Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 13800
  • Návštěvy: 1958/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
15458
Týden:
1958
Dnes:
95
On-line:
1

2.kolo

So 10.08. 16:30 Rýmařov - Nový Jičín 1:2 (1:1)
So 10.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Heřmanice 3:0 (1:0)
So 10.08. 17:00 Bohumín - Opava B 1:6 (0:4)
Ne 11.08. 10:15 Havířov - Val. Meziříčí 1:1 (1:1)
Ne 11.08. 17:00 Polanka - Dětmarovice 0:1 (0:1)
Ne 11.08. 17:00 Bruntál - Třinec B 1:4 (1:3)
Ne 11.08. 17:00 Frenštát - Karviná B 1:5 (0:1)

3.kolo

16.08. 17:30 Heřmanice - Havířov 3:2 (2:1)
So 17.08. 10:15 Nový Jičín - Frýdlant n.O. 0:1 (0:0)
So 17.08. 16:00 Val. Meziříčí - Bruntál 4:0 (3:0)
So 17.08. 16:30 Rýmařov - Dětmarovice 3:0 (0:0)
Ne 18.08. 10:15 Karviná B - Polanka 3:1 (3:1)
Ne 18.08. 10:15 Třinec B - Bohumín 2:0 (2:0)
Ne 18.08. 16:30 Frenštát - Opava B 4:2 (2:0)

4.kolo

So 24.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Dětmarovice 1:1 (0:1)
So 24.08. 16:30 Bohumín - Val. Meziříčí 1:2 (1:1)
Ne 25.08. 10:15 Havířov - Nový Jičín 1:0 (1:0)
Ne 25.08. 10:15 Karviná B - Opava B 7:0 (5:0)
Ne 25.08. 16:30 Polanka - Rýmařov 0:4 (0:1)
Ne 25.08. 16:30 Bruntál - Heřmanice 0:1 (0:1)
Ne 25.08. 16:30 Frenštát - Třinec B 2:1 (1:0)

5.kolo

So 31.08. 10:15 Nový Jičín - Bruntál 1:0 (1:0)
So 31.08. 16:00 Val. Meziříčí - Frenštát 3:1 (2:1)
So 31.08. 16:00 Heřmanice - Bohumín 0:3 (0:1)
So 31.08. 16:00 Dětmarovice - Havířov 7:2 (2:1)
So 31.08. 16:00 Rýmařov - Frýdlant n.O. 4:1 (1:0)
Ne 01.09. 10:15 Opava B - Polanka 4:0 (2:0)
Ne 01.09. 10:15 Třinec B - Karviná B 2:2 (0:1)

6.kolo

So 07.09. 10:15 Opava B - Třinec B 4:1 (2:0)
So 07.09. 16:00 Bohumín - Nový Jičín 3:3 (3:3)
Ne 08.09. 10:15 Havířov - Rýmařov 1:4 (1:4)
Ne 08.09. 10:15 Karviná B - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
Ne 08.09. 16:00 Polanka - Frýdlant n.O. 1:1 (0:0)
Ne 08.09. 16:00 Bruntál - Dětmarovice 3:2 (3:0)
Ne 08.09. 16:00 Frenštát - Heřmanice 2:0 (2:0)

7.kolo

So 14.09. 10:15 Nový Jičín - Frenštát 1:5 (1:1)
So 14.09. 16:00 Val. Meziříčí - Opava B 1:2 (0:2)
So 14.09. 16:00 Heřmanice - Karviná B 0:3 (0:1)
So 14.09. 16:00 Dětmarovice - Bohumín 3:5 (1:1)
So 14.09. 16:00 Rýmařov - Bruntál 6:0 (4:0)
So 14.09. 16:00 Frýdlant n.O. - Havířov 3:1 (1:1)
Ne 15.09. 10:15 Třinec B - Polanka 2:1 (1:0)

8.kolo

So 21.09. 15:30 Bohumín - Rýmařov 2:5 (0:3)
Ne 22.09. 10:15 Karviná B - Nový Jičín 2:0 (1:0)
Ne 22.09. 10:15 Opava B - Heřmanice 4:0 (4:0)
Ne 22.09. 10:15 Třinec B - Val. Meziříčí 3:0 (2:0)
Ne 22.09. 15:30 Polanka - Havířov 5:1 (3:1)
Ne 22.09. 15:30 Bruntál - Frýdlant n.O. 1:2 (1:1)
Ne 22.09. 15:30 Frenštát - Dětmarovice 3:1 (3:0)

9.kolo

So 28.09. 10:15 Nový Jičín - Opava B 0:3 (0:3)
So 28.09. 15:30 Heřmanice - Třinec B 1:2 (0:0)
So 28.09. 15:30 Dětmarovice - Karviná B 1:2 (0:0)
So 28.09. 15:30 Rýmařov - Frenštát 4:2 (2:2)
So 28.09. 15:30 Frýdlant n.O. - Bohumín 1:3 (1:3)
Ne 29.09. 10:15 Val. Meziříčí - Polanka 2:1 (1:1)
Ne 29.09. 10:15 Havířov - Bruntál 4:1 (2:1)

