Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13692
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    137
    Týden:
    10
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.04. 13:30 Únanov - Starý Petřín 2:3 (0:1)
    Ne 07.04. 13:30 Suchohrdly - FK Znojmo d 4:1 (2:1)

    2.kolo

    So 13.04. 13:30 Mramotice - Suchohrdly 0:5 (0:2)
    Ne 14.04. 16:00 FK Znojmo d - Únanov 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.04. 10:30 Starý Petřín - FK Znojmo d 1:3 (1:0)
    26.04. 17:00 Únanov - Mramotice 2:5 (1:3)

    4.kolo

    Ne 28.04. 14:00 Mramotice - Starý Petřín 6:2 (2:1)
    Ne 28.04. 14:00 Suchohrdly - Únanov 25:1 (15:1)

    5.kolo

    Ne 05.05. 14:30 Starý Petřín - Suchohrdly 0:17 (0:4)
    Ne 05.05. 14:30 FK Znojmo d - Mramotice 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 11.05. 14:30 Starý Petřín - Únanov 5:4 (3:0)
    Ne 12.05. 14:30 FK Znojmo d - Suchohrdly 0:11 (0:4)

    7.kolo

    So 18.05. 14:00 Únanov - FK Znojmo d 1:1 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Suchohrdly - Mramotice 6:1 (4:0)

    8.kolo

    St 22.05. 17:00 FK Znojmo d - Starý Petřín 0:1 (0:1)
    So 25.05. 15:00 Mramotice - Únanov 8:1 (2:0)

    9.kolo

    So 01.06. 15:00 Starý Petřín - Mramotice 1:5 (0:2)
    So 01.06. 15:00 Únanov - Suchohrdly 2:3 (0:0)

    10.kolo

    Út 04.06. 17:00 Mramotice - FK Znojmo d 6:1 (2:0)
    So 08.06. 10:00 Suchohrdly - Starý Petřín 3:4 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 74:9 21
    2. 8 6 0 2 33:18 18
    3. 8 4 0 4 17:40 12
    4. 8 2 1 5 9:27 7
    5. 8 0 1 7 14:53 1