Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 13585
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1468
    Týden:
    41
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:00 Sezimovo Ústí - Tučapy 7:4 (2:2)
    Ne 26.08. 16:00 Táborsko B - Sudoměřice 5:2 (3:2)
    Po 27.08. 17:00 Chotoviny - Želeč 6:1 (1:1)
    Po 27.08. 17:00 Meteor Tábor - Jistebnice 5:1 (1:1)
    Út 28.08. 16:30 Veselí - Větrovy 8:1 (3:0)
    Út 28.08. 17:00 Planá n.L. - Bechyně 1:9 (1:7)
    07.09. 17:00 Malšice - Táborsko 3:4 (0:1)

    3.kolo

    Út 04.09. 16:30 Veselí - Malšice 3:0 (1:0)
    Út 04.09. 17:00 Planá n.L. - Větrovy 3:8 (2:4)
    So 08.09. 10:00 Sezimovo Ústí - Želeč 9:2 (4:0)
    So 08.09. 10:00 Jistebnice - Tučapy 5:3 (2:3)
    Po 10.09. 17:00 Chotoviny - Sudoměřice 10:2 (6:0)
    Po 10.09. 17:00 Meteor Tábor - Bechyně 4:3 np (2:1)
    St 12.09. 17:00 Táborsko B - Táborsko 3:2 np (1:2)

    4.kolo

    St 12.09. 17:00 Větrovy - Sezimovo Ústí 7:2 (3:1)
    Čt 13.09. 17:00 Želeč - Meteor Tábor 5:1 (4:0)
    14.09. 17:00 Malšice - Chotoviny 3:2 np (0:2)
    Ne 16.09. 10:00 Táborsko - Tučapy 7:2 (1:2)
    Ne 16.09. 10:00 Sudoměřice - Planá n.L. 2:3 np (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Táborsko B - Veselí 0:3 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Bechyně - Jistebnice 7:0 (3:0)

    5.kolo

    Út 18.09. 16:30 Veselí - Táborsko 5:1 (4:1)
    Út 18.09. 17:00 Planá n.L. - Malšice 2:6 (0:5)
    So 22.09. 10:00 Sezimovo Ústí - Sudoměřice 1:4 (0:2)
    So 22.09. 10:00 Jistebnice - Želeč 6:3 (3:1)
    Ne 23.09. 14:30 Tučapy - Bechyně 4:10 (1:5)
    Po 24.09. 17:00 Chotoviny - Táborsko B 9:3 (5:1)
    Po 24.09. 17:00 Meteor Tábor - Větrovy 9:8 (3:5)

    6.kolo

    21.09. 17:00 Malšice - Sezimovo Ústí 4:2 (2:2)
    Út 25.09. 16:30 Veselí - Chotoviny 6:2 (3:2)
    St 26.09. 16:30 Větrovy - Jistebnice 3:7 (1:3)
    Ne 30.09. 10:00 Sudoměřice - Meteor Tábor 0:7 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Táborsko - Bechyně 6:5 np (3:4)
    Ne 30.09. 16:00 Želeč - Tučapy 2:6 (2:3)
    Ne 30.09. 16:00 Táborsko B - Planá n.L. 0:1 np (0:0)

    13.kolo

    St 19.09. 16:30 Větrovy - Táborsko B 8:0 (7:0)
    28.09. 10:00 Sudoměřice - Malšice 3:4 np (1:2)
    28.09. 16:30 Meteor Tábor - Táborsko 4:1 (3:1)
    28.09. 16:30 Jistebnice - Sezimovo Ústí 5:1 (4:0)
    28.09. 16:30 Tučapy - Planá n.L. 1:3 (0:0)
    28.09. 16:30 Bechyně - Chotoviny 2:0 (1:0)
    28.09. 16:30 Želeč - Veselí 0:7 (0:4)

    7.kolo

    Út 02.10. 17:00 Planá n.L. - Veselí 2:4 (0:4)
    So 06.10. 10:00 Jistebnice - Sudoměřice 12:0 (4:0)
    So 06.10. 14:30 Tučapy - Větrovy 2:9 (0:4)
    Ne 07.10. 16:00 Bechyně - Želeč 8:1 (3:0)
    Po 08.10. 16:30 Chotoviny - Táborsko 8:3 (5:2)
    Po 08.10. 17:00 Meteor Tábor - Malšice 4:3 (1:1)
    So 27.10. 10:00 Sezimovo Ústí - Táborsko B 2:1 np (0:0)

