Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 13796
  • Návštěvy: 2479/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17811
    Týden:
    2479
    Dnes:
    139
    On-line:
    1

    1.kolo

    02.08. 18:00 Znojmo - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Petřkovice - Rosice 1:0 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 3:1 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Hlučín - Otrokovice 0:2 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Uherský Brod - Dolní Benešov 4:1 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Vrchovina - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
    Ne 04.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 4:3 (2:1)
    Ne 04.08. 10:15 Uničov - Zlín B 4:2 (1:0)
    Ne 04.08. 10:15 Blansko - Vyškov 3:1 (2:0)

    2.kolo

    09.08. 17:00 Otrokovice - Vyškov 0:0 (0:0)
    09.08. 18:00 Velké Meziříčí - Uherský Brod 3:2 (1:1)
    09.08. 18:00 Kroměříž - Znojmo 4:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Dolní Benešov - Uničov 1:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Hlučín - Petřkovice 0:4 (0:2)
    Ne 11.08. 10:15 Baník Ostrava B - Blansko 1:1 (0:0)
    Ne 11.08. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 8:0 (5:0)
    Ne 11.08. 10:30 Zlín B - Vrchovina 0:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Rosice - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)

    3.kolo

    16.08. 17:30 Vrchovina - Dolní Benešov 3:1 (1:1)
    So 17.08. 10:15 Petřkovice - Otrokovice 1:1 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Frýdek-Místek - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Znojmo - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Uherský Brod - Kroměříž 1:0 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Vyškov - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
    Ne 18.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Rosice 3:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Uničov - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Blansko - Zlín B 1:0 (1:0)

    4.kolo

    23.08. 16:30 Otrokovice - Baník Ostrava B 3:2 (1:0)
    23.08. 17:00 Velké Meziříčí - Vrchovina 3:3 (3:0)
    23.08. 17:30 Kroměříž - Uničov 1:2 (0:1)
    So 24.08. 10:15 Petřkovice - Frýdek-Místek 1:3 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Dolní Benešov - Blansko 1:1 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Rosice - Znojmo 1:1 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Uherský Brod 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 10:30 Zlín B - Vyškov 1:1 (1:1)

    5.kolo

    30.08. 17:00 Frýdek-Místek - Otrokovice 1:1 (0:0)
    30.08. 18:00 Znojmo - Hlučín 0:0 (0:0)
    So 31.08. 16:00 Uherský Brod - Rosice 0:1 (0:1)
    So 31.08. 16:00 Vrchovina - Kroměříž 1:3 (0:2)
    So 31.08. 16:00 Vyškov - Dolní Benešov 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Petřkovice 1:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Uničov - Sigma Olomouc B 2:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Blansko - Velké Meziříčí 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 10:15 Baník Ostrava B - Zlín B 6:0 (1:0)

    17.kolo

    St 04.09. 16:30 Baník Ostrava B - Uničov 2:2 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Blansko - Otrokovice 4:0 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Vyškov - Vrchovina 0:2 (0:2)
    St 04.09. 17:00 Zlín B - Uherský Brod 2:0 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Dolní Benešov - Znojmo 0:1 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Velké Meziříčí - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Kroměříž - Frýdek-Místek 4:2 (3:0)
    St 04.09. 17:00 Sigma Olomouc B - Petřkovice 3:0 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Rosice - Hlučín 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 07.09. 10:15 Petřkovice - Znojmo 1:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Otrokovice - Zlín B 0:4 (0:2)
    So 07.09. 16:00 Dolní Benešov - Baník Ostrava B 0:4 (0:2)
    So 07.09. 16:00 Kroměříž - Blansko 0:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Sigma Olomouc B - Vrchovina 1:0 (1:0)
    So 07.09. 16:00 Rosice - Uničov 3:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Hlučín - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (0:0)

    7.kolo

    Čt 12.09. 18:00 Znojmo - Frýdek-Místek 2:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Uherský Brod - Petřkovice 3:2 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Vrchovina - Rosice 0:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Vyškov - Kroměříž 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Otrokovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Uničov - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Blansko - Sigma Olomouc B 3:1 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Baník Ostrava B - Velké Meziříčí 4:2 (3:1)
    Ne 15.09. 10:30 Zlín B - Dolní Benešov 6:3 (3:0)

