Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13563
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • stará garda O-35
  • Louny  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2862
    Týden:
    38
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 03.09. 17:30 Ervěnice -
    Po 03.09. 17:30 Velká Černoc - Sokol Březno 6:4 (2:1)
    Po 03.09. 17:30 AFK Žatec - Žatec 2:6 (2:4)
    Po 03.09. 17:30 Vilémov CV - Želeč 6:2 (3:0)
    Po 03.09. 17:30 Buškovice - Podbořany 4:3 (3:2)

    2.kolo

    Po 10.09. 17:00 Žatec - Velká Černoc 3:1 (2:1)
    Po 10.09. 17:30 - Sokol Březno
    Po 10.09. 17:30 Ervěnice - Buškovice 4:5 (1:2)
    Po 10.09. 17:30 Podbořany - Vilémov CV 3:0 (1:0)
    Po 01.04. 17:00 Želeč - AFK Žatec 4:3 (2:0)

    3.kolo

    Po 17.09. 17:30 Buškovice -
    Po 17.09. 17:30 Sokol Březno - Žatec 3:11 (1:5)
    Po 17.09. 17:30 Velká Černoc - Želeč 6:2 (2:1)
    Po 17.09. 17:30 AFK Žatec - Podbořany 2:1 (1:1)
    Po 17.09. 17:30 Vilémov CV - Ervěnice 4:6 (1:3)

    4.kolo

    Po 24.09. 17:00 - Žatec
    Po 24.09. 17:00 AFK Žatec - Ervěnice 1:4 (0:1)
    Po 24.09. 17:00 Podbořany - Velká Černoc 5:2 (2:1)
    Po 24.09. 17:00 Želeč - Sokol Březno 1:6 (1:4)
    Po 01.04. 17:00 Buškovice - Vilémov CV 2:4 (1:1)

    5.kolo

    Po 01.10. 17:00 Vilémov CV -
    Po 01.10. 17:00 Žatec - Želeč 7:1 (4:0)
    Po 01.10. 17:00 Sokol Březno - Podbořany 6:1 (2:0)
    Po 01.10. 17:00 Velká Černoc - Ervěnice 4:3 np (2:2)
    Po 01.10. 17:00 AFK Žatec - Buškovice 2:6 (1:2)

    6.kolo

    Po 08.10. 17:00 - Želeč
    Po 08.10. 17:00 Vilémov CV - AFK Žatec 5:1 (4:0)
    Po 08.10. 17:00 Buškovice - Velká Černoc 2:5 (1:3)
    Po 08.10. 17:00 Sokol Březno - Ervěnice 3:5 (3:1)
    Po 08.10. 17:00 Podbořany - Žatec 0:3 (0:1)

    7.kolo

    Po 15.10. 17:00 AFK Žatec -
    Po 15.10. 17:00 Želeč - Podbořany 2:6 (0:4)
    Po 15.10. 17:00 Žatec - Ervěnice 2:9 (2:5)
    Po 15.10. 17:00 Sokol Březno - Buškovice 4:2 (2:1)
    Po 15.10. 17:00 Velká Černoc - Vilémov CV 8:3 (5:1)

    8.kolo

    Po 22.10. 17:00 AFK Žatec - Velká Černoc 1:4 (1:2)
    Po 22.10. 17:00 Žatec - Buškovice 5:4 (2:2)
    Po 22.10. 17:00 Ervěnice - Želeč 12:0 (10:0)
    Po 22.10. 17:00 - Podbořany
    Po 08.04. 17:00 Vilémov CV - Sokol Březno 6:1 (1:0)

    9.kolo

    Po 15.04. 17:30 Podbořany - Ervěnice 0:9 (0:4)
    Po 15.04. 17:30 Želeč - Buškovice 0:2 (0:0)
    Po 15.04. 17:30 Žatec - Vilémov CV 7:3 (6:1)
    Po 15.04. 17:30 Sokol Březno - AFK Žatec 2:1 (1:1)
    Po 15.04. 17:30 Velká Černoc -

