Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 13732
  • Návštěvy: 191/2
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4226
    Týden:
    191
    Dnes:
    17
    On-line:
    2

    1.kolo

    Ne 31.03. 10:15 Dukla Praha - Jablonec 4:2 (3:1)
    Ne 31.03. 13:30 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    Po 01.04. 11:00 Teplice - Slavia Praha 0:7 (0:2)
    Po 01.04. 13:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 3:2 (2:0)
    Po 01.04. 13:00 Jihlava - Třinec 7:0 (3:0)
    Po 01.04. 13:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Po 01.04. 13:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    Po 01.04. 13:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    Po 01.04. 13:00 FC Zlín - Karviná 6:1 (4:0)
    Út 02.04. 11:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:2 (1:0)

    2.kolo

    Ne 07.04. 11:00 Jihlava - Dukla Praha 4:1 (0:0)
    Po 08.04. 11:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    Po 08.04. 11:00 Jablonec - Teplice 2:4 (2:3)
    Po 08.04. 11:00 Karviná - 1.FK Příbram 5:3 (2:0)
    Po 08.04. 11:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Po 08.04. 11:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    Po 08.04. 13:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
    Po 08.04. 13:00 Slavia Praha - FC Zlín 0:0 (0:0)
    Po 08.04. 14:30 Třinec - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Út 09.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 3:3 (3:1)

    3.kolo

    Ne 14.04. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 7:0 (6:0)
    Ne 14.04. 13:00 Teplice - Jihlava 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 14:30 České Budějovice - Karviná 3:1 (1:0)
    Po 15.04. 11:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    Po 15.04. 13:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 3:2 (1:1)
    Po 15.04. 13:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:5 (1:1)
    Po 15.04. 13:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    Po 15.04. 13:30 FC Zlín - Jablonec 5:1 (1:1)
    Po 15.04. 14:00 Dukla Praha - Třinec 1:2 (1:1)
    Út 16.04. 13:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 0:2 (0:0)

    4.kolo

    19.04. 13:00 Jablonec - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
    19.04. 14:00 Dukla Praha - Teplice 2:1 (2:0)
    So 20.04. 11:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    So 20.04. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 20.04. 14:00 Jihlava - FC Zlín 0:2 (0:2)
    Ne 21.04. 13:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:7 (0:4)
    Po 22.04. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 6:0 (3:0)
    Po 22.04. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Út 23.04. 13:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:5 (0:3)
    Út 23.04. 14:30 Třinec - Karviná 1:2 (1:0)

    5.kolo

    Ne 28.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 12:30 FC Zlín - Dukla Praha 3:1 (3:0)
    Ne 28.04. 13:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:3 (0:1)
    Ne 28.04. 13:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 13:30 Karviná - Slavia Praha 2:3 (2:1)
    Po 29.04. 11:00 Třinec - Teplice 0:1 (0:0)
    Po 29.04. 13:00 1.FK Příbram - Jihlava 4:2 (2:2)
    Po 29.04. 13:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    Po 29.04. 14:00 České Budějovice - Jablonec 1:1 (1:1)
    Po 29.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:4 (0:2)

    6.kolo

    So 04.05. 12:30 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 11:00 Jihlava - České Budějovice 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 11:00 Teplice - FC Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 13:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:5 (1:3)
    Po 06.05. 13:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    Po 06.05. 13:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Po 06.05. 13:00 Slavia Praha - Třinec 7:1 (3:0)
    Po 06.05. 14:00 Jablonec - Karviná 3:1 (0:0)
    Po 06.05. 14:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:2 (3:0)
    Po 06.05. 15:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:6 (0:2)

    7.kolo

    Ne 12.05. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 7:0 (3:0)
    Ne 12.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 4:3 (1:1)
    Ne 12.05. 13:00 Karviná - Jihlava 2:5 (1:2)
    Po 13.05. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 7:0 (4:0)
    Po 13.05. 11:00 Slavia Praha - Jablonec 5:1 (0:0)
    Po 13.05. 13:00 FC Zlín - Třinec 2:2 (2:1)
    Po 13.05. 13:00 1.FK Příbram - Teplice 4:0 (1:0)
    Po 13.05. 13:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Po 13.05. 13:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    Po 13.05. 14:00 České Budějovice - Dukla Praha 1:3 (0:0)

    8.kolo

    Ne 19.05. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 13:00 Třinec - Jablonec 0:0 (0:0)
    Po 20.05. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 2:4 (1:3)
    Po 20.05. 12:00 Teplice - České Budějovice 1:3 (0:2)
    Po 20.05. 13:00 FC Zlín - 1.FK Příbram 6:0 (2:0)
    Po 20.05. 13:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    Po 20.05. 13:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 2:4 (2:4)
    Po 20.05. 13:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
    Po 20.05. 14:00 Dukla Praha - Karviná 4:3 (1:0)
    Po 20.05. 15:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

    9.kolo

    St 22.05. 14:00 České Budějovice - FC Zlín 3:0 (0:0)
    24.05. 11:00 Jablonec - Jihlava 4:4 (3:2)
    So 25.05. 13:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:4 (0:2)
    Ne 26.05. 11:30 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 3:1 (2:0)
    Ne 26.05. 15:00 Karviná - Teplice 1:3 (0:0)
    Ne 26.05. 15:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    Po 27.05. 11:00 Slavia Praha - Dukla Praha 0:5 (0:4)
    Po 27.05. 13:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    Po 27.05. 13:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:2 (0:1)
    Po 27.05. 16:00 1.FK Příbram - Třinec 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 7 0 2 29:4 21
    2. 9 6 1 2 35:13 19
    3. 9 5 1 3 13:11 16
    4. 9 5 0 4 13:13 15
    5. 9 4 2 3 15:14 14
    6. 9 4 1 4 19:15 13
    7. 9 3 1 5 16:20 10
    8. 9 2 3 4 13:24 9
    9. 9 2 2 5 8:25 8
    10. 9 1 1 7 9:31 4
    11. 9 6 1 2 32:14 19
    12. 9 6 0 3 25:18 18
    13. 9 5 2 2 24:9 17
    14. 9 5 2 2 15:14 17
    15. 9 4 1 4 12:20 13
    16. 9 3 3 3 26:19 12
    17. 9 2 3 4 18:24 9
    18. 9 3 0 6 18:25 9
    19. 9 2 2 5 8:22 8
    20. 9 2 0 7 18:31 6