Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 13787
  • Návštěvy: 709/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9654
    Týden:
    709
    Dnes:
    65
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 21:00 Liverpool - Norwich 4:1 (4:0)
    So 10.08. 13:30 West Ham - Man City 0:5 (0:1)
    So 10.08. 16:00 Bournemouth - Sheffield United 1:1 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Burnley - Southampton 3:0 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Crystal Palace - Everton 0:0 (0:0)
    So 10.08. 16:00 Watford - Brighton 0:3 (0:1)
    So 10.08. 18:30 Tottenham - Aston Villa 3:1 (0:1)
    Ne 11.08. 15:00 Newcastle - Arsenal 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 15:00 Leicester - Wolwes 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:30 Man United - Chelsea 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 17.08. 13:30 Arsenal - Burnley 2:1 (1:1)
    So 17.08. 16:00 Aston Villa - Bournemouth 1:2 (0:2)
    So 17.08. 16:00 Brighton - West Ham 1:1 (0:0)
    So 17.08. 16:00 Everton - Watford 1:0 (1:0)
    So 17.08. 16:00 Southampton - Liverpool 1:2 (0:1)
    So 17.08. 16:00 Norwich - Newcastle 3:1 (1:0)
    So 17.08. 18:30 Man City - Tottenham 2:2 (2:1)
    Ne 18.08. 15:00 Sheffield United - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:30 Chelsea - Leicester 1:1 (1:0)
    Po 19.08. 21:00 Wolwes - Man United 1:1 (0:1)

    3.kolo

    23.08. 21:00 Aston Villa - Everton 2:0 (1:0)
    So 24.08. 13:30 Norwich - Chelsea 2:3 (2:2)
    So 24.08. 16:00 Brighton - Southampton 0:2 (0:0)
    So 24.08. 16:00 Man United - Crystal Palace 1:2 (0:1)
    So 24.08. 16:00 Sheffield United - Leicester 1:2 (0:1)
    So 24.08. 16:00 Watford - West Ham 1:3 (1:1)
    So 24.08. 18:30 Liverpool - Arsenal 3:1 (1:0)
    Ne 25.08. 15:00 Bournemouth - Man City 1:3 (1:2)
    Ne 25.08. 17:30 Tottenham - Newcastle 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:30 Wolwes - Burnley 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 13:30 Southampton - Man United 1:1 (0:1)
    So 31.08. 16:00 West Ham - Norwich 2:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Newcastle - Watford 1:1 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Man City - Brighton 4:0 (2:0)
    So 31.08. 16:00 Leicester - Bournemouth 3:1 (2:1)
    So 31.08. 16:00 Chelsea - Sheffield United 2:2 (2:0)
    So 31.08. 16:00 Crystal Palace - Aston Villa 1:0 (0:0)
    So 31.08. 18:30 Burnley - Liverpool 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 15:00 Everton - Wolwes 3:2 (2:1)
    Ne 01.09. 17:30 Arsenal - Tottenham 2:2 (1:2)

    5.kolo

    So 14.09. 13:30 Liverpool - Newcastle 3:1 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Wolwes - Chelsea 2:5 (0:3)
    So 14.09. 16:00 Tottenham - Crystal Palace 4:0 (4:0)
    So 14.09. 16:00 Brighton - Burnley 1:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Man United - Leicester 1:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Sheffield United - Southampton 0:1 (0:0)
    So 14.09. 18:30 Norwich - Man City 3:2 (2:1)
    Ne 15.09. 15:00 Bournemouth - Everton 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 17:30 Watford - Arsenal 2:2 (0:2)
    Po 16.09. 21:00 Aston Villa - West Ham 0:0 (0:0)

