Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13792
  • Návštěvy: 356/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Slovensko

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4208
    Týden:
    356
    Dnes:
    82
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.07. 18:00 Michalovce - Žilina 0:3 (0:3)
    So 20.07. 19:00 Senica - Trenčín 3:1 (0:1)
    So 20.07. 20:00 Pohronie - Slovan Bratislava 1:3 (0:1)
    Ne 21.07. 19:00 Ružomberok - Nitra 1:0 (0:0)
    Ne 21.07. 19:00 Trnava - Sereď 2:0 (1:0)
    Ne 21.07. 19:00 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:2 (1:0)

    2.kolo

    So 27.07. 18:15 Nitra - Zlaté Moravce 0:1 (0:1)
    So 27.07. 19:00 Sereď - Senica 2:1 (0:0)
    So 27.07. 19:00 Trenčín - Ružomberok 1:1 (1:1)
    So 27.07. 20:00 Slovan Bratislava - Michalovce 3:0 (2:0)
    Ne 28.07. 19:00 Dunajská Streda - Pohronie 5:1 (2:0)
    Ne 28.07. 19:00 Žilina - Trnava 4:2 (2:0)

    3.kolo

    So 03.08. 18:00 Senica - Slovan Bratislava 0:3 (0:2)
    So 03.08. 19:00 Ružomberok - Pohronie 0:1 (0:0)
    So 03.08. 19:00 Zlaté Moravce - Michalovce 1:0 (1:0)
    So 03.08. 19:00 Žilina - Trenčín 2:1 (1:0)
    Ne 04.08. 18:00 Trnava - Nitra 2:0 (1:0)
    Ne 04.08. 19:00 Sereď - Dunajská Streda 3:1 (0:0)

    4.kolo

    So 10.08. 18:00 Ružomberok - Žilina 2:3 (0:3)
    So 10.08. 19:00 Michalovce - Senica 3:0 (3:0)
    So 10.08. 19:00 Nitra - Sereď 3:2 (1:0)
    So 10.08. 19:00 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 4:0 (1:0)
    So 10.08. 19:00 Trenčín - Dunajská Streda 2:1 (0:1)
    Ne 11.08. 18:00 Pohronie - Trnava 2:2 (0:1)

    5.kolo

    So 17.08. 18:00 Trnava - Trenčín 1:2 (1:1)
    So 17.08. 19:00 Senica - Ružomberok 2:2 (2:1)
    So 17.08. 19:00 Sereď - Slovan Bratislava 0:4 (0:2)
    So 17.08. 19:00 Zlaté Moravce - Pohronie 0:0 (0:0)
    So 17.08. 19:00 Žilina - Nitra 3:0 (2:0)
    Ne 18.08. 18:00 Dunajská Streda - Michalovce 1:1 (0:1)

    6.kolo

    23.08. 19:00 Senica - Zlaté Moravce 1:3 (1:1)
    So 24.08. 19:00 Michalovce - Sereď 1:1 (1:1)
    So 24.08. 19:00 Pohronie - Trenčín 0:4 (0:2)
    So 24.08. 19:00 Ružomberok - Trnava 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:30 Slovan Bratislava - Žilina 1:1 (1:0)
    Ne 25.08. 19:15 Nitra - Dunajská Streda 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 31.08. 18:00 Trnava - Michalovce 2:1 (0:1)
    So 31.08. 19:00 Sereď - Pohronie 3:3 (1:2)
    So 31.08. 19:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 4:2 (3:0)
    So 31.08. 19:00 Žilina - Senica 5:0 (1:0)
    Ne 01.09. 18:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 5:2 (2:1)
    Ne 01.09. 19:00 Trenčín - Nitra 2:2 (2:0)

    8.kolo

    So 14.09. 14:00 Pohronie - Nitra 0:3 (0:2)
    So 14.09. 19:00 Michalovce - Trenčín 2:1 (2:0)
    So 14.09. 19:00 Ružomberok - Sereď 1:1 (1:0)
    So 14.09. 19:00 Senica - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
    So 14.09. 19:00 Zlaté Moravce - Žilina 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 18:00 Slovan Bratislava - Trnava 2:0 (1:0)

    9.kolo

    St 18.09. 18:00 Trnava - Senica 0:0 (0:0)
    So 21.09. 17:00 Dunajská Streda - Ružomberok 0:1 (0:1)
    So 21.09. 19:00 Nitra - Michalovce 0:2 (0:0)
    So 21.09. 19:00 Sereď - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)
    So 21.09. 19:00 Žilina - Pohronie 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 18:00 Trenčín - Slovan Bratislava 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 28.09. 16:30 Sereď - Trenčín 1:1 (0:1)
    So 28.09. 19:00 Michalovce - Ružomberok 0:1 (0:0)
    So 28.09. 19:00 Senica - Pohronie 1:0 (0:0)
    So 28.09. 19:00 Slovan Bratislava - Nitra 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 18:00 Dunajská Streda - Žilina 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 18:00 Zlaté Moravce - Trnava 1:3 (0:3)

