Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 13805
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    295
    Týden:
    23
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 12:15 Košutka - Tachov 2:4 (1:1)
    So 24.08. 12:15 Rapid Plzeň - Horšovský Týn 0:3 (0:2)
    So 24.08. 12:15 Sušice - Nýrsko 12:0 (7:0)
    Ne 25.08. 12:15 Luby - Hradešice 2:1 (0:0)

    14.kolo

    St 28.08. 17:45 Tachov - Sušice 2:5 (1:3)
    St 28.08. 17:45 Rapid Plzeň - Hradešice 3:2 np (1:2)
    St 28.08. 17:45 Košutka - Horšovský Týn 3:6 (2:2)
    Čt 29.08. 17:45 Luby - Nýrsko 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Horšovský Týn - Luby 3:1 (2:1)
    So 31.08. 12:15 Tachov - Nýrsko 12:1 (7:1)
    So 31.08. 12:15 Hradešice - Sušice 2:3 (1:1)
    Ne 01.09. 14:15 Košutka - Rapid Plzeň 8:1 (4:0)

    3.kolo

    So 07.09. 12:15 Rapid Plzeň - Tachov 1:8 (0:4)
    So 07.09. 12:15 Sušice - Horšovský Týn 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 12:15 Luby - Košutka 1:3 (0:1)
    Ne 08.09. 12:15 Nýrsko - Hradešice 2:1 (2:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Horšovský Týn - Nýrsko 4:2 (2:1)
    So 14.09. 12:15 Tachov - Hradešice 3:1 (2:1)
    So 14.09. 12:15 Rapid Plzeň - Luby 1:2 (0:1)
    Ne 15.09. 12:15 Košutka - Sušice 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 21.09. 12:15 Sušice - Rapid Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 12:15 Luby - Tachov 4:3 (3:1)
    Ne 22.09. 12:15 Nýrsko - Košutka 0:8 (0:4)
    Ne 22.09. 12:15 Hradešice - Horšovský Týn 2:8 (1:5)

    6.kolo

    So 28.09. 12:15 Tachov - Horšovský Týn 0:1 (0:1)
    So 28.09. 12:15 Rapid Plzeň - Nýrsko 8:2 (3:1)
    So 28.09. 12:15 Luby - Sušice 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 12:15 Košutka - Hradešice 6:2 (2:1)

    7.kolo

    So 05.10. 12:15 Sušice - Tachov 3:0 (1:0)
    So 05.10. 12:15 Horšovský Týn - Košutka 3:0 (1:0)
    Ne 06.10. 12:15 Nýrsko - Luby 0:5 (0:1)
    Ne 06.10. 12:15 Hradešice - Rapid Plzeň 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 12:15 Tachov - Košutka 5:1 (2:0)
    So 12.10. 12:15 Horšovský Týn - Rapid Plzeň 2:7 (1:4)
    So 12.10. 12:15 Hradešice - Luby 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 12:15 Nýrsko - Sušice 0:17 (0:9)

    9.kolo

    So 19.10. 12:15 Sušice - Hradešice 2:0 (2:0)
    So 19.10. 12:15 Rapid Plzeň - Košutka 1:10 (0:5)
    Ne 20.10. 12:15 Nýrsko - Tachov 0:14 (0:5)
    Ne 20.10. 12:15 Luby - Horšovský Týn 3:2 np (1:2)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Horšovský Týn - Sušice 3:2 np (1:1)
    So 26.10. 12:15 Tachov - Rapid Plzeň 6:2 (3:1)
    So 26.10. 12:15 Hradešice - Nýrsko 6:0 (2:0)
    Ne 27.10. 12:15 Košutka - Luby 1:3 (0:2)

    11.kolo

    So 02.11. 12:15 Sušice - Košutka 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 12:15 Hradešice - Tachov 0:3 (0:0)
    Ne 03.11. 12:15 Nýrsko - Horšovský Týn 2:6 (1:4)
    Ne 03.11. 12:15 Luby - Rapid Plzeň 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 09.11. 10:00 Horšovský Týn - Hradešice 3:2 (1:0)
    So 09.11. 11:30 Rapid Plzeň - Sušice 1:3 (0:3)
    So 09.11. 12:15 Tachov - Luby 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 12:15 Košutka - Nýrsko 4:1 (2:0)