    6.kolo

    20.09. 21:00 Southampton - Bournemouth 1:3 (0:2)
    So 21.09. 13:30 Leicester - Tottenham 2:1 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Burnley - Norwich 2:0 (2:0)
    So 21.09. 16:00 Everton - Sheffield United 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Man City - Watford 8:0 (5:0)
    So 21.09. 18:30 Newcastle - Brighton 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 West Ham - Man United 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Crystal Palace - Wolwes 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 17:30 Chelsea - Liverpool 1:2 (0:2)
    Ne 22.09. 17:30 Arsenal - Aston Villa 3:2 (0:1)

    7.kolo

    So 28.09. 13:30 Sheffield United - Liverpool 0:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Aston Villa - Burnley 2:2 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Tottenham - Southampton 2:1 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Wolwes - Watford 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Chelsea - Brighton 2:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Crystal Palace - Norwich 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Bournemouth - West Ham 2:2 (1:1)
    So 28.09. 18:30 Everton - Man City 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 17:30 Leicester - Newcastle 5:0 (1:0)
    Po 30.09. 21:00 Man United - Arsenal 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 05.10. 13:30 Brighton - Tottenham 3:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Burnley - Everton 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Liverpool - Leicester 2:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Watford - Sheffield United 0:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Norwich - Aston Villa 1:5 (0:2)
    So 05.10. 18:30 West Ham - Crystal Palace 1:2 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Southampton - Chelsea 1:4 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Arsenal - Bournemouth 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Man City - Wolwes 0:2 (0:0)
    Ne 06.10. 17:30 Newcastle - Man United 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 19.10. 13:30 Everton - West Ham 2:0 (1:0)
    So 19.10. 16:00 Aston Villa - Brighton 2:1 (1:1)
    So 19.10. 16:00 Tottenham - Watford 1:1 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Leicester - Burnley 2:1 (1:1)
    So 19.10. 16:00 Chelsea - Newcastle 1:0 (0:0)
    So 19.10. 16:00 Bournemouth - Norwich 0:0 (0:0)
    So 19.10. 16:00 Wolwes - Southampton 1:1 (0:0)
    So 19.10. 18:30 Crystal Palace - Man City 0:2 (0:2)
    Ne 20.10. 17:30 Man United - Liverpool 1:1 (1:0)
    Po 21.10. 21:00 Sheffield United - Arsenal 1:0 (1:0)

    10.kolo

    25.10. 21:00 Southampton - Leicester 0:9 (0:5)
    So 26.10. 13:30 Man City - Aston Villa 3:0 (0:0)
    So 26.10. 16:00 West Ham - Sheffield United 1:1 (1:0)
    So 26.10. 16:00 Brighton - Everton 3:2 (1:1)
    So 26.10. 16:00 Watford - Bournemouth 0:0 (0:0)
    So 26.10. 18:30 Burnley - Chelsea 2:4 (0:2)
    Ne 27.10. 15:00 Newcastle - Wolwes 1:1 (1:0)
    Ne 27.10. 17:30 Norwich - Man United 1:3 (0:2)
    Ne 27.10. 17:30 Liverpool - Tottenham 2:1 (0:1)
    Ne 27.10. 17:30 Arsenal - Crystal Palace 2:2 (2:1)

    11.kolo

    So 02.11. 13:30 Bournemouth - Man United 1:0 (1:0)
    So 02.11. 16:00 Arsenal - Wolwes 1:1 (1:0)
    So 02.11. 16:00 Sheffield United - Burnley 3:0 (3:0)
    So 02.11. 16:00 Man City - Southampton 2:1 (0:1)
    So 02.11. 16:00 West Ham - Newcastle 2:3 (0:2)
    So 02.11. 16:00 Brighton - Norwich 2:0 (0:0)
    So 02.11. 16:00 Aston Villa - Liverpool 1:2 (1:0)
    So 02.11. 18:30 Watford - Chelsea 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 15:00 Crystal Palace - Leicester 0:2 (0:0)
    Ne 03.11. 17:30 Everton - Tottenham 1:1 (0:0)

