Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 13877
  • Návštěvy: 308/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7311
    Týden:
    308
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 17:00 Haná Prostějov - Velká Bystřice 2:1 (1:1)
    So 03.08. 17:00 Dub n.Moravou - Loštice 2:1 (1:1)
    Ne 04.08. 17:00 Jesenec - Hněvotín 1:2 np (1:1)
    Ne 04.08. 17:00 Moravský Beroun - Šternberk B 5:2 (2:2)
    Ne 04.08. 17:00 Velký Týnec - Doloplazy 0:1 (0:0)
    Ne 04.08. 17:00 Smržice - Leština 3:2 (2:1)
    Ne 04.08. 17:00 Slatinice - Kožušany 3:4 (0:2)

    2.kolo

    Ne 11.08. 17:00 Hněvotín - Kožušany 1:3 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Smržice - Slatinice 0:3 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Loštice - Leština 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Doloplazy - Dub n.Moravou 0:3 (0:3)
    Ne 11.08. 17:00 Velká Bystřice - Velký Týnec 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Šternberk B - Haná Prostějov 1:2 np (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Jesenec - Moravský Beroun 5:2 (3:0)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Haná Prostějov - Jesenec 10:4 (7:1)
    So 17.08. 16:30 Dub n.Moravou - Velká Bystřice 3:0 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Leština - Doloplazy 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Moravský Beroun - Hněvotín 1:2 np (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Velký Týnec - Šternberk B 10:2 (2:1)
    Ne 18.08. 16:30 Slatinice - Loštice 4:3 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Kožušany - Smržice 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Hněvotín - Smržice 2:4 (1:2)
    So 24.08. 16:30 Moravský Beroun - Haná Prostějov 4:5 (3:2)
    Ne 25.08. 16:30 Loštice - Kožušany 2:3 (0:2)
    Ne 25.08. 16:30 Doloplazy - Slatinice 4:5 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Velká Bystřice - Leština 3:1 (3:0)
    Ne 25.08. 16:30 Šternberk B - Dub n.Moravou 3:4 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Jesenec - Velký Týnec 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Haná Prostějov - Hněvotín 5:1 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Moravský Beroun - Velký Týnec 3:2 (0:1)
    So 31.08. 16:00 Dub n.Moravou - Jesenec 10:0 (6:0)
    So 31.08. 16:00 Leština - Šternberk B 6:0 (2:0)
    So 31.08. 16:00 Smržice - Loštice 3:4 (0:4)
    Ne 01.09. 16:00 Slatinice - Velká Bystřice 6:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Kožušany - Doloplazy 5:0 (3:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Hněvotín - Loštice 1:6 (0:3)
    So 07.09. 16:00 Jesenec - Leština 5:0 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Haná Prostějov - Velký Týnec 3:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:15 Doloplazy - Smržice 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Velká Bystřice - Kožušany 3:1 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Šternberk B - Slatinice 3:2 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Moravský Beroun - Dub n.Moravou 0:1 np (0:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Dub n.Moravou - Haná Prostějov 7:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Leština - Moravský Beroun 1:0 np (0:0)
    So 14.09. 16:00 Smržice - Velká Bystřice 2:4 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Velký Týnec - Hněvotín 5:0 (3:0)
    Ne 15.09. 16:00 Slatinice - Jesenec 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Kožušany - Šternberk B 3:0 (3:0)
    Ne 15.09. 16:00 Loštice - Doloplazy 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Hněvotín - Doloplazy 5:2 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Moravský Beroun - Slatinice 4:2 (2:0)
    So 21.09. 15:30 Haná Prostějov - Leština 3:1 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Velká Bystřice - Loštice 5:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Šternberk B - Smržice 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Jesenec - Kožušany 2:4 (0:2)
    Ne 22.09. 15:30 Velký Týnec - Dub n.Moravou 1:4 (0:3)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Dub n.Moravou - Hněvotín 7:1 (0:1)
    So 28.09. 15:30 Leština - Velký Týnec 3:2 (2:2)
    So 28.09. 15:30 Smržice - Jesenec 3:2 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Slatinice - Haná Prostějov 5:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kožušany - Moravský Beroun 5:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Loštice - Šternberk B 6:1 (3:1)
    Ne 29.09. 15:30 Doloplazy - Velká Bystřice 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Hněvotín - Velká Bystřice 0:5 (0:3)
    So 05.10. 15:00 Moravský Beroun - Smržice 6:2 (4:1)
    So 05.10. 15:00 Haná Prostějov - Kožušany 1:4 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Dub n.Moravou - Leština 5:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Šternberk B - Doloplazy 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Jesenec - Loštice 0:2 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Velký Týnec - Slatinice 3:4 (2:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Smržice - Haná Prostějov 2:1 np (1:1)
    So 12.10. 15:00 Doloplazy - Jesenec 4:5 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Leština - Hněvotín 4:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Slatinice - Dub n.Moravou 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Kožušany - Velký Týnec 3:2 (3:2)
    Ne 13.10. 15:00 Loštice - Moravský Beroun 7:2 (4:1)
    Ne 13.10. 15:00 Velká Bystřice - Šternberk B 4:0 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Hněvotín - Šternberk B 3:2 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Moravský Beroun - Doloplazy 5:1 (3:0)
    So 19.10. 14:30 Dub n.Moravou - Kožušany 2:0 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Leština - Slatinice 2:6 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Jesenec - Velká Bystřice 5:4 (3:2)
    Ne 20.10. 14:30 Haná Prostějov - Loštice 2:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Velký Týnec - Smržice 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Smržice - Dub n.Moravou 1:5 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Slatinice - Hněvotín 6:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Kožušany - Leština 2:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Loštice - Velký Týnec 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Doloplazy - Haná Prostějov 2:5 (1:3)
    Ne 27.10. 14:30 Velká Bystřice - Moravský Beroun 4:3 (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Šternberk B - Jesenec 1:2 np (1:1)

