Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. ledna 2020
svátek má Milena.
Hlavní menu
  • ID: 13860
  • Návštěvy: 999/4
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10157
    Týden:
    999
    Dnes:
    93
    On-line:
    4

    1.kolo

    So 21.09. 17:00 Kroměříž - Uničov 5:6 pp
    So 21.09. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 5:9
    So 21.09. 17:00 Boskovice - Velká Bíteš 5:1
    So 21.09. 17:00 Uherský Brod - Břeclav 12:6
    Ne 22.09. 17:00 Brumov-Bylnice - Blansko 5:4 pp
    Ne 22.09. 17:00 Uherský Ostroh - Březina 9:2
    Ne 22.09. 17:00 SHKM Hodonín - Uherské Hradiště 1:4

    2.kolo

    So 28.09. 17:00 Velká Bíteš - SHKM Hodonín 4:5 pp
    So 28.09. 17:00 Březina - Rosice 5:3
    So 28.09. 17:30 Velké Meziříčí - Boskovice 4:0
    So 28.09. 18:00 Blansko - Břeclav 6:7 np
    So 28.09. 18:15 Uherské Hradiště - Uherský Brod 5:10
    Ne 29.09. 17:00 Uničov - Uherský Ostroh 2:1
    Ne 29.09. 17:00 Brumov-Bylnice - Kroměříž 3:6

    3.kolo

    04.10. 18:00 Břeclav - Uherské Hradiště 3:4 np
    So 05.10. 17:00 Kroměříž - Blansko 6:4
    So 05.10. 17:00 Rosice - Uničov 5:4 np
    So 05.10. 17:00 Boskovice - Březina 8:3
    So 05.10. 17:00 Uherský Brod - Velká Bíteš 5:2
    Ne 06.10. 17:00 Uherský Ostroh - Brumov-Bylnice 10:3
    Ne 06.10. 17:00 SHKM Hodonín - Velké Meziříčí 0:3

    4.kolo

    So 12.10. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav 2:6
    So 12.10. 17:00 Březina - SHKM Hodonín 2:5
    So 12.10. 17:30 Velké Meziříčí - Uherský Brod 7:1
    So 12.10. 17:30 Kroměříž - Uherský Ostroh 3:7
    So 12.10. 18:00 Blansko - Uherské Hradiště 3:0
    Ne 13.10. 17:00 Uničov - Boskovice 9:7
    Ne 13.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Rosice 3:2 np

    5.kolo

    So 19.10. 17:00 Rosice - Kroměříž 2:4
    So 19.10. 17:00 Boskovice - Brumov-Bylnice 8:1
    So 19.10. 17:00 Uherský Brod - Březina 4:3
    So 19.10. 17:00 Břeclav - Velké Meziříčí 4:5
    So 19.10. 17:30 Uherské Hradiště - Velká Bíteš 3:6
    Ne 20.10. 17:00 Uherský Ostroh - Blansko 8:0
    Ne 20.10. 17:00 SHKM Hodonín - Uničov 0:4

    6.kolo

    So 26.10. 17:00 Blansko - Velká Bíteš 1:3
    So 26.10. 17:00 Březina - Břeclav 2:5
    So 26.10. 17:00 Kroměříž - Boskovice 0:7
    So 26.10. 17:00 Uherský Ostroh - Rosice 2:4
    So 26.10. 17:30 Velké Meziříčí - Uherské Hradiště 11:1
    Ne 27.10. 17:00 Uherský Brod - Uničov 2:1 np
    Ne 27.10. 17:00 Brumov-Bylnice - SHKM Hodonín 3:2

    7.kolo

    Po 28.10. 15:00 Uherské Hradiště - Březina 1:5
    Po 28.10. 16:00 Rosice - Blansko 5:3
    Po 28.10. 17:00 Boskovice - Uherský Ostroh 4:0
    Po 28.10. 17:00 Uherský Brod - Brumov-Bylnice 8:0
    Po 28.10. 17:00 Břeclav - Uničov 4:6
    Po 28.10. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 2:3 pp
    Po 28.10. 18:00 SHKM Hodonín - Kroměříž 2:1

    8.kolo

    So 02.11. 17:00 Blansko - Velké Meziříčí 3:1
    So 02.11. 17:00 Kroměříž - Uherský Brod 2:6
    So 02.11. 17:00 Rosice - Boskovice 2:6
    So 02.11. 17:15 Březina - Velká Bíteš 2:5
    Ne 03.11. 17:00 Uničov - Uherské Hradiště 6:2
    Ne 03.11. 17:00 Brumov-Bylnice - Břeclav 5:4 np
    Ne 03.11. 17:00 Uherský Ostroh - SHKM Hodonín 6:1

    9.kolo

    08.11. 17:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 11:3
    So 09.11. 16:30 Uherské Hradiště - Brumov-Bylnice 4:6
    So 09.11. 17:00 Boskovice - Blansko 10:2
    So 09.11. 17:00 Břeclav - Kroměříž 6:1
    So 09.11. 17:00 Velká Bíteš - Uničov 1:2 pp
    So 09.11. 17:30 Velké Meziříčí - Březina 6:2
    Ne 10.11. 17:00 SHKM Hodonín - Rosice 5:6