    12.kolo

    08.11. 21:00 Norwich - Watford 0:2 (0:1)
    So 09.11. 13:30 Chelsea - Crystal Palace 2:0 (0:0)
    So 09.11. 16:00 Burnley - West Ham 3:0 (2:0)
    So 09.11. 16:00 Tottenham - Sheffield United 1:1 (0:0)
    So 09.11. 16:00 Southampton - Everton 1:2 (0:1)
    So 09.11. 16:00 Newcastle - Bournemouth 2:1 (1:1)
    So 09.11. 18:30 Leicester - Arsenal 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 15:00 Man United - Brighton 3:1 (2:0)
    Ne 10.11. 15:00 Wolwes - Aston Villa 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 17:30 Liverpool - Man City 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 23.11. 13:30 West Ham - Tottenham 2:3 (0:2)
    So 23.11. 16:00 Watford - Burnley 0:3 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Everton - Norwich 0:2 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Crystal Palace - Liverpool 1:2 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Brighton - Leicester 0:2 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Bournemouth - Wolwes 1:2 (0:2)
    So 23.11. 16:00 Arsenal - Southampton 2:2 (1:1)
    So 23.11. 18:30 Man City - Chelsea 2:1 (2:1)
    Ne 24.11. 17:30 Sheffield United - Man United 3:3 (1:0)
    Po 25.11. 21:00 Aston Villa - Newcastle 2:0 (2:0)

    14.kolo

    So 30.11. 13:30 Newcastle - Man City 2:2 (1:1)
    So 30.11. 16:00 Tottenham - Bournemouth 3:2 (1:0)
    So 30.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 0:2 (0:1)
    So 30.11. 16:00 Liverpool - Brighton 2:1 (2:0)
    So 30.11. 16:00 Chelsea - West Ham 0:1 (0:0)
    So 30.11. 18:30 Southampton - Watford 2:1 (0:1)
    Ne 01.12. 15:00 Norwich - Arsenal 2:2 (2:1)
    Ne 01.12. 15:00 Wolwes - Sheffield United 1:1 (0:1)
    Ne 01.12. 17:30 Man United - Aston Villa 2:2 (1:1)
    Ne 01.12. 17:30 Leicester - Everton 2:1 (0:1)

    15.kolo

    Út 03.12. 20:30 Crystal Palace - Bournemouth 1:0 (0:0)
    Út 03.12. 21:15 Burnley - Man City 1:4 (0:1)
    St 04.12. 20:30 Man United - Tottenham 2:1 (1:1)
    St 04.12. 20:30 Leicester - Watford 2:0 (0:0)
    St 04.12. 20:30 Wolwes - West Ham 2:0 (1:0)
    St 04.12. 20:30 Southampton - Norwich 2:1 (2:0)
    St 04.12. 20:30 Chelsea - Aston Villa 2:1 (1:1)
    St 04.12. 21:15 Liverpool - Everton 5:2 (4:2)
    Čt 05.12. 20:30 Sheffield United - Newcastle 0:2 (0:1)
    Čt 05.12. 21:15 Arsenal - Brighton 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 07.12. 13:30 Everton - Chelsea 3:1 (1:0)
    So 07.12. 16:00 Bournemouth - Liverpool 0:3 (0:2)
    So 07.12. 16:00 Watford - Crystal Palace 0:0 (0:0)
    So 07.12. 16:00 Tottenham - Burnley 5:0 (3:0)
    So 07.12. 18:30 Man City - Man United 1:2 (0:2)
    Ne 08.12. 15:00 Aston Villa - Leicester 1:4 (1:2)
    Ne 08.12. 15:00 Norwich - Sheffield United 1:2 (1:0)
    Ne 08.12. 15:00 Newcastle - Southampton 2:1 (0:0)
    Ne 08.12. 17:30 Brighton - Wolwes 2:2 (2:2)
    Po 09.12. 21:00 West Ham - Arsenal 1:3 (1:0)