    14.kolo

    So 02.11. 14:00 Hněvotín - Jesenec 7:2 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Doloplazy - Velký Týnec 2:4 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Loštice - Dub n.Moravou 2:1 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Leština - Smržice 1:2 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Kožušany - Slatinice 2:3 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Šternberk B - Moravský Beroun 2:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Velká Bystřice - Haná Prostějov 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Hněvotín - Moravský Beroun
    Ne 29.03. 15:00 Jesenec - Haná Prostějov
    Ne 29.03. 15:00 Šternberk B - Velký Týnec
    Ne 29.03. 15:00 Velká Bystřice - Dub n.Moravou
    Ne 29.03. 15:00 Doloplazy - Leština
    Ne 29.03. 15:00 Loštice - Slatinice
    Ne 29.03. 15:00 Smržice - Kožušany

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Leština - Velká Bystřice
    So 04.04. 15:30 Dub n.Moravou - Šternberk B
    So 04.04. 15:30 Haná Prostějov - Moravský Beroun
    Ne 05.04. 15:30 Smržice - Hněvotín
    Ne 05.04. 15:30 Kožušany - Loštice
    Ne 05.04. 15:30 Slatinice - Doloplazy
    Ne 05.04. 15:30 Velký Týnec - Jesenec

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Hněvotín - Haná Prostějov
    So 11.04. 15:30 Velký Týnec - Moravský Beroun
    Ne 12.04. 15:30 Jesenec - Dub n.Moravou
    Ne 12.04. 15:30 Šternberk B - Leština
    Ne 12.04. 15:30 Velká Bystřice - Slatinice
    Ne 12.04. 15:30 Doloplazy - Kožušany
    Ne 12.04. 15:30 Loštice - Smržice

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Leština - Jesenec
    So 18.04. 16:00 Dub n.Moravou - Moravský Beroun
    Ne 19.04. 16:00 Loštice - Hněvotín
    Ne 19.04. 16:00 Smržice - Doloplazy
    Ne 19.04. 16:00 Kožušany - Velká Bystřice
    Ne 19.04. 16:00 Slatinice - Šternberk B
    Ne 19.04. 16:00 Velký Týnec - Haná Prostějov

