Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu
  • ID: 13843
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3810
    Týden:
    41
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:30 Kamenice n.L. - Světlá n.S. 3:2 (1:1)
    So 10.08. 16:30 Košetice - Leština 1:1 (0:0)
    So 10.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Telč 1:2 (0:2)
    So 10.08. 16:30 Mírovka - Nový Rychnov 6:2 (2:2)
    Ne 11.08. 10:30 Černíč - Štoky 1:3 (0:2)
    Ne 11.08. 16:30 SK Kostelec - Rozsochatec 2:1 (2:1)
    Ne 11.08. 16:30 Třešť - Humpolec B 1:2 (1:1)

    4.kolo

    So 24.08. 10:30 SK Kostelec - Štoky 3:6 (2:4)
    So 24.08. 16:30 Košetice - Světlá n.S. 4:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Mírovka - Humpolec B 5:2 (1:2)
    Ne 25.08. 10:30 Černíč - Kamenice n.L. 2:4
    Ne 25.08. 15:00 Nový Rychnov - Telč 3:1
    Ne 25.08. 16:30 Třešť - Rozsochatec 3:1
    Ne 25.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Leština 2:0

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Humpolec B - Nový Rychnov 6:2 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Rozsochatec - Havlíčkův Brod B 1:3 (0:0)
    So 31.08. 16:00 Kamenice n.L. - SK Kostelec 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:00 Košetice - Štoky 5:1 (3:0)
    Ne 01.09. 14:30 Leština - Mírovka 4:1 (4:0)
    Ne 01.09. 16:00 Telč - Černíč 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Světlá n.S. - Třešť 4:1 (2:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Košetice - Kamenice n.L. 2:5 (1:3)
    So 07.09. 16:00 Mírovka - Rozsochatec 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:30 Černíč - SK Kostelec 1:2 (0:1)
    Ne 08.09. 15:00 Nový Rychnov - Leština 1:2 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Třešť - Štoky 2:3 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Havlíčkův Brod B - Světlá n.S. 0:1 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Telč - Humpolec B 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Nový Rychnov - Černíč 2:3 (1:1)
    So 17.08. 16:30 Rozsochatec - Košetice 2:1 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Štoky - Kamenice n.L. 0:3 (0:2)
    Ne 18.08. 12:30 Telč - Mírovka 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Humpolec B - Havlíčkův Brod B 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Světlá n.S. - SK Kostelec 3:7 (2:2)
    St 11.09. 16:30 Leština - Třešť 1:6 (0:4)

    7.kolo

    So 14.09. 10:30 SK Kostelec - Košetice 0:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Humpolec B - Černíč 3:1 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Rozsochatec - Nový Rychnov 4:4 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Kamenice n.L. - Třešť 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Světlá n.S. - Mírovka 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Štoky - Havlíčkův Brod B 2:2 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Leština - Telč 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Mírovka - Štoky 3:1 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Nový Rychnov - Světlá n.S. 1:1 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Humpolec B - Leština 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 10:30 Černíč - Košetice 4:0 (3:0)
    Ne 22.09. 10:30 Kamenice n.L. - Havlíčkův Brod B 3:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Třešť - SK Kostelec 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Telč - Rozsochatec 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:30 SK Kostelec - Havlíčkův Brod B 1:2 (1:2)
    So 28.09. 15:30 Rozsochatec - Humpolec B 5:2 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Kamenice n.L. - Mírovka 2:2 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Košetice - Třešť 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 14:30 Leština - Černíč 4:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Světlá n.S. - Telč 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Štoky - Nový Rychnov 6:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Mírovka - SK Kostelec 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:30 Černíč - Třešť 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Havlíčkův Brod B - Košetice 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Nový Rychnov - Kamenice n.L. 3:6 (2:3)
    Ne 06.10. 15:00 Telč - Štoky 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Humpolec B - Světlá n.S. 1:4 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Leština - Rozsochatec 4:5 (1:3)

