Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. července 2019
svátek má Kristýna.
Hlavní menu
  • ID: 1352
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4416
    Týden:
    90
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 16:30 Kojetín - Jesenec 3:0
    So 07.08. 16:30 Brodek u Př. - Plumlov 0:2
    So 07.08. 16:30 Opatovice - Čechovice 4:4 (1:3)
    So 07.08. 16:30 Dub n.Moravou - Tovačov 3:1
    So 07.08. 16:30 Náměšť n. H. - Klenovice 7:0
    Ne 08.08. 16:30 Troubky - Slatinice 4:4
    Ne 08.08. 16:30 Bělotín - Bělkovice 5:0 (2:0)

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Bělkovice - Náměšť n. H. 1:2 (1:1)
    So 14.08. 16:30 Plumlov - Troubky 0:2
    So 14.08. 16:30 Kojetín - Brodek u Př. 3:1 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Jesenec - Klenovice 3:3
    Ne 15.08. 16:30 Tovačov - Bělotín 2:0
    Ne 15.08. 16:30 Čechovice - Dub n.Moravou 2:4 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Slatinice - Opatovice 1:1

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Brodek u Př. - Jesenec 1:2
    So 21.08. 16:30 Dub n.Moravou - Slatinice 1:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Náměšť n. H. - Tovačov 3:1 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Klenovice - Bělkovice 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 10:00 Opatovice - Plumlov 3:1 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Troubky - Kojetín 3:1 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Bělotín - Čechovice 2:1

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Plumlov - Dub n.Moravou 1:1
    So 28.08. 16:30 Kojetín - Opatovice 3:1
    So 28.08. 16:30 Brodek u Př. - Troubky 2:5 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Jesenec - Bělkovice 2:1
    Ne 29.08. 16:30 Tovačov - Klenovice 1:0
    Ne 29.08. 16:30 Čechovice - Náměšť n. H. 3:2 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Slatinice - Bělotín 0:1

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Dub n.Moravou - Kojetín 0:1 (0:1)
    So 04.09. 16:30 Náměšť n. H. - Slatinice 5:1 (1:1)
    So 04.09. 16:30 Klenovice - Čechovice 5:4 (1:3)
    So 04.09. 16:30 Bělkovice - Tovačov 4:3 (3:1)
    Ne 05.09. 10:00 Opatovice - Brodek u Př. 8:0
    Ne 05.09. 16:30 Troubky - Jesenec 3:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Bělotín - Plumlov 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Plumlov - Náměšť n. H. 3:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Kojetín - Bělotín 0:1
    So 11.09. 16:00 Brodek u Př. - Dub n.Moravou 1:3 (1:2)
    Ne 12.09. 16:00 Jesenec - Tovačov 3:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:00 Čechovice - Bělkovice 3:2 (3:1)
    Ne 12.09. 16:00 Slatinice - Klenovice 1:2 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Troubky - Opatovice 3:1

    7.kolo

    So 18.09. 10:00 Opatovice - Jesenec 1:1 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Dub n.Moravou - Troubky 4:3 (1:2)
    So 18.09. 16:00 Náměšť n. H. - Kojetín 1:4
    So 18.09. 16:00 Klenovice - Plumlov 2:2
    So 18.09. 16:00 Bělkovice - Slatinice 3:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Bělotín - Brodek u Př. 3:4
    Ne 19.09. 16:00 Tovačov - Čechovice 1:3 (1:1)

    8.kolo

    So 25.09. 15:30 Plumlov - Bělkovice 1:1 (1:0)
    So 25.09. 15:30 Kojetín - Klenovice 1:0 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Brodek u Př. - Náměšť n. H. 0:2 (0:0)
    Ne 26.09. 10:00 Opatovice - Dub n.Moravou 4:0 (0:0)
    Ne 26.09. 13:30 Tovačov - Slatinice 0:1
    Ne 26.09. 15:30 Jesenec - Čechovice 5:0 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Troubky - Bělotín 2:1

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Dub n.Moravou - Jesenec 2:3 (2:2)
    So 02.10. 15:30 Náměšť n. H. - Troubky 2:3
    So 02.10. 15:30 Klenovice - Brodek u Př. 2:1 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Bělkovice - Kojetín 2:1 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Bělotín - Opatovice 3:2
    Ne 03.10. 15:30 Tovačov - Plumlov 3:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Čechovice - Slatinice 1:0

