:00 Cerhovice - Zdice 2:0 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Všenorský SK - Hořovicko B 5:1 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Tochovice - Lety 3:1 (3:0)

    9.kolo

    So 16.10. 15:30 Lety - Cerhovice 3:2 (3:1)
    So 16.10. 15:30 Žebrák - Dobříš 0:4 (0:2)
    So 16.10. 15:30 Zdice - Všenorský SK 1:5 (0:3)
    Ne 17.10. 15:30 Mníšek - Tochovice 1:1 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 Vonoklasy - Hostomice 1:2 (1:1)
    Ne 17.10. 15:30 Podlesí - Březnice 2:1 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 Hořovicko B - Praskolesy 2:4 (1:3)

    10.kolo

    So 23.10. 15:30 Praskolesy - Zdice 4:2 (2:1)
    So 23.10. 15:30 Březnice - Hořovicko B 2:1 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Hostomice - Podlesí 2:1 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Dobříš - Vonoklasy 2:0 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Lety - Mníšek 2:5 (1:2)
    Ne 24.10. 15:30 Cerhovice - Všenorský SK 1:5 (0:2)
    Ne 24.10. 15:30 Tochovice - Žebrák 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 30.10. 14:30 Žebrák - Lety 3:2 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Zdice - Březnice 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Mníšek - Cerhovice 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Vonoklasy - Tochovice 1:2 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Podlesí - Dobříš 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Hořovicko B - Hostomice 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Všenorský SK - Praskolesy 9:0 (5:0)

    12.kolo

    So 06.11. 14:00 Březnice - Všenorský SK 1:2 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Hostomice - Zdice 1:1 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Dobříš - Hořovicko B 3:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Lety - Vonoklasy 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Cerhovice - Praskolesy 5:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Tochovice - Podlesí 0:1 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Mníšek - Žebrák 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 13.11. 14:00 Žebrák - Cerhovice 3:1 (1:0)
    So 13.11. 14:00 Zdice - Dobříš 2:2 (2:1)
    So 13.11. 14:00 Praskolesy - Březnice 4:0 (1:0)
    Ne 14.11. 14:00 Vonoklasy - Mníšek 0:5 (0:2)
    Ne 14.11. 14:00 Podlesí - Lety 4:3 (0:2)
    Ne 14.11. 14:00 Hořovicko B - Tochovice 4:2 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 Všenorský SK - Hostomice 3:1 (2:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Praskolesy - Hostomice 1:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Zdice - Tochovice 2:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Cerhovice - Březnice 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Všenorský SK - Dobříš 4:1 (2:1)
    Ne 27.03. 15:00 Hořovicko B - Lety 1:2 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Podlesí - Mníšek 2:2 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Vonoklasy - Žebrák 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:30 Žebrák - Podlesí 1:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Lety - Zdice 0:2 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Dobříš - Praskolesy 4:0 (3:0)
    So 02.04. 16:30 Hostomice - Březnice 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Vonoklasy - Cerhovice 1:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Mníšek - Hořovicko B 1:2 (1:2)
    Ne 03.04. 16:30 Tochovice - Všenorský SK 0:7 (0:3)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Březnice - Dobříš 0:2 (0:1)
    So 09.04. 16:30 Praskolesy - Tochovice 1:1 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Zdice - Mníšek 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Cerhovice - Hostomice 1:3 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Všenorský SK - Lety 4:2 (2:2)
    Ne 10.04. 16:30 Hořovicko B - Žebrák 5:3 (3:0)
    Ne 10.04. 16:30 Podlesí - Vonoklasy 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 17:00 Žebrák - Zdice 1:2 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Lety - Praskolesy 6:2 (3:0)
    So 16.04. 17:00 Dobříš - Hostomice 3:0 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Podlesí - Cerhovice 1:4 (0:3)
    Ne 17.04. 17:00 Vonoklasy - Hořovicko B 3:0 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Mníšek - Všenorský SK 0:3 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Tochovice - Březnice 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Hostomice - Tochovice 3:2 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Březnice - Lety 1:2 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Praskolesy - Mníšek 2:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Zdice - Vonoklasy 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Cerhovice - Dobříš 2:5 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Všenorský SK - Žebrák 4:2 (1:2)
    Ne 24.04. 17:00 Hořovicko B - Podlesí 1:2 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 17:00 Žebrák - Praskolesy 2:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Lety - Hostomice 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Hořovicko B - Cerhovice 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Podlesí - Zdice 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Vonoklasy - Všenorský SK 3:0
    Ne 01.05. 17:00 Mníšek - Březnice 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Tochovice - Dobříš 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Dobříš - Lety 4:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Hostomice - Mníšek 0:4 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Březnice - Žebrák 1:2 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Praskolesy - Vonoklasy 1:4 (1:3)
    So 07.05. 17:00 Zdice - Hořovicko B 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Cerhovice - Tochovice 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Všenorský SK - Podlesí 4:2 (1:1)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Zdice - Cerhovice 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Žebrák - Hostomice 1:1 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Lety - Tochovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Hořovicko B - Všenorský SK 1:3 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Podlesí - Praskolesy 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Vonoklasy - Březnice 3:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Mníšek - Dobříš 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 17:00 Dobříš - Žebrák 0:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Hostomice - Vonoklasy 1:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Březnice - Podlesí 1:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Praskolesy - Hořovicko B 2:6 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Cerhovice - Lety 3:1 (2:1)
    Ne 22.05. 17:00 Tochovice - Mníšek 3:1 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 Všenorský SK - Zdice 4:3 (2:1)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Zdice - Praskolesy 0:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Žebrák - Tochovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Všenorský SK - Cerhovice 2:0 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Hořovicko B - Březnice 2:1 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Podlesí - Hostomice 2:0 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Vonoklasy - Dobříš 0:3 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Mníšek - Lety 2:2 (0:0)

