Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13533
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1654
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    6.kolo

    Út 04.09. 16:30 Pustkovec - Michálkovice 6:3 (1:1)
    07.09. 16:30 Slavoj Rychvald - Polanka 2:6 (0:5)
    07.09. 17:00 Vítkovice 1919 - Václavovice 18:1 (9:0)
    So 08.09. 10:00 Vratimov - Třebovice 7:4 (2:1)
    So 08.09. 13:30 Šenov - Krasné Pole 2:9 (2:3)
    Ne 09.09. 14:00 Stará Bělá - Řepiště 2:1 (2:0)

    5.kolo

    Út 28.08. 16:30 Pustkovec - Slavoj Rychvald 13:1 (7:0)
    31.08. 17:30 Krasné Pole - Vratimov 10:2 (5:0)
    So 01.09. 10:00 Michálkovice - Stará Bělá 1:2 np (0:1)
    So 01.09. 10:00 Třebovice - Klimkovice 4:2 (1:0)
    Ne 02.09. 09:00 Václavovice - Polanka 1:6 (0:2)
    Út 11.09. 16:30 Řepiště - Šenov 5:3 (4:2)

    4.kolo

    So 25.08. 14:30 Šenov - Michálkovice 1:5 (0:3)
    Ne 26.08. 14:00 Stará Bělá - Pustkovec 5:2 (3:1)
    31.08. 17:00 Vítkovice 1919 - Třebovice 9:1 (1:0)
    St 12.09. 16:30 Slavoj Rychvald - Václavovice 3:2 np (2:0)
    St 12.09. 16:30 Klimkovice - Krasné Pole 3:4 np (0:2)
    So 15.09. 10:00 Vratimov - Řepiště 4:7 (2:4)

    7.kolo

    Po 10.09. 17:00 Polanka - Vítkovice 1919 5:8 (3:3)
    Čt 13.09. 16:00 Řepiště - Pustkovec 2:11 (1:5)
    So 15.09. 10:00 Michálkovice - Slavoj Rychvald 1:7 (1:3)
    So 15.09. 10:00 Třebovice - Šenov 3:2 np (1:2)
    Ne 16.09. 09:00 Václavovice - Klimkovice 6:2 (1:1)
    21.09. 17:30 Krasné Pole - Stará Bělá 7:0 (5:0)

    8.kolo

    Út 18.09. 16:30 Pustkovec - Krasné Pole 0:6 (0:3)
    21.09. 16:30 Slavoj Rychvald - Vítkovice 1919 1:7 (1:3)
    So 22.09. 10:00 Vratimov - Václavovice 2:12 (0:7)
    So 22.09. 10:00 Michálkovice - Řepiště 2:6 (0:5)
    Ne 23.09. 14:00 Stará Bělá - Třebovice 4:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Klimkovice - Polanka 2:5 (2:1)

    3.kolo

    Út 04.09. 17:00 Krasné Pole - Vítkovice 1919 5:4 (3:2)
    St 05.09. 17:00 Řepiště - Klimkovice 0:6 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Třebovice - Polanka 2:5 (2:3)
    Čt 06.09. 17:00 Pustkovec - Šenov 13:1 (6:0)
    Čt 06.09. 17:00 Michálkovice - Vratimov 4:7 (3:2)
    Út 25.09. 16:30 Stará Bělá - Slavoj Rychvald 9:1 (6:0)

    9.kolo

    Po 24.09. 17:00 Polanka - Vratimov 9:2 (5:0)
    St 26.09. 17:00 Krasné Pole - Michálkovice 10:3 (3:0)
    Čt 27.09. 16:00 Řepiště - Slavoj Rychvald 4:2 (1:1)
    28.09. 17:00 Vítkovice 1919 - Klimkovice 7:0 (5:0)
    So 29.09. 10:00 Třebovice - Pustkovec 2:7 (0:3)
    Ne 30.09. 09:00 Václavovice - Šenov 7:0 (2:0)

    10.kolo

    Čt 04.10. 16:00 Řepiště - Krasné Pole 0:13 (0:7)
    05.10. 16:30 Slavoj Rychvald - Klimkovice 4:5 np (1:1)
    So 06.10. 10:00 Vratimov - Vítkovice 1919 2:13 (2:7)
    So 06.10. 10:00 Michálkovice - Třebovice 5:13 (4:8)
    So 06.10. 12:30 Šenov - Polanka 1:2 (0:0)
    Ne 07.10. 14:00 Stará Bělá - Václavovice 3:0 (2:0)

    11.kolo

    Po 08.10. 17:00 Polanka - Stará Bělá 4:0 (2:0)
    St 10.10. 16:30 Klimkovice - Vratimov 12:0 (7:0)
    12.10. 17:00 Krasné Pole - Slavoj Rychvald 14:1 (8:0)
    12.10. 17:00 Vítkovice 1919 - Šenov 14:1 (9:1)
    So 13.10. 10:00 Třebovice - Řepiště 4:3 np (1:2)
    Ne 14.10. 09:00 Václavovice - Pustkovec 4:3 (3:0)