10.kolo

So 05.10. 15:00 Bohumín - Havířov 2:0 (1:0)
So 05.10. 15:00 Val. Meziříčí - Heřmanice 3:0 (0:0)
Ne 06.10. 10:15 Karviná B - Rýmařov 1:0 (0:0)
Ne 06.10. 10:15 Opava B - Dětmarovice 3:1 (1:0)
Ne 06.10. 10:15 Třinec B - Nový Jičín 1:2 (0:1)
Ne 06.10. 15:00 Polanka - Bruntál 2:0 (1:0)
Ne 06.10. 15:00 Frenštát - Frýdlant n.O. 0:3 (0:3)

11.kolo

So 12.10. 10:15 Nový Jičín - Val. Meziříčí 2:2 (1:2)
So 12.10. 15:00 Heřmanice - Polanka 3:3 (1:2)
So 12.10. 15:00 Dětmarovice - Třinec B 1:1 (1:0)
So 12.10. 15:00 Rýmařov - Opava B 2:2 (1:2)
So 12.10. 15:00 Frýdlant n.O. - Karviná B 1:0 (0:0)
Ne 13.10. 15:00 Bruntál - Bohumín 2:4 (1:1)
So 09.11. 13:30 Havířov - Frenštát

12.kolo

So 19.10. 14:30 Heřmanice - Nový Jičín
Ne 20.10. 10:15 Karviná B - Havířov
Ne 20.10. 10:15 Opava B - Frýdlant n.O.
Ne 20.10. 10:15 Val. Meziříčí - Dětmarovice
Ne 20.10. 14:00 Třinec B - Rýmařov
Ne 20.10. 14:30 Polanka - Bohumín
Ne 20.10. 14:30 Frenštát - Bruntál

13.kolo

So 26.10. 10:15 Nový Jičín - Polanka
So 26.10. 14:30 Dětmarovice - Heřmanice
So 26.10. 14:30 Rýmařov - Val. Meziříčí
So 26.10. 14:30 Frýdlant n.O. - Třinec B
So 26.10. 14:30 Bohumín - Frenštát
Ne 27.10. 10:15 Havířov - Opava B
Ne 27.10. 14:30 Bruntál - Karviná B

1.kolo

So 02.11. 10:15 Nový Jičín - Dětmarovice
So 02.11. 14:00 Val. Meziříčí - Frýdlant n.O.
So 02.11. 14:00 Heřmanice - Rýmařov
Ne 03.11. 10:15 Karviná B - Bohumín
Ne 03.11. 10:15 Opava B - Bruntál
Ne 03.11. 10:15 Třinec B - Havířov
Ne 03.11. 14:00 Frenštát - Polanka

15.kolo

So 21.03. 15:00 Dětmarovice - Polanka
So 21.03. 15:00 Val. Meziříčí - Havířov
Ne 22.03. 15:00 Nový Jičín - Rýmařov
Ne 22.03. 15:00 Heřmanice - Frýdlant n.O.
Ne 22.03. 15:00 Třinec B - Bruntál
Ne 22.03. 15:00 Opava B - Bohumín
Ne 22.03. 15:00 Karviná B - Frenštát

16.kolo

So 28.03. 15:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín
Ne 29.03. 10:15 Havířov - Heřmanice
Ne 29.03. 15:00 Polanka - Karviná B
Ne 29.03. 15:00 Opava B - Frenštát
Ne 29.03. 15:00 Bohumín - Třinec B
Ne 29.03. 15:00 Bruntál - Val. Meziříčí
Ne 29.03. 15:00 Dětmarovice - Rýmařov

17.kolo

So 04.04. 15:30 Dětmarovice - Frýdlant n.O.
So 04.04. 15:30 Val. Meziříčí - Bohumín
Ne 05.04. 15:30 Rýmařov - Polanka
Ne 05.04. 15:30 Nový Jičín - Havířov
Ne 05.04. 15:30 Heřmanice - Bruntál
Ne 05.04. 15:30 Třinec B - Frenštát
Ne 05.04. 15:30 Opava B - Karviná B

18.kolo

Ne 12.04. 10:15 Havířov - Dětmarovice
Ne 12.04. 15:30 Polanka - Opava B
Ne 12.04. 15:30 Karviná B - Třinec B
Ne 12.04. 15:30 Frenštát - Val. Meziříčí
Ne 12.04. 15:30 Bohumín - Heřmanice
Ne 12.04. 15:30 Bruntál - Nový Jičín
Ne 12.04. 15:30 Frýdlant n.O. - Rýmařov

