Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 13751
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Praha

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1291
    Týden:
    41
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 17.04. 17:00 Modřany B - SK WATTO B 6:1
    St 17.04. 17:00 Kunratice - D. Počernice B 4:2
    Čt 18.04. 17:00 Řeporyje C - Pankrác F 3:1
    Čt 18.04. 17:00 Rybníček - Petrovice D 4:2

    2.kolo

    St 24.04. 17:00 Pankrác F - Modřany B 5:1
    St 24.04. 17:00 Petrovice D - Řeporyje C 2:2
    St 24.04. 17:00 SK WATTO B - Kunratice 0:5
    St 24.04. 17:00 D. Počernice B - Rybníček 1:3

    3.kolo

    Čt 02.05. 17:00 Kunratice - Modřany B 5:0
    Čt 02.05. 17:00 Řeporyje C - D. Počernice B 5:0
    Čt 02.05. 17:00 Rybníček - SK WATTO B 6:1
    Čt 06.06. 17:00 Petrovice D - Pankrác F 0:5

    4.kolo

    Čt 09.05. 17:00 Pankrác F - Kunratice 3:2
    Čt 09.05. 17:00 D. Počernice B - Petrovice D 4:2
    Čt 09.05. 17:00 Modřany B - Rybníček 6:1
    Čt 09.05. 17:00 SK WATTO B - Řeporyje C 1:5

    5.kolo

    St 15.05. 17:00 D. Počernice B - Pankrác F 3:4
    Čt 16.05. 17:00 Řeporyje C - Modřany B 2:1
    Po 24.06. 17:00 Rybníček - Kunratice 3:2
    Po 02.09. 17:00 Petrovice D - SK WATTO B 3:1

    6.kolo

    St 22.05. 17:00 Pankrác F - Rybníček 2:1
    Čt 23.05. 17:00 SK WATTO B - D. Počernice B 1:3
    St 11.09. 16:30 Modřany B - Petrovice D 5:0
    St 25.09. 17:00 Kunratice - Řeporyje C 1:3

    7.kolo

    St 29.05. 17:00 SK WATTO B - Pankrác F 0:5
    St 29.05. 17:00 D. Počernice B - Modřany B 3:4
    Čt 30.05. 17:00 Řeporyje C - Rybníček 5:1
    Po 17.06. 17:00 Petrovice D - Kunratice 1:5

    8.kolo

    Po 10.06. 17:00 Petrovice D - Rybníček 3:4
    St 12.06. 17:00 Pankrác F - Řeporyje C 3:2
    St 12.06. 17:00 SK WATTO B - Modřany B 3:4
    St 12.06. 17:00 D. Počernice B - Kunratice 2:2

    9.kolo

    St 19.06. 17:00 Modřany B - Pankrác F 3:4
    St 19.06. 17:00 Kunratice - SK WATTO B 6:2
    Čt 20.06. 17:00 Řeporyje C - Petrovice D 4:2
    Čt 20.06. 17:00 Rybníček - D. Počernice B 0:3

    10.kolo

    St 26.06. 17:00 Pankrác F - Petrovice D 3:1
    St 26.06. 17:00 Modřany B - Kunratice 5:2
    St 26.06. 17:00 D. Počernice B - Řeporyje C 2:6
    St 26.06. 17:00 SK WATTO B - Rybníček 2:2

    11.kolo

    Po 26.08. 17:00 Petrovice D - D. Počernice B 0:7
    St 28.08. 17:00 Kunratice - Pankrác F 4:2
    Čt 29.08. 17:00 Rybníček - Modřany B 1:5
    Čt 29.08. 17:00 Řeporyje C - SK WATTO B 5:1

    12.kolo

    St 04.09. 17:00 Pankrác F - D. Počernice B 1:3
    St 04.09. 17:00 Kunratice - Rybníček 5:1
    St 04.09. 17:00 Modřany B - Řeporyje C 2:6
    Čt 05.09. 17:00 SK WATTO B - Petrovice D 4:3

    13.kolo

    Po 24.06. 17:00 Petrovice D - Modřany B 0:5
    St 11.09. 16:30 D. Počernice B - SK WATTO B 6:0
    Čt 12.09. 16:30 Rybníček - Pankrác F 1:6
    Čt 12.09. 16:30 Řeporyje C - Kunratice 2:3

    14.kolo

    St 18.09. 16:30 Pankrác F - SK WATTO B 4:0
    St 18.09. 16:30 Modřany B - D. Počernice B 4:2
    St 18.09. 16:30 Kunratice - Petrovice D 6:0
    Čt 19.09. 16:30 Rybníček - Řeporyje C 1:6
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 1 2 56:21 23
    2. 14 11 0 3 48:24 22
    3. 14 9 1 4 52:26 19
    4. 14 9 0 5 51:35 18
    5. 14 6 1 7 41:36 13
    6. 14 5 1 8 29:49 11
    7. 14 1 1 12 19:59 3
    8. 14 1 1 12 17:63 3