Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 13511
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2506
    Týden:
    57
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 Vyžlovka - Světice 6:3 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Škvorec - Nehvizdy 4:3 (2:0)
    Ne 02.09. 10:00 Šestajovice - Kunice 4:6 (2:3)
    Ne 02.09. 12:30 Hovorčovice 7 - Hovorčovice 6 11:1 (8:0)
    Ne 02.09. 14:00 Louňovice - Hrusice 0:14 (0:5)
    Čt 06.09. 17:30 Odolena Voda - Radošovice 3:1 (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Nehvizdy - Louňovice 7:1 (1:1)
    So 08.09. 14:00 Hovorčovice 6 - Vyžlovka 1:2 (1:0)
    So 08.09. 14:00 Radošovice - Šestajovice 1:4 (1:1)
    So 08.09. 14:00 Hrusice - Odolena Voda 9:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Světice - Škvorec 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 14:00 Čelákovice - Hovorčovice 7 0:21 (0:11)

    1.kolo

    So 25.08. 14:00 Radošovice - Louňovice 5:3 (1:1)
    Čt 30.08. 18:00 Hovorčovice 7 - Vyžlovka 4:1 (2:0)
    Út 04.09. 17:30 Nehvizdy - Světice 0:4 (0:2)
    Út 04.09. 18:00 Čelákovice - Šestajovice 1:9 (0:5)
    St 12.09. 18:00 Kunice - Odolena Voda 9:0 (5:0)
    Ne 23.09. 13:30 Hrusice - Škvorec 8:0 (5:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 Vyžlovka - Škvorec 4:1 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Odolena Voda - Nehvizdy 3:2 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Hovorčovice 6 - Čelákovice 6:2 (3:1)
    Ne 16.09. 10:00 Šestajovice - Hrusice 2:7 (1:3)
    Ne 16.09. 10:00 Hovorčovice 7 - Kunice 1:3 (0:1)
    28.09. 10:15 Louňovice - Světice 5:8 (3:4)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Nehvizdy - Šestajovice 4:1 (3:0)
    So 22.09. 10:15 Škvorec - Louňovice 0:2 (0:0)
    So 22.09. 13:00 Kunice - Hovorčovice 6 4:1 (2:1)
    So 22.09. 13:30 Radošovice - Hovorčovice 7 2:9 (1:3)
    Ne 23.09. 10:15 Světice - Odolena Voda 4:4 (2:1)
    Ne 23.09. 13:30 Čelákovice - Vyžlovka 0:20 (0:7)

    6.kolo

    So 29.09. 10:15 Hovorčovice 6 - Radošovice 4:1 (2:0)
    Ne 30.09. 10:00 Hovorčovice 7 - Hrusice 4:2 (1:1)
    Ne 30.09. 13:00 Čelákovice - Kunice 0:16 (0:7)
    Út 02.10. 10:15 Odolena Voda - Škvorec 3:3 (0:2)
    St 03.10. 10:00 Šestajovice - Světice 0:1 (0:0)
    St 10.10. 10:15 Vyžlovka - Louňovice 3:1 (3:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Nehvizdy - Hovorčovice 7 0:10 (0:5)
    So 06.10. 10:15 Škvorec - Šestajovice 3:2 (3:0)
    So 06.10. 13:00 Kunice - Vyžlovka 6:0 (1:0)
    So 06.10. 13:00 Radošovice - Čelákovice 6:0 (1:0)
    So 06.10. 13:00 Hrusice - Hovorčovice 6 5:2 (2:2)
    Ne 07.10. 14:00 Louňovice - Odolena Voda 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 Vyžlovka - Odolena Voda 4:0 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Hovorčovice 6 - Nehvizdy 3:1 (3:0)
    So 13.10. 13:00 Kunice - Radošovice 14:0 (10:0)
    Ne 14.10. 10:00 Šestajovice - Louňovice 7:2 (3:1)
    Ne 14.10. 10:00 Hovorčovice 7 - Světice 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 12:30 Čelákovice - Hrusice 1:10 (0:7)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Nehvizdy - Čelákovice 11:3 (4:0)
    So 20.10. 10:15 Škvorec - Hovorčovice 7 1:4 (1:2)
    So 20.10. 10:15 Odolena Voda - Šestajovice 3:0k
    So 20.10. 12:30 Radošovice - Vyžlovka 0:3 (0:1)
    So 20.10. 12:30 Hrusice - Kunice 2:5 (1:1)
    Ne 21.10. 10:15 Světice - Hovorčovice 6 5:2 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Nehvizdy - Radošovice 6:4 (2:2)
    So 03.11. 10:15 Škvorec - Čelákovice 9:4 (5:3)
    So 03.11. 10:15 Odolena Voda - Hovorčovice 7 0:11 (0:5)
    So 03.11. 11:00 Hrusice - Vyžlovka 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Světice - Kunice 0:3 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Louňovice - Hovorčovice 6 2:1 (0:1)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 Hovorčovice 6 - Odolena Voda 2:3 (1:0)
    So 10.11. 11:00 Radošovice - Světice 3:3 (1:1)
    So 10.11. 11:00 Hrusice - Nehvizdy 5:0 (1:0)
    So 10.11. 13:00 Kunice - Škvorec 6:1 (3:0)
    Ne 11.11. 10:00 Hovorčovice 7 - Šestajovice 3:1 (0:0)
    Ne 11.11. 11:00 Čelákovice - Louňovice 1:14 (0:5)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Nehvizdy - Vyžlovka 3:5 (2:2)
    So 17.11. 10:15 Škvorec - Radošovice 2:2 (1:1)
    So 17.11. 10:15 Odolena Voda - Čelákovice 4:0 (2:0)
    Ne 18.11. 10:00 Šestajovice - Hovorčovice 6 1:1 (1:1)
    Ne 18.11. 10:15 Světice - Hrusice 3:6 (2:2)
    Ne 18.11. 14:00 Louňovice - Kunice 0:4 (0:1)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 Vyžlovka - Šestajovice 5:3 (4:3)
    So 27.10. 10:15 Nehvizdy - Kunice 0:2 (0:0)
    So 27.10. 11:30 Radošovice - Hrusice 0:11 (0:3)
    Ne 28.10. 11:30 Čelákovice - Světice 2:10 (0:4)
    Ne 11.11. 14:00 Hovorčovice 6 - Škvorec 5:2 (3:0)
    So 17.11. 10:30 Hovorčovice 7 - Louňovice 11:0 (6:0)