    10.kolo

    Út 23.04. 17:30 Sokol Březno - Velká Černoc 10:1 (3:0)
    Út 23.04. 17:30 Žatec - AFK Žatec 4:1 (3:1)
    Út 23.04. 17:30 Želeč - Vilémov CV 0:5 (0:3)
    Út 23.04. 17:30 Podbořany - Buškovice 3:2 (1:1)
    Út 23.04. 17:30 - Ervěnice

    11.kolo

    Po 29.04. 17:30 Buškovice - Ervěnice 1:13 (1:7)
    Po 29.04. 17:30 Vilémov CV - Podbořany 2:12 (1:6)
    Po 29.04. 17:30 AFK Žatec - Želeč 3:4 np (2:2)
    Po 29.04. 17:30 Velká Černoc - Žatec 5:1 (2:1)
    Po 29.04. 17:30 Sokol Březno -

    12.kolo

    Po 06.05. 17:30 Žatec - Sokol Březno 2:3 np (0:0)
    Po 06.05. 17:30 Želeč - Velká Černoc 0:4 (0:0)
    Po 06.05. 17:30 Podbořany - AFK Žatec 6:0 (2:0)
    Po 06.05. 17:30 - Buškovice
    Po 20.05. 17:30 Ervěnice - Vilémov CV 7:6 (3:0)

    13.kolo

    Po 13.05. 17:30 Vilémov CV - Buškovice 5:3 (3:3)
    Po 13.05. 17:30 Ervěnice - AFK Žatec 11:3 (7:1)
    Po 13.05. 17:30 Velká Černoc - Podbořany 1:9 (0:3)
    Po 13.05. 17:30 Sokol Březno - Želeč 11:0 (5:0)
    Po 13.05. 17:30 Žatec -

    14.kolo

    Po 20.05. 17:30 Želeč - Žatec 0:10 (0:3)
    Po 20.05. 17:30 Podbořany - Sokol Březno 3:2 (2:1)
    Po 20.05. 17:30 Ervěnice - Velká Černoc 6:7 (1:3)
    Po 20.05. 17:30 Buškovice - AFK Žatec 4:2 (1:1)
    Po 20.05. 17:30 - Vilémov CV

    15.kolo

    Po 27.05. 17:30 AFK Žatec - Vilémov CV 0:5 (0:3)
    Po 27.05. 17:30 Velká Černoc - Buškovice 4:3 np (1:0)
    Po 27.05. 17:30 Ervěnice - Sokol Březno 6:2 (3:2)
    Po 27.05. 17:30 Žatec - Podbořany 3:8 (0:3)
    Po 27.05. 17:30 Želeč -

    16.kolo

    Po 03.06. 17:30 Podbořany - Želeč 5:1 (3:0)
    Po 03.06. 17:30 Ervěnice - Žatec 7:2 (3:1)
    Po 03.06. 17:30 Buškovice - Sokol Březno 4:6 (2:1)
    Po 03.06. 17:30 Vilémov CV - Velká Černoc 2:3 (2:2)
    Po 03.06. 17:30 - AFK Žatec

    17.kolo

    Po 10.06. 17:30 Velká Černoc - AFK Žatec 5:4 (2:2)
    Po 10.06. 17:30 Sokol Březno - Vilémov CV 5:3 (3:2)
    Po 10.06. 17:30 Buškovice - Žatec 4:3 np (1:2)
    Po 10.06. 17:30 Želeč - Ervěnice 0:4 (0:0)
    Po 10.06. 17:30 Podbořany -

    18.kolo

    Po 17.06. 17:30 Ervěnice - Podbořany 6:1 (3:0)
    Po 17.06. 17:30 Buškovice - Želeč 6:0 (2:0)
    Po 17.06. 17:30 Vilémov CV - Žatec 3:2 (2:1)
    Po 17.06. 17:30 AFK Žatec - Sokol Březno 2:6 (0:4)
    Po 17.06. 17:30 - Velká Černoc
    Správce soutěže: Ivan Teuber

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 0 1 2 112:40 40
    2. 16 10 2 0 4 64:58 34
    3. 16 10 0 0 6 66:45 30
    4. 16 9 1 0 6 73:54 29
    5. 16 9 0 2 5 71:52 29
    6. 16 8 0 0 8 62:62 24
    7. 16 6 1 1 8 53:62 21
    8. 16 1 1 0 14 16:96 5
    9. 16 1 0 1 14 28:76 4