    17.kolo

    So 14.12. 13:30 Liverpool - Watford 2:0 (1:0)
    So 14.12. 16:00 Burnley - Newcastle 1:0 (0:0)
    So 14.12. 16:00 Chelsea - Bournemouth 0:1 (0:0)
    So 14.12. 16:00 Leicester - Norwich 1:1 (1:1)
    So 14.12. 16:00 Sheffield United - Aston Villa 2:0 (0:0)
    So 14.12. 18:30 Southampton - West Ham 0:1 (0:1)
    Ne 15.12. 15:00 Man United - Everton 1:1 (0:1)
    Ne 15.12. 15:00 Wolwes - Tottenham 1:2 (0:1)
    Ne 15.12. 17:30 Arsenal - Man City 0:3 (0:3)
    Po 16.12. 20:45 Crystal Palace - Brighton 1:1 (0:0)

    19.kolo

    Čt 26.12. 13:30 Tottenham - Brighton 2:1 (0:1)
    Čt 26.12. 16:00 Aston Villa - Norwich 1:0 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Bournemouth - Arsenal 1:1 (1:0)
    Čt 26.12. 16:00 Crystal Palace - West Ham 2:1 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Everton - Burnley 1:0 (0:0)
    Čt 26.12. 16:00 Chelsea - Southampton 0:2 (0:1)
    Čt 26.12. 16:00 Sheffield United - Watford 1:1 (1:1)
    Čt 26.12. 18:30 Man United - Newcastle 4:1 (3:1)
    Čt 26.12. 21:00 Leicester - Liverpool 0:4 (0:1)
    27.12. 20:45 Wolwes - Man City 3:2 (0:1)

    20.kolo

    So 28.12. 13:30 Brighton - Bournemouth 2:0 (1:0)
    So 28.12. 16:00 Newcastle - Everton 1:2 (0:1)
    So 28.12. 16:00 Southampton - Crystal Palace 1:1 (0:0)
    So 28.12. 16:00 Watford - Aston Villa 3:0 (1:0)
    So 28.12. 18:30 West Ham - Leicester 1:2 (1:1)
    So 28.12. 18:30 Norwich - Tottenham 2:2 (1:0)
    So 28.12. 20:45 Burnley - Man United 0:2 (0:1)
    Ne 29.12. 15:00 Arsenal - Chelsea 1:2 (1:0)
    Ne 29.12. 17:30 Liverpool - Wolwes 1:0 (1:0)
    Ne 29.12. 19:00 Man City - Sheffield United 2:0 (0:0)

    21.kolo

    St 01.01. 13:30 Brighton - Chelsea 1:1 (0:1)
    St 01.01. 13:30 Burnley - Aston Villa 1:2 (0:2)
    St 01.01. 16:00 Newcastle - Leicester 0:3 (0:2)
    St 01.01. 16:00 Southampton - Tottenham 1:0 (1:0)
    St 01.01. 16:00 Watford - Wolwes 2:1 (1:0)
    St 01.01. 18:30 West Ham - Bournemouth 4:0 (3:0)
    St 01.01. 18:30 Norwich - Crystal Palace 1:1 (1:0)
    St 01.01. 18:30 Man City - Everton 2:1 (0:0)
    St 01.01. 21:00 Arsenal - Man United 2:0 (2:0)
    Čt 02.01. 21:00 Liverpool - Sheffield United 2:0 (1:0)

    22.kolo

    10.01. 21:00 Sheffield United - West Ham 1:0 (0:0)
    So 11.01. 13:30 Crystal Palace - Arsenal 1:1 (0:1)
    So 11.01. 16:00 Chelsea - Burnley 3:0 (2:0)
    So 11.01. 16:00 Everton - Brighton 1:0 (1:0)
    So 11.01. 16:00 Man United - Norwich 4:0 (1:0)
    So 11.01. 16:00 Leicester - Southampton 1:2 (1:1)
    So 11.01. 16:00 Wolwes - Newcastle 1:1 (1:1)
    So 11.01. 18:30 Tottenham - Liverpool 0:1 (0:1)
    Ne 12.01. 15:00 Bournemouth - Watford 0:3 (0:1)
    Ne 12.01. 17:30 Aston Villa - Man City 1:6 (0:4)