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Hněvotín - Velký Týnec
    So 25.04. 16:00 Haná Prostějov - Dub n.Moravou
    So 25.04. 16:00 Moravský Beroun - Leština
    Ne 26.04. 16:00 Jesenec - Slatinice
    Ne 26.04. 16:00 Šternberk B - Kožušany
    Ne 26.04. 16:00 Velká Bystřice - Smržice
    Ne 26.04. 16:00 Doloplazy - Loštice

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Leština - Haná Prostějov
    So 02.05. 16:30 Dub n.Moravou - Velký Týnec
    Ne 03.05. 16:30 Doloplazy - Hněvotín
    Ne 03.05. 16:30 Loštice - Velká Bystřice
    Ne 03.05. 16:30 Smržice - Šternberk B
    Ne 03.05. 16:30 Kožušany - Jesenec
    Ne 03.05. 16:30 Slatinice - Moravský Beroun

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Hněvotín - Dub n.Moravou
    So 09.05. 16:30 Haná Prostějov - Slatinice
    So 09.05. 16:30 Moravský Beroun - Kožušany
    Ne 10.05. 16:30 Velký Týnec - Leština
    Ne 10.05. 16:30 Jesenec - Smržice
    Ne 10.05. 16:30 Šternberk B - Loštice
    Ne 10.05. 16:30 Velká Bystřice - Doloplazy

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Leština - Dub n.Moravou
    Ne 17.05. 17:00 Velká Bystřice - Hněvotín
    Ne 17.05. 17:00 Doloplazy - Šternberk B
    Ne 17.05. 17:00 Loštice - Jesenec
    Ne 17.05. 17:00 Smržice - Moravský Beroun
    Ne 17.05. 17:00 Kožušany - Haná Prostějov
    Ne 17.05. 17:00 Slatinice - Velký Týnec

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Hněvotín - Leština
    So 23.05. 17:00 Dub n.Moravou - Slatinice
    So 23.05. 17:00 Haná Prostějov - Smržice
    So 23.05. 17:00 Moravský Beroun - Loštice
    Ne 24.05. 17:00 Velký Týnec - Kožušany
    Ne 24.05. 17:00 Jesenec - Doloplazy
    Ne 24.05. 17:00 Šternberk B - Velká Bystřice

    25.kolo

    Ne 31.05. 17:00 Šternberk B - Hněvotín
    Ne 31.05. 17:00 Velká Bystřice - Jesenec
    Ne 31.05. 17:00 Doloplazy - Moravský Beroun
    Ne 31.05. 17:00 Loštice - Haná Prostějov
    Ne 31.05. 17:00 Smržice - Velký Týnec
    Ne 31.05. 17:00 Kožušany - Dub n.Moravou
    Ne 31.05. 17:00 Slatinice - Leština

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Hněvotín - Slatinice
    So 06.06. 17:00 Leština - Kožušany
    So 06.06. 17:00 Dub n.Moravou - Smržice
    So 06.06. 17:00 Haná Prostějov - Doloplazy
    So 06.06. 17:00 Moravský Beroun - Velká Bystřice
    Ne 07.06. 17:00 Velký Týnec - Loštice
    Ne 07.06. 17:00 Jesenec - Šternberk B

    15.kolo

    So 13.06. 17:00 Leština - Loštice
    So 13.06. 17:00 Dub n.Moravou - Doloplazy
    So 13.06. 17:00 Haná Prostějov - Šternberk B
    So 13.06. 17:00 Moravský Beroun - Jesenec
    Ne 14.06. 17:00 Kožušany - Hněvotín
    Ne 14.06. 17:00 Slatinice - Smržice
    Ne 14.06. 17:00 Velký Týnec - Velká Bystřice
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 11 1 1 1 54:11 36
    2. 14 11 0 0 3 57:29 33
    3. 14 11 0 0 3 41:20 33
    4. 14 9 1 1 3 41:33 30
    5. 14 8 0 0 6 36:27 24
    6. 14 7 1 0 6 38:27 23
    7. 14 6 0 0 8 38:29 18
    8. 14 5 0 3 6 37:38 18
    9. 14 4 1 1 8 22:33 15
    10. 14 4 1 1 8 33:55 15
    11. 14 4 0 2 8 20:46 14
    12. 14 3 2 0 9 21:40 13
    13. 14 3 2 0 9 25:53 13
    14. 14 3 0 0 11 20:42 9