Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 1353
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3874
    Týden:
    28
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 16:30 Vrahovice - Protivanov 2:2 (1:1)
    So 07.08. 16:30 Nezamyslice - Všechovice 2:1
    So 07.08. 16:30 Horní Moštěnice - Radslavice 2:2 (0:2)
    Ne 08.08. 16:30 Lipová - Haná Prostějov 1:3 (1:0)
    Ne 08.08. 16:30 Hustopeče - Kostelec 0:3 (0:1)
    Ne 08.08. 16:30 Mostkovice - Býšk./HÚ 2:1 (1:0)
    Ne 08.08. 16:30 Konice B - Pivín 5:0 (1:0)

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Haná Prostějov - Pivín 2:1 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Kostelec - Vrahovice 9:1 (6:0)
    Ne 15.08. 10:30 Býšk./HÚ - Nezamyslice 3:2 (1:2)
    Ne 15.08. 16:15 Protivanov - Mostkovice 1:1
    Ne 15.08. 16:30 Radslavice - Konice B 1:3 (0:2)
    Ne 15.08. 16:30 Všechovice - Horní Moštěnice 4:2
    Ne 15.08. 16:30 Lipová - Hustopeče 5:2 (2:1)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Vrahovice - Lipová 0:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Nezamyslice - Protivanov 5:0 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Horní Moštěnice - Býšk./HÚ 6:3 (5:2)
    Ne 22.08. 16:30 Hustopeče - Haná Prostějov 2:3 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Mostkovice - Kostelec 0:4 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Konice B - Všechovice 4:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Pivín - Radslavice 3:2

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Haná Prostějov - Radslavice 3:2 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Kostelec - Nezamyslice 3:2 (1:0)
    Ne 29.08. 10:15 Býšk./HÚ - Konice B 1:3 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Všechovice - Pivín 3:1
    Ne 29.08. 16:30 Protivanov - Horní Moštěnice 1:3
    Ne 29.08. 16:30 Lipová - Mostkovice 6:0
    Ne 29.08. 16:30 Hustopeče - Vrahovice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Vrahovice - Haná Prostějov 0:2 (0:2)
    So 04.09. 16:30 Nezamyslice - Lipová 0:1 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Horní Moštěnice - Kostelec 0:1
    Ne 05.09. 16:30 Mostkovice - Hustopeče 1:6
    Ne 05.09. 16:30 Konice B - Protivanov 3:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Pivín - Býšk./HÚ 2:1 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Radslavice - Všechovice 4:0

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Haná Prostějov - Všechovice 1:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Kostelec - Konice B 1:1 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Vrahovice - Mostkovice 2:1
    Ne 12.09. 10:15 Býšk./HÚ - Radslavice 5:1 (4:0)
    Ne 12.09. 16:00 Protivanov - Pivín 2:1
    Ne 12.09. 16:00 Lipová - Horní Moštěnice 3:1 (2:0)
    Ne 12.09. 16:00 Hustopeče - Nezamyslice 1:1

    7.kolo

    So 18.09. 16:00 Nezamyslice - Vrahovice 2:2
    So 18.09. 16:00 Horní Moštěnice - Hustopeče 4:1 (3:0)
    Ne 19.09. 16:00 Mostkovice - Haná Prostějov 0:4 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Konice B - Lipová 4:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Pivín - Kostelec 1:1
    Ne 19.09. 16:00 Radslavice - Protivanov 2:1 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Všechovice - Býšk./HÚ 3:3 (1:1)

    8.kolo

    So 25.09. 15:30 Haná Prostějov - Býšk./HÚ 3:0 (2:0)
    So 25.09. 15:30 Kostelec - Radslavice 2:4 (1:0)
    So 25.09. 15:30 Vrahovice - Horní Moštěnice 2:3 (1:3)
    Ne 26.09. 15:30 Protivanov - Všechovice 0:1
    Ne 26.09. 15:30 Lipová - Pivín 4:2
    Ne 26.09. 15:30 Hustopeče - Konice B 1:3 (0:2)
    Ne 26.09. 15:30 Mostkovice - Nezamyslice 0:2

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Nezamyslice - Haná Prostějov 1:2 (1:2)
    So 02.10. 15:30 Horní Moštěnice - Mostkovice 4:0
    Ne 03.10. 10:15 Býšk./HÚ - Protivanov 4:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Konice B - Vrahovice 4:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Pivín - Hustopeče 4:4
    Ne 03.10. 15:30 Radslavice - Lipová 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Všechovice - Kostelec 5:2