    13.kolo

    So 16.11. 12:15 Hradešice - Košutka 3:2 np (1:1)
    So 16.11. 12:15 Sušice - Luby 5:0 (3:0)
    Ne 17.11. 12:15 Horšovský Týn - Tachov 1:3 (0:3)
    Ne 17.11. 12:15 Nýrsko - Rapid Plzeň 0:4 (0:2)

    15.kolo

    So 14.03. 00:00 Košutka - Tachov
    So 14.03. 00:00 Rapid Plzeň - Horšovský Týn
    So 14.03. 00:00 Luby - Hradešice
    So 14.03. 00:00 Sušice - Nýrsko

    16.kolo

    So 21.03. 00:00 Tachov - Nýrsko
    So 21.03. 00:00 Hradešice - Sušice
    So 21.03. 00:00 Horšovský Týn - Luby
    So 21.03. 00:00 Košutka - Rapid Plzeň

    17.kolo

    So 28.03. 00:00 Rapid Plzeň - Tachov
    So 28.03. 00:00 Luby - Košutka
    So 28.03. 00:00 Sušice - Horšovský Týn
    So 28.03. 00:00 Nýrsko - Hradešice

    18.kolo

    So 04.04. 00:00 Tachov - Hradešice
    So 04.04. 00:00 Horšovský Týn - Nýrsko
    So 04.04. 00:00 Košutka - Sušice
    So 04.04. 00:00 Rapid Plzeň - Luby

    19.kolo

    So 11.04. 00:00 Luby - Tachov
    So 11.04. 00:00 Sušice - Rapid Plzeň
    So 11.04. 00:00 Nýrsko - Košutka
    So 11.04. 00:00 Hradešice - Horšovský Týn

    20.kolo

    So 18.04. 00:00 Tachov - Horšovský Týn
    So 18.04. 00:00 Košutka - Hradešice
    So 18.04. 00:00 Rapid Plzeň - Nýrsko
    So 18.04. 00:00 Luby - Sušice

    21.kolo

    So 25.04. 00:00 Sušice - Tachov
    So 25.04. 00:00 Nýrsko - Luby
    So 25.04. 00:00 Hradešice - Rapid Plzeň
    So 25.04. 00:00 Horšovský Týn - Košutka

    22.kolo

    So 02.05. 00:00 Tachov - Košutka
    So 02.05. 00:00 Horšovský Týn - Rapid Plzeň
    So 02.05. 00:00 Hradešice - Luby
    So 02.05. 00:00 Nýrsko - Sušice

    23.kolo

    So 09.05. 00:00 Nýrsko - Tachov
    So 09.05. 00:00 Sušice - Hradešice
    So 09.05. 00:00 Luby - Horšovský Týn
    So 09.05. 00:00 Rapid Plzeň - Košutka

    24.kolo

    So 16.05. 00:00 Tachov - Rapid Plzeň
    So 16.05. 00:00 Košutka - Luby
    So 16.05. 00:00 Horšovský Týn - Sušice
    So 16.05. 00:00 Hradešice - Nýrsko

    25.kolo

    So 23.05. 00:00 Hradešice - Tachov
    So 23.05. 00:00 Nýrsko - Horšovský Týn
    So 23.05. 00:00 Sušice - Košutka
    So 23.05. 00:00 Luby - Rapid Plzeň

    26.kolo

    So 30.05. 00:00 Tachov - Luby
    So 30.05. 00:00 Rapid Plzeň - Sušice
    So 30.05. 00:00 Košutka - Nýrsko
    So 30.05. 00:00 Horšovský Týn - Hradešice

    27.kolo

    So 06.06. 00:00 Horšovský Týn - Tachov
    So 06.06. 00:00 Hradešice - Košutka
    So 06.06. 00:00 Nýrsko - Rapid Plzeň
    So 06.06. 00:00 Sušice - Luby

    28.kolo

    So 13.06. 00:00 Tachov - Sušice
    So 13.06. 00:00 Luby - Nýrsko
    So 13.06. 00:00 Rapid Plzeň - Hradešice
    So 13.06. 00:00 Košutka - Horšovský Týn
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 11 0 1 2 57:12 34
    2. 14 9 2 0 3 29:20 31
    3. 14 9 1 1 3 44:27 30
    4. 14 9 0 0 5 63:23 27
    5. 14 7 0 1 6 50:31 22
    6. 14 4 1 0 9 31:49 14
    7. 14 1 1 1 11 21:42 6
    8. 14 1 0 1 12 11:102 4