Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 13847
  • Návštěvy: 1704/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14989
    Týden:
    1704
    Dnes:
    109
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Mostecký FK - Lovosice 8:0 (5:0)
    So 10.08. 10:30 Horní Jiřetín - Modrá 2:3 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Brná - Kadaň 6:2 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Vilémov - Oldřichov 0:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Perštejn - Litoměřicko 1:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Modlany - Krupka 4:3 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Domoušice - Jílové 5:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Žatec - Srbice 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Kadaň - Srbice 4:3 np (3:3)
    So 17.08. 10:30 Oldřichov - Perštejn 3:4 np (3:3)
    So 17.08. 17:00 Jílové - Žatec 2:5 (1:4)
    So 17.08. 17:00 Krupka - Horní Jiřetín 3:1 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Litoměřicko - Modlany 3:4 np (3:3)
    So 17.08. 17:00 Brná - Mostecký FK 3:4 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Modrá - Domoušice 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Lovosice - Vilémov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 Horní Jiřetín - Litoměřicko 1:4 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Vilémov - Brná 6:1 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Modlany - Oldřichov 2:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Domoušice - Krupka 1:2 np (1:1)
    So 24.08. 17:00 Žatec - Modrá 5:3 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Jílové - Srbice 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Mostecký FK - Kadaň 2:0 (1:0)
    St 28.08. 18:00 Perštejn - Lovosice 6:1 (3:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Kadaň - Jílové 4:2 (1:1)
    So 31.08. 11:00 Mostecký FK - Vilémov 3:1 (0:0)
    So 31.08. 14:30 Lovosice - Modlany 0:3 (0:1)
    So 31.08. 15:00 Oldřichov - Horní Jiřetín 4:2 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Krupka - Žatec 5:1 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Litoměřicko - Domoušice 2:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Brná - Perštejn 5:2 (3:1)
    Ne 01.09. 17:00 Modrá - Srbice 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:30 Modlany - Brná 2:4 (2:2)
    So 07.09. 10:30 Horní Jiřetín - Lovosice 1:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Vilémov - Kadaň 4:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Perštejn - Mostecký FK 2:3 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Domoušice - Oldřichov 0:1 np (0:0)
    So 07.09. 17:00 Žatec - Litoměřicko 0:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Krupka - Srbice 2:3 np (2:2)
    So 07.09. 17:00 Jílové - Modrá 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 14:30 Modlany - Vilémov 1:3 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Perštejn - Kadaň 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Domoušice - Brná 3:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Žatec - Lovosice 3:2 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Oldřichov - Srbice 3:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Jílové - Litoměřicko 1:4 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Modrá - Krupka 4:3 (3:2)
    So 23.11. 11:00 Horní Jiřetín - Mostecký FK

