Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 13801
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    934
    Týden:
    90
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 16:00 Celtic - St. Johnstone 7:0 (3:0)
    So 03.08. 16:00 Hibernian - St. Mirren 1:0 (0:0)
    So 03.08. 16:00 Livingston - Motherwell 0:0 (0:0)
    So 03.08. 16:00 Ross County - Hamilton 3:0 (2:0)
    Ne 04.08. 14:30 Kilmarnock - Rangers 1:2 (0:1)
    Ne 04.08. 16:00 Aberdeen - Hearts 3:2 (1:0)

    2.kolo

    So 10.08. 13:00 Motherwell - Celtic 2:5 (1:2)
    So 10.08. 15:00 St. Johnstone - Livingston 2:2 (0:2)
    So 10.08. 16:00 Hamilton - Kilmarnock 2:0 (1:0)
    So 10.08. 16:00 Hearts - Ross County 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 16:00 Rangers - Hibernian 6:1 (2:1)
    Ne 11.08. 16:00 St. Mirren - Aberdeen 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 16:00 Hamilton - Motherwell 1:3 (1:2)
    So 24.08. 16:00 Hibernian - St. Johnstone 2:2 (1:0)
    So 24.08. 16:00 Kilmarnock - Aberdeen 0:0 (0:0)
    So 24.08. 16:00 Ross County - Livingston 1:4 (1:3)
    Ne 25.08. 13:15 St. Mirren - Rangers 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:00 Celtic - Hearts 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:00 Aberdeen - Ross County 3:0 (2:0)
    So 31.08. 16:00 Hearts - Hamilton 2:2 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Livingston - St. Mirren 2:1 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Motherwell - Hibernian 3:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 St. Johnstone - Kilmarnock 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 13:00 Rangers - Celtic 0:2 (0:1)

    5.kolo

    So 14.09. 13:00 Hamilton - Celtic 0:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Aberdeen - St. Johnstone 1:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Hearts - Motherwell 2:3 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Kilmarnock - Hibernian 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Rangers - Livingston 3:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Ross County - St. Mirren 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 21.09. 16:00 Livingston - Aberdeen 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Motherwell - Ross County 1:2 (0:0)
    So 21.09. 16:00 St. Mirren - Hamilton 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 13:15 St. Johnstone - Rangers 0:4 (0:0)
    Ne 22.09. 14:00 Celtic - Kilmarnock 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Hibernian - Hearts 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 28.09. 13:30 Hibernian - Celtic 1:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Hamilton - Livingston 2:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Kilmarnock - Ross County 0:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Rangers - Aberdeen 5:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 St. Johnstone - Motherwell 0:1 (0:1)
    So 28.09. 16:00 St. Mirren - Hearts 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 05.10. 16:00 Aberdeen - Hibernian 1:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Hearts - Kilmarnock 0:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Motherwell - St. Mirren 2:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Ross County - St. Johnstone 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 13:00 Livingston - Celtic 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Rangers - Hamilton 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 16:00 Celtic - Ross County 6:0 (1:0)
    So 19.10. 16:00 Hamilton - Hibernian 1:1 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Kilmarnock - Livingston 2:1 (1:0)
    So 19.10. 16:00 Motherwell - Aberdeen 0:3 (0:1)
    So 19.10. 16:00 St. Mirren - St. Johnstone 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 13:15 Hearts - Rangers 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 26.10. 16:00 Hibernian - Ross County 2:2 (0:0)
    So 26.10. 16:00 Kilmarnock - St. Mirren 1:0 (0:0)
    So 26.10. 16:00 Livingston - Hearts 0:0 (0:0)
    So 26.10. 16:00 St. Johnstone - Hamilton 3:2 (1:1)
    Ne 27.10. 13:15 Aberdeen - Celtic 0:4 (0:4)
    Ne 27.10. 16:00 Rangers - Motherwell 2:1 (1:1)

    11.kolo

    St 30.10. 20:45 Celtic - St. Mirren 2:0 (0:0)
    St 30.10. 20:45 Hamilton - Aberdeen 0:1 (0:1)
    St 30.10. 20:45 Hibernian - Livingston 2:2 (0:2)
    St 30.10. 20:45 Motherwell - Kilmarnock 2:1 (1:1)
    St 30.10. 20:45 Ross County - Rangers 0:4 (0:3)
    St 30.10. 20:45 St. Johnstone - Hearts 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 02.11. 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 3:0 (2:0)
    So 02.11. 16:00 Motherwell - Livingston 2:1 (0:0)
    So 02.11. 16:00 Hamilton - Ross County 2:2 (0:1)
    Út 26.11. 20:45 St. Mirren - Hibernian
    St 18.12. 20:45 Hearts - Celtic
    Út 31.12. 16:00 Rangers - St. Johnstone

