Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 13503
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1871
    Týden:
    33
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 08.09. 14:00 Cidlinská FA - Litol 2:0 (0:0)
    So 08.09. 14:00 Hrubý Jeseník - Lysá n.L. 8:2 (3:2)
    Ne 09.09. 14:00 Drahelice - Sokoleč 0:7 (0:2)
    Ne 09.09. 14:00 Městec Králové - Poříčany 13:0 (7:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Litol - Městec Králové 5:3 (4:1)
    Ne 02.09. 10:00 Sokoleč - Hrubý Jeseník 4:2 (4:0)
    Ne 02.09. 14:00 Poříčany - Drahelice 0:12 (0:6)
    Út 11.09. 18:00 Lysá n.L. - Cidlinská FA 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 Litol - Hrubý Jeseník 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Sokoleč - Lysá n.L. 10:0 (7:0)
    Ne 16.09. 13:30 Poříčany - Cidlinská FA 1:9 (1:5)
    Ne 16.09. 13:30 Drahelice - Městec Králové 2:2 (2:1)

    5.kolo

    Út 18.09. 17:30 Hrubý Jeseník - Poříčany 22:0 (8:0)
    So 22.09. 09:30 Lysá n.L. - Litol 3:1 (1:0)
    So 22.09. 13:30 Cidlinská FA - Drahelice 8:0 (2:0)
    Ne 23.09. 13:30 Městec Králové - Sokoleč 1:4 (0:2)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Sokoleč - Litol 3:3 (1:2)
    Ne 30.09. 13:00 Poříčany - Lysá n.L. 0:6 (0:1)
    Ne 30.09. 13:00 Drahelice - Hrubý Jeseník 2:11 (1:5)
    Ne 30.09. 13:00 Městec Králové - Cidlinská FA 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 06.10. 09:30 Lysá n.L. - Drahelice 5:0 (4:0)
    So 06.10. 10:00 Litol - Poříčany 6:0 (1:0)
    So 06.10. 13:00 Cidlinská FA - Sokoleč 0:4 (0:2)
    Ne 07.10. 13:00 Hrubý Jeseník - Městec Králové 3:5 (0:3)

    12.kolo

    So 13.10. 10:00 Sokoleč - Městec Králové 6:0 (3:0)
    So 13.10. 10:00 Litol - Lysá n.L. 3:2 (2:2)
    Ne 14.10. 11:30 Drahelice - Cidlinská FA 0:4 (0:4)
    Ne 14.10. 12:30 Poříčany - Hrubý Jeseník 1:8 (0:4)

    13.kolo

    So 20.10. 09:30 Lysá n.L. - Poříčany 10:0 (7:0)
    So 20.10. 13:00 Cidlinská FA - Městec Králové 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Litol - Sokoleč 3:5 (1:5)
    Ne 21.10. 12:30 Hrubý Jeseník - Drahelice 2:6 (1:2)

    14.kolo

    St 26.09. 17:00 Městec Králové - Hrubý Jeseník 6:5 (2:3)
    Ne 28.10. 10:00 Sokoleč - Cidlinská FA 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 12:00 Drahelice - Lysá n.L. 1:3 (0:0)
    Ne 28.10. 12:00 Poříčany - Litol 1:5 (0:4)

    1.kolo

    So 03.11. 10:00 Městec Králové - Lysá n.L. 4:6 (4:3)
    So 03.11. 12:00 Cidlinská FA - Hrubý Jeseník 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Poříčany - Sokoleč 1:14 (0:8)
    Ne 04.11. 12:00 Drahelice - Litol 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 06.04. 09:30 Lysá n.L. - Městec Králové 0:7 (0:3)
    So 06.04. 10:00 Litol - Drahelice 7:2 (1:1)
    Ne 07.04. 10:00 Sokoleč - Poříčany 21:0 (9:0)
    Ne 07.04. 14:30 Hrubý Jeseník - Cidlinská FA 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 13.04. 14:30 Cidlinská FA - Lysá n.L. 4:0 (3:0)
    Ne 14.04. 10:00 Drahelice - Poříčany 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 14:30 Hrubý Jeseník - Sokoleč 4:8 (2:4)
    Ne 14.04. 14:30 Městec Králové - Litol 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 20.04. 10:00 Litol - Cidlinská FA 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:00 Sokoleč - Drahelice 8:0 (4:0)
    Ne 21.04. 15:00 Poříčany - Městec Králové 0:5 (0:2)
    St 24.04. 17:00 Lysá n.L. - Hrubý Jeseník 1:4 (1:1)

    11.kolo

    So 27.04. 09:30 Lysá n.L. - Sokoleč 1:0 (1:0)
    So 27.04. 15:00 Cidlinská FA - Poříčany 9:0 (5:0)
    Ne 28.04. 13:00 Městec Králové - Drahelice 10:0 (6:0)
    Ne 28.04. 15:00 Hrubý Jeseník - Litol 5:4 (4:2)

    Nadstavba 2. kolo

    So 11.05. 15:00 Cidlinská FA - Sokoleč 2:1 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Litol - Městec Králové 3:0
    Ne 12.05. 14:30 Drahelice - Poříčany 13:0 (3:0)
    Po 13.05. 17:30 Hrubý Jeseník - Lysá n.L. 12:0 (7:0)

    Nadstavba 1.kolo

    So 04.05. 10:00 Litol - Cidlinská FA 1:0 (1:0)
    So 04.05. 10:00 Lysá n.L. - Drahelice 11:1 (4:0)
    Ne 05.05. 14:30 Městec Králové - Sokoleč 3:4 (2:4)
    Čt 16.05. 18:00 Poříčany - Hrubý Jeseník 1:11 (0:5)

    Nadstavba 3. kolo

    Ne 19.05. 10:00 Sokoleč - Litol 2:2 (2:1)
    Ne 19.05. 10:00 Drahelice - Hrubý Jeseník 2:10 (0:4)
    Ne 19.05. 14:30 Městec Králové - Cidlinská FA 0:1 (0:1)