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Plumlov - Čechovice 1:2 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Kojetín - Tovačov 1:0 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Brodek u Př. - Bělkovice 1:4 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Dub n.Moravou - Bělotín 2:0
    Ne 10.10. 10:00 Opatovice - Náměšť n. H. 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Jesenec - Slatinice 1:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Troubky - Klenovice 2:1

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Náměšť n. H. - Dub n.Moravou 1:3
    So 16.10. 15:00 Klenovice - Opatovice 2:0
    So 16.10. 15:00 Bělkovice - Troubky 3:0 (2:0)
    Ne 17.10. 15:00 Bělotín - Jesenec 3:0
    Ne 17.10. 15:00 Tovačov - Brodek u Př. 1:2 (0:2)
    Ne 17.10. 15:00 Čechovice - Kojetín 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Slatinice - Plumlov 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Kojetín - Slatinice 4:0 (4:0)
    So 23.10. 14:30 Brodek u Př. - Čechovice 3:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Dub n.Moravou - Klenovice 1:1 (0:0)
    Ne 24.10. 10:00 Opatovice - Bělkovice 1:1 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Jesenec - Plumlov 2:1
    Ne 24.10. 14:30 Troubky - Tovačov 3:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Bělotín - Náměšť n. H. 0:2 (0:2)

    13.kolo

    So 30.10. 13:30 Náměšť n. H. - Jesenec 1:1 (0:0)
    So 30.10. 13:30 Klenovice - Bělotín 1:2 (1:2)
    So 30.10. 13:30 Bělkovice - Dub n.Moravou 1:1 (1:0)
    So 30.10. 13:30 Plumlov - Kojetín 1:3 (1:2)
    Ne 31.10. 13:30 Tovačov - Opatovice 0:2 (0:1)
    Ne 31.10. 13:30 Čechovice - Troubky 1:1
    Ne 31.10. 13:30 Slatinice - Brodek u Př. 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 06.11. 13:30 Plumlov - Brodek u Př. 3:2 (1:1)
    So 06.11. 13:30 Bělkovice - Bělotín 0:0 (0:0)
    So 06.11. 13:30 Klenovice - Náměšť n. H. 3:0
    Ne 07.11. 13:30 Jesenec - Kojetín 0:0
    Ne 07.11. 13:30 Slatinice - Troubky 4:0
    Ne 07.11. 13:30 Čechovice - Opatovice 2:1 (1:1)
    Ne 07.11. 13:30 Tovačov - Dub n.Moravou 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 13.11. 13:00 Klenovice - Jesenec 3:1 (3:0)
    So 13.11. 13:00 Náměšť n. H. - Bělkovice 0:1 (0:1)
    So 13.11. 13:00 Brodek u Př. - Kojetín 0:2 (0:1)
    Ne 14.11. 10:00 Opatovice - Slatinice 2:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:00 Bělotín - Tovačov 3:0
    Ne 14.11. 13:00 Dub n.Moravou - Čechovice 2:2 (1:1)
    Ne 14.11. 13:00 Troubky - Plumlov 2:1 (0:0)

    16.kolo

    So 02.04. 16:00 Kojetín - Troubky 3:2 (2:2)
    So 02.04. 16:00 Plumlov - Opatovice 0:3 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Jesenec - Brodek u Př. 3:1 (2:0)
    Ne 03.04. 16:00 Slatinice - Dub n.Moravou 6:2
    Ne 03.04. 16:00 Čechovice - Bělotín 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Tovačov - Náměšť n. H. 0:1
    Ne 03.04. 16:00 Bělkovice - Klenovice 4:1 (1:0)

    17.kolo

    So 26.03. 16:00 Troubky - Brodek u Př. 4:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Bělkovice - Jesenec 0:0
    So 09.04. 16:00 Klenovice - Tovačov 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Náměšť n. H. - Čechovice 1:1 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Dub n.Moravou - Plumlov 5:1 (4:)
    Ne 10.04. 10:00 Opatovice - Kojetín 1:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:00 Bělotín - Slatinice 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 16.04. 16:30 Brodek u Př. - Opatovice 1:10 (0:6)
    So 16.04. 16:30 Kojetín - Dub n.Moravou 2:1
    So 16.04. 16:30 Plumlov - Bělotín 2:0
    Ne 17.04. 16:30 Jesenec - Troubky 1:3
    Ne 17.04. 16:30 Slatinice - Náměšť n. H. 1:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:30 Čechovice - Klenovice 1:0
    Ne 17.04. 16:30 Tovačov - Bělkovice 0:1