    10.kolo

    St 13.11. 18:00 Blansko - Březina 7:4
    St 13.11. 18:00 Kroměříž - Uherské Hradiště 5:7
    Čt 14.11. 18:00 Uničov - Velké Meziříčí 4:3 pp
    Čt 14.11. 18:00 Uherský Ostroh - Břeclav 7:4
    Čt 14.11. 18:00 Boskovice - SHKM Hodonín 8:3
    Čt 14.11. 19:00 Brumov-Bylnice - Velká Bíteš 0:1
    Čt 14.11. 19:00 Rosice - Uherský Brod 4:2

    11.kolo

    So 16.11. 17:00 Uherský Brod - Boskovice 3:5
    So 16.11. 17:00 Břeclav - Rosice 6:5 pp
    So 16.11. 17:00 Velká Bíteš - Kroměříž 1:6
    So 16.11. 17:00 Březina - Uničov 3:6
    So 16.11. 17:15 Uherské Hradiště - Uherský Ostroh 3:5
    So 16.11. 17:30 Velké Meziříčí - Brumov-Bylnice 10:2
    Ne 17.11. 17:00 SHKM Hodonín - Blansko 7:2

    12.kolo

    So 23.11. 17:00 Blansko - Uničov 4:7
    So 23.11. 17:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 5:2
    So 23.11. 17:00 Rosice - Uherské Hradiště 2:7
    So 23.11. 17:00 Boskovice - Břeclav 5:6
    Ne 24.11. 17:00 Brumov-Bylnice - Březina 4:5
    Ne 24.11. 17:00 Uherský Ostroh - Velká Bíteš 4:6
    Ne 24.11. 17:00 SHKM Hodonín - Uherský Brod 5:3

    13.kolo

    So 30.11. 17:00 Uherský Brod - Blansko 3:2
    So 30.11. 17:00 Břeclav - SHKM Hodonín 3:5
    So 30.11. 17:00 Velká Bíteš - Rosice 6:2
    So 30.11. 17:00 Březina - Kroměříž 1:5
    So 30.11. 17:30 Velké Meziříčí - Uherský Ostroh 1:3
    So 30.11. 18:00 Uherské Hradiště - Boskovice 4:3
    Ne 01.12. 17:00 Uničov - Brumov-Bylnice 9:6

    předehrávka 15.kola

    St 04.12. 18:00 Uherský Ostroh - Uničov 5:1

    14.kolo

    So 07.12. 16:30 Uničov - Kroměříž 2:4
    So 07.12. 17:00 Blansko - Brumov-Bylnice 4:3 pp
    So 07.12. 17:00 Velká Bíteš - Boskovice 2:4
    So 07.12. 17:00 Uherské Hradiště - SHKM Hodonín 6:8
    So 07.12. 17:00 Břeclav - Uherský Brod 2:5
    So 07.12. 17:30 Březina - Uherský Ostroh 1:5
    So 07.12. 17:30 Velké Meziříčí - Rosice 6:1

    15.kolo

    St 11.12. 18:00 Kroměříž - Brumov-Bylnice 5:2
    Čt 12.12. 18:00 Břeclav - Blansko 6:5
    Čt 12.12. 18:00 Uherský Brod - Uherské Hradiště 3:6
    Čt 12.12. 18:00 SHKM Hodonín - Velká Bíteš 9:3
    Čt 12.12. 18:00 Boskovice - Velké Meziříčí 3:4
    Čt 12.12. 18:00 Rosice - Březina 4:5 pp

    16.kolo

    So 14.12. 17:00 Blansko - Kroměříž 1:3
    So 14.12. 17:00 Březina - Boskovice 0:4
    So 14.12. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Brod 7:0
    So 14.12. 17:30 Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 7:5
    So 14.12. 18:15 Uherské Hradiště - Břeclav 3:1
    Ne 15.12. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherský Ostroh 2:4
    Ne 15.12. 17:00 Uničov - Rosice 5:2

    17.kolo

    So 21.12. 17:00 Břeclav - Velká Bíteš 7:4
    So 21.12. 17:00 Uherský Brod - Velké Meziříčí 3:5
    So 21.12. 17:00 Boskovice - Uničov 11:3
    So 21.12. 17:00 Rosice - Brumov-Bylnice 2:4
    So 21.12. 18:15 Uherské Hradiště - Blansko 4:6
    Ne 22.12. 17:00 SHKM Hodonín - Březina 8:4
    Ne 22.12. 17:00 Uherský Ostroh - Kroměříž 4:5 np

    18.kolo

    So 04.01. 17:00 Blansko - Uherský Ostroh 3:4 np
    So 04.01. 17:00 Kroměříž - Rosice 9:4
    So 04.01. 17:00 Březina - Uherský Brod 3:4
    So 04.01. 17:00 Velká Bíteš - Uherské Hradiště 2:3
    So 04.01. 17:30 Velké Meziříčí - Břeclav 6:1
    Ne 05.01. 17:00 Brumov-Bylnice - Boskovice 3:11
    Ne 05.01. 17:00 Uničov - SHKM Hodonín 4:6

