Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 13746
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Praha

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2109
    Týden:
    33
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 15.04. 17:00 Pankrác B - Vršovice II 2:1
    Út 16.04. 17:00 Žluté Lázně - Řeporyje 1:6
    Út 16.04. 17:00 Santoška - Solidarita 3:6
    Út 16.04. 17:00 Čakovice C - Vinoř 8:0

    2.kolo

    St 24.04. 17:00 Vinoř - Žluté Lázně 0:4
    St 24.04. 17:00 Vršovice II - Čakovice C 0:7
    Čt 25.04. 17:00 Řeporyje - Santoška 5:2
    Čt 25.04. 17:00 Solidarita - Pankrác B 5:3

    3.kolo

    Út 30.04. 17:00 Žluté Lázně - Vršovice II 1:6
    Út 30.04. 17:00 Čakovice C - Solidarita 2:0
    Čt 02.05. 17:00 Vinoř - Řeporyje 2:5
    Čt 16.05. 17:00 Pankrác B - Santoška 4:3

    4.kolo

    Út 07.05. 17:00 Santoška - Čakovice C 2:7
    Čt 09.05. 17:00 Solidarita - Žluté Lázně 9:1
    Čt 20.06. 17:00 Řeporyje - Pankrác B 3:4
    Po 23.09. 16:30 Vršovice II - Vinoř 0:8

    5.kolo

    Út 14.05. 17:00 Žluté Lázně - Santoška 4:3
    Út 14.05. 17:00 Čakovice C - Pankrác B 4:1
    St 15.05. 17:00 Vršovice II - Řeporyje 2:4
    Čt 16.05. 17:00 Vinoř - Solidarita 2:5

    6.kolo

    Po 20.05. 17:00 Pankrác B - Žluté Lázně 5:1
    Út 21.05. 17:00 Santoška - Vinoř 3:1
    Čt 23.05. 17:00 Solidarita - Vršovice II 6:1
    Čt 23.05. 17:00 Řeporyje - Čakovice C 0:7

    7.kolo

    Út 28.05. 17:00 Žluté Lázně - Čakovice C 1:6
    St 29.05. 17:00 Vršovice II - Santoška 2:3
    St 29.05. 17:00 Vinoř - Pankrác B 1:5
    Čt 30.05. 17:00 Solidarita - Řeporyje 7:1

    8.kolo

    St 12.06. 17:00 Vinoř - Čakovice C 2:5
    St 12.06. 17:00 Vršovice II - Pankrác B 2:5
    Čt 13.06. 17:00 Řeporyje - Žluté Lázně 2:4
    Čt 13.06. 17:00 Solidarita - Santoška 7:1

    9.kolo

    Po 17.06. 17:00 Pankrác B - Solidarita 3:2
    Út 18.06. 17:00 Santoška - Řeporyje 0:4
    Út 18.06. 17:00 Žluté Lázně - Vinoř 4:3
    Út 18.06. 17:00 Čakovice C - Vršovice II 8:0

    10.kolo

    Út 25.06. 17:00 Santoška - Pankrác B 2:7
    Čt 27.06. 17:00 Řeporyje - Vinoř 4:1
    Čt 27.06. 17:00 Solidarita - Čakovice C 7:1
    St 04.09. 17:00 Vršovice II - Žluté Lázně 6:1

    11.kolo

    Po 26.08. 17:00 Pankrác B - Řeporyje 2:0
    Út 27.08. 17:00 Žluté Lázně - Solidarita 1:9
    Út 27.08. 17:00 Čakovice C - Santoška 7:1
    St 28.08. 17:00 Vinoř - Vršovice II 7:2

    12.kolo

    Po 02.09. 17:00 Pankrác B - Čakovice C 1:4
    Út 03.09. 17:00 Santoška - Žluté Lázně 6:1
    Čt 05.09. 17:00 Řeporyje - Vršovice II 2:6
    Čt 05.09. 17:00 Solidarita - Vinoř 6:2

    13.kolo

    Út 10.09. 16:30 Čakovice C - Řeporyje 5:3
    Út 10.09. 16:30 Žluté Lázně - Pankrác B 0:4
    St 11.09. 16:30 Vršovice II - Solidarita 0:7
    St 11.09. 16:30 Vinoř - Santoška 3:3

    14.kolo

    Po 16.09. 16:30 Pankrác B - Vinoř 2:5
    Út 17.09. 16:30 Santoška - Vršovice II 4:2
    Út 17.09. 16:30 Čakovice C - Žluté Lázně 6:3
    Čt 19.09. 16:30 Řeporyje - Solidarita 0:8
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 13 0 1 77:21 26
    2. 14 12 0 2 84:21 24
    3. 14 10 0 4 48:33 20
    4. 14 6 0 8 39:51 12
    5. 14 4 1 9 36:60 9
    6. 14 4 0 10 27:71 8
    7. 14 3 1 10 37:56 7
    8. 14 3 0 11 30:65 6