Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13512
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2064
Týden:
49
Dnes:
1
On-line:
1

2.kolo

So 01.09. 09:30 Měšice - Kostelec u Kř. 12:2 (6:1)
So 01.09. 10:15 Klecany - Čestlice 0:10 (0:2)
So 01.09. 10:15 Dobřejovice - Bášť 6:9 (2:4)
So 01.09. 10:15 Úvaly - Brázdim 18:0 (8:0)
So 01.09. 10:15 Struhařov - Sibřina 2:2 (0:0)
Ne 02.09. 10:15 Vyžlovka B - Líbeznice 8:0 (3:0)
Ne 02.09. 10:15 Klíčany - Jirny 1:17 (1:7)

3.kolo

So 08.09. 10:15 Sibřina - Vyžlovka B 13:0 (3:0)
So 08.09. 10:15 Bášť - Úvaly 2:4 (2:2)
So 08.09. 10:15 Čestlice - Měšice 1:6 (0:2)
So 08.09. 14:00 Jirny - Klecany 4:0 (0:0)
Ne 09.09. 10:15 Kostelec u Kř. - Dobřejovice 0:17 (0:11)
Ne 09.09. 14:00 Brázdim - Struhařov 0:19 (0:6)
Ne 09.09. 14:00 Líbeznice - Klíčany 4:0 (2:0)

1.kolo

Ne 26.08. 10:15 Kostelec u Kř. - Klecany 4:3 (1:2)
Ne 26.08. 14:00 Brázdim - Dobřejovice 0:18 (0:6)
St 05.09. 17:30 Struhařov - Vyžlovka B 3:3 (3:1)
St 05.09. 17:30 Sibřina - Úvaly 4:3 (0:0)
Čt 06.09. 17:30 Bášť - Měšice 4:2 (2:1)
St 12.09. 17:30 Čestlice - Klíčany 8:0 (3:0)
Čt 13.09. 18:15 Jirny - Líbeznice 4:2 (1:1)

4.kolo

So 15.09. 09:30 Měšice - Jirny 6:0 (2:0)
So 15.09. 10:15 Dobřejovice - Čestlice 5:3 (1:1)
So 15.09. 10:15 Úvaly - Kostelec u Kř. 7:1 (3:1)
So 15.09. 10:15 Struhařov - Bášť 1:3 (1:0)
Ne 16.09. 10:15 Vyžlovka B - Klíčany 6:4 (2:3)
Ne 16.09. 14:00 Klecany - Líbeznice 0:1 (0:0)
Út 18.09. 17:00 Sibřina - Brázdim 14:0 (5:0)

5.kolo

So 22.09. 10:15 Bášť - Sibřina 4:5 (3:3)
So 22.09. 10:15 Čestlice - Úvaly 4:3 (2:2)
So 22.09. 14:00 Jirny - Dobřejovice 1:6 (0:2)
Ne 23.09. 09:00 Klíčany - Klecany 2:2 (1:2)
Ne 23.09. 10:15 Kostelec u Kř. - Struhařov 3:8 (1:2)
Ne 23.09. 14:00 Brázdim - Vyžlovka B 0:14 (0:5)
St 26.09. 16:00 Líbeznice - Měšice 1:5 (0:3)

6.kolo

28.09. 10:15 Sibřina - Kostelec u Kř. 6:1 (5:1)
So 29.09. 09:30 Měšice - Klíčany 14:1 (4:1)
So 29.09. 10:15 Dobřejovice - Líbeznice 5:2 (1:1)
So 29.09. 10:15 Úvaly - Jirny 7:1 (2:0)
So 29.09. 10:15 Struhařov - Čestlice 2:4 (1:2)
Ne 30.09. 10:15 Vyžlovka B - Klecany 7:3 (4:0)
Ne 30.09. 14:00 Brázdim - Bášť 1:22 (0:11)

8.kolo

So 13.10. 10:15 Dobřejovice - Klecany 8:2 (3:1)
So 13.10. 10:15 Struhařov - Líbeznice 2:0 (1:0)
So 13.10. 10:15 Sibřina - Jirny 2:1 (1:0)
So 13.10. 10:15 Bášť - Kostelec u Kř. 10:2 (9:1)
Ne 14.10. 10:15 Vyžlovka B - Měšice 2:2 (2:1)
Ne 14.10. 10:15 Úvaly - Klíčany 22:1 (14:1)
Ne 14.10. 14:00 Brázdim - Čestlice 0:13 (0:8)