    19.kolo

    So 11.01. 17:00 Velká Bíteš - Blansko 8:2
    So 11.01. 17:00 Břeclav - Březina 5:3
    So 11.01. 17:00 Boskovice - Kroměříž 2:4
    So 11.01. 17:00 Rosice - Uherský Ostroh 2:3
    So 11.01. 18:30 Uherské Hradiště - Velké Meziříčí 5:10
    Ne 12.01. 17:00 Uničov - Uherský Brod 5:6
    Ne 12.01. 17:00 SHKM Hodonín - Brumov-Bylnice 7:5

    20.kolo

    St 15.01. 18:00 Blansko - Rosice 6:2
    St 15.01. 18:00 Kroměříž - SHKM Hodonín 1:2
    St 15.01. 18:00 Velké Meziříčí - Velká Bíteš 7:0
    Čt 16.01. 18:00 Uherský Ostroh - Boskovice 2:5
    Čt 16.01. 18:00 Uničov - Břeclav 4:5 pp
    Čt 16.01. 19:00 Březina - Uherské Hradiště 1:8
    Čt 20.02. 18:00 Brumov-Bylnice - Uherský Brod

    21.kolo

    So 18.01. 15:00 Uherské Hradiště - Uničov 4:3 pp
    So 18.01. 17:00 Velká Bíteš - Březina 5:0
    So 18.01. 17:00 Břeclav - Brumov-Bylnice 5:1
    So 18.01. 17:00 Uherský Brod - Kroměříž 3:6
    So 18.01. 17:00 Boskovice - Rosice 5:4
    So 18.01. 17:30 Velké Meziříčí - Blansko 2:3
    Ne 19.01. 17:00 SHKM Hodonín - Uherský Ostroh 5:4

    22.kolo

    So 25.01. 17:00 Blansko - Boskovice
    So 25.01. 17:00 Rosice - SHKM Hodonín
    So 25.01. 17:00 Uherský Brod - Uherský Ostroh
    So 25.01. 17:00 Kroměříž - Břeclav
    So 25.01. 17:00 Březina - Velké Meziříčí
    Ne 26.01. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherské Hradiště
    Ne 26.01. 17:00 Uničov - Velká Bíteš

    23.kolo

    St 29.01. 18:30 SHKM Hodonín - Boskovice
    31.01. 18:00 Břeclav - Uherský Ostroh
    So 01.02. 17:00 Březina - Blansko
    So 01.02. 17:00 Velká Bíteš - Brumov-Bylnice
    So 01.02. 17:00 Uherský Brod - Rosice
    So 01.02. 17:30 Velké Meziříčí - Uničov
    So 01.02. 18:15 Uherské Hradiště - Kroměříž

    24.kolo

    So 08.02. 17:00 Blansko - SHKM Hodonín
    So 08.02. 17:00 Boskovice - Uherský Brod
    So 08.02. 17:00 Rosice - Břeclav
    So 08.02. 17:00 Kroměříž - Velká Bíteš
    Ne 09.02. 00:00 Uničov - Březina
    Ne 09.02. 15:15 Brumov-Bylnice - Velké Meziříčí
    Ne 09.02. 17:00 Uherský Ostroh - Uherské Hradiště

    25.kolo

    So 15.02. 17:00 Březina - Brumov-Bylnice
    So 15.02. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Ostroh
    So 15.02. 17:00 Břeclav - Boskovice
    So 15.02. 17:00 Uherský Brod - SHKM Hodonín
    So 15.02. 17:30 Velké Meziříčí - Kroměříž
    Ne 16.02. 00:00 Uničov - Blansko
    Ne 16.02. 00:00 Uherské Hradiště - Rosice

    26.kolo

    So 22.02. 17:00 Boskovice - Uherské Hradiště
    So 22.02. 17:00 Rosice - Velká Bíteš
    So 22.02. 17:00 Kroměříž - Březina
    Ne 23.02. 00:00 Blansko - Uherský Brod
    Ne 23.02. 17:00 SHKM Hodonín - Břeclav
    Ne 23.02. 17:00 Uherský Ostroh - Velké Meziříčí
    Ne 23.02. 17:00 Brumov-Bylnice - Uničov
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 21 15 1 1 4 112:53 48
    2. 21 15 0 0 6 121:60 45
    3. 21 13 1 1 6 104:60 42
    4. 21 12 1 1 7 86:74 39
    5. 21 12 1 0 8 91:83 38
    6. 21 9 3 4 5 93:86 37
    7. 21 8 3 2 8 96:96 32
    8. 20 10 1 0 9 86:87 32
    9. 21 9 0 3 9 71:76 30
    10. 21 8 2 0 11 84:100 28
    11. 21 6 1 3 11 71:98 23
    12. 21 4 1 3 13 68:105 17
    13. 20 3 3 1 13 61:111 16
    14. 21 3 1 0 17 56:111 11