    8.kolo

    20.09. 16:00 Otrokovice - Dolní Benešov 6:1 (2:0)
    20.09. 16:30 Kroměříž - Baník Ostrava B 0:2 (0:1)
    So 21.09. 10:15 Petřkovice - Uničov 3:0 (2:0)
    So 21.09. 15:30 Rosice - Blansko 1:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Hlučín - Vrchovina 0:2 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Frýdek-Místek - Uherský Brod 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:15 Velké Meziříčí - Zlín B 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Vyškov 1:1 (0:1)
    Ne 22.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Znojmo 2:3 (2:0)

    9.kolo

    27.09. 18:00 Znojmo - Otrokovice 3:1 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Uherský Brod - 1.FC Slovácko B 2:1 (0:1)
    So 28.09. 15:30 Vrchovina - Petřkovice 0:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Vyškov - Rosice 2:1 (0:1)
    So 28.09. 15:30 Dolní Benešov - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Blansko - Hlučín 5:1 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 1:2 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 Zlín B - Kroměříž 1:2 (1:1)

    10.kolo

    04.10. 18:00 Kroměříž - Dolní Benešov 3:2 (3:2)
    So 05.10. 10:15 Petřkovice - Blansko 1:0 (1:0)
    So 05.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 2:2 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Rosice - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Hlučín - Vyškov 1:3 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Frýdek-Místek - Vrchovina 2:0 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Uherský Brod - Znojmo 3:3 (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 Otrokovice - Velké Meziříčí 3:1 (2:1)
    Ne 06.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 3:1 (2:1)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Blansko - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Uherský Brod - Otrokovice 5:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Vrchovina - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Vyškov - Petřkovice 2:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Dolní Benešov - Sigma Olomouc B 3:4 (0:4)
    Ne 13.10. 10:15 Uničov - Znojmo 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Baník Ostrava B - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 10:15 Velké Meziříčí - Kroměříž 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:30 Zlín B - Rosice 0:2 (0:1)

    12.kolo

    18.10. 18:00 Znojmo - Vrchovina
    So 19.10. 10:15 Petřkovice - Baník Ostrava B
    So 19.10. 10:15 Frýdek-Místek - Vyškov
    So 19.10. 14:30 Rosice - Dolní Benešov
    So 19.10. 14:30 Hlučín - Zlín B
    So 19.10. 14:30 Uherský Brod - Uničov
    Ne 20.10. 10:15 Otrokovice - Kroměříž
    Ne 20.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Velké Meziříčí
    Ne 20.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Blansko

    13.kolo

    25.10. 18:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B
    So 26.10. 14:30 Vrchovina - Uherský Brod
    So 26.10. 14:30 Vyškov - 1.FC Slovácko B
    So 26.10. 14:30 Dolní Benešov - Hlučín
    Ne 27.10. 10:15 Uničov - Otrokovice
    Ne 27.10. 10:15 Blansko - Znojmo
    Ne 27.10. 10:15 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek
    Ne 27.10. 10:15 Velké Meziříčí - Rosice
    Ne 27.10. 10:30 Zlín B - Petřkovice

    14.kolo

    01.11. 18:00 Znojmo - Vyškov
    So 02.11. 10:15 Petřkovice - Dolní Benešov
    So 02.11. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B
    So 02.11. 14:00 Rosice - Kroměříž
    So 02.11. 14:00 Hlučín - Velké Meziříčí
    So 02.11. 14:00 Uherský Brod - Blansko
    Ne 03.11. 10:15 Otrokovice - Sigma Olomouc B
    Ne 03.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B
    Ne 03.11. 10:15 Uničov - Vrchovina

    15.kolo

    So 09.11. 14:00 Vrchovina - Otrokovice
    So 09.11. 14:00 Blansko - Uničov
    So 09.11. 14:00 Vyškov - Uherský Brod
    So 09.11. 14:00 Dolní Benešov - Frýdek-Místek
    So 09.11. 14:00 Kroměříž - Hlučín
    Ne 10.11. 10:15 Baník Ostrava B - Znojmo
    Ne 10.11. 10:15 Velké Meziříčí - Petřkovice
    Ne 10.11. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B
    Ne 10.11. 14:00 Sigma Olomouc B - Rosice