    8.kolo

    Út 09.10. 16:30 Veselí - Sezimovo Ústí 9:3 (4:2)
    12.10. 16:00 Větrovy - Bechyně 5:1 (2:1)
    12.10. 16:30 Malšice - Jistebnice 4:3 (2:1)
    Ne 14.10. 10:00 Táborsko - Želeč 8:1 (3:0)
    Ne 14.10. 10:00 Sudoměřice - Tučapy 1:4 (0:2)
    Po 15.10. 16:00 Chotoviny - Planá n.L. 4:1 (0:0)
    Út 16.10. 17:00 Táborsko B - Meteor Tábor 1:4 (1:1)

    9.kolo

    Út 16.10. 17:00 Planá n.L. - Táborsko 4:3 np (1:1)
    Čt 18.10. 16:30 Želeč - Větrovy 4:13 (1:6)
    So 20.10. 10:00 Sezimovo Ústí - Chotoviny 2:5 (0:1)
    So 20.10. 10:00 Jistebnice - Táborsko B 3:1 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Tučapy - Malšice 1:2 (0:0)
    Po 22.10. 16:30 Meteor Tábor - Veselí 2:1 np (1:1)
    So 27.10. 10:00 Bechyně - Sudoměřice 17:0 (3:0)

    10.kolo

    Út 23.10. 16:30 Veselí - Jistebnice 7:0 (3:0)
    Út 23.10. 17:00 Planá n.L. - Sezimovo Ústí 0:2 (0:2)
    26.10. 16:30 Malšice - Bechyně 0:4 (0:3)
    26.10. 17:00 Táborsko - Větrovy 5:9 (3:4)
    Ne 28.10. 10:00 Sudoměřice - Želeč 4:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Táborsko B - Tučapy 2:1 (0:0)
    Po 29.10. 15:00 Chotoviny - Meteor Tábor 2:0 (1:0)

    11.kolo

    Čt 01.11. 16:00 Želeč - Malšice 1:6 (0:4)
    So 03.11. 10:00 Sezimovo Ústí - Táborsko 4:3 (2:2)
    So 03.11. 10:00 Jistebnice - Chotoviny 1:5 (0:3)
    So 03.11. 10:00 Větrovy - Sudoměřice 11:2 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Tučapy - Veselí 1:8 (1:4)
    Ne 04.11. 14:00 Bechyně - Táborsko B 8:1 (5:0)
    Po 05.11. 16:00 Meteor Tábor - Planá n.L. 2:0 (1:0)

    12.kolo

    Ne 04.11. 10:00 Planá n.L. - Jistebnice 4:3 (1:3)
    Út 06.11. 16:00 Veselí - Bechyně 2:0 (1:0)
    09.11. 16:00 Malšice - Větrovy 4:3 np (1:2)
    Ne 11.11. 10:00 Táborsko - Sudoměřice 8:0 (2:0)
    Ne 11.11. 10:00 Sezimovo Ústí - Meteor Tábor 1:4 (0:2)
    Po 12.11. 15:00 Chotoviny - Tučapy 10:2 (5:0)
    Po 20.05. 18:00 Táborsko B - Želeč 0:7 (0:1)

    14.kolo

    Čt 28.03. 17:00 Želeč - Chotoviny 2:8 (1:4)
    So 30.03. 10:00 Jistebnice - Meteor Tábor 1:10 (0:6)
    So 30.03. 13:00 Tučapy - Sezimovo Ústí 1:4 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Sudoměřice - Táborsko B 2:5 (2:1)
    Ne 31.03. 10:00 Bechyně - Planá n.L. 4:1 (2:0)
    St 03.04. 17:00 Větrovy - Veselí 4:5 (1:4)
    So 06.04. 14:00 Táborsko - Malšice 3:4 np (1:2)

