Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. dubna 2020
svátek má Darja.
Hlavní menu
  • ID: 13593
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1841
    Týden:
    38
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 10:00 Hranice - KP Brno 28:21
    So 07.09. 16:30 Dukla Praha - Jičín 29:16
    So 07.09. 17:00 N. Veselí - Maloměřice 30:19
    So 07.09. 19:00 Lovosice - Kopřivnice 37:33
    Ne 08.09. 18:00 Frýdek-Místek - Karviná 24:30
    St 11.09. 18:00 Talent Plzeň - Zubří 36:27

    2.kolo

    So 14.09. 11:00 Maloměřice - Hranice 19:25
    So 14.09. 16:30 Dukla Praha - N. Veselí 30:28
    So 14.09. 17:00 KP Brno - Talent Plzeň 26:30
    So 14.09. 19:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek 37:17
    Ne 15.09. 17:00 Zubří - Lovosice 28:26
    St 18.09. 18:00 Jičín - Karviná 23:23

    3.kolo

    So 21.09. 10:00 Hranice - Dukla Praha 25:32
    So 21.09. 17:00 N. Veselí - Jičín 30:24
    So 21.09. 18:30 Lovosice - KP Brno 26:30
    Ne 22.09. 10:30 Talent Plzeň - Maloměřice 38:16
    Ne 22.09. 10:30 Karviná - Kopřivnice 32:29
    Ne 22.09. 18:00 Frýdek-Místek - Zubří 22:25

    4.kolo

    So 28.09. 11:00 Maloměřice - Lovosice 21:33
    So 28.09. 16:30 Dukla Praha - Talent Plzeň 23:27
    So 28.09. 17:00 KP Brno - Frýdek-Místek 25:20
    So 28.09. 17:00 N. Veselí - Hranice 24:17
    So 28.09. 18:00 Jičín - Kopřivnice 25:29
    So 28.09. 18:00 Zubří - Karviná 24:21

    5.kolo

    St 25.09. 19:30 Talent Plzeň - N. Veselí 31:23
    St 02.10. 18:00 Lovosice - Dukla Praha 26:31
    So 05.10. 10:00 Hranice - Jičín 20:21
    So 05.10. 18:00 Kopřivnice - Zubří 25:25
    Ne 06.10. 18:00 Frýdek-Místek - Maloměřice 29:25
    St 09.10. 18:30 Karviná - KP Brno 30:24

    6.kolo

    St 09.10. 18:00 N. Veselí - Lovosice 27:26
    So 12.10. 10:00 Hranice - Talent Plzeň 29:33
    So 12.10. 11:00 Maloměřice - Karviná 19:33
    So 12.10. 16:30 Dukla Praha - Frýdek-Místek 38:22
    So 12.10. 17:00 KP Brno - Kopřivnice 22:28
    So 12.10. 18:00 Jičín - Zubří 24:32

    7.kolo

    St 16.10. 18:00 Karviná - Dukla Praha 29:28
    So 19.10. 14:00 Hranice - Lovosice 29:27
    So 19.10. 18:00 Kopřivnice - Maloměřice 35:23
    So 19.10. 18:00 Zubří - KP Brno 32:24
    So 19.10. 19:00 Talent Plzeň - Jičín 34:23
    Ne 20.10. 18:00 Frýdek-Místek - N. Veselí 24:25

    8.kolo

    So 02.11. 11:30 Maloměřice - Zubří 20:27
    So 02.11. 16:30 Dukla Praha - Kopřivnice 40:28
    So 02.11. 18:00 Jičín - KP Brno 21:20
    Ne 03.11. 10:30 Talent Plzeň - Lovosice 31:29
    Ne 03.11. 17:00 N. Veselí - Karviná 29:22
    Út 05.11. 20:00 Hranice - Frýdek-Místek 29:24

    9.kolo

    08.11. 18:00 Lovosice - Jičín 30:27
    So 09.11. 17:00 KP Brno - Maloměřice 30:22
    So 09.11. 18:00 Zubří - Dukla Praha 29:23
    Ne 10.11. 10:30 Karviná - Hranice 29:24
    Ne 10.11. 17:00 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 21:25
    Út 12.11. 18:00 Kopřivnice - N. Veselí 24:28

    10.kolo

    St 13.11. 18:30 Dukla Praha - KP Brno 33:27
    So 16.11. 10:00 Hranice - Kopřivnice 25:28
    So 16.11. 17:00 Lovosice - Frýdek-Místek 36:25
    So 16.11. 18:00 Jičín - Maloměřice 33:21
    St 20.11. 18:00 N. Veselí - Zubří 26:26
    St 20.11. 18:00 Talent Plzeň - Karviná 21:24

    11.kolo

    22.11. 18:30 Maloměřice - Dukla Praha 24:37
    So 23.11. 18:00 Zubří - Hranice 31:24
    Ne 24.11. 17:00 Frýdek-Místek - Jičín 21:27
    St 27.11. 18:00 KP Brno - N. Veselí 22:24
    St 04.12. 18:00 Kopřivnice - Talent Plzeň 35:42
    20.12. 18:00 Karviná - Lovosice 0:10