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Haná Prostějov - Protivanov 3:2 (1:2)
    So 09.10. 15:00 Kostelec - Býšk./HÚ 3:2
    So 09.10. 15:00 Vrahovice - Pivín 0:0
    So 09.10. 15:00 Nezamyslice - Horní Moštěnice 2:3
    Ne 10.10. 15:00 Lipová - Všechovice 3:2 (1:1)
    Ne 10.10. 15:00 Hustopeče - Radslavice 3:0
    Ne 10.10. 15:00 Mostkovice - Konice B 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Horní Moštěnice - Haná Prostějov 0:0
    Ne 17.10. 10:15 Býšk./HÚ - Lipová 2:1 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Konice B - Nezamyslice 7:1 (4:1)
    Ne 17.10. 15:00 Pivín - Mostkovice 2:3
    Ne 17.10. 15:00 Radslavice - Vrahovice 1:3 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Všechovice - Hustopeče 2:0
    Ne 17.10. 15:00 Protivanov - Kostelec 2:2

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Haná Prostějov - Kostelec 2:3 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Vrahovice - Všechovice 0:1 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Nezamyslice - Pivín 0:1
    So 23.10. 14:30 Horní Moštěnice - Konice B 2:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Lipová - Protivanov 5:0 (3:0)
    Ne 24.10. 14:30 Hustopeče - Býšk./HÚ 2:4 (1:2)
    Ne 24.10. 14:30 Mostkovice - Radslavice 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.10. 13:30 Kostelec - Lipová 2:2 (0:1)
    Ne 31.10. 10:15 Býšk./HÚ - Vrahovice 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 13:30 Konice B - Haná Prostějov 2:2 (2:2)
    Ne 31.10. 13:30 Pivín - Horní Moštěnice 2:1
    Ne 31.10. 13:30 Radslavice - Nezamyslice 0:3
    Ne 31.10. 13:30 Všechovice - Mostkovice 0:0
    Ne 31.10. 13:30 Protivanov - Hustopeče 0:1

    14.kolo

    So 06.11. 13:30 Haná Prostějov - Lipová 0:1 (0:0)
    So 06.11. 13:30 Kostelec - Hustopeče 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 10:15 Býšk./HÚ - Mostkovice 2:0 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Protivanov - Vrahovice 4:2 (3:1)
    Ne 07.11. 13:30 Všechovice - Nezamyslice 5:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Radslavice - Horní Moštěnice 2:1
    Ne 07.11. 13:30 Pivín - Konice B 2:3

    15.kolo

    So 13.11. 13:00 Horní Moštěnice - Všechovice 2:0 (0:0)
    So 13.11. 13:00 Nezamyslice - Býšk./HÚ 1:2 (0:2)
    So 13.11. 13:00 Vrahovice - Kostelec 0:2 (0:2)
    Ne 14.11. 13:00 Pivín - Haná Prostějov 2:3 (2:1)
    Ne 14.11. 13:00 Konice B - Radslavice 4:0
    Ne 14.11. 13:00 Mostkovice - Protivanov 4:1 (2:0)
    Ne 14.11. 13:00 Hustopeče - Lipová 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 02.04. 16:00 Haná Prostějov - Hustopeče 2:1 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Kostelec - Mostkovice 1:0
    Ne 03.04. 10:15 Býšk./HÚ - Horní Moštěnice 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Lipová - Vrahovice 4:0
    Ne 03.04. 16:00 Protivanov - Nezamyslice 3:1
    Ne 03.04. 16:00 Všechovice - Konice B 2:2
    Ne 03.04. 16:00 Radslavice - Pivín 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 09.04. 16:00 Horní Moštěnice - Protivanov 0:0
    So 09.04. 16:00 Nezamyslice - Kostelec 3:4 (1:3)
    So 09.04. 16:00 Vrahovice - Hustopeče 1:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Radslavice - Haná Prostějov 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Pivín - Všechovice 2:2 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Konice B - Býšk./HÚ 3:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Mostkovice - Lipová 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 16.04. 16:30 Haná Prostějov - Vrahovice 2:1 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Kostelec - Horní Moštěnice 3:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:15 Býšk./HÚ - Pivín 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:30 Hustopeče - Mostkovice 0:1
    Ne 17.04. 16:30 Lipová - Nezamyslice 4:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:30 Protivanov - Konice B 1:3 (1:1)
    Ne 17.04. 16:30 Všechovice - Radslavice 1:3