    12.kolo

    Út 16.10. 16:30 Pustkovec - Polanka 1:3 (0:3)
    19.10. 16:30 Slavoj Rychvald - Vratimov 3:4 np (3:2)
    19.10. 17:00 Krasné Pole - Třebovice 4:7 (3:1)
    So 20.10. 10:00 Michálkovice - Václavovice 2:5 (1:2)
    So 20.10. 11:30 Šenov - Klimkovice 1:6 (0:2)
    Ne 21.10. 14:00 Stará Bělá - Vítkovice 1919 3:6 (1:5)

    13.kolo

    Po 22.10. 17:00 Polanka - Michálkovice 10:1 (3:0)
    St 24.10. 16:30 Klimkovice - Stará Bělá 4:0 (1:0)
    26.10. 16:00 Vítkovice 1919 - Pustkovec 1:9 (0:4)
    So 27.10. 10:00 Třebovice - Slavoj Rychvald 7:0 (3:0)
    So 27.10. 10:00 Vratimov - Šenov 2:1 (1:0)
    St 31.10. 15:30 Václavovice - Řepiště 5:2 (2:1)

    2.kolo

    26.10. 16:00 Polanka - Krasné Pole 2:0 (0:0)
    St 31.10. 16:00 Klimkovice - Michálkovice 5:4 np (3:0)
    02.11. 17:00 Vítkovice 1919 - Řepiště 16:1 (7:0)
    So 03.11. 10:00 Vratimov - Pustkovec 0:9 (0:2)
    So 03.11. 11:30 Šenov - Stará Bělá 1:6 (1:1)
    Ne 04.11. 09:00 Václavovice - Třebovice 4:3 (2:2)

    1.kolo

    Čt 11.10. 16:00 Řepiště - Polanka 0:7 (0:5)
    Út 06.11. 15:30 Pustkovec - Klimkovice 4:0 (1:0)
    09.11. 15:00 Šenov - Slavoj Rychvald 9:1 (3:0)
    09.11. 15:00 Krasné Pole - Václavovice 8:0 (3:0)
    So 10.11. 10:00 Michálkovice - Vítkovice 1919 1:7 (0:4)
    Ne 11.11. 14:00 Stará Bělá - Vratimov 5:4 np (2:1)

    17.kolo

    Út 02.04. 16:30 Pustkovec - Stará Bělá 6:3 (3:1)
    05.04. 16:00 Řepiště - Vratimov 12:5 (7:2)
    05.04. 17:30 Krasné Pole - Klimkovice 8:3 (4:2)
    So 06.04. 10:00 Třebovice - Vítkovice 1919 3:6 (1:4)
    So 06.04. 10:00 Michálkovice - Šenov 4:3 (3:2)
    Ne 07.04. 09:00 Václavovice - Slavoj Rychvald 5:6 (4:2)

    18.kolo

    St 10.04. 16:30 Klimkovice - Třebovice 2:1 np (1:1)
    St 10.04. 16:30 Polanka - Václavovice 8:0 (2:0)
    12.04. 16:30 Slavoj Rychvald - Pustkovec 0:8 (0:5)
    So 13.04. 10:00 Vratimov - Krasné Pole 2:18 (1:9)
    So 13.04. 13:30 Šenov - Řepiště 6:1 (3:0)
    Ne 14.04. 14:00 Stará Bělá - Michálkovice 9:1 (3:0)

    19.kolo

    Po 15.04. 17:00 Polanka - Slavoj Rychvald 3:0 (0:0)
    19.04. 16:00 Řepiště - Stará Bělá 1:6 (0:3)
    19.04. 17:30 Krasné Pole - Šenov 7:3 (4:0)
    So 20.04. 10:00 Michálkovice - Pustkovec 1:10 (1:5)
    Út 14.05. 16:30 Třebovice - Vratimov 8:3 (4:2)
    St 12.06. 16:30 Václavovice - Vítkovice 1919 5:2 (3:2)

    20.kolo

    Út 23.04. 16:30 Pustkovec - Řepiště 7:0 (3:0)
    St 24.04. 16:30 Klimkovice - Václavovice 3:5 (0:3)
    26.04. 16:30 Slavoj Rychvald - Michálkovice 1:2 np (0:1)
    26.04. 17:00 Vítkovice 1919 - Polanka 1:5 (0:3)
    So 27.04. 14:00 Šenov - Třebovice 2:6 (0:5)
    Ne 28.04. 14:00 Stará Bělá - Krasné Pole 1:12 (1:2)

    21.kolo

    03.05. 16:30 Řepiště - Michálkovice 4:2 (4:0)
    03.05. 17:00 Vítkovice 1919 - Slavoj Rychvald 14:0 (6:0)
    03.05. 17:00 Polanka - Klimkovice 8:0 (3:0)
    03.05. 17:30 Krasné Pole - Pustkovec 11:2 (4:1)
    So 04.05. 10:00 Třebovice - Stará Bělá 3:5 (0:3)
    St 05.06. 16:30 Václavovice - Vratimov 8:2 (5:1)