    16.kolo

    So 16.11. 10:15 Petřkovice - Kroměříž
    So 16.11. 10:15 Frýdek-Místek - Velké Meziříčí
    So 16.11. 13:30 Hlučín - Sigma Olomouc B
    So 16.11. 13:30 Znojmo - Zlín B
    So 16.11. 13:30 Uherský Brod - Baník Ostrava B
    So 16.11. 13:30 Vrchovina - Blansko
    Ne 17.11. 10:15 Otrokovice - Rosice
    Ne 17.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Dolní Benešov
    Ne 17.11. 13:30 Uničov - Vyškov

    32.kolo

    So 07.03. 10:15 Petřkovice - Velké Meziříčí
    So 07.03. 14:30 Uherský Brod - Vyškov
    So 07.03. 14:30 Hlučín - Kroměříž
    Ne 08.03. 14:30 Otrokovice - Vrchovina
    Ne 08.03. 14:30 Uničov - Blansko
    Ne 08.03. 14:30 Znojmo - Baník Ostrava B
    Ne 08.03. 14:30 1.FC Slovácko B - Zlín B
    Ne 08.03. 14:30 Frýdek-Místek - Dolní Benešov
    Ne 08.03. 14:30 Rosice - Sigma Olomouc B

    18.kolo

    So 14.03. 14:30 Dolní Benešov - Uherský Brod
    Ne 15.03. 10:15 Baník Ostrava B - Vrchovina
    Ne 15.03. 14:30 Otrokovice - Hlučín
    Ne 15.03. 14:30 Rosice - Petřkovice
    Ne 15.03. 14:30 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek
    Ne 15.03. 14:30 Kroměříž - 1.FC Slovácko B
    Ne 15.03. 14:30 Velké Meziříčí - Znojmo
    Ne 15.03. 14:30 Zlín B - Uničov
    Ne 15.03. 14:30 Vyškov - Blansko

    19.kolo

    So 21.03. 10:15 Petřkovice - Hlučín
    So 21.03. 15:00 Uherský Brod - Velké Meziříčí
    Ne 22.03. 15:00 Vyškov - Otrokovice
    Ne 22.03. 15:00 Blansko - Baník Ostrava B
    Ne 22.03. 15:00 Vrchovina - Zlín B
    Ne 22.03. 15:00 Uničov - Dolní Benešov
    Ne 22.03. 15:00 Znojmo - Kroměříž
    Ne 22.03. 15:00 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B
    Ne 22.03. 15:00 Frýdek-Místek - Rosice

    20.kolo

    So 28.03. 15:00 Hlučín - Frýdek-Místek
    Ne 29.03. 10:15 Baník Ostrava B - Vyškov
    Ne 29.03. 15:00 Otrokovice - Petřkovice
    Ne 29.03. 15:00 Rosice - 1.FC Slovácko B
    Ne 29.03. 15:00 Sigma Olomouc B - Znojmo
    Ne 29.03. 15:00 Kroměříž - Uherský Brod
    Ne 29.03. 15:00 Velké Meziříčí - Uničov
    Ne 29.03. 15:00 Dolní Benešov - Vrchovina
    Ne 29.03. 15:00 Zlín B - Blansko

    21.kolo

    So 04.04. 15:30 Uherský Brod - Sigma Olomouc B
    Ne 05.04. 10:15 Baník Ostrava B - Otrokovice
    Ne 05.04. 15:30 Vyškov - Zlín B
    Ne 05.04. 15:30 Blansko - Dolní Benešov
    Ne 05.04. 15:30 Vrchovina - Velké Meziříčí
    Ne 05.04. 15:30 Uničov - Kroměříž
    Ne 05.04. 15:30 Znojmo - Rosice
    Ne 05.04. 15:30 1.FC Slovácko B - Hlučín
    Ne 05.04. 15:30 Frýdek-Místek - Petřkovice