    13.kolo

    So 09.11. 16:00 Kilmarnock - Hamilton 2:2 (1:2)
    So 09.11. 16:00 Ross County - Aberdeen 1:3 (1:1)
    So 09.11. 16:00 St. Johnstone - Hibernian 1:4 (0:2)
    So 09.11. 16:00 Hearts - St. Mirren 5:2 (3:2)
    Ne 10.11. 16:00 Celtic - Motherwell 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 16:00 Livingston - Rangers 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 23.11. 16:00 Celtic - Livingston
    So 23.11. 16:00 Hamilton - Rangers
    So 23.11. 16:00 St. Johnstone - Aberdeen
    So 23.11. 16:00 Hibernian - Motherwell
    So 23.11. 16:00 Kilmarnock - Hearts
    So 23.11. 16:00 St. Mirren - Ross County

    15.kolo

    So 30.11. 16:00 Ross County - Celtic
    So 30.11. 16:00 Rangers - Hearts
    So 30.11. 16:00 Aberdeen - St. Mirren
    So 30.11. 16:00 Hibernian - Kilmarnock
    So 30.11. 16:00 Livingston - Hamilton
    So 30.11. 16:00 Motherwell - St. Johnstone

    16.kolo

    St 04.12. 20:45 Aberdeen - Rangers
    St 04.12. 20:45 Celtic - Hamilton
    St 04.12. 20:45 Hearts - Livingston
    St 04.12. 20:45 Kilmarnock - St. Johnstone
    St 04.12. 20:45 Ross County - Hibernian
    St 04.12. 20:45 St. Mirren - Motherwell

    17.kolo

    So 07.12. 16:00 Hamilton - St. Mirren
    So 07.12. 16:00 Hibernian - Aberdeen
    So 07.12. 16:00 Livingston - Kilmarnock
    So 07.12. 16:00 Motherwell - Hearts
    So 07.12. 16:00 Rangers - Ross County
    So 07.12. 16:00 St. Johnstone - Celtic

    18.kolo

    So 14.12. 16:00 St. Mirren - Livingston
    So 14.12. 16:00 Celtic - Hibernian
    So 14.12. 16:00 Ross County - Kilmarnock
    So 14.12. 16:00 Aberdeen - Hamilton
    So 14.12. 16:00 Motherwell - Rangers
    So 14.12. 16:00 Hearts - St. Johnstone

    19.kolo

    So 21.12. 16:00 Hibernian - Rangers
    So 21.12. 16:00 Kilmarnock - Motherwell
    So 21.12. 16:00 Celtic - Aberdeen
    So 21.12. 16:00 Livingston - Ross County
    So 21.12. 16:00 Hamilton - Hearts
    So 21.12. 16:00 St. Johnstone - St. Mirren

    20.kolo

    Čt 26.12. 16:00 Ross County - Motherwell
    Čt 26.12. 16:00 Hamilton - St. Johnstone
    Čt 26.12. 16:00 Rangers - Kilmarnock
    Čt 26.12. 16:00 Hearts - Hibernian
    Čt 26.12. 16:00 Aberdeen - Livingston
    Čt 26.12. 16:00 St. Mirren - Celtic

    21.kolo

    Ne 29.12. 16:00 Celtic - Rangers
    Ne 29.12. 16:00 Livingston - Hibernian
    Ne 29.12. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock
    Ne 29.12. 16:00 Hearts - Aberdeen
    Ne 29.12. 16:00 Motherwell - Hamilton
    Ne 29.12. 16:00 St. Johnstone - Ross County

    22.kolo

    St 22.01. 20:45 Kilmarnock - Celtic
    St 22.01. 20:45 Aberdeen - Motherwell
    St 22.01. 20:45 Hibernian - Hamilton
    St 22.01. 20:45 Ross County - Hearts
    St 22.01. 20:45 Rangers - St. Mirren
    St 22.01. 20:45 Livingston - St. Johnstone
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 10 1 1 36:7 31
    2. 12 10 1 1 35:7 31
    3. 13 7 3 3 20:15 24
    4. 13 7 1 5 20:19 22
    5. 13 5 3 5 12:15 18
    6. 13 3 5 5 15:28 14
    7. 13 3 4 6 16:19 13
    8. 12 2 6 4 16:23 12
    9. 12 2 5 5 15:17 11
    10. 13 2 5 6 14:24 11
    11. 12 2 4 6 12:28 10
    12. 12 2 2 8 7:16 8