7.kolo

So 06.10. 10:15 Bášť - Vyžlovka B 9:0 (5:0)
So 06.10. 10:15 Čestlice - Sibřina 1:2 (1:1)
So 06.10. 13:00 Klíčany - Dobřejovice 1:12 (1:7)
So 06.10. 14:00 Jirny - Struhařov 0:2 (0:0)
Ne 07.10. 13:00 Líbeznice - Úvaly 1:8 (1:3)
Čt 18.10. 17:00 Kostelec u Kř. - Brázdim 14:0 (6:0)
Čt 18.10. 17:00 Klecany - Měšice 2:0 (1:0)

9.kolo

So 20.10. 09:30 Měšice - Dobřejovice 1:5 (0:2)
So 20.10. 10:00 Klíčany - Struhařov 1:4 (1:2)
So 20.10. 10:15 Čestlice - Bášť 12:2 (8:1)
So 20.10. 14:00 Jirny - Brázdim 14:0 (5:0)
Ne 21.10. 10:15 Kostelec u Kř. - Vyžlovka B 3:3 (1:2)
Ne 21.10. 12:30 Líbeznice - Sibřina 1:3 (0:2)
Ne 21.10. 13:00 Klecany - Úvaly 4:1 (3:0)

11.kolo

So 03.11. 09:30 Měšice - Struhařov 3:2 (1:1)
So 03.11. 10:15 Čestlice - Vyžlovka B 5:1 (1:1)
So 03.11. 10:15 Klíčany - Brázdim 8:1 (4:1)
So 03.11. 10:15 Dobřejovice - Úvaly 7:3 (3:1)
So 03.11. 14:00 Jirny - Kostelec u Kř. 8:0 (6:0)
Ne 04.11. 10:15 Klecany - Sibřina 0:2 (0:1)
Ne 04.11. 11:00 Líbeznice - Bášť 2:5 (2:4)

10.kolo

St 24.10. 17:00 Kostelec u Kř. - Čestlice 3:13 (2:7)
So 27.10. 10:15 Struhařov - Klecany 5:2 (2:1)
So 27.10. 10:15 Sibřina - Klíčany 10:0 (4:0)
So 27.10. 10:15 Bášť - Jirny 6:2 (5:0)
Ne 28.10. 10:15 Vyžlovka B - Dobřejovice 0:5 (0:1)
Ne 28.10. 14:00 Brázdim - Líbeznice 0:11 (0:6)
St 07.11. 17:30 Úvaly - Měšice 7:0 (3:0)

12.kolo

So 10.11. 10:15 Struhařov - Dobřejovice 1:4 (0:2)
So 10.11. 10:15 Sibřina - Měšice 3:0 (3:0)
So 10.11. 10:15 Bášť - Klíčany 6:5 (1:2)
So 10.11. 10:15 Čestlice - Jirny 4:2 (2:0)
Ne 11.11. 10:15 Vyžlovka B - Úvaly 1:1 (1:0)
Ne 11.11. 10:15 Kostelec u Kř. - Líbeznice 4:7 (3:4)
Ne 11.11. 14:00 Brázdim - Klecany 0:14 (0:7)

13.kolo

So 17.11. 09:30 Měšice - Brázdim 24:1 (11:0)
So 17.11. 10:15 Jirny - Vyžlovka B 3:0 (1:0)
So 17.11. 10:15 Klíčany - Kostelec u Kř. 1:10 (1:7)
So 17.11. 10:15 Dobřejovice - Sibřina 1:2 (0:0)
So 17.11. 10:15 Úvaly - Struhařov 2:3 (2:0)
Ne 18.11. 10:15 Klecany - Bášť 2:2 (1:1)
Ne 18.11. 10:30 Líbeznice - Čestlice 3:6 (2:2)

