Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. září 2019
svátek má Ludmila.
Hlavní menu
  • ID: 13750
  • Návštěvy: 120/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Praha

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1139
    Týden:
    120
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 15.04. 17:00 Čakovice E - CH K Košíře 3:4
    Po 15.04. 17:00 Žižkov C - Stop Zevling 2:0
    Út 16.04. 17:00 Pankrác E - Kolovraty 0:8
    Út 16.04. 17:00 SK Radotínský - Petrovice C 5:3

    2.kolo

    Út 23.04. 17:00 CH K Košíře - Pankrác E 6:0
    Út 23.04. 17:00 Kolovraty - Žižkov C 7:0
    Út 23.04. 17:00 Stop Zevling - SK Radotínský 0:3
    Čt 25.04. 17:00 Petrovice C - Čakovice E 2:4

    3.kolo

    Út 30.04. 17:00 SK Radotínský - Kolovraty 1:5
    Čt 02.05. 17:00 Petrovice C - CH K Košíře 4:4
    Čt 02.05. 17:00 Čakovice E - Stop Zevling 7:0
    Po 03.06. 17:00 Žižkov C - Pankrác E 3:2

    4.kolo

    Út 07.05. 17:00 CH K Košíře - Žižkov C 5:1
    Út 07.05. 17:00 Stop Zevling - Petrovice C 0:7
    Út 07.05. 17:00 Pankrác E - SK Radotínský 3:4
    Út 07.05. 17:00 Kolovraty - Čakovice E 6:2

    5.kolo

    Út 14.05. 17:00 Stop Zevling - CH K Košíře 1:7
    Út 14.05. 17:00 SK Radotínský - Žižkov C 5:3
    St 15.05. 17:00 Čakovice E - Pankrác E 6:1
    Čt 16.05. 17:00 Petrovice C - Kolovraty 1:7

    6.kolo

    Út 21.05. 17:00 CH K Košíře - SK Radotínský 4:1
    Út 21.05. 17:00 Kolovraty - Stop Zevling 6:0
    Út 21.05. 17:00 Žižkov C - Čakovice E 2:3
    Út 21.05. 17:00 Pankrác E - Petrovice C 1:7

    7.kolo

    Út 28.05. 17:00 Čakovice E - SK Radotínský 3:2
    Út 27.08. 17:00 Kolovraty - CH K Košíře 6:0
    Po 09.09. 17:00 Petrovice C - Žižkov C 3:2
    Čt 19.09. 17:00 Stop Zevling - Pankrác E odloženo

    8.kolo

    Út 11.06. 17:00 CH K Košíře - Čakovice E 2:3
    Út 11.06. 17:00 Kolovraty - Pankrác E 5:0
    Út 11.06. 17:00 Stop Zevling - Žižkov C 3:5
    St 12.06. 17:00 Petrovice C - SK Radotínský 1:1

    9.kolo

    Po 17.06. 17:00 Žižkov C - Kolovraty 0:4
    Út 18.06. 17:00 Pankrác E - CH K Košíře 2:4
    Út 18.06. 17:00 SK Radotínský - Stop Zevling 3:3
    St 19.06. 17:00 Čakovice E - Petrovice C 3:2

    10.kolo

    Út 25.06. 17:00 CH K Košíře - Petrovice C 3:3
    Út 25.06. 17:00 Pankrác E - Žižkov C 4:4
    Út 25.06. 17:00 Stop Zevling - Čakovice E 2:4
    Út 25.06. 17:00 Kolovraty - SK Radotínský 5:2

    11.kolo

    Po 26.08. 17:00 Žižkov C - CH K Košíře 2:6
    Út 27.08. 17:00 SK Radotínský - Pankrác E 6:0
    St 28.08. 17:00 Čakovice E - Kolovraty 3:2
    Čt 29.08. 17:00 Petrovice C - Stop Zevling 7:2

    12.kolo

    Út 03.09. 17:00 CH K Košíře - Stop Zevling 6:0
    Út 03.09. 17:00 Žižkov C - SK Radotínský 1:3
    Út 03.09. 17:00 Kolovraty - Petrovice C 8:0
    Út 03.09. 17:00 Pankrác E - Čakovice E 2:5

    13.kolo

    Út 10.09. 16:30 SK Radotínský - CH K Košíře 3:4
    Út 10.09. 16:30 Stop Zevling - Kolovraty 0k:9
    Čt 12.09. 16:30 Čakovice E - Žižkov C 5:2
    Čt 12.09. 16:30 Petrovice C - Pankrác E 5:1

    14.kolo

    Po 16.09. 16:30 Žižkov C - Petrovice C
    Út 17.09. 16:30 CH K Košíře - Kolovraty
    Út 17.09. 16:30 SK Radotínský - Čakovice E
    Út 17.09. 16:30 Pankrác E - Stop Zevling
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 78:9 24
    2. 13 11 0 2 51:29 22
    3. 13 9 2 2 55:29 20
    4. 13 6 2 5 39:35 14
    5. 13 5 3 5 45:41 13
    6. 13 3 1 9 27:50 7
    7. 12 0 1 11 16:63 1
    8. 12 0 1 11 11:66 1