Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 13810
  • Návštěvy: 254/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26583
    Týden:
    254
    Dnes:
    44
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Holice - Chrudim B 4:3 (2:1)
    Ne 11.08. 17:00 Lanškroun - Mor. Třebová 4:3 np (3:3)
    Ne 11.08. 17:00 Horní Ředice - Česká Třebová 1:3 (0:3)
    Ne 11.08. 17:00 H. Městec - Choceň 3:0 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 R.Bělá - Litomyšl 1:4 (1:0 )
    Ne 11.08. 17:00 Pardubičky - Luže 1:5 (0 :3)
    Ne 11.08. 17:00 Moravany - Svitavy 2:1 (0:1)
    St 21.08. 18:00 Třemošnice - Polička 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Litomyšl - Třemošnice 1:2 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Choceň - Holice 2:5 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Česká Třebová - H. Městec 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Chrudim B - R.Bělá 10:1 (5:1)
    Ne 18.08. 17:00 Mor. Třebová - Luže 0:3 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Svitavy - Pardubičky 6:2 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Lanškroun - Horní Ředice 6:1 (4:1)
    Ne 18.08. 17:00 Polička - Moravany 3:4 (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Holice - Česká Třebová 4:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Třemošnice - Chrudim B 0:5 (0:3)
    Ne 25.08. 14:30 Luže - Svitavy 3:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Horní Ředice - Mor. Třebová 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 H. Městec - Lanškroun 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 R.Bělá - Choceň 4:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Pardubičky - Polička 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Moravany - Litomyšl 1:2 np (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Litomyšl - Pardubičky 3:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Choceň - Třemošnice 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Česká Třebová - R.Bělá 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 Chrudim B - Moravany 5:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Mor. Třebová - Svitavy 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Polička - Luže 3:4 (0:2)
    Ne 01.09. 17:00 Lanškroun - Holice 3:5 (2:3)
    Ne 01.09. 17:00 Horní Ředice - H. Městec 1:0 np (0:0)

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Třemošnice - Česká Třebová 4:1 (2:0)
    Ne 08.09. 14:30 Luže - Litomyšl 4:3 np (3:3)
    Ne 08.09. 17:00 H. Městec - Mor. Třebová 4:2 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Holice - Horní Ředice 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 R.Bělá - Lanškroun 0:7 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Pardubičky - Chrudim B 1:6 (0:4)
    Ne 08.09. 17:00 Svitavy - Polička 5:2 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 Moravany - Choceň 11:1 (6:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Litomyšl - Svitavy 1:2 np (1:1)
    So 14.09. 10:15 Chrudim B - Luže 6:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Choceň - Pardubičky 3:2 (2:2)
    So 14.09. 16:30 Česká Třebová - Moravany 2:3 (2:2)
    Ne 15.09. 16:30 Mor. Třebová - Polička 7:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Lanškroun - Třemošnice 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Horní Ředice - R.Bělá 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 H. Městec - Holice 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Holice - Mor. Třebová 6:0 (4:0)
    So 21.09. 16:00 Třemošnice - Horní Ředice 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 14:00 Luže - Choceň 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 R.Bělá - H. Městec 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Pardubičky - Česká Třebová 1:0 np (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Svitavy - Chrudim B 1:2 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Polička - Litomyšl 1:4 (0 :0)
    Ne 22.09. 16:00 Moravany - Lanškroun 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 28.09. 15:30 Mor. Třebová - Litomyšl 1:2 np (1:1)
    So 28.09. 15:30 Choceň - Svitavy 4:2 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Česká Třebová - Luže 1:2 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Lanškroun - Pardubičky 8:1 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Holice - R.Bělá 5:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Chrudim B - Polička 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 H. Městec - Třemošnice 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Horní Ředice - Moravany 2:4 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Litomyšl - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 15:30 R.Bělá - Mor. Třebová 1:5 (1:2)
    So 05.10. 15:30 Třemošnice - Holice 0:2 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Moravany - H. Městec 1:2 (1:1)
    Ne 06.10. 13:30 Luže - Lanškroun 5:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:30 Pardubičky - Horní Ředice 4:3 np (3:3)
    Ne 06.10. 15:30 Svitavy - Česká Třebová 6:0 (5:0)
    Ne 06.10. 15:30 Polička - Choceň 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Choceň - Litomyšl 3:2 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Česká Třebová - Polička 3:2 np (2:2)
    So 12.10. 15:00 R.Bělá - Třemošnice 1:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Holice - Moravany 1:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Mor. Třebová - Chrudim B 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Lanškroun - Svitavy 3:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Horní Ředice - Luže 3:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 H. Městec - Pardubičky 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Litomyšl - Česká Třebová 2:1 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Chrudim B - Choceň 2:3 np (2:2)
    So 19.10. 15:00 Třemošnice - Mor. Třebová 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Polička - Lanškroun 0:5 (0:1)
    Ne 20.10. 13:00 Luže - H. Městec 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Pardubičky - Holice 1:3 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Svitavy - Horní Ředice 4:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Moravany - R.Bělá 6:2 (2:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Česká Třebová - Chrudim B 3:2 (0:2)
    So 26.10. 14:00 Lanškroun - Litomyšl 3:1 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Holice - Luže 8:2 (2:0)
    So 26.10. 14:00 Třemošnice - Moravany 2:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:00 Mor. Třebová - Choceň 2:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:00 Horní Ředice - Polička 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 H. Městec - Svitavy 0:1 np (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 R.Bělá - Pardubičky 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Litomyšl - Horní Ředice 3:0 (2:0)
    So 02.11. 13:30 Choceň - Česká Třebová 2:1 (2:0)
    Ne 03.11. 10:15 Chrudim B - Lanškroun 3:0 (2:0)
    Ne 03.11. 11:00 Luže - R.Bělá 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 13:30 Pardubičky - Třemošnice 2:3 np (2:2)
    Ne 03.11. 13:30 Svitavy - Holice 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 13:30 Polička - H. Městec 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 13:30 Moravany - Mor. Třebová 1:5 (1:2)

