Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 21. srpna 2019
svátek má Johana.
Hlavní menu
  • ID: 13798
  • Návštěvy: 2750/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8690
    Týden:
    2750
    Dnes:
    183
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 14:00 Vsetín - Hodonín 1:4 (0:4)
    So 10.08. 14:00 HFK Olomouc - Skaštice 4:3 (1:0)
    So 10.08. 16:00 Hranice - Přerov 3:0 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 Slavičín - Strání 3:0 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 Brumov - Nové Sady 1:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Šumperk - Všechovice 4:3 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Kozlovice - Bzenec 3:2 (0:2)

    3.kolo

    So 17.08. 16:00 Bzenec - Hranice 1:3 (0:3)
    So 17.08. 16:30 Skaštice - Šumperk 4:1 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Hodonín - Slavičín 2:2 (1:1)
    So 17.08. 16:30 Přerov - Vsetín 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Všechovice - Kozlovice 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Nové Sady - HFK Olomouc 1:3 (0:3)
    Ne 18.08. 16:30 Strání - Brumov 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 14:00 HFK Olomouc - Strání
    So 24.08. 16:30 Hranice - Vsetín
    So 24.08. 16:30 Bzenec - Všechovice
    Ne 25.08. 10:15 Slavičín - Přerov
    Ne 25.08. 10:15 Brumov - Hodonín
    Ne 25.08. 10:15 Šumperk - Nové Sady
    Ne 25.08. 16:30 Kozlovice - Skaštice

    5.kolo

    So 31.08. 14:00 Vsetín - Slavičín
    So 31.08. 16:00 Skaštice - Bzenec
    So 31.08. 16:00 Nové Sady - Kozlovice
    So 31.08. 16:00 Hodonín - HFK Olomouc
    So 31.08. 16:00 Přerov - Brumov
    Ne 01.09. 16:00 Všechovice - Hranice
    Ne 01.09. 16:00 Strání - Šumperk

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Hranice - Slavičín
    So 07.09. 16:00 HFK Olomouc - Přerov
    So 07.09. 16:00 Bzenec - Nové Sady
    Ne 08.09. 10:15 Brumov - Vsetín
    Ne 08.09. 10:15 Šumperk - Hodonín
    Ne 08.09. 16:00 Kozlovice - Strání
    Ne 08.09. 16:00 Všechovice - Skaštice

    7.kolo

    So 14.09. 14:00 Vsetín - HFK Olomouc
    So 14.09. 16:00 Nové Sady - Všechovice
    So 14.09. 16:00 Hodonín - Kozlovice
    So 14.09. 16:00 Přerov - Šumperk
    Ne 15.09. 10:15 Slavičín - Brumov
    Ne 15.09. 16:00 Skaštice - Hranice
    Ne 15.09. 16:00 Strání - Bzenec

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Hranice - Brumov
    So 21.09. 15:30 HFK Olomouc - Slavičín
    So 21.09. 15:30 Bzenec - Hodonín
    So 21.09. 15:30 Skaštice - Nové Sady
    Ne 22.09. 10:15 Šumperk - Vsetín
    Ne 22.09. 15:30 Kozlovice - Přerov
    Ne 22.09. 15:30 Všechovice - Strání

    9.kolo

    So 28.09. 14:00 Vsetín - Kozlovice
    So 28.09. 15:30 Nové Sady - Hranice
    So 28.09. 15:30 Hodonín - Všechovice
    So 28.09. 15:30 Přerov - Bzenec
    Ne 29.09. 10:15 Slavičín - Šumperk
    Ne 29.09. 10:15 Brumov - HFK Olomouc
    Ne 29.09. 15:30 Strání - Skaštice

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Hranice - HFK Olomouc
    So 05.10. 15:00 Šumperk - Brumov
    So 05.10. 15:00 Bzenec - Vsetín
    So 05.10. 15:00 Skaštice - Hodonín
    So 05.10. 15:00 Nové Sady - Strání
    Ne 06.10. 15:00 Kozlovice - Slavičín
    Ne 06.10. 15:00 Všechovice - Přerov