    19.kolo

    So 23.04. 16:30 Bělkovice - Čechovice 1:2 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Klenovice - Slatinice 4:2 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Náměšť n. H. - Plumlov 3:0 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Dub n.Moravou - Brodek u Př. 2:3 (1:1)
    Ne 24.04. 10:00 Opatovice - Troubky 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Tovačov - Jesenec 2:1
    Ne 24.04. 16:30 Bělotín - Kojetín 0:4

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Brodek u Př. - Bělotín 2:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Kojetín - Náměšť n. H. 4:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Plumlov - Klenovice 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Jesenec - Opatovice 1:4
    Ne 01.05. 16:30 Troubky - Dub n.Moravou 6:0 (3:0)
    Ne 01.05. 16:30 Slatinice - Bělkovice 2:3
    Ne 01.05. 16:30 Čechovice - Tovačov 3:1 (3:1)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Slatinice - Tovačov 5:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Bělkovice - Plumlov 5:0
    So 07.05. 16:30 Klenovice - Kojetín 0:2 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Náměšť n. H. - Brodek u Př. 2:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Dub n.Moravou - Opatovice 6:2
    Ne 08.05. 16:30 Čechovice - Jesenec 2:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Bělotín - Troubky 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Brodek u Př. - Klenovice 2:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Kojetín - Bělkovice 1:2 (1:2)
    So 14.05. 16:30 Plumlov - Tovačov 4:0 (1:0)
    Ne 15.05. 10:00 Opatovice - Bělotín 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Jesenec - Dub n.Moravou 3:2
    Ne 15.05. 16:30 Troubky - Náměšť n. H. 4:1 (3:1)
    Ne 15.05. 16:30 Slatinice - Čechovice 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Bělkovice - Brodek u Př. 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Klenovice - Troubky 1:4 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Náměšť n. H. - Opatovice 3:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Slatinice - Jesenec 4:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Čechovice - Plumlov 1:1 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Tovačov - Kojetín 1:3 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Bělotín - Dub n.Moravou 2:0

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 Dub n.Moravou - Náměšť n. H. 5:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Brodek u Př. - Tovačov 3:2
    So 28.05. 16:30 Kojetín - Čechovice 2:0
    So 28.05. 16:30 Plumlov - Slatinice 3:2 (0:1)
    Ne 29.05. 10:00 Opatovice - Klenovice 1:3 (0:2)
    Ne 29.05. 16:30 Jesenec - Bělotín 2:0
    Ne 29.05. 16:30 Troubky - Bělkovice 2:3 (2:2)

    25.kolo

    So 04.06. 16:30 Plumlov - Jesenec 3:1
    So 04.06. 16:30 Bělkovice - Opatovice 1:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Klenovice - Dub n.Moravou 2:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Náměšť n. H. - Bělotín 2:5 (1:3)
    Ne 05.06. 16:30 Slatinice - Kojetín 1:1
    Ne 05.06. 16:30 Čechovice - Brodek u Př. 5:0 (4:0)
    Ne 05.06. 16:30 Tovačov - Troubky 1:2

    26.kolo

    So 11.06. 16:30 Dub n.Moravou - Bělkovice 3:1
    So 11.06. 16:30 Brodek u Př. - Slatinice 1:1 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Kojetín - Plumlov 0:1
    Ne 12.06. 10:00 Opatovice - Tovačov 6:3 (2:3)
    Ne 12.06. 16:30 Jesenec - Náměšť n. H. 2:3 (2:2)
    Ne 12.06. 16:30 Bělotín - Klenovice 0:0 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Troubky - Čechovice 2:0
    Správce soutěže: Karel Pařenica

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 68:37 57
    2. 26 17 3 6 50:20 54
    3. 26 13 5 8 47:35 44
    4. 26 13 3 10 39:32 42
    5. 26 11 7 8 63:42 40
    6. 26 12 3 11 49:47 39
    7. 26 11 6 9 45:46 39
    8. 26 11 4 11 39:44 37
    9. 26 10 6 10 54:52 36
    10. 26 10 4 12 38:46 34
    11. 26 9 5 12 39:49 32
    12. 26 8 5 13 44:48 29
    13. 26 7 1 18 31:74 22
    14. 26 4 1 21 25:59 13