    12.kolo

    So 30.11. 11:00 Maloměřice - N. Veselí 21:26
    So 30.11. 12:00 KP Brno - Hranice 25:21
    So 30.11. 16:00 Kopřivnice - Lovosice 30:29
    So 30.11. 18:00 Jičín - Dukla Praha 24:36
    So 30.11. 18:00 Zubří - Talent Plzeň 25:17
    Ne 01.12. 10:30 Karviná - Frýdek-Místek 30:21

    13.kolo

    Út 03.12. 20:15 N. Veselí - Dukla Praha 23:29
    So 07.12. 10:00 Hranice - Maloměřice 27:18
    So 07.12. 10:30 Karviná - Jičín 28:20
    So 07.12. 17:00 Lovosice - Zubří 30:25
    Ne 08.12. 10:30 Talent Plzeň - KP Brno 34:31
    Ne 08.12. 17:00 Frýdek-Místek - Kopřivnice 16:28

    14.kolo

    So 14.12. 11:00 Maloměřice - Talent Plzeň 21:32
    So 14.12. 16:30 Dukla Praha - Hranice 33:24
    So 14.12. 17:00 KP Brno - Lovosice 23:20
    So 14.12. 18:00 Jičín - N. Veselí 26:25
    So 14.12. 18:00 Kopřivnice - Karviná 30:34
    Út 17.12. 20:20 Zubří - Frýdek-Místek 31:21

    15.kolo

    20.12. 18:00 Hranice - N. Veselí 31:23
    So 21.12. 11:00 Lovosice - Maloměřice 38:23
    So 21.12. 16:00 Karviná - Zubří 27:20
    So 21.12. 18:00 Talent Plzeň - Dukla Praha 31:27
    So 21.12. 19:00 Kopřivnice - Jičín 32:30
    Ne 22.12. 17:00 Frýdek-Místek - KP Brno 31:21

    16.kolo

    So 01.02. 11:00 Maloměřice - Frýdek-Místek 22:20
    So 01.02. 16:30 Dukla Praha - Lovosice 26:26
    So 01.02. 17:00 KP Brno - Karviná 26:23
    So 01.02. 18:00 Jičín - Hranice 18:17
    So 01.02. 18:00 Zubří - Kopřivnice 25:29
    So 01.02. 18:10 N. Veselí - Talent Plzeň 24:30

    17.kolo

    St 05.02. 18:00 Karviná - Maloměřice 38:19
    St 05.02. 19:00 Frýdek-Místek - Dukla Praha 26:35
    So 08.02. 17:00 Lovosice - N. Veselí 30:28
    So 08.02. 19:00 Zubří - Jičín 30:24
    So 08.02. 19:00 Kopřivnice - KP Brno 32:27
    Ne 09.02. 11:30 Talent Plzeň - Hranice 34:25

    18.kolo

    St 12.02. 18:00 Dukla Praha - Karviná 27:25
    So 15.02. 11:30 Maloměřice - Kopřivnice 35:42
    So 15.02. 17:00 KP Brno - Zubří 23:31
    So 15.02. 18:00 Jičín - Talent Plzeň 23:32
    So 15.02. 19:00 N. Veselí - Frýdek-Místek 35:22
    Ne 16.02. 17:00 Lovosice - Hranice 24:25

    19.kolo

    So 22.02. 17:00 KP Brno - Jičín 24:24
    So 22.02. 17:00 Frýdek-Místek - Hranice 25:28
    So 22.02. 18:00 Zubří - Maloměřice 37:16
    So 22.02. 19:00 Kopřivnice - Dukla Praha 32:39
    So 22.02. 19:00 Lovosice - Talent Plzeň 28:33
    Ne 23.02. 10:30 Karviná - N. Veselí 26:26

    20.kolo

    Čt 27.02. 17:10 N. Veselí - Kopřivnice 25:26
    So 29.02. 10:00 Hranice - Karviná 29:24
    So 29.02. 16:30 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 34:25
    So 29.02. 16:30 Dukla Praha - Zubří 24:18
    Ne 01.03. 15:00 Maloměřice - KP Brno 26:26
    Po 02.03. 19:30 Jičín - Lovosice 31:23

    21. kolo - soutěž ukončena

    06.03. 18:30 Frýdek-Místek - Lovosice 27:24
    So 07.03. 18:00 Maloměřice - Jičín 24:36
    So 07.03. 18:00 KP Brno - Dukla Praha 19:40
    So 07.03. 18:00 Zubří - N. Veselí 26:20
    So 07.03. 18:00 Kopřivnice - Hranice 33:29
    Út 10.03. 17:00 Karviná - Talent Plzeň 27:24
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 18 0 3 649:532 36
    2. 21 16 1 4 660:529 33
    3. 21 14 2 5 574:502 30
    4. 21 13 2 6 555:497 28
    5. 21 13 1 7 645:605 27
    6. 21 10 2 9 549:532 22
    7. 21 9 0 12 531:546 18
    8. 21 8 2 11 520:560 18
    9. 21 8 1 12 578:553 17
    10. 21 6 2 13 516:576 14
    11. 21 3 0 18 483:610 6
    12. 21 1 1 19 454:672 3