    14.kolo

    So 23.03. 10:15 Odolena Voda - Kunice 1:6 (1:2)
    So 23.03. 10:15 Škvorec - Hrusice 1:3 (1:1)
    Ne 24.03. 10:00 Šestajovice - Čelákovice 7:3 (3:1)
    Ne 24.03. 10:15 Světice - Nehvizdy 3:3 (1:2)
    Ne 24.03. 14:00 Louňovice - Radošovice 1:3 (1:2)
    Po 15.04. 17:30 Vyžlovka - Hovorčovice 7 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Hovorčovice 6 - Hovorčovice 7 1:7 (0:3)
    So 30.03. 12:00 Hrusice - Louňovice 3:1 (0:0)
    So 30.03. 12:00 Radošovice - Odolena Voda 6:0 (3:0)
    So 30.03. 13:00 Kunice - Šestajovice 8:1 (3:1)
    Ne 31.03. 10:15 Světice - Vyžlovka 0:3 (0:1)
    Čt 04.04. 17:00 Nehvizdy - Škvorec 3:2 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 Vyžlovka - Hovorčovice 6 4:0 (1:0)
    So 06.04. 10:15 Odolena Voda - Hrusice 2:8 (0:2)
    Ne 07.04. 10:00 Šestajovice - Radošovice 4:3 (1:1)
    Ne 07.04. 14:00 Louňovice - Nehvizdy 0:3 (0:1)
    Út 09.04. 18:00 Hovorčovice 7 - Čelákovice 18:0 (6:0)
    Út 16.04. 18:00 Škvorec - Světice 1:7 (0:3)

    17.kolo

    Čt 11.04. 17:30 Škvorec - Vyžlovka 3:8 (1:4)
    So 13.04. 12:30 Hrusice - Šestajovice 3:5 (2:1)
    So 13.04. 13:00 Kunice - Hovorčovice 7 5:1 (1:0)
    Ne 14.04. 12:30 Čelákovice - Hovorčovice 6 1:7 (1:3)
    Ne 14.04. 15:00 Světice - Louňovice 3:2 (2:0)
    Čt 25.04. 17:30 Nehvizdy - Odolena Voda 2:2 (1:0)