    11.kolo

    So 12.10. 14:00 Vsetín - Všechovice
    So 12.10. 15:00 Hodonín - Nové Sady
    So 12.10. 15:00 Přerov - Skaštice
    So 12.10. 15:00 HFK Olomouc - Šumperk
    Ne 13.10. 10:15 Slavičín - Bzenec
    Ne 13.10. 10:15 Brumov - Kozlovice
    Ne 13.10. 15:00 Strání - Hranice

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Hranice - Šumperk
    So 19.10. 14:30 Bzenec - Brumov
    So 19.10. 14:30 Skaštice - Vsetín
    So 19.10. 14:30 Nové Sady - Přerov
    Ne 20.10. 14:30 Kozlovice - HFK Olomouc
    Ne 20.10. 14:30 Všechovice - Slavičín
    Ne 20.10. 14:30 Strání - Hodonín

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Vsetín - Nové Sady
    So 26.10. 14:30 Hodonín - Hranice
    So 26.10. 14:30 Přerov - Strání
    So 26.10. 14:30 HFK Olomouc - Bzenec
    Ne 27.10. 10:15 Slavičín - Skaštice
    Ne 27.10. 10:15 Brumov - Všechovice
    Ne 27.10. 10:15 Šumperk - Kozlovice

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Bzenec - Šumperk
    So 02.11. 14:00 Skaštice - Brumov
    So 02.11. 14:00 Nové Sady - Slavičín
    So 02.11. 14:00 Hodonín - Přerov
    Ne 03.11. 14:00 Kozlovice - Hranice
    Ne 03.11. 14:00 Všechovice - HFK Olomouc
    Ne 03.11. 14:00 Strání - Vsetín

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Skaštice - HFK Olomouc
    So 21.03. 15:00 Bzenec - Kozlovice
    Ne 22.03. 15:00 Přerov - Hranice
    Ne 22.03. 15:00 Hodonín - Vsetín
    Ne 22.03. 15:00 Strání - Slavičín
    Ne 22.03. 15:00 Nové Sady - Brumov
    Ne 22.03. 15:00 Všechovice - Šumperk

    16.kolo

    Ne 29.03. 10:15 Brumov - Strání
    Ne 29.03. 15:00 Hranice - Bzenec
    Ne 29.03. 15:00 Kozlovice - Všechovice
    Ne 29.03. 15:00 Šumperk - Skaštice
    Ne 29.03. 15:00 HFK Olomouc - Nové Sady
    Ne 29.03. 15:00 Slavičín - Hodonín
    Ne 29.03. 15:00 Vsetín - Přerov

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Skaštice - Kozlovice
    Ne 05.04. 15:30 Vsetín - Hranice
    Ne 05.04. 15:30 Přerov - Slavičín
    Ne 05.04. 15:30 Hodonín - Brumov
    Ne 05.04. 15:30 Strání - HFK Olomouc
    Ne 05.04. 15:30 Nové Sady - Šumperk
    Ne 05.04. 15:30 Všechovice - Bzenec

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Bzenec - Skaštice
    Ne 12.04. 10:15 Brumov - Přerov
    Ne 12.04. 15:30 Hranice - Všechovice
    Ne 12.04. 15:30 Kozlovice - Nové Sady
    Ne 12.04. 15:30 Šumperk - Strání
    Ne 12.04. 15:30 HFK Olomouc - Hodonín
    Ne 12.04. 15:30 Slavičín - Vsetín

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Skaštice - Všechovice
    Ne 19.04. 16:00 Slavičín - Hranice
    Ne 19.04. 16:00 Vsetín - Brumov
    Ne 19.04. 16:00 Přerov - HFK Olomouc
    Ne 19.04. 16:00 Hodonín - Šumperk
    Ne 19.04. 16:00 Strání - Kozlovice
    Ne 19.04. 16:00 Nové Sady - Bzenec