    22.kolo

    So 11.04. 10:15 Petřkovice - 1.FC Slovácko B
    So 11.04. 15:30 Hlučín - Znojmo
    Ne 12.04. 15:30 Otrokovice - Frýdek-Místek
    Ne 12.04. 15:30 Rosice - Uherský Brod
    Ne 12.04. 15:30 Sigma Olomouc B - Uničov
    Ne 12.04. 15:30 Kroměříž - Vrchovina
    Ne 12.04. 15:30 Velké Meziříčí - Blansko
    Ne 12.04. 15:30 Dolní Benešov - Vyškov
    Ne 12.04. 15:30 Zlín B - Baník Ostrava B

    23.kolo

    So 18.04. 16:00 Uherský Brod - Hlučín
    Ne 19.04. 10:15 Baník Ostrava B - Dolní Benešov
    Ne 19.04. 16:00 Zlín B - Otrokovice
    Ne 19.04. 16:00 Vyškov - Velké Meziříčí
    Ne 19.04. 16:00 Blansko - Kroměříž
    Ne 19.04. 16:00 Vrchovina - Sigma Olomouc B
    Ne 19.04. 16:00 Uničov - Rosice
    Ne 19.04. 16:00 Znojmo - Petřkovice
    Ne 19.04. 16:00 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek

    24.kolo

    So 25.04. 10:15 Petřkovice - Uherský Brod
    So 25.04. 16:00 Hlučín - Uničov
    Ne 26.04. 16:00 Otrokovice - 1.FC Slovácko B
    Ne 26.04. 16:00 Frýdek-Místek - Znojmo
    Ne 26.04. 16:00 Rosice - Vrchovina
    Ne 26.04. 16:00 Sigma Olomouc B - Blansko
    Ne 26.04. 16:00 Kroměříž - Vyškov
    Ne 26.04. 16:00 Velké Meziříčí - Baník Ostrava B
    Ne 26.04. 16:00 Dolní Benešov - Zlín B

    25.kolo

    So 02.05. 16:30 Uherský Brod - Frýdek-Místek
    Ne 03.05. 10:15 Baník Ostrava B - Kroměříž
    Ne 03.05. 16:30 Dolní Benešov - Otrokovice
    Ne 03.05. 16:30 Zlín B - Velké Meziříčí
    Ne 03.05. 16:30 Vyškov - Sigma Olomouc B
    Ne 03.05. 16:30 Blansko - Rosice
    Ne 03.05. 16:30 Vrchovina - Hlučín
    Ne 03.05. 16:30 Uničov - Petřkovice
    Ne 03.05. 16:30 Znojmo - 1.FC Slovácko B

    33.kolo

    St 06.05. 16:30 Rosice - Otrokovice
    St 06.05. 16:30 Sigma Olomouc B - Hlučín
    St 06.05. 16:30 Kroměříž - Petřkovice
    St 06.05. 16:30 Velké Meziříčí - Frýdek-Místek
    St 06.05. 16:30 Dolní Benešov - 1.FC Slovácko B
    St 06.05. 16:30 Zlín B - Znojmo
    St 06.05. 16:30 Vyškov - Uničov
    St 06.05. 16:30 Blansko - Vrchovina
    St 06.05. 17:00 Baník Ostrava B - Uherský Brod

    26.kolo

    So 09.05. 10:15 Petřkovice - Vrchovina
    So 09.05. 16:30 Hlučín - Blansko
    Ne 10.05. 16:30 Otrokovice - Znojmo
    Ne 10.05. 16:30 1.FC Slovácko B - Uherský Brod
    Ne 10.05. 16:30 Frýdek-Místek - Uničov
    Ne 10.05. 16:30 Rosice - Vyškov
    Ne 10.05. 16:30 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B
    Ne 10.05. 16:30 Kroměříž - Zlín B
    Ne 10.05. 16:30 Velké Meziříčí - Dolní Benešov

    27.kolo

    So 16.05. 17:00 Uherský Brod - Znojmo
    Ne 17.05. 10:15 Baník Ostrava B - Rosice
    Ne 17.05. 17:00 Velké Meziříčí - Otrokovice
    Ne 17.05. 17:00 Dolní Benešov - Kroměříž
    Ne 17.05. 17:00 Zlín B - Sigma Olomouc B
    Ne 17.05. 17:00 Vyškov - Hlučín
    Ne 17.05. 17:00 Blansko - Petřkovice
    Ne 17.05. 17:00 Vrchovina - Frýdek-Místek
    Ne 17.05. 17:00 Uničov - 1.FC Slovácko B