14.kolo

So 23.03. 09:30 Měšice - Bášť 1:1 (0:0)
So 23.03. 10:15 Úvaly - Sibřina 2:4 (1:0)
So 23.03. 10:15 Dobřejovice - Brázdim 22:1 (10:0)
So 23.03. 10:15 Klecany - Kostelec u Kř. 4:0 (2:0)
Ne 24.03. 10:15 Vyžlovka B - Struhařov 4:1 (2:1)
Ne 24.03. 11:00 Klíčany - Čestlice 0:11 (0:6)
Ne 24.03. 12:00 Líbeznice - Jirny 3:4 (0:3)

15.kolo

So 30.03. 10:15 Čestlice - Klecany 0:4 (0:2)
So 30.03. 10:15 Kostelec u Kř. - Měšice 3:2 (1:1)
So 30.03. 10:15 Bášť - Dobřejovice 0:4 (0:1)
So 30.03. 10:15 Sibřina - Struhařov 4:1 (3:0)
So 30.03. 14:00 Jirny - Klíčany 2:0 (0:0)
Ne 31.03. 12:00 Líbeznice - Vyžlovka B 2:4 (1:2)
Ne 31.03. 14:00 Brázdim - Úvaly 0:12 (0:8)

16.kolo

So 06.04. 09:30 Měšice - Čestlice 0:5 (0:1)
So 06.04. 10:15 Struhařov - Brázdim 9:0 (3:0)
So 06.04. 10:15 Úvaly - Bášť 7:2 (2:1)
So 06.04. 10:15 Dobřejovice - Kostelec u Kř. 8:2 (4:1)
So 06.04. 13:00 Klecany - Jirny 1:2 (1:1)
Ne 07.04. 10:15 Vyžlovka B - Sibřina 1:5 (1:1)
Ne 07.04. 13:00 Klíčany - Líbeznice 7:1 (4:0)

17.kolo

So 13.04. 10:15 Klíčany - Vyžlovka B 2:12 (2:3)
So 13.04. 10:15 Čestlice - Dobřejovice 0:0 (0:0)
So 13.04. 10:15 Kostelec u Kř. - Úvaly 0:10 (0:5)
So 13.04. 10:15 Bášť - Struhařov 6:1 (3:1)
So 13.04. 14:00 Jirny - Měšice 2:1 (2:0)
Ne 14.04. 12:30 Líbeznice - Klecany 0:5 (0:2)
Ne 14.04. 14:00 Brázdim - Sibřina 0:12 (0:4)

19.kolo

So 27.04. 10:15 Klecany - Vyžlovka B 1:1 (0:0)
So 27.04. 10:15 Klíčany - Měšice 0:16 (0:11)
So 27.04. 10:15 Čestlice - Struhařov 6:3 (1:1)
So 27.04. 10:15 Kostelec u Kř. - Sibřina 1:5 (0:2)
So 27.04. 10:15 Bášť - Brázdim 26:0 (17:0)
So 27.04. 14:00 Jirny - Úvaly 1:1 (0:1)
Ne 28.04. 13:00 Líbeznice - Dobřejovice 0:8 (0:2)

20.kolo

So 04.05. 09:30 Měšice - Klecany 3:3 (1:1)
So 04.05. 10:15 Sibřina - Čestlice 4:2 (1:2)
So 04.05. 10:15 Struhařov - Jirny 1:1 (1:0)
So 04.05. 10:15 Úvaly - Líbeznice 4:3 (2:1)
So 04.05. 10:15 Dobřejovice - Klíčany 15:0 (7:0)
Ne 05.05. 10:15 Vyžlovka B - Bášť 6:1 (3:1)
Ne 05.05. 14:00 Brázdim - Kostelec u Kř. 0:12 (0:8)

18.kolo

Út 16.04. 17:30 Sibřina - Bášť 3:1 (0:0)
Út 16.04. 17:30 Struhařov - Kostelec u Kř. 0:0 (0:0)
St 17.04. 18:00 Úvaly - Čestlice 1:3 (1:0)
Ne 21.04. 10:15 Vyžlovka B - Brázdim 2:2 (0:0)
St 24.04. 18:00 Dobřejovice - Jirny 1:0 (0:0)
St 01.05. 10:15 Klecany - Klíčany 10:1 (8:1)
Út 14.05. 17:30 Měšice - Líbeznice 5:2 (1:1)

