Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13534
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1325
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 14:00 Březnice - Pozlovice 4:3 np (1:2)
    Ne 02.09. 10:00 Kostelec - Nedašov 2:8 (1:5)
    Ne 02.09. 10:00 Malenovice - Jaroslavice 10:2 (4:0)
    Ne 02.09. 13:00 Jasenná - Ludkovice 5:4 np (2:2)

    2.kolo

    Ne 09.09. 10:00 Ludkovice - Jaroslavice 0:2 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Nedašov - Březnice 3:1 (1:0)
    Ne 09.09. 13:00 Pozlovice - Malenovice 3:1 (2:1)
    Ne 09.09. 13:30 Jasenná - Kostelec 4:2 (2:1)

    3.kolo

    So 15.09. 13:30 Březnice - Jasenná 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Kostelec - Ludkovice 4:7 (1:3)
    Ne 16.09. 10:00 Malenovice - Nedašov 1:3 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Jaroslavice - Pozlovice 1:2 (0:2)

    4.kolo

    Ne 23.09. 10:00 Ludkovice - Pozlovice 3:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Nedašov - Jaroslavice 1:2 np (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Kostelec - Březnice 3:6 (2:4)
    Ne 23.09. 12:00 Jasenná - Malenovice 0:4 (0:2)

    5.kolo

    So 29.09. 12:30 Jaroslavice - Jasenná 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 10:00 Malenovice - Kostelec 4:1 (1:0)
    Ne 30.09. 12:30 Březnice - Ludkovice 4:1 (3:0)
    Ne 30.09. 12:30 Pozlovice - Nedašov 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 06.10. 12:30 Březnice - Malenovice 1:2 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Ludkovice - Nedašov 4:2 (1:2)
    Ne 07.10. 10:00 Kostelec - Jaroslavice 2:3 np (1:1)
    Ne 07.10. 12:30 Jasenná - Pozlovice 0:5 (0:2)

    7.kolo

    So 13.10. 12:00 Jaroslavice - Březnice 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Malenovice - Ludkovice 2:1 np (0:1)
    Ne 14.10. 12:00 Pozlovice - Kostelec 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 12:15 Nedašov - Jasenná 5:6 (3:3)

    8.kolo

    So 20.10. 12:00 Jaroslavice - Malenovice 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 10:00 Nedašov - Kostelec 3:1 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Ludkovice - Jasenná 4:2 (1:1)
    Ne 21.10. 12:00 Pozlovice - Březnice 0:4 (0:1)

    9.kolo

    So 27.10. 11:30 Jaroslavice - Ludkovice 1:3 (1:2)
    So 27.10. 12:00 Březnice - Nedašov 1:2 np (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 Kostelec - Jasenná 2:3 np (0:1)
    Ne 28.10. 10:00 Malenovice - Pozlovice 1:2 np (1:0)

    10.kolo

    So 03.11. 10:00 Ludkovice - Kostelec 9:1 (7:0)
    So 03.11. 14:00 Pozlovice - Jaroslavice 1:3 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Nedašov - Malenovice 2:3 (2:0)
    Ne 04.11. 10:30 Jasenná - Březnice 4:3 np (2:2)

    12.kolo

    So 13.04. 12:30 Nedašov - Pozlovice 2:1 np (1:0)
    Ne 14.04. 10:00 Ludkovice - Březnice 2:5 (0:2)
    Ne 14.04. 10:00 Kostelec - Malenovice 6:2 (4:2)
    Ne 14.04. 13:00 Jasenná - Jaroslavice 4:2 (0:1)

    13.kolo

    So 20.04. 13:00 Pozlovice - Jasenná 2:4 (0:2)
    So 20.04. 13:00 Jaroslavice - Kostelec 5:2 (2:1)
    Ne 21.04. 10:00 Malenovice - Březnice 1:4 (0:2)
    Ne 21.04. 13:00 Nedašov - Ludkovice 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 27.04. 13:30 Březnice - Jaroslavice 0:2 (0:2)
    Ne 28.04. 10:00 Ludkovice - Malenovice 0:5 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Kostelec - Pozlovice 7:4 (2:2)
    Ne 28.04. 12:30 Jasenná - Nedašov 2:5 (0:3)

    15.kolo

    So 04.05. 14:00 Březnice - Pozlovice 5:3 (2:1)
    Ne 05.05. 10:00 Kostelec - Nedašov 4:2 (1:1)
    Ne 05.05. 10:00 Malenovice - Jaroslavice 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Jasenná - Ludkovice 1:4 (0:2)

    11.kolo

    So 06.04. 12:30 Jaroslavice - Nedašov 0:1 np (0:0)
    So 06.04. 13:00 Březnice - Kostelec 6:1 (3:0)
    Ne 07.04. 10:00 Malenovice - Jasenná 5:1 (3:0)
    St 08.05. 14:00 Pozlovice - Ludkovice 4:2 (3:1)

    16.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Ludkovice - Jaroslavice 0:1 np (0:0)
    Ne 12.05. 10:00 Nedašov - Březnice 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 13:30 Pozlovice - Malenovice 0:3 (0:3)
    Ne 12.05. 14:00 Jasenná - Kostelec 5:6 np (1:3)

    17.kolo

    So 18.05. 14:30 Březnice - Jasenná 5:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Kostelec - Ludkovice 5:7 (3:4)
    Ne 19.05. 10:00 Malenovice - Nedašov 2:1 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Jaroslavice - Pozlovice 0:3 (0:2)

    18.kolo

    Ne 26.05. 10:00 Ludkovice - Pozlovice 4:2 (3:1)
    Ne 26.05. 10:00 Nedašov - Jaroslavice 4:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:00 Kostelec - Březnice 7:6 np (1:4)
    Ne 26.05. 14:30 Jasenná - Malenovice 1:3 (0:1)

    19.kolo

    So 01.06. 14:00 Jaroslavice - Jasenná 0:1 (0:1)
    So 01.06. 14:30 Březnice - Ludkovice 5:2 (3:2)
    Ne 02.06. 10:00 Malenovice - Kostelec 5:0 (3:0)
    Ne 02.06. 10:00 Pozlovice - Nedašov 1:2 (1:2)

    20.kolo

    So 08.06. 14:30 Březnice - Malenovice 0:10 (0:6)
    Ne 09.06. 10:00 Ludkovice - Nedašov 2:4 (1:2)
    Ne 09.06. 10:00 Kostelec - Jaroslavice 6:1 (2:0)
    Ne 09.06. 14:30 Jasenná - Pozlovice 2:3 np (1:1)

    21.kolo

    So 15.06. 14:00 Jaroslavice - Březnice 1:2 (1:1)
    Ne 16.06. 10:00 Malenovice - Ludkovice 1:4 (0:3)
    Ne 16.06. 13:30 Nedašov - Jasenná 4:1 (2:0)
    Ne 16.06. 14:00 Pozlovice - Kostelec 4:2 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 21 14 1 1 5 67:31 45
    2. 21 12 3 1 5 58:34 43
    3. 21 12 1 3 5 65:48 41
    4. 21 10 0 3 8 64:57 33
    5. 21 7 2 2 10 44:51 27
    6. 21 5 3 2 11 44:72 23
    7. 21 5 3 1 12 28:46 22
    8. 21 4 2 2 13 63:94 18