    28.kolo

    So 23.05. 10:15 Petřkovice - Vyškov
    So 23.05. 17:00 Hlučín - Baník Ostrava B
    Ne 24.05. 17:00 Otrokovice - Uherský Brod
    Ne 24.05. 17:00 Znojmo - Uničov
    Ne 24.05. 17:00 1.FC Slovácko B - Vrchovina
    Ne 24.05. 17:00 Frýdek-Místek - Blansko
    Ne 24.05. 17:00 Rosice - Zlín B
    Ne 24.05. 17:00 Sigma Olomouc B - Dolní Benešov
    Ne 24.05. 17:00 Kroměříž - Velké Meziříčí

    34.kolo

    St 27.05. 17:00 Otrokovice - Blansko
    St 27.05. 17:00 Vrchovina - Vyškov
    St 27.05. 17:00 Uničov - Baník Ostrava B
    St 27.05. 17:00 Uherský Brod - Zlín B
    St 27.05. 17:00 Znojmo - Dolní Benešov
    St 27.05. 17:00 1.FC Slovácko B - Velké Meziříčí
    St 27.05. 17:00 Frýdek-Místek - Kroměříž
    St 27.05. 17:00 Petřkovice - Sigma Olomouc B
    St 27.05. 17:00 Hlučín - Rosice

    29.kolo

    Ne 31.05. 10:15 Baník Ostrava B - Petřkovice
    Ne 31.05. 17:00 Kroměříž - Otrokovice
    Ne 31.05. 17:00 Velké Meziříčí - Sigma Olomouc B
    Ne 31.05. 17:00 Dolní Benešov - Rosice
    Ne 31.05. 17:00 Zlín B - Hlučín
    Ne 31.05. 17:00 Vyškov - Frýdek-Místek
    Ne 31.05. 17:00 Blansko - 1.FC Slovácko B
    Ne 31.05. 17:00 Vrchovina - Znojmo
    Ne 31.05. 17:00 Uničov - Uherský Brod

    30.kolo

    So 06.06. 10:15 Petřkovice - Zlín B
    So 06.06. 17:00 Uherský Brod - Vrchovina
    So 06.06. 17:00 Hlučín - Dolní Benešov
    Ne 07.06. 17:00 Otrokovice - Uničov
    Ne 07.06. 17:00 Znojmo - Blansko
    Ne 07.06. 17:00 1.FC Slovácko B - Vyškov
    Ne 07.06. 17:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B
    Ne 07.06. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí
    Ne 07.06. 17:00 Sigma Olomouc B - Kroměříž

    31.kolo

    Ne 14.06. 10:15 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B
    Ne 14.06. 17:00 Sigma Olomouc B - Otrokovice
    Ne 14.06. 17:00 Kroměříž - Rosice
    Ne 14.06. 17:00 Velké Meziříčí - Hlučín
    Ne 14.06. 17:00 Dolní Benešov - Petřkovice
    Ne 14.06. 17:00 Zlín B - Frýdek-Místek
    Ne 14.06. 17:00 Vyškov - Znojmo
    Ne 14.06. 17:00 Blansko - Uherský Brod
    Ne 14.06. 17:00 Vrchovina - Uničov
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 8 1 3 29:15 25
    2. 12 7 3 2 24:7 24
    3. 12 6 4 2 22:17 22
    4. 12 6 3 3 12:8 21
    5. 12 6 2 4 17:14 20
    6. 12 6 1 5 23:18 19
    7. 12 5 4 3 17:13 19
    8. 12 5 3 4 15:12 18
    9. 12 4 4 4 24:14 16
    10. 12 5 1 6 21:17 16
    11. 12 4 4 4 17:22 16
    12. 12 4 4 4 16:21 16
    13. 12 3 6 3 14:16 15
    14. 12 4 3 5 14:19 15
    15. 12 3 3 6 15:25 12
    16. 12 3 3 6 5:18 12
    17. 12 3 1 8 17:24 10
    18. 12 0 2 10 14:36 2