    11.kolo

    So 12.10. 10:30 SK Kostelec - Nový Rychnov 1:5 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Rozsochatec - Černíč 2:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Štoky - Humpolec B 2:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Kamenice n.L. - Telč 4:2 (2:2)
    So 12.10. 15:00 Košetice - Mírovka 1:2 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Třešť - Havlíčkův Brod B 6:1 (4:1)
    Ne 13.10. 15:00 Světlá n.S. - Leština 2:1 (0:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Mírovka - Třešť 6:1 (3:0)
    So 19.10. 14:30 Nový Rychnov - Košetice 1:2 (1:2)
    So 19.10. 14:30 Humpolec B - Kamenice n.L. 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Černíč - Havlíčkův Brod B 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Telč - SK Kostelec 4:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Leština - Štoky 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Rozsochatec - Světlá n.S. 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Štoky - Rozsochatec 1:5 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Kamenice n.L. - Leština 5:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Košetice - Telč 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:30 SK Kostelec - Humpolec B 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Světlá n.S. - Černíč 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Třešť - Nový Rychnov 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Havlíčkův Brod B - Mírovka 4:2 (2:1)

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Mírovka - Černíč 3:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Nový Rychnov - Havlíčkův Brod B 2:2 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Rozsochatec - Kamenice n.L. 6:0 (1:0)
    So 02.11. 15:30 Humpolec B - Košetice 1:4 (0:4)
    Ne 03.11. 14:00 Telč - Třešť 2:4 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Leština - SK Kostelec 1:4 (1:3)
    Ne 03.11. 14:00 Světlá n.S. - Štoky 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Štoky - Černíč
    So 21.03. 15:00 Rozsochatec - SK Kostelec
    So 21.03. 15:00 Humpolec B - Třešť
    So 21.03. 15:00 Nový Rychnov - Mírovka
    Ne 22.03. 15:00 Světlá n.S. - Kamenice n.L.
    Ne 22.03. 15:00 Leština - Košetice
    Ne 22.03. 15:00 Telč - Havlíčkův Brod B

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Mírovka - Telč
    So 28.03. 15:00 Košetice - Rozsochatec
    So 28.03. 15:00 Kamenice n.L. - Štoky
    Ne 29.03. 10:30 Černíč - Nový Rychnov
    Ne 29.03. 15:00 Havlíčkův Brod B - Humpolec B
    Ne 29.03. 15:00 Třešť - Leština
    Ne 29.03. 15:00 SK Kostelec - Světlá n.S.

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Kamenice n.L. - Černíč
    So 04.04. 15:30 Štoky - SK Kostelec
    So 04.04. 15:30 Rozsochatec - Třešť
    So 04.04. 15:30 Humpolec B - Mírovka
    Ne 05.04. 15:30 Světlá n.S. - Košetice
    Ne 05.04. 15:30 Leština - Havlíčkův Brod B
    Ne 05.04. 15:30 Telč - Nový Rychnov

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Nový Rychnov - Humpolec B
    So 11.04. 15:30 Mírovka - Leština
    So 11.04. 15:30 Štoky - Košetice
    Ne 12.04. 10:30 Černíč - Telč
    Ne 12.04. 15:30 Havlíčkův Brod B - Rozsochatec
    Ne 12.04. 15:30 Třešť - Světlá n.S.
    Ne 12.04. 15:30 SK Kostelec - Kamenice n.L.

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Kamenice n.L. - Košetice
    So 18.04. 16:00 Štoky - Třešť
    So 18.04. 16:00 Rozsochatec - Mírovka
    So 18.04. 16:00 Humpolec B - Telč
    Ne 19.04. 16:00 SK Kostelec - Černíč
    Ne 19.04. 16:00 Světlá n.S. - Havlíčkův Brod B
    Ne 19.04. 16:00 Leština - Nový Rychnov

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Nový Rychnov - Rozsochatec
    So 25.04. 16:00 Mírovka - Světlá n.S.
    So 25.04. 16:00 Košetice - SK Kostelec
    Ne 26.04. 10:30 Černíč - Humpolec B
    Ne 26.04. 16:00 Telč - Leština
    Ne 26.04. 16:00 Havlíčkův Brod B - Štoky
    Ne 26.04. 16:00 Třešť - Kamenice n.L.

