Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 13761
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Vsetín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    191
    Týden:
    17
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    Nadstavba 2. kolo

    Čt 09.05. 17:30 Horní Lideč - Jarcová 0:3 (0:1)
    So 11.05. 10:00 Podlesí - Hrachovec 4:0 (3:0)
    Ne 12.05. 10:00 Zašová - Val. Polanka 6:4 (4:1)
    Po 13.05. 17:00 Dolní Bečva - Hutisko 5:2 (2:0)
    Po 13.05. 17:30 Hošťálková - Kateřinice 1:4 (0:2)
    Út 04.06. 17:00 Francova Lhota - Ústí 0:4 (0:2)
    Čt 13.06. 17:00 Val. Bystřice - Vsetín 6:2 (3:0)

    Nadstavba 1.kolo

    03.05. 17:00 Kateřinice - Francova Lhota 7:1 (3:0)
    Po 06.05. 17:00 Hrachovec - Val. Meziříčí 1:7 (1:1)
    Út 07.05. 17:30 Horní Lideč - Zašová 3:1 (3:1)
    St 08.05. 10:00 Ústí - Jablůnka 5:2 (3:2)
    St 08.05. 14:00 Val. Polanka - Val. Bystřice 4:3 (0:3)
    Čt 16.05. 17:00 Vsetín - Jarcová 5:8 (1:3)
    Čt 30.05. 17:00 Hutisko - Podlesí 5:1 (2:0)

    Nadstavba 3. kolo

    17.05. 17:00 Jablůnka - Francova Lhota 3:2 (0:2)
    So 18.05. 10:00 Vsetín - Zašová 3:7 (1:4)
    So 18.05. 13:30 Horní Lideč - Val. Bystřice 4:3 np (1:1)
    Ne 19.05. 13:00 Ústí - Hošťálková 0:13 (0:4)
    Po 20.05. 17:00 Val. Polanka - Jarcová 3:10 (2:3)
    Po 20.05. 17:00 Hrachovec - Dolní Bečva 0:6 (0:3)
    Po 27.05. 17:00 Val. Meziříčí - Podlesí 3:2 np (2:2)

    Nadstavba 5.kolo

    Út 28.05. 17:00 Jarcová - Horní Lideč 6:4 (3:2)
    31.05. 17:00 Jablůnka - Kateřinice 1:15 (0:6)
    31.05. 18:00 Podlesí - Dolní Bečva 3:5 (2:3)
    So 01.06. 10:00 Vsetín - Val. Bystřice 10:1 (5:0)
    Ne 02.06. 14:00 Francova Lhota - Hošťálková 3:8 (1:5)
    Po 03.06. 17:00 Val. Polanka - Zašová 8:6 (6:2)
    Po 03.06. 17:00 Val. Meziříčí - Hutisko 5:4 np (2:1)

    Nadstavba 4. kolo

    24.05. 17:00 Kateřinice - Ústí 16:0 (5:0)
    So 25.05. 10:00 Jarcová - Vsetín 11:1 (4:1)
    Ne 26.05. 10:00 Zašová - Horní Lideč 9:5 (4:3)
    Po 27.05. 17:00 Hutisko - Hrachovec 3:1 (0:1)
    Po 27.05. 17:30 Hošťálková - Jablůnka 8:1 (4:0)
    St 29.05. 17:00 Val. Bystřice - Val. Polanka 2:4 (1:2)
    Út 04.06. 17:00 Dolní Bečva - Val. Meziříčí 2:1 (1:0)

    Nadstavba 6.kolo

    Ne 09.06. 10:00 Zašová - Vsetín 10:8 (4:3)
    Ne 09.06. 10:00 Val. Bystřice - Horní Lideč 1:4 (0:2)
    Út 11.06. 17:00 Jarcová - Val. Polanka 5:3 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 10 0 0 0 71:28 30
    2. 10 6 0 0 4 62:52 18
    3. 10 5 0 0 4 38:45 16
    4. 10 3 1 0 5 31:36 12
    5. 10 3 0 0 7 44:56 9
    6. 10 1 0 1 8 25:54 4
    7. 18 12 0 2 4 122:37 38
    8. 18 12 0 0 6 83:62 36
    9. 18 9 1 1 7 66:57 30
    10. 18 7 1 0 10 57:96 23
    11. 18 6 1 1 10 50:90 21
    12. 18 3 5 1 9 52:72 20
    13. 18 4 0 1 12 30:96 13
    14. 18 3 0 1 14 43:96 10
    15. 18 1 1 3 13 26:95 8
    16. 18 1 0 0 17 23:164 3