    22.kolo

    Út 07.05. 16:30 Pustkovec - Třebovice 4:6 (1:2)
    Čt 09.05. 17:00 Klimkovice - Vítkovice 1919 2:6 (1:2)
    10.05. 16:30 Slavoj Rychvald - Řepiště 3:1 (2:0)
    So 11.05. 10:00 Michálkovice - Krasné Pole 0:18 (0:10)
    So 11.05. 10:00 Vratimov - Polanka 0:6 (0:3)
    So 11.05. 14:00 Šenov - Václavovice 2:5 (0:4)

    23.kolo

    Po 13.05. 17:00 Polanka - Šenov 9:1 (3:1)
    St 15.05. 16:30 Klimkovice - Slavoj Rychvald 8:0 (4:0)
    17.05. 17:00 Vítkovice 1919 - Vratimov 7:2 (2:0)
    17.05. 17:30 Krasné Pole - Řepiště 26:1 (10:0)
    So 18.05. 10:00 Třebovice - Michálkovice 6:1 (6:0)
    Ne 19.05. 09:00 Václavovice - Stará Bělá 2:4 (2:2)

    24.kolo

    Út 21.05. 16:30 Pustkovec - Václavovice 2:0 (2:0)
    Út 21.05. 17:00 Řepiště - Třebovice 1:4 (1:2)
    So 25.05. 10:00 Vratimov - Klimkovice 0:3 (0:1)
    So 25.05. 14:30 Šenov - Vítkovice 1919 6:2 (3:0)
    Ne 26.05. 14:00 Stará Bělá - Polanka 7:3 (4:1)
    St 12.06. 17:30 Slavoj Rychvald - Krasné Pole 3:12 (1:8)

    25.kolo

    Po 27.05. 17:00 Klimkovice - Šenov 4:3 (4:2)
    Po 27.05. 17:00 Polanka - Pustkovec 7:2 (3:1)
    31.05. 17:00 Vítkovice 1919 - Stará Bělá 6:7 (3:6)
    So 01.06. 10:00 Vratimov - Slavoj Rychvald 1:2 (1:2)
    So 01.06. 10:00 Třebovice - Krasné Pole 3:13 (2:8)
    Ne 02.06. 09:00 Václavovice - Michálkovice 8:2 (3:1)

    15.kolo

    Út 07.05. 17:00 Řepiště - Vítkovice 1919 0:13 (0:5)
    Út 07.05. 17:00 Michálkovice - Klimkovice 2:9 (2:5)
    St 08.05. 17:00 Stará Bělá - Šenov 8:1 (4:1)
    Čt 09.05. 17:00 Třebovice - Václavovice 9:1 (2:1)
    Čt 09.05. 17:00 Pustkovec - Vratimov 8:0 (3:0)
    Po 03.06. 17:30 Krasné Pole - Polanka 9:3 (4:0)

    16.kolo

    St 29.05. 17:00 Šenov - Pustkovec 0:12 (0:5)
    St 29.05. 17:00 Vratimov - Michálkovice 5:2 (2:1)
    St 29.05. 17:00 Vítkovice 1919 - Krasné Pole 8:3 (7:2)
    St 29.05. 17:00 Polanka - Třebovice 4:2 (1:1)
    Čt 30.05. 17:00 Klimkovice - Řepiště 6:3 (2:1)
    Po 03.06. 17:30 Slavoj Rychvald - Stará Bělá 1:6 (0:4)

    26.kolo

    Čt 06.06. 17:00 Pustkovec - Vítkovice 1919 6:3 (2:0)
    07.06. 16:00 Řepiště - Václavovice 3:12 (2:6)
    07.06. 16:30 Slavoj Rychvald - Třebovice 2:1 np (1:1)
    So 08.06. 10:00 Michálkovice - Polanka 1:12 (1:6)
    So 08.06. 14:30 Šenov - Vratimov 2:3 np (0:1)
    Ne 09.06. 14:00 Stará Bělá - Klimkovice 13:0 (4:0)

    14.kolo

    31.05. 16:30 Klimkovice - Pustkovec 0:7 (0:5)
    Po 10.06. 17:00 Polanka - Řepiště 13:1 (5:0)
    14.06. 16:30 Slavoj Rychvald - Šenov 1:8 (1:5)
    14.06. 17:00 Vratimov - Stará Bělá 0:15 (0:7)
    14.06. 17:00 Vítkovice 1919 - Michálkovice 7:3 (4:3)
    Ne 16.06. 09:00 Václavovice - Krasné Pole 3:11 (0:5)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 21 0 0 3 145:44 63
    2. 24 20 1 0 3 237:56 62
    3. 24 16 2 0 6 121:68 52
    4. 24 17 0 0 7 185:72 51
    5. 24 17 0 0 7 152:59 51
    6. 24 13 0 1 10 101:105 40
    7. 24 10 2 2 10 101:94 36
    8. 24 9 3 1 11 84:94 34
    9. 24 4 2 3 15 43:147 19
    10. 24 6 0 1 17 59:177 19
    11. 24 4 2 1 17 57:179 17
    12. 24 4 0 2 18 60:133 14
    13. 24 2 1 2 19 52:169 10