Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 19. září 2019
svátek má Zita.
Hlavní menu
  • ID: 13757
  • Návštěvy: 1972/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12410
    Týden:
    1972
    Dnes:
    107
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 18:00 Rokycany - Čížová 1:0 (0:0)
    So 10.08. 10:15 Petřín Plzeň - Hvězda Cheb 0:2 (0:0)
    So 10.08. 10:30 Hořovicko - Doubravka 2:3 np (2:2)
    So 10.08. 15:00 Mar. Lázně - Přeštice 0:5 (0:3)
    So 10.08. 17:00 Klatovy - České Budějovice B 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Soběslav - Sedlčany 4:0 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 ČLU Beroun - J. Hradec 4:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Mýto - Katovice 1:2 (0:1)

    2.kolo

    16.08. 18:00 Katovice - Mar. Lázně 1:3 (1:2)
    So 17.08. 10:30 J. Hradec - Soběslav 1:5 (0:3)
    So 17.08. 13:30 Čížová - ČLU Beroun 7:1 (3:0)
    So 17.08. 15:00 České Budějovice B - Hvězda Cheb 6:3 (2:3)
    So 17.08. 17:00 Doubravka - Petřín Plzeň 2:1 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Přeštice - Rokycany 3:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Klatovy - Mýto 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Sedlčany - Hořovicko 3:1 (2:1)

    3.kolo

    23.08. 18:00 Rokycany - Katovice 1:0 (0:0)
    So 24.08. 10:30 Hořovicko - J. Hradec 4:2 (0:1)
    So 24.08. 15:00 Mar. Lázně - Klatovy 1:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 ČLU Beroun - Přeštice 0:1 np (0:0)
    So 24.08. 17:00 Hvězda Cheb - Doubravka 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Petřín Plzeň - Sedlčany 1:4 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Mýto - České Budějovice B 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Soběslav - Čížová 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 České Budějovice B - Doubravka 2:1 np (1:1)
    So 31.08. 10:30 J. Hradec - Petřín Plzeň 2:1 (1:0)
    So 31.08. 13:30 Čížová - Hořovicko 6:0 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Přeštice - Soběslav 1:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Katovice - ČLU Beroun 5:2 (4:1)
    So 31.08. 17:00 Klatovy - Rokycany 2:3 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Sedlčany - Hvězda Cheb 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Mýto - Mar. Lázně 4:2 (2:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Petřín Plzeň - Čížová 1:2 np (1:1)
    So 07.09. 10:30 Hořovicko - Přeštice 1:2 (0:2)
    So 07.09. 15:00 Mar. Lázně - České Budějovice B 1:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Rokycany - Mýto 3:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 ČLU Beroun - Klatovy 2:1 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Soběslav - Katovice 6:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Hvězda Cheb - J. Hradec 4:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Doubravka - Sedlčany 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 České Budějovice B - Sedlčany 3:1 (1:1)
    So 14.09. 10:30 J. Hradec - Doubravka 1:0 np (0:0)
    So 14.09. 13:30 Čížová - Hvězda Cheb 2:1 (1:1)
    So 14.09. 15:00 Mar. Lázně - Rokycany 2:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Přeštice - Petřín Plzeň 2:1 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Katovice - Hořovicko 2:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Klatovy - Soběslav 2:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Mýto - ČLU Beroun 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Petřín Plzeň - Katovice
    So 21.09. 10:30 Hořovicko - Klatovy
    So 21.09. 16:30 Rokycany - České Budějovice B
    So 21.09. 16:30 ČLU Beroun - Mar. Lázně
    So 21.09. 16:30 Soběslav - Mýto
    So 21.09. 16:30 Doubravka - Čížová
    So 21.09. 17:00 Hvězda Cheb - Přeštice
    Ne 22.09. 16:30 Sedlčany - J. Hradec

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 České Budějovice B - J. Hradec
    So 28.09. 13:30 Čížová - Sedlčany
    So 28.09. 15:00 Mar. Lázně - Soběslav
    So 28.09. 16:00 Přeštice - Doubravka
    So 28.09. 16:00 Katovice - Hvězda Cheb
    So 28.09. 16:00 Klatovy - Petřín Plzeň
    So 28.09. 16:00 Mýto - Hořovicko
    So 28.09. 16:00 Rokycany - ČLU Beroun