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Kadaň - Modrá 2:1 (0:0)
    So 14.09. 10:30 Oldřichov - Žatec 1:0 (0:0)
    So 14.09. 14:30 Lovosice - Domoušice 1:2 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Krupka - Jílové 2:1 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Litoměřicko - Srbice 0:1 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Brná - Horní Jiřetín 6:3 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Vilémov - Perštejn 1:0 (0:0)
    St 25.09. 18:00 Mostecký FK - Modlany 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Kadaň - Krupka 2:1 (1:0)
    So 28.09. 10:15 Mostecký FK - Domoušice 2:3 np (2:2)
    So 28.09. 10:30 Oldřichov - Jílové 1:0 (0:0)
    So 28.09. 14:30 Lovosice - Srbice 1:4 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Litoměřicko - Modrá 2:1 np (1:1)
    So 28.09. 16:30 Brná - Žatec 0:1 np (0:0)
    So 28.09. 16:30 Vilémov - Horní Jiřetín 7:1 (3:0)
    So 28.09. 16:30 Perštejn - Modlany 3:2 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 Horní Jiřetín - Perštejn 2:7 (1:4)
    So 05.10. 16:00 Modlany - Kadaň 2:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Domoušice - Vilémov 2:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Žatec - Mostecký FK 3:1 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Srbice - Brná 4:3 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Jílové - Lovosice 5:2 (3:1)
    So 05.10. 16:00 Krupka - Litoměřicko 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Modrá - Oldřichov 1:0 np (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Kadaň - Litoměřicko 1:2 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Mostecký FK - Srbice 1:2 np (1:1)
    So 12.10. 10:30 Oldřichov - Krupka 2:0 (1:0)
    So 12.10. 11:00 Brná - Jílové 1:2 (0:1)
    So 12.10. 14:30 Lovosice - Modrá 2:0 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Vilémov - Žatec 2:0 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Perštejn - Domoušice 1:3 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Modlany - Horní Jiřetín 4:3 np (3:3)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Horní Jiřetín - Kadaň
    So 19.10. 15:30 Domoušice - Modlany
    So 19.10. 15:30 Žatec - Perštejn
    So 19.10. 15:30 Srbice - Vilémov
    So 19.10. 15:30 Jílové - Mostecký FK
    So 19.10. 15:30 Krupka - Lovosice
    So 19.10. 15:30 Litoměřicko - Oldřichov
    Ne 20.10. 15:30 Modrá - Brná

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Kadaň - Oldřichov
    So 26.10. 14:30 Lovosice - Litoměřicko
    So 26.10. 14:30 Brná - Krupka
    So 26.10. 14:30 Mostecký FK - Modrá
    So 26.10. 14:30 Vilémov - Jílové
    So 26.10. 14:30 Perštejn - Srbice
    So 26.10. 14:30 Modlany - Žatec
    So 26.10. 14:30 Horní Jiřetín - Domoušice

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Domoušice - Kadaň
    So 02.11. 14:00 Žatec - Horní Jiřetín
    So 02.11. 14:00 Srbice - Modlany
    So 02.11. 14:00 Jílové - Perštejn
    So 02.11. 14:00 Modrá - Vilémov
    So 02.11. 14:00 Krupka - Mostecký FK
    So 02.11. 14:00 Litoměřicko - Brná
    So 02.11. 14:00 Oldřichov - Lovosice

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Kadaň - Lovosice
    So 09.11. 14:00 Brná - Oldřichov
    So 09.11. 14:00 Mostecký FK - Litoměřicko
    So 09.11. 14:00 Vilémov - Krupka
    So 09.11. 14:00 Perštejn - Modrá
    So 09.11. 14:00 Modlany - Jílové
    So 09.11. 14:00 Horní Jiřetín - Srbice
    So 09.11. 14:00 Domoušice - Žatec

    15.kolo

    So 16.11. 13:30 Žatec - Kadaň
    So 16.11. 13:30 Srbice - Domoušice
    So 16.11. 13:30 Jílové - Horní Jiřetín
    So 16.11. 13:30 Modrá - Modlany
    So 16.11. 13:30 Krupka - Perštejn
    So 16.11. 13:30 Litoměřicko - Vilémov
    So 16.11. 13:30 Oldřichov - Mostecký FK
    So 16.11. 13:30 Lovosice - Brná
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 6 1 2 1 16:7 22
    2. 10 7 0 0 3 27:9 21
    3. 10 6 1 1 2 21:12 21
    4. 10 5 2 2 1 20:15 21
    5. 10 5 1 2 2 19:15 19
    6. 9 5 0 3 1 25:13 18
    7. 10 4 3 0 3 23:22 18
    8. 10 4 1 1 4 22:19 15
    9. 10 4 1 1 4 19:19 15
    10. 10 4 1 0 5 27:22 14
    11. 10 4 1 0 5 17:19 14
    12. 10 4 0 1 5 31:28 13
    13. 10 3 1 0 6 15:25 11
    14. 10 2 1 0 7 16:27 8
    15. 10 2 0 0 8 11:34 6
    16. 9 0 0 1 8 16:39 1