    15.kolo

    Út 02.04. 16:30 Veselí - Sudoměřice 9:1 (4:1)
    So 06.04. 10:00 Jistebnice - Táborsko 6:5 (2:3)
    So 06.04. 10:00 Sezimovo Ústí - Bechyně 1:8 (1:6)
    Ne 07.04. 17:00 Táborsko B - Malšice 4:5 np (2:3)
    Po 08.04. 17:00 Meteor Tábor - Tučapy 4:0 (2:0)
    Út 09.04. 17:00 Planá n.L. - Želeč 7:0 (4:0)
    Út 09.04. 17:00 Chotoviny - Větrovy 8:3 (5:2)

    16.kolo

    Čt 11.04. 16:30 Želeč - Sezimovo Ústí 4:2 (0:2)
    12.04. 17:00 Malšice - Veselí 0:7 (0:1)
    So 13.04. 09:30 Táborsko - Táborsko B 7:2 (5:0)
    So 13.04. 10:00 Větrovy - Planá n.L. 4:0 (0:0)
    So 13.04. 14:30 Tučapy - Jistebnice 0:6 (0:2)
    Ne 14.04. 10:00 Sudoměřice - Chotoviny 0:14 (0:8)
    Ne 14.04. 17:00 Bechyně - Meteor Tábor 5:0 (3:0)

    17.kolo

    Út 16.04. 16:30 Veselí - Táborsko B 4:2 (2:1)
    Út 16.04. 17:00 Planá n.L. - Sudoměřice 6:0 (1:0)
    So 20.04. 10:00 Jistebnice - Bechyně 3:0k
    So 20.04. 10:00 Sezimovo Ústí - Větrovy 10:6 (8:2)
    So 20.04. 10:00 Chotoviny - Malšice 2:3 np (1:0)
    St 24.04. 17:00 Tučapy - Táborsko 0:5 (0:4)
    Po 13.05. 17:00 Meteor Tábor - Želeč 5:4 (2:1)

    19.kolo

    Út 30.04. 17:00 Planá n.L. - Táborsko B 6:0 (4:0)
    St 01.05. 10:00 Jistebnice - Větrovy 5:9 (1:6)
    St 01.05. 16:30 Meteor Tábor - Sudoměřice 12:0 (4:0)
    St 01.05. 17:00 Bechyně - Táborsko 7:2 (5:1)
    St 01.05. 17:00 Tučapy - Želeč 3:2 (2:2)
    St 01.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Malšice 4:3 (0:2)
    St 01.05. 17:00 Chotoviny - Veselí 4:1 (2:1)

    22.kolo

    Út 07.05. 16:30 Veselí - Meteor Tábor 6:0 (3:0)
    So 11.05. 09:30 Táborsko - Planá n.L. 4:2 (3:2)
    So 11.05. 10:00 Větrovy - Želeč 8:2 (5:2)
    So 11.05. 13:00 Malšice - Tučapy 6:2 (5:0)
    Ne 12.05. 10:00 Sudoměřice - Bechyně 0:15 (0:6)
    Ne 12.05. 15:00 Táborsko B - Jistebnice 3:6 (1:1)
    Po 13.05. 17:00 Chotoviny - Sezimovo Ústí 5:3 (3:1)

    20.kolo

    Čt 02.05. 17:00 Želeč - Bechyně 0:5 (0:1)
    03.05. 17:00 Malšice - Meteor Tábor 3:4 (1:1)
    So 04.05. 10:00 Větrovy - Tučapy 8:2 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Táborsko B - Sezimovo Ústí 3:2 (1:1)
    Út 14.05. 16:30 Veselí - Planá n.L. 3:1 (0:0)
    Út 14.05. 17:00 Sudoměřice - Jistebnice 1:9 (0:3)
    Čt 23.05. 17:30 Táborsko - Chotoviny 1:6 (1:3)

    23.kolo

    Čt 16.05. 17:00 Větrovy - Táborsko 10:4 (6:2)
    Čt 16.05. 17:00 Želeč - Sudoměřice 10:2 (6:1)
    So 18.05. 10:00 Jistebnice - Veselí 4:1 (2:1)
    So 18.05. 15:00 Tučapy - Táborsko B 3:2 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Bechyně - Malšice 7:0 (2:0)
    Po 20.05. 17:00 Meteor Tábor - Chotoviny 2:6 (1:3)
    Po 27.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Planá n.L. 0:2 (0:1)