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Bzenec - Strání
    Ne 26.04. 10:15 Brumov - Slavičín
    Ne 26.04. 16:00 Hranice - Skaštice
    Ne 26.04. 16:00 Všechovice - Nové Sady
    Ne 26.04. 16:00 Kozlovice - Hodonín
    Ne 26.04. 16:00 Šumperk - Přerov
    Ne 26.04. 16:00 HFK Olomouc - Vsetín

    21.kolo

    Ne 03.05. 10:15 Brumov - Hranice
    Ne 03.05. 16:30 Slavičín - HFK Olomouc
    Ne 03.05. 16:30 Vsetín - Šumperk
    Ne 03.05. 16:30 Přerov - Kozlovice
    Ne 03.05. 16:30 Hodonín - Bzenec
    Ne 03.05. 16:30 Strání - Všechovice
    Ne 03.05. 16:30 Nové Sady - Skaštice

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Skaštice - Strání
    So 09.05. 16:30 Bzenec - Přerov
    Ne 10.05. 16:30 Hranice - Nové Sady
    Ne 10.05. 16:30 Všechovice - Hodonín
    Ne 10.05. 16:30 Kozlovice - Vsetín
    Ne 10.05. 16:30 Šumperk - Slavičín
    Ne 10.05. 16:30 HFK Olomouc - Brumov

    23.kolo

    Ne 17.05. 10:15 Brumov - Šumperk
    Ne 17.05. 17:00 HFK Olomouc - Hranice
    Ne 17.05. 17:00 Slavičín - Kozlovice
    Ne 17.05. 17:00 Vsetín - Bzenec
    Ne 17.05. 17:00 Přerov - Všechovice
    Ne 17.05. 17:00 Hodonín - Skaštice
    Ne 17.05. 17:00 Strání - Nové Sady

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Skaštice - Přerov
    So 23.05. 17:00 Bzenec - Slavičín
    Ne 24.05. 17:00 Hranice - Strání
    Ne 24.05. 17:00 Nové Sady - Hodonín
    Ne 24.05. 17:00 Všechovice - Vsetín
    Ne 24.05. 17:00 Kozlovice - Brumov
    Ne 24.05. 17:00 Šumperk - HFK Olomouc

    25.kolo

    Ne 31.05. 10:15 Brumov - Bzenec
    Ne 31.05. 17:00 Šumperk - Hranice
    Ne 31.05. 17:00 HFK Olomouc - Kozlovice
    Ne 31.05. 17:00 Slavičín - Všechovice
    Ne 31.05. 17:00 Vsetín - Skaštice
    Ne 31.05. 17:00 Přerov - Nové Sady
    Ne 31.05. 17:00 Hodonín - Strání

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Skaštice - Slavičín
    So 06.06. 17:00 Bzenec - HFK Olomouc
    Ne 07.06. 17:00 Hranice - Hodonín
    Ne 07.06. 17:00 Strání - Přerov
    Ne 07.06. 17:00 Nové Sady - Vsetín
    Ne 07.06. 17:00 Všechovice - Brumov
    Ne 07.06. 17:00 Kozlovice - Šumperk

    14.kolo

    Ne 14.06. 10:15 Brumov - Skaštice
    Ne 14.06. 17:00 Hranice - Kozlovice
    Ne 14.06. 17:00 Šumperk - Bzenec
    Ne 14.06. 17:00 HFK Olomouc - Všechovice
    Ne 14.06. 17:00 Slavičín - Nové Sady
    Ne 14.06. 17:00 Vsetín - Strání
    Ne 14.06. 17:00 Přerov - Hodonín
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 2 2 0 0 6:1 6
    2. 2 2 0 0 7:4 6
    3. 2 2 0 0 4:2 6
    4. 2 1 1 0 5:2 4
    5. 2 1 1 0 6:3 4
    6. 2 1 0 1 7:5 3
    7. 2 1 0 1 5:7 3
    8. 2 1 0 1 2:4 3
    9. 2 0 2 0 1:1 2
    10. 2 0 1 1 2:4 1
    11. 2 0 1 1 0:3 1
    12. 2 0 0 2 3:5 0
    13. 2 0 0 2 3:6 0
    14. 2 0 0 2 0:4 0