    24.kolo

    So 04.06. 17:00 Lety - Žebrák 2:1 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Dobříš - Podlesí 0:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Hostomice - Hořovicko B 1:3 (0:3)
    So 04.06. 17:00 Březnice - Zdice 2:0 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Praskolesy - Všenorský SK 4:7 (1:2)
    Ne 05.06. 17:00 Cerhovice - Mníšek 4:2 (3:1)
    Ne 05.06. 17:00 Tochovice - Vonoklasy 3:1 (0:1)

    25.kolo

    Ne 12.06. 17:00 Praskolesy - Cerhovice 2:3 (1:2)
    Ne 12.06. 17:00 Všenorský SK - Březnice 6:2 (2:1)
    Ne 12.06. 17:00 Zdice - Hostomice 1:4 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Hořovicko B - Dobříš 1:1 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Podlesí - Tochovice 3:4 (3:1)
    Ne 12.06. 17:00 Vonoklasy - Lety 4:1 (3:0)
    Ne 12.06. 17:00 Žebrák - Mníšek 4:1 (2:0)

    26.kolo

    So 18.06. 17:00 Cerhovice - Žebrák 2:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Mníšek - Vonoklasy 1:5 (1:4)
    So 18.06. 17:00 Lety - Podlesí 6:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Tochovice - Hořovicko B 0:5 (0:5)
    So 18.06. 17:00 Dobříš - Zdice 4:3 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Hostomice - Všenorský SK 1:4 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Březnice - Praskolesy 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 25 0 1 108:29 69
    2. 26 17 3 6 62:29 54
    3. 26 11 5 10 48:46 38
    4. 26 10 7 9 39:44 37
    5. 26 10 4 12 46:52 34
    6. 26 10 4 12 39:45 34
    7. 26 10 4 12 53:56 34
    8. 26 10 3 13 50:58 33
    9. 26 10 3 13 49:55 33
    10. 26 9 5 12 41:54 32
    11. 26 9 5 12 35:48 32
    12. 26 8 5 13 38:49 29
    13. 26 8 4 14 43:52 28
    14. 26 7 4 15 45:79 25