    20.kolo

    03.05. 18:00 Vyžlovka - Kunice 1:4 (0:2)
    So 04.05. 10:15 Hovorčovice 6 - Hrusice 1:6 (1:2)
    So 04.05. 10:15 Odolena Voda - Louňovice 3:2 (1:1)
    Ne 05.05. 10:15 Hovorčovice 7 - Nehvizdy 3:1 (1:1)
    Ne 05.05. 13:30 Čelákovice - Radošovice 2:10 (1:5)
    Po 06.05. 18:00 Šestajovice - Škvorec 3:6 (1:3)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Škvorec - Odolena Voda 8:0 (4:0)
    So 27.04. 13:00 Radošovice - Hovorčovice 6 8:1 (3:0)
    So 27.04. 13:00 Kunice - Čelákovice 11:1 (7:1)
    So 27.04. 15:00 Louňovice - Vyžlovka 1:2 (1:2)
    Ne 28.04. 10:15 Světice - Šestajovice 3:4 (2:2)
    Čt 09.05. 17:00 Hrusice - Hovorčovice 7 2:3 (1:2)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Odolena Voda - Vyžlovka 3:4 (1:2)
    So 11.05. 13:30 Hrusice - Čelákovice 8:2 (5:1)
    So 11.05. 13:30 Radošovice - Kunice 4:12 (2:5)
    Ne 12.05. 10:15 Světice - Hovorčovice 7 0:3 (0:2)
    Ne 12.05. 15:00 Louňovice - Šestajovice 2:4 (1:1)
    Út 21.05. 17:30 Nehvizdy - Hovorčovice 6 5:2 (0:1)

    18.kolo

    St 17.04. 17:00 Šestajovice - Nehvizdy 6:2 (3:1)
    Ne 21.04. 11:30 Vyžlovka - Čelákovice 15:1 (6:0)
    St 24.04. 17:00 Louňovice - Škvorec 3:6 (1:3)
    Ne 28.04. 10:15 Hovorčovice 6 - Kunice 0:5 (0:4)
    St 15.05. 18:00 Hovorčovice 7 - Radošovice 14:0 (8:0)
    Út 11.06. 18:00 Odolena Voda - Světice 2:3 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Vyžlovka - Radošovice 5:0 (2:0)
    So 18.05. 10:15 Hovorčovice 6 - Světice 3:2 (2:1)
    So 18.05. 10:15 Hovorčovice 7 - Škvorec 5:1 (3:0)
    Ne 19.05. 10:00 Šestajovice - Odolena Voda 5:2 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Čelákovice - Nehvizdy 1:14 (1:7)
    Po 20.05. 18:00 Kunice - Hrusice 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Škvorec - Hovorčovice 6 4:0 (1:0)
    So 25.05. 13:00 Kunice - Nehvizdy 17:2 (9:0)
    So 25.05. 14:00 Hrusice - Radošovice 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 10:00 Šestajovice - Vyžlovka 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Světice - Čelákovice 9:1 (4:0)
    Ne 26.05. 14:00 Louňovice - Hovorčovice 7 0:6 (0:3)

    24.kolo

    So 01.06. 13:00 Kunice - Světice 7:1 (3:0)
    Ne 02.06. 10:15 Radošovice - Nehvizdy 5:4 (1:4)
    Ne 02.06. 14:00 Hovorčovice 6 - Louňovice 6:1 (3:1)
    Út 04.06. 18:00 Čelákovice - Škvorec 4:7 (4:5)
    St 05.06. 18:00 Vyžlovka - Hrusice 3:0 (1:0)
    Čt 13.06. 18:00 Hovorčovice 7 - Odolena Voda 11:0 (3:0)

    25.kolo

    St 05.06. 18:00 Světice - Radošovice 2:3 (2:2)
    Čt 06.06. 18:00 Nehvizdy - Hrusice 3:4 (2:2)
    So 08.06. 10:15 Odolena Voda - Hovorčovice 6 3:1 (1:0)
    So 08.06. 10:15 Škvorec - Kunice 2:9 (0:4)
    Ne 09.06. 10:00 Šestajovice - Hovorčovice 7 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 14:00 Louňovice - Čelákovice 5:0 (2:0)

    26.kolo

    St 05.06. 18:00 Kunice - Louňovice 7:0 (2:0)
    St 12.06. 18:00 Radošovice - Škvorec 4:4 (2:2)
    Čt 13.06. 18:00 Vyžlovka - Nehvizdy 5:1 (3:0)
    So 15.06. 10:00 Hrusice - Světice 3:7 (0:1)
    So 15.06. 10:15 Hovorčovice 6 - Šestajovice 6:3 (5:1)
    Ne 16.06. 14:00 Čelákovice - Odolena Voda 0:6 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 23 0 1 169:25 69
    2. 24 21 0 3 164:23 63
    3. 24 18 0 6 126:47 54
    4. 24 18 0 6 105:41 54
    5. 24 12 1 11 79:76 37
    6. 24 10 4 10 82:69 34
    7. 24 9 3 12 50:102 30
    8. 24 8 4 12 72:93 28
    9. 24 8 3 13 73:114 27
    10. 24 8 2 14 80:95 26
    11. 24 8 1 15 57:88 25
    12. 24 4 0 20 49:110 12
    13. 24 0 0 24 30:253 0