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Petřín Plzeň - Mýto
    So 05.10. 10:30 Hořovicko - Mar. Lázně
    So 05.10. 10:30 J. Hradec - Čížová
    So 05.10. 16:00 Soběslav - Rokycany
    So 05.10. 16:00 Doubravka - Katovice
    So 05.10. 17:00 Hvězda Cheb - Klatovy
    Ne 06.10. 16:00 ČLU Beroun - České Budějovice B
    Ne 06.10. 16:00 Sedlčany - Přeštice

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 České Budějovice B - Čížová
    So 12.10. 15:00 Mar. Lázně - Petřín Plzeň
    So 12.10. 15:30 Přeštice - J. Hradec
    So 12.10. 15:30 Katovice - Sedlčany
    So 12.10. 15:30 Klatovy - Doubravka
    So 12.10. 15:30 Rokycany - Hořovicko
    So 12.10. 15:30 ČLU Beroun - Soběslav
    Ne 13.10. 15:30 Mýto - Hvězda Cheb

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany
    So 19.10. 10:30 J. Hradec - Katovice
    So 19.10. 13:30 Čížová - Přeštice
    So 19.10. 15:30 Soběslav - České Budějovice B
    So 19.10. 15:30 Hořovicko - ČLU Beroun
    So 19.10. 15:30 Doubravka - Mýto
    So 19.10. 17:00 Hvězda Cheb - Mar. Lázně
    Ne 20.10. 15:30 Sedlčany - Klatovy

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 České Budějovice B - Přeštice
    So 26.10. 14:30 Katovice - Čížová
    So 26.10. 14:30 Klatovy - J. Hradec
    So 26.10. 14:30 Mýto - Sedlčany
    So 26.10. 14:30 Mar. Lázně - Doubravka
    So 26.10. 14:30 Rokycany - Hvězda Cheb
    So 26.10. 14:30 ČLU Beroun - Petřín Plzeň
    So 26.10. 14:30 Soběslav - Hořovicko

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Petřín Plzeň - Soběslav
    So 02.11. 10:30 Hořovicko - České Budějovice B
    So 02.11. 10:30 J. Hradec - Mýto
    So 02.11. 13:30 Čížová - Klatovy
    So 02.11. 14:00 Doubravka - Rokycany
    So 02.11. 14:00 Přeštice - Katovice
    So 02.11. 17:00 Hvězda Cheb - ČLU Beroun
    Ne 03.11. 14:00 Sedlčany - Mar. Lázně

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 České Budějovice B - Katovice
    So 09.11. 10:30 Hořovicko - Petřín Plzeň
    So 09.11. 14:00 Klatovy - Přeštice
    So 09.11. 14:00 Mar. Lázně - J. Hradec
    So 09.11. 14:00 Rokycany - Sedlčany
    So 09.11. 14:00 ČLU Beroun - Doubravka
    So 09.11. 14:00 Soběslav - Hvězda Cheb
    Ne 10.11. 14:00 Mýto - Čížová

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Petřín Plzeň - České Budějovice B
    So 16.11. 10:30 J. Hradec - Rokycany
    So 16.11. 13:30 Doubravka - Soběslav
    So 16.11. 13:30 Sedlčany - ČLU Beroun
    So 16.11. 13:30 Čížová - Mar. Lázně
    So 16.11. 13:30 Přeštice - Mýto
    So 16.11. 13:30 Katovice - Klatovy
    So 16.11. 17:00 Hvězda Cheb - Hořovicko
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 6 5 1 0 0 13:2 17
    2. 6 4 1 0 1 17:9 14
    3. 6 4 0 0 2 18:6 12
    4. 6 2 2 2 0 9:7 12
    5. 6 4 0 0 2 8:7 12
    6. 6 3 1 0 2 17:6 11
    7. 6 3 0 0 3 9:10 9
    8. 6 3 0 0 3 12:13 9
    9. 6 3 0 0 3 11:14 9
    10. 6 3 0 0 3 9:14 9
    11. 6 2 0 1 3 12:13 7
    12. 6 2 0 1 3 8:9 7
    13. 6 1 1 1 3 9:16 6
    14. 6 1 1 0 4 8:18 5
    15. 6 1 0 1 4 9:17 4
    16. 6 0 0 1 5 5:13 1