    11.kolo

    So 05.10. 16:30 Trnava - Dunajská Streda 1:2 (0:1)
    So 05.10. 17:00 Nitra - Senica 1:4 (0:2)
    So 05.10. 17:00 Pohronie - Michalovce 2:2 (1:1)
    So 05.10. 17:00 Žilina - Sereď 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 17:00 Trenčín - Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 18:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 19.10. 17:00 Žilina - Michalovce 1:1 (1:1)
    So 19.10. 17:00 Slovan Bratislava - Pohronie 2:1 (1:0)
    So 19.10. 17:00 Nitra - Ružomberok 1:2 (0:1)
    So 19.10. 17:00 Sereď - Trnava 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 17:00 Trenčín - Senica 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 18:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 26.10. 16:00 Ružomberok - Trenčín 2:2 (1:1)
    So 26.10. 17:00 Zlaté Moravce - Nitra 1:0 (0:0)
    So 26.10. 17:00 Pohronie - Dunajská Streda 0:2 (0:0)
    So 26.10. 17:00 Senica - Sereď 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 17:00 Michalovce - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 18:00 Trnava - Žilina 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 02.11. 16:00 Nitra - Trnava 1:0 (1:0)
    So 02.11. 17:00 Slovan Bratislava - Senica 2:0 (1:0)
    So 02.11. 17:00 Pohronie - Ružomberok 1:2 (0:2)
    So 02.11. 17:00 Dunajská Streda - Sereď 0:0 (0:0)
    So 02.11. 17:00 Michalovce - Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
    Ne 03.11. 15:00 Trenčín - Žilina 3:0 (0:0)

    15.kolo

    So 09.11. 14:00 Žilina - Ružomberok 1:2 (0:1)
    So 09.11. 17:00 Senica - Michalovce 4:0 (0:0)
    So 09.11. 17:00 Sereď - Nitra 0:1 (0:0)
    So 09.11. 17:00 Trnava - Pohronie 3:2 (0:2)
    So 09.11. 17:00 Dunajská Streda - Trenčín 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 15:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 23.11. 14:00 Trenčín - Trnava
    So 23.11. 14:00 Michalovce - Dunajská Streda
    So 23.11. 14:00 Ružomberok - Senica
    So 23.11. 14:00 Slovan Bratislava - Sereď
    So 23.11. 14:00 Pohronie - Zlaté Moravce
    So 23.11. 14:00 Nitra - Žilina

    17.kolo

    So 30.11. 14:00 Sereď - Michalovce
    So 30.11. 14:00 Dunajská Streda - Nitra
    So 30.11. 14:00 Trenčín - Pohronie
    So 30.11. 14:00 Trnava - Ružomberok
    So 30.11. 14:00 Zlaté Moravce - Senica
    So 30.11. 14:00 Žilina - Slovan Bratislava

    18.kolo

    So 07.12. 14:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda
    So 07.12. 14:00 Pohronie - Sereď
    So 07.12. 14:00 Nitra - Trenčín
    So 07.12. 14:00 Michalovce - Trnava
    So 07.12. 14:00 Ružomberok - Zlaté Moravce
    So 07.12. 14:00 Senica - Žilina

    19.kolo

    So 15.02. 00:00 Trenčín - Michalovce
    So 15.02. 00:00 Nitra - Pohronie
    So 15.02. 00:00 Sereď - Ružomberok
    So 15.02. 00:00 Dunajská Streda - Senica
    So 15.02. 00:00 Trnava - Slovan Bratislava
    So 15.02. 00:00 Žilina - Zlaté Moravce

    20.kolo

    So 22.02. 00:00 Ružomberok - Dunajská Streda
    So 22.02. 00:00 Michalovce - Nitra
    So 22.02. 00:00 Zlaté Moravce - Sereď
    So 22.02. 00:00 Slovan Bratislava - Trenčín
    So 22.02. 00:00 Senica - Trnava
    So 22.02. 00:00 Pohronie - Žilina

    21.kolo

    So 29.02. 00:00 Žilina - Dunajská Streda
    So 29.02. 00:00 Ružomberok - Michalovce
    So 29.02. 00:00 Pohronie - Senica
    So 29.02. 00:00 Trenčín - Sereď
    So 29.02. 00:00 Nitra - Slovan Bratislava
    So 29.02. 00:00 Trnava - Zlaté Moravce

    22.kolo

    So 07.03. 00:00 Senica - Nitra
    So 07.03. 00:00 Michalovce - Pohronie
    So 07.03. 00:00 Slovan Bratislava - Ružomberok
    So 07.03. 00:00 Zlaté Moravce - Trenčín
    So 07.03. 00:00 Dunajská Streda - Trnava
    So 07.03. 00:00 Sereď - Žilina
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 12 2 1 38:11 38
    2. 15 10 2 3 28:15 32
    3. 15 9 3 3 27:14 30
    4. 15 6 5 4 20:19 23
    5. 15 6 2 7 20:20 20
    6. 15 5 5 5 17:19 20
    7. 15 4 6 5 16:20 18
    8. 15 4 5 6 27:27 17
    9. 15 5 2 8 19:26 17
    10. 15 3 5 7 15:23 14
    11. 15 4 1 10 13:27 13
    12. 15 1 4 10 15:34 7