    19.kolo

    So 23.04. 16:30 Horní Moštěnice - Lipová 4:1 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Nezamyslice - Hustopeče 3:0
    Ne 24.04. 16:30 Všechovice - Haná Prostějov 0:4 (0:3)
    Ne 24.04. 16:30 Radslavice - Býšk./HÚ 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 16:30 Pivín - Protivanov 5:2 (3:1)
    Ne 24.04. 16:30 Konice B - Kostelec 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Mostkovice - Vrahovice 2:1 (2:1)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Haná Prostějov - Mostkovice 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Vrahovice - Nezamyslice 2:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Kostelec - Pivín 1:1 (1:1)
    Ne 01.05. 10:15 Býšk./HÚ - Všechovice 1:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Hustopeče - Horní Moštěnice 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Lipová - Konice B 0:2 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Protivanov - Radslavice 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Horní Moštěnice - Vrahovice 4:2 (3:1)
    So 07.05. 16:30 Nezamyslice - Mostkovice 0:2
    Ne 08.05. 10:15 Býšk./HÚ - Haná Prostějov 4:0
    Ne 08.05. 16:30 Všechovice - Protivanov 2:2 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Radslavice - Kostelec 2:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Pivín - Lipová 2:3 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Konice B - Hustopeče 3:2

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Haná Prostějov - Nezamyslice 1:1 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Hustopeče - Pivín 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Kostelec - Všechovice 2:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Mostkovice - Horní Moštěnice 1:2 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Vrahovice - Konice B 1:1 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Lipová - Radslavice 2:2 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Protivanov - Býšk./HÚ 2:2 (1:1)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Konice B - Mostkovice 8:0 (6:0)
    So 21.05. 16:30 Horní Moštěnice - Nezamyslice 1:1 (0:0)
    Ne 22.05. 10:15 Býšk./HÚ - Kostelec 3:2
    Ne 22.05. 16:30 Protivanov - Haná Prostějov 2:2 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Všechovice - Lipová 1:7 (0:3)
    Ne 22.05. 16:30 Radslavice - Hustopeče 1:2 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Pivín - Vrahovice 6:0 (4:0)

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 Haná Prostějov - Horní Moštěnice 2:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Nezamyslice - Konice B 0:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Vrahovice - Radslavice 1:4
    So 28.05. 16:30 Kostelec - Protivanov 3:2 (1:2)
    Ne 29.05. 16:30 Mostkovice - Pivín 2:2 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Hustopeče - Všechovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Lipová - Býšk./HÚ 5:2 (3:0)

    25.kolo

    So 04.06. 16:30 Kostelec - Haná Prostějov 1:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Konice B - Horní Moštěnice 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 10:15 Býšk./HÚ - Hustopeče 2:1 (2:0)
    Ne 05.06. 16:30 Protivanov - Lipová 3:1 (2:0)
    Ne 05.06. 16:30 Všechovice - Vrahovice 4:0
    Ne 05.06. 16:30 Radslavice - Mostkovice 5:2 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Pivín - Nezamyslice 2:3

    26.kolo

    So 11.06. 16:30 Haná Prostějov - Konice B 3:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Horní Moštěnice - Pivín 6:1
    So 11.06. 16:30 Nezamyslice - Radslavice 3:0
    So 11.06. 16:30 Vrahovice - Býšk./HÚ 1:3
    Ne 12.06. 16:30 Mostkovice - Všechovice 0:1 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Hustopeče - Protivanov 0:2 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Lipová - Kostelec 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: Karel Pařenica

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 6 2 72:22 60
    2. 26 17 6 3 52:28 57
    3. 26 15 3 8 65:39 48
    4. 26 14 4 8 54:36 46
    5. 26 13 7 6 56:39 46
    6. 26 12 4 10 52:49 40
    7. 26 10 5 11 42:47 35
    8. 26 9 7 10 42:47 34
    9. 26 7 5 14 35:47 26
    10. 26 7 5 14 26:60 26
    11. 26 6 7 13 45:55 25
    12. 26 7 4 15 40:51 25
    13. 26 5 8 13 37:59 23
    14. 26 3 7 16 26:65 16