    24.kolo

    Út 21.05. 16:30 Veselí - Tučapy 3:1 (1:0)
    Út 21.05. 17:00 Planá n.L. - Meteor Tábor 3:2 (0:1)
    24.05. 17:00 Malšice - Želeč 8:4 (3:1)
    Ne 26.05. 10:00 Sudoměřice - Větrovy 1:7 (0:4)
    Ne 26.05. 17:00 Táborsko - Sezimovo Ústí 7:1 (4:0)
    Ne 26.05. 17:00 Táborsko B - Bechyně 0:7 (0:5)
    Po 27.05. 17:00 Chotoviny - Jistebnice 3:0 (0:0)

    18.kolo

    Čt 25.04. 16:30 Želeč - Jistebnice 2:6 (2:4)
    Čt 25.04. 17:00 Táborsko B - Chotoviny 2:9 (1:3)
    Čt 25.04. 17:00 Sudoměřice - Sezimovo Ústí 1:6 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Bechyně - Tučapy 3:0 (2:0)
    Po 29.04. 17:00 Táborsko - Veselí 1:3 (1:1)
    Út 28.05. 17:00 Větrovy - Meteor Tábor 5:4 (2:0)
    31.05. 17:00 Malšice - Planá n.L. 3:2 np (0:2)

    25.kolo

    Čt 30.05. 17:00 Želeč - Táborsko B 6:3 (3:1)
    So 01.06. 10:00 Sudoměřice - Táborsko 1:15 (0:5)
    So 01.06. 10:00 Větrovy - Malšice 4:5 np (2:3)
    So 01.06. 10:00 Jistebnice - Planá n.L. 5:0 (2:0)
    So 01.06. 15:00 Tučapy - Chotoviny 0:5 (0:5)
    Ne 02.06. 17:00 Bechyně - Veselí výsledek
    Po 03.06. 17:00 Meteor Tábor - Sezimovo Ústí 3:2 (1:1)

    26.kolo

    Út 04.06. 16:30 Veselí - Želeč 6:2 (2:0)
    Út 04.06. 17:00 Planá n.L. - Tučapy 9:2 (3:1)
    Čt 06.06. 17:30 Táborsko - Meteor Tábor 10:3 (4:1)
    Čt 06.06. 17:30 Sezimovo Ústí - Jistebnice 3:4 (2:1)
    So 08.06. 10:00 Malšice - Sudoměřice 9:1 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Táborsko B - Větrovy 0:10 (0:4)
    Po 10.06. 17:00 Chotoviny - Bechyně 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    Út 07.05. 17:00 Planá n.L. - Chotoviny 0:5 (0:2)
    St 08.05. 10:00 Želeč - Táborsko 2:7 (1:4)
    St 08.05. 10:00 Jistebnice - Malšice 0:4 (0:1)
    St 08.05. 16:30 Meteor Tábor - Táborsko B 5:2 (4:1)
    St 08.05. 17:00 Bechyně - Větrovy 6:1 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Veselí 5:0 (1:0)
    14.06. 17:00 Tučapy - Sudoměřice 15:1 (10:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Želeč - Planá n.L. 4:3 (2:1)
    Ne 02.09. 10:00 Táborsko - Jistebnice 7:1 (4:0)
    Ne 02.09. 10:00 Sudoměřice - Veselí 2:8 (2:6)
    Ne 02.09. 14:30 Tučapy - Meteor Tábor 3:4 (1:1)
    St 05.09. 17:00 Větrovy - Chotoviny 3:1 (1:0)
    07.09. 17:00 Malšice - Táborsko B 2:0 (0:0)
    Po 24.06. 17:00 Bechyně - Sezimovo Ústí 8:1 (5:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 25 21 0 1 3 119:38 64
    2. 26 20 0 3 3 140:45 63
    3. 25 19 1 2 3 150:32 61
    4. 26 17 0 2 7 167:98 53
    5. 26 16 2 0 8 102:76 52
    6. 26 10 8 0 8 86:76 46
    7. 26 15 0 0 11 102:91 45
    8. 26 12 1 3 10 128:93 41
    9. 26 8 3 1 14 63:79 31
    10. 26 9 1 0 16 79:103 29
    11. 26 6 0 0 20 74:147 18
    12. 26 4 1 3 18 44:121 17
    13. 26 5 0 0 21 63:128 15
    14. 26 2 0 2 22 33:223 8