22.kolo

Čt 16.05. 18:00 Brázdim - Jirny 0:8 (0:3)
So 18.05. 10:15 Bášť - Čestlice 3:3 (1:2)
So 18.05. 10:15 Sibřina - Líbeznice 2:1 (2:1)
So 18.05. 10:15 Struhařov - Klíčany 7:2 (2:0)
So 18.05. 10:15 Úvaly - Klecany 2:4 (0:1)
So 18.05. 10:15 Dobřejovice - Měšice 4:0 (0:0)
Ne 19.05. 10:15 Vyžlovka B - Kostelec u Kř. 8:2 (4:1)

23.kolo

Čt 23.05. 18:00 Jirny - Bášť 5:3 (2:1)
So 25.05. 09:30 Měšice - Úvaly 2:0 (1:0)
So 25.05. 10:15 Dobřejovice - Vyžlovka B 4:1 (1:0)
So 25.05. 10:15 Klecany - Struhařov 2:2 (1:1)
So 25.05. 10:15 Klíčany - Sibřina 0:17 (0:9)
So 25.05. 10:15 Čestlice - Kostelec u Kř. 8:1 (4:0)
Ne 26.05. 14:00 Líbeznice - Brázdim 16:1 (6:0)

24.kolo

So 01.06. 10:15 Kostelec u Kř. - Jirny 3:7 (1:3)
So 01.06. 10:15 Bášť - Líbeznice 3:0 (1:0)
So 01.06. 10:15 Sibřina - Klecany 3:1 (3:0)
Ne 02.06. 10:15 Vyžlovka B - Čestlice 4:6 (2:4)
Ne 02.06. 10:15 Struhařov - Měšice 2:4 (0:2)
Ne 02.06. 14:00 Brázdim - Klíčany 1:9 (1:4)
Ne 02.06. 17:00 Úvaly - Dobřejovice 2:6 (0:0)

25.kolo

So 08.06. 10:15 Klíčany - Bášť 1:11 (0:7)
So 08.06. 10:15 Jirny - Čestlice 1:2 (0:1)
So 08.06. 13:00 Klecany - Brázdim 3:0k
Ne 09.06. 14:00 Líbeznice - Kostelec u Kř. 4:1 (2:0)
Po 10.06. 18:00 Úvaly - Vyžlovka B 3:5 (2:2)
Út 11.06. 18:30 Měšice - Sibřina 0:4 (0:2)
St 12.06. 18:00 Dobřejovice - Struhařov 6:1 (2:0)

21.kolo

10.05. 17:30 Líbeznice - Struhařov 1:2 (0:2)
So 11.05. 10:15 Klíčany - Úvaly 3:8 (0:5)
So 11.05. 10:15 Čestlice - Brázdim 12:4 (6:2)
So 11.05. 10:15 Kostelec u Kř. - Bášť 0:9 (0:6)
So 11.05. 13:00 Klecany - Dobřejovice 1:7 (0:3)
So 11.05. 14:00 Jirny - Sibřina 0:1 (0:0)
St 12.06. 18:00 Měšice - Vyžlovka B 4:0 (1:0)

26.kolo

St 05.06. 18:00 Brázdim - Měšice 0:13 (0:9)
So 15.06. 10:15 Kostelec u Kř. - Klíčany 21:0 (11:0)
So 15.06. 10:15 Bášť - Klecany 4:3 (1:1)
So 15.06. 10:15 Sibřina - Dobřejovice 1:1 (1:0)
So 15.06. 10:15 Struhařov - Úvaly 0:4 (0:2)
So 15.06. 14:30 Čestlice - Líbeznice 8:0 (2:0)
Ne 16.06. 10:15 Vyžlovka B - Jirny 2:2 (1:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 24 2 0 133:25 74
2. 26 22 2 2 185:34 68
3. 26 19 2 5 150:54 59
4. 26 15 3 8 154:78 48
5. 26 13 3 10 126:57 42
6. 26 13 3 10 92:55 42
7. 26 13 2 11 142:62 41
8. 26 10 7 9 95:86 37
9. 26 10 5 11 84:67 35
10. 26 9 5 12 76:71 32
11. 26 6 2 18 93:160 20
12. 26 6 0 20 68:104 18
13. 26 3 1 22 50:248 10
14. 26 0 1 25 12:359 1