    14.kolo

    So 09.11. 13:30 Horní Ředice - Chrudim B 3:2 np (2:2)
    So 09.11. 13:30 Holice - Polička 3:2 (3:0)
    So 09.11. 13:30 Třemošnice - Luže 1:2 np (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Mor. Třebová - Česká Třebová 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 13:30 Lanškroun - Choceň 5:2 (2:0)
    Ne 10.11. 13:30 H. Městec - Litomyšl 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 R.Bělá - Svitavy 1:7 (1 :0)
    Ne 10.11. 13:30 Moravany - Pardubičky 4:1 (1:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Litomyšl - Holice 2:3 (2:2)
    So 16.11. 10:15 Chrudim B - H. Městec 2:0 (0:0)
    So 16.11. 10:30 Luže - Moravany 1:2 np (1:1)
    So 16.11. 13:00 Pardubičky - Mor. Třebová 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Svitavy - Třemošnice 2:0 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Choceň - Horní Ředice 3:2 np (2:2)
    So 16.11. 13:00 Česká Třebová - Lanškroun 0:4 (0:2)
    Ne 17.11. 13:00 Polička - R.Bělá 3:1 (1:1)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 29.02. 12:00 Polička - Třemošnice 2:0 (2:0)
    So 07.03. 10:15 Litomyšl - R.Bělá 5:2 (2:1)
    So 07.03. 14:00 Česká Třebová - Horní Ředice 1:2 np (1:1)
    So 07.03. 14:00 Choceň - H. Městec 0:1 np (0:0)
    So 07.03. 14:00 Svitavy - Moravany 0:1 np (0:0)
    Ne 08.03. 10:15 Chrudim B - Holice 4:2 (2:1)
    Ne 08.03. 14:00 Luže - Pardubičky 1:0 (0:0)
    So 30.05. 00:00 Mor. Třebová - Lanškroun výsledek
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 14 0 0 2 56:22 42
    2. 16 10 0 3 3 56:19 33
    3. 16 9 2 1 4 43:30 32
    4. 16 9 2 1 4 38:32 32
    5. 15 9 1 1 4 52:27 30
    6. 16 8 1 1 6 23:20 27
    7. 16 7 2 2 5 18:15 27
    8. 16 6 3 2 5 34:24 26
    9. 15 7 1 2 5 33:25 25
    10. 16 6 2 1 7 38:26 23
    11. 16 5 2 1 8 26:46 20
    12. 16 3 3 3 7 22:34 18
    13. 16 4 1 2 9 19:36 16
    14. 16 4 0 1 11 20:46 13
    15. 16 2 2 1 11 19:48 11
    16. 16 2 0 0 14 17:64 6