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Košetice - Černíč
    So 02.05. 16:30 Štoky - Mírovka
    So 02.05. 16:30 Rozsochatec - Telč
    Ne 03.05. 16:30 SK Kostelec - Třešť
    Ne 03.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Kamenice n.L.
    Ne 03.05. 16:30 Světlá n.S. - Nový Rychnov
    Ne 03.05. 16:30 Leština - Humpolec B

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Humpolec B - Rozsochatec
    So 09.05. 16:30 Nový Rychnov - Štoky
    So 09.05. 16:30 Mírovka - Kamenice n.L.
    Ne 10.05. 10:30 Černíč - Leština
    Ne 10.05. 16:30 Telč - Světlá n.S.
    Ne 10.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - SK Kostelec
    Ne 10.05. 16:30 Třešť - Košetice

    23.kolo

    So 16.05. 16:30 Košetice - Havlíčkův Brod B
    So 16.05. 16:30 Kamenice n.L. - Nový Rychnov
    So 16.05. 16:30 Štoky - Telč
    So 16.05. 16:30 Rozsochatec - Leština
    Ne 17.05. 16:30 Třešť - Černíč
    Ne 17.05. 16:30 SK Kostelec - Mírovka
    Ne 17.05. 16:30 Světlá n.S. - Humpolec B

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Humpolec B - Štoky
    So 23.05. 16:30 Nový Rychnov - SK Kostelec
    So 23.05. 16:30 Mírovka - Košetice
    Ne 24.05. 10:30 Černíč - Rozsochatec
    Ne 24.05. 16:30 Leština - Světlá n.S.
    Ne 24.05. 16:30 Telč - Kamenice n.L.
    Ne 24.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Třešť

    25.kolo

    So 30.05. 16:30 Košetice - Nový Rychnov
    So 30.05. 16:30 Kamenice n.L. - Humpolec B
    So 30.05. 16:30 Štoky - Leština
    Ne 31.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Černíč
    Ne 31.05. 16:30 Třešť - Mírovka
    Ne 31.05. 16:30 SK Kostelec - Telč
    Ne 31.05. 16:30 Světlá n.S. - Rozsochatec

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Rozsochatec - Štoky
    So 06.06. 16:30 Humpolec B - SK Kostelec
    So 06.06. 16:30 Nový Rychnov - Třešť
    So 06.06. 16:30 Mírovka - Havlíčkův Brod B
    Ne 07.06. 10:30 Černíč - Světlá n.S.
    Ne 07.06. 16:30 Leština - Kamenice n.L.
    Ne 07.06. 16:30 Telč - Košetice

    14.kolo

    So 13.06. 16:30 Košetice - Humpolec B
    So 13.06. 16:30 Kamenice n.L. - Rozsochatec
    So 13.06. 16:30 Štoky - Světlá n.S.
    Ne 14.06. 10:30 Černíč - Mírovka
    Ne 14.06. 16:30 Havlíčkův Brod B - Nový Rychnov
    Ne 14.06. 16:30 Třešť - Telč
    Ne 14.06. 16:30 SK Kostelec - Leština
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 1 1 43:21 34
    2. 13 8 2 3 34:19 26
    3. 13 8 2 3 26:18 26
    4. 13 6 3 4 26:16 21
    5. 13 6 1 6 32:26 19
    6. 13 6 1 6 32:27 19
    7. 13 5 4 4 22:18 19
    8. 13 5 3 5 20:23 18
    9. 13 5 2 6 28:33 17
    10. 13 5 1 7 22:30 16
    11. 13 5 1 7 24:33 16
    12. 13 4 2 7 21:31 14
    13. 13 2 3 8 26:43 9
    14. 13 2 0 11 16:34 6