    23.kolo

    So 18.01. 13:30 Watford - Tottenham 0:0 (0:0)
    So 18.01. 16:00 Brighton - Aston Villa 1:1 (1:0)
    So 18.01. 16:00 Arsenal - Sheffield United 1:1 (1:0)
    So 18.01. 16:00 Southampton - Wolwes 2:3 (2:0)
    So 18.01. 16:00 West Ham - Everton 1:1 (1:1)
    So 18.01. 16:00 Man City - Crystal Palace 2:2 (0:1)
    So 18.01. 16:00 Norwich - Bournemouth 1:0 (1:0)
    So 18.01. 18:30 Newcastle - Chelsea 1:0 (0:0)
    Ne 19.01. 15:00 Burnley - Leicester 2:1 (0:1)
    Ne 19.01. 17:30 Liverpool - Man United 2:0 (1:0)

    24.kolo

    Út 21.01. 20:30 Bournemouth - Brighton 3:1 (2:0)
    Út 21.01. 20:30 Sheffield United - Man City 0:1 (0:0)
    Út 21.01. 20:30 Aston Villa - Watford 2:1 (0:1)
    Út 21.01. 20:30 Crystal Palace - Southampton 0:2 (0:1)
    Út 21.01. 20:30 Everton - Newcastle 2:2 (1:0)
    Út 21.01. 21:15 Chelsea - Arsenal 2:2 (1:0)
    St 22.01. 20:30 Tottenham - Norwich 2:1 (1:0)
    St 22.01. 20:30 Leicester - West Ham 4:1 (2:0)
    St 22.01. 21:15 Man United - Burnley 0:2 (0:1)
    Čt 23.01. 21:00 Wolwes - Liverpool 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 21.12. 13:30 Everton - Arsenal 0:0 (0:0)
    So 21.12. 16:00 Aston Villa - Southampton 1:3 (0:2)
    So 21.12. 16:00 Norwich - Wolwes 1:2 (1:0)
    So 21.12. 16:00 Newcastle - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    So 21.12. 16:00 Brighton - Sheffield United 0:1 (0:1)
    So 21.12. 16:00 Bournemouth - Burnley 0:1 (0:0)
    So 21.12. 18:30 Man City - Leicester 3:1 (2:1)
    Ne 22.12. 15:00 Watford - Man United 2:0 (0:0)
    Ne 22.12. 17:30 Tottenham - Chelsea 0:2 (0:2)
    St 29.01. 20:45 West Ham - Liverpool

    25.kolo

    So 01.02. 00:00 Burnley - Arsenal
    So 01.02. 00:00 Liverpool - Southampton
    So 01.02. 00:00 Crystal Palace - Sheffield United
    So 01.02. 00:00 Newcastle - Norwich
    So 01.02. 00:00 Tottenham - Man City
    So 01.02. 00:00 Leicester - Chelsea
    So 01.02. 00:00 Watford - Everton
    So 01.02. 00:00 West Ham - Brighton
    So 01.02. 00:00 Bournemouth - Aston Villa
    So 01.02. 00:00 Man United - Wolwes

    26.kolo

    So 08.02. 00:00 Norwich - Liverpool
    So 08.02. 00:00 Arsenal - Newcastle
    So 08.02. 00:00 Aston Villa - Tottenham
    So 08.02. 00:00 Brighton - Watford
    So 08.02. 00:00 Wolwes - Leicester
    So 08.02. 00:00 Everton - Crystal Palace
    So 08.02. 00:00 Southampton - Burnley
    So 08.02. 00:00 Sheffield United - Bournemouth
    So 08.02. 00:00 Man City - West Ham
    So 08.02. 00:00 Chelsea - Man United

