Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 13550
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
781
Týden:
24
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 01.09. 09:30 1.OMK Šternberk - Troubelice 2:0 (1:0)
So 01.09. 13:30 Mladějovice - Paseka 3:4 (3:2)
So 01.09. 13:30 Moravský Beroun - Dlouhá Loučka 3:0 (2:0)

2.kolo

So 08.09. 09:30 1.OMK Šternberk - Mladějovice 17:0 (9:0)
Ne 09.09. 10:00 Troubelice - Dlouhá Loučka 8:0 (1:0)
Ne 09.09. 10:00 Paseka - Moravský Beroun 3:1 (2:0)

3.kolo

So 15.09. 13:00 Mladějovice - Troubelice 0:6 (0:3)
So 15.09. 13:00 Moravský Beroun - 1.OMK Šternberk 2:0 (0:0)
So 15.09. 13:30 Dlouhá Loučka - Paseka 3:6 (2:1)

4.kolo

So 22.09. 09:30 1.OMK Šternberk - Dlouhá Loučka 16:3 (9:2)
So 22.09. 13:00 Mladějovice - Moravský Beroun 0:2 (0:1)
Ne 23.09. 10:00 Troubelice - Paseka 7:0 (2:0)

5.kolo

So 29.09. 10:00 Paseka - 1.OMK Šternberk 0:5 (0:2)
So 29.09. 13:00 Moravský Beroun - Troubelice 2:0 (1:0)
So 29.09. 13:30 Dlouhá Loučka - Mladějovice 5:1 (2:1)

6.kolo

So 06.10. 00:00 Troubelice - 1.OMK Šternberk 1:3 (1:1)
So 06.10. 00:00 Paseka - Mladějovice 4:3 (3:1)
So 06.10. 00:00 Dlouhá Loučka - Moravský Beroun 0:7 (0:5)

8.kolo

So 20.10. 09:30 1.OMK Šternberk - Moravský Beroun 6:0 (3:0)
So 20.10. 10:00 Paseka - Dlouhá Loučka 4:1 (1:1)
Ne 21.10. 10:00 Troubelice - Mladějovice 7:0 (3:0)

9.kolo

So 27.10. 10:00 Paseka - Troubelice 3:5 (2:1)
So 27.10. 12:00 Moravský Beroun - Mladějovice 1:0 (0:0)
Ne 28.10. 12:00 Dlouhá Loučka - 1.OMK Šternberk 0:22 (0:9)

10.kolo

So 03.11. 09:30 1.OMK Šternberk - Paseka 10:0 (6:0)
So 03.11. 10:00 Mladějovice - Dlouhá Loučka 6:1 (3:1)
Ne 04.11. 11:45 Troubelice - Moravský Beroun 2:0 (1:0)

7.kolo

So 13.10. 12:30 Moravský Beroun - Paseka 3:0 (2:0)
So 13.10. 13:00 Dlouhá Loučka - Troubelice 0:6 (0:3)
Ne 04.11. 11:30 Mladějovice - 1.OMK Šternberk 1:12 (0:5)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 9 0 0 1 93:7 27
2. 10 7 0 0 3 42:10 21
3. 10 7 0 0 3 21:11 21
4. 10 5 0 0 5 24:41 15
5. 10 1 0 0 9 14:59 3
6. 10 1 0 0 9 13:79 3