19.kolo

So 18.04. 16:00 Frýdlant n.O. - Polanka
So 18.04. 16:00 Dětmarovice - Bruntál
So 18.04. 16:00 Val. Meziříčí - Karviná B
Ne 19.04. 16:00 Rýmařov - Havířov
Ne 19.04. 16:00 Nový Jičín - Bohumín
Ne 19.04. 16:00 Heřmanice - Frenštát
Ne 19.04. 16:00 Třinec B - Opava B

20.kolo

Ne 26.04. 10:15 Havířov - Frýdlant n.O.
Ne 26.04. 16:00 Polanka - Třinec B
Ne 26.04. 16:00 Opava B - Val. Meziříčí
Ne 26.04. 16:00 Karviná B - Heřmanice
Ne 26.04. 16:00 Frenštát - Nový Jičín
Ne 26.04. 16:00 Bohumín - Dětmarovice
Ne 26.04. 16:00 Bruntál - Rýmařov

21.kolo

So 02.05. 16:30 Frýdlant n.O. - Bruntál
So 02.05. 16:30 Dětmarovice - Frenštát
So 02.05. 16:30 Val. Meziříčí - Třinec B
Ne 03.05. 10:15 Havířov - Polanka
Ne 03.05. 16:30 Rýmařov - Bohumín
Ne 03.05. 16:30 Nový Jičín - Karviná B
Ne 03.05. 16:30 Heřmanice - Opava B

22.kolo

Ne 10.05. 16:30 Polanka - Val. Meziříčí
Ne 10.05. 16:30 Třinec B - Heřmanice
Ne 10.05. 16:30 Opava B - Nový Jičín
Ne 10.05. 16:30 Karviná B - Dětmarovice
Ne 10.05. 16:30 Frenštát - Rýmařov
Ne 10.05. 16:30 Bohumín - Frýdlant n.O.
Ne 10.05. 16:30 Bruntál - Havířov

23.kolo

So 16.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Frenštát
So 16.05. 17:00 Dětmarovice - Opava B
Ne 17.05. 10:15 Havířov - Bohumín
Ne 17.05. 17:00 Bruntál - Polanka
Ne 17.05. 17:00 Rýmařov - Karviná B
Ne 17.05. 17:00 Nový Jičín - Třinec B
Ne 17.05. 17:00 Heřmanice - Val. Meziříčí

24.kolo

So 23.05. 17:00 Val. Meziříčí - Nový Jičín
Ne 24.05. 17:00 Polanka - Heřmanice
Ne 24.05. 17:00 Třinec B - Dětmarovice
Ne 24.05. 17:00 Opava B - Rýmařov
Ne 24.05. 17:00 Karviná B - Frýdlant n.O.
Ne 24.05. 17:00 Frenštát - Havířov
Ne 24.05. 17:00 Bohumín - Bruntál

25.kolo

So 30.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Opava B
So 30.05. 17:00 Dětmarovice - Val. Meziříčí
Ne 31.05. 10:15 Havířov - Karviná B
Ne 31.05. 17:00 Bohumín - Polanka
Ne 31.05. 17:00 Bruntál - Frenštát
Ne 31.05. 17:00 Rýmařov - Třinec B
Ne 31.05. 17:00 Nový Jičín - Heřmanice

26.kolo

So 06.06. 17:00 Val. Meziříčí - Rýmařov
Ne 07.06. 17:00 Polanka - Nový Jičín
Ne 07.06. 17:00 Heřmanice - Dětmarovice
Ne 07.06. 17:00 Třinec B - Frýdlant n.O.
Ne 07.06. 17:00 Opava B - Havířov
Ne 07.06. 17:00 Karviná B - Bruntál
Ne 07.06. 17:00 Frenštát - Bohumín

14.kolo

So 13.06. 17:00 Frýdlant n.O. - Val. Meziříčí
So 13.06. 17:00 Dětmarovice - Nový Jičín
Ne 14.06. 10:15 Havířov - Třinec B
Ne 14.06. 17:00 Polanka - Frenštát
Ne 14.06. 17:00 Bohumín - Karviná B
Ne 14.06. 17:00 Bruntál - Opava B
Ne 14.06. 17:00 Rýmařov - Heřmanice
Správce soutěže: Erik Kappel

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 7 2 1 26:7 23
2. 10 7 1 2 33:11 22
3. 10 7 1 2 30:17 22
4. 10 6 2 2 17:11 20
5. 10 5 3 2 19:12 18
6. 10 5 2 3 19:14 17
7. 10 5 1 4 24:24 16
8. 9 5 0 4 20:20 15
9. 10 3 2 5 11:19 11
10. 10 2 2 6 18:23 8
11. 10 2 2 6 14:21 8
12. 9 2 1 6 13:26 7
13. 10 2 1 7 8:25 7
14. 10 1 0 9 8:30 3