    27.kolo

    So 22.02. 00:00 Chelsea - Tottenham
    So 22.02. 00:00 Arsenal - Everton
    So 22.02. 00:00 Wolwes - Norwich
    So 22.02. 00:00 Man United - Watford
    So 22.02. 00:00 Leicester - Man City
    So 22.02. 00:00 Southampton - Aston Villa
    So 22.02. 00:00 Sheffield United - Brighton
    So 22.02. 00:00 Crystal Palace - Newcastle
    So 22.02. 00:00 Burnley - Bournemouth
    So 22.02. 00:00 Liverpool - West Ham

    28.kolo

    So 29.02. 00:00 Man City - Arsenal
    So 29.02. 00:00 West Ham - Southampton
    So 29.02. 00:00 Aston Villa - Sheffield United
    So 29.02. 00:00 Everton - Man United
    So 29.02. 00:00 Watford - Liverpool
    So 29.02. 00:00 Norwich - Leicester
    So 29.02. 00:00 Bournemouth - Chelsea
    So 29.02. 00:00 Brighton - Crystal Palace
    So 29.02. 00:00 Newcastle - Burnley
    So 29.02. 00:00 Tottenham - Wolwes

    29.kolo

    So 07.03. 00:00 Leicester - Aston Villa
    So 07.03. 00:00 Crystal Palace - Watford
    So 07.03. 00:00 Burnley - Tottenham
    So 07.03. 00:00 Sheffield United - Norwich
    So 07.03. 00:00 Southampton - Newcastle
    So 07.03. 00:00 Man United - Man City
    So 07.03. 00:00 Chelsea - Everton
    So 07.03. 00:00 Wolwes - Brighton
    So 07.03. 00:00 Liverpool - Bournemouth
    So 07.03. 00:00 Arsenal - West Ham

    30.kolo

    So 14.03. 00:00 Brighton - Arsenal
    So 14.03. 00:00 Bournemouth - Crystal Palace
    So 14.03. 00:00 Norwich - Southampton
    So 14.03. 00:00 Aston Villa - Chelsea
    So 14.03. 00:00 Tottenham - Man United
    So 14.03. 00:00 West Ham - Wolwes
    So 14.03. 00:00 Newcastle - Sheffield United
    So 14.03. 00:00 Watford - Leicester
    So 14.03. 00:00 Man City - Burnley
    So 14.03. 00:00 Everton - Liverpool

    31.kolo

    So 21.03. 00:00 Southampton - Arsenal
    So 21.03. 00:00 Burnley - Watford
    So 21.03. 00:00 Man United - Sheffield United
    So 21.03. 00:00 Chelsea - Man City
    So 21.03. 00:00 Norwich - Everton
    So 21.03. 00:00 Liverpool - Crystal Palace
    So 21.03. 00:00 Leicester - Brighton
    So 21.03. 00:00 Wolwes - Bournemouth
    So 21.03. 00:00 Newcastle - Aston Villa
    So 21.03. 00:00 Tottenham - West Ham

    32.kolo

    So 04.04. 00:00 Crystal Palace - Burnley
    So 04.04. 00:00 Bournemouth - Tottenham
    So 04.04. 00:00 Watford - Southampton
    So 04.04. 00:00 Arsenal - Norwich
    So 04.04. 00:00 Man City - Newcastle
    So 04.04. 00:00 Aston Villa - Man United
    So 04.04. 00:00 Brighton - Liverpool
    So 04.04. 00:00 Everton - Leicester
    So 04.04. 00:00 West Ham - Chelsea
    So 04.04. 00:00 Sheffield United - Wolwes

    33.kolo

    So 11.04. 00:00 Wolwes - Arsenal
    So 11.04. 00:00 Chelsea - Watford
    So 11.04. 00:00 Burnley - Sheffield United
    So 11.04. 00:00 Southampton - Man City
    So 11.04. 00:00 Tottenham - Everton
    So 11.04. 00:00 Leicester - Crystal Palace
    So 11.04. 00:00 Norwich - Brighton
    So 11.04. 00:00 Man United - Bournemouth
    So 11.04. 00:00 Liverpool - Aston Villa
    So 11.04. 00:00 Newcastle - West Ham

    34.kolo

    So 18.04. 00:00 West Ham - Burnley
    So 18.04. 00:00 Sheffield United - Tottenham
    So 18.04. 00:00 Everton - Southampton
    So 18.04. 00:00 Watford - Norwich
    So 18.04. 00:00 Bournemouth - Newcastle
    So 18.04. 00:00 Brighton - Man United
    So 18.04. 00:00 Man City - Liverpool
    So 18.04. 00:00 Arsenal - Leicester
    So 18.04. 00:00 Crystal Palace - Chelsea
    So 18.04. 00:00 Aston Villa - Wolwes

    35.kolo

    So 25.04. 00:00 Tottenham - Arsenal
    So 25.04. 00:00 Man United - Southampton
    So 25.04. 00:00 Watford - Newcastle
    So 25.04. 00:00 Brighton - Man City
    So 25.04. 00:00 Bournemouth - Leicester
    So 25.04. 00:00 Sheffield United - Chelsea
    So 25.04. 00:00 Wolwes - Everton
    So 25.04. 00:00 Aston Villa - Crystal Palace
    So 25.04. 00:00 Liverpool - Burnley
    So 25.04. 00:00 Norwich - West Ham

    36.kolo

    So 02.05. 00:00 Everton - Aston Villa
    So 02.05. 00:00 West Ham - Watford
    So 02.05. 00:00 Newcastle - Tottenham
    So 02.05. 00:00 Leicester - Sheffield United
    So 02.05. 00:00 Chelsea - Norwich
    So 02.05. 00:00 Crystal Palace - Man United
    So 02.05. 00:00 Arsenal - Liverpool
    So 02.05. 00:00 Southampton - Brighton
    So 02.05. 00:00 Man City - Bournemouth
    So 02.05. 00:00 Burnley - Wolwes

    37.kolo

    So 09.05. 00:00 Aston Villa - Arsenal
    So 09.05. 00:00 Bournemouth - Southampton
    So 09.05. 00:00 Brighton - Newcastle
    So 09.05. 00:00 Watford - Man City
    So 09.05. 00:00 Tottenham - Leicester
    So 09.05. 00:00 Liverpool - Chelsea
    So 09.05. 00:00 Sheffield United - Everton
    So 09.05. 00:00 Wolwes - Crystal Palace
    So 09.05. 00:00 Norwich - Burnley
    So 09.05. 00:00 Man United - West Ham

    38.kolo

    Ne 17.05. 00:00 West Ham - Aston Villa
    Ne 17.05. 00:00 Arsenal - Watford
    Ne 17.05. 00:00 Crystal Palace - Tottenham
    Ne 17.05. 00:00 Southampton - Sheffield United
    Ne 17.05. 00:00 Man City - Norwich
    Ne 17.05. 00:00 Leicester - Man United
    Ne 17.05. 00:00 Newcastle - Liverpool
    Ne 17.05. 00:00 Burnley - Brighton
    Ne 17.05. 00:00 Everton - Bournemouth
    Ne 17.05. 00:00 Chelsea - Wolwes
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 23 22 1 0 54:15 67
    2. 24 16 3 5 65:27 51
    3. 24 15 3 6 52:24 48
    4. 24 12 4 8 41:32 40
    5. 24 9 7 8 36:29 34
    6. 24 9 7 8 38:32 34
    7. 24 8 10 6 35:32 34
    8. 24 8 9 7 25:23 33
    9. 24 9 4 11 31:42 31
    10. 24 6 12 6 32:34 30
    11. 24 7 9 8 22:28 30
    12. 24 8 6 10 28:35 30
    13. 24 9 3 12 28:38 30
    14. 24 8 6 10 24:36 30
    15. 24 6 7 11 27:34 25
    16. 24 7 4 13 31:45 25
    17. 23 6 5 12 27:38 23
    18. 24 6 5 13 23:37 23
    19. 24 5 8 11 21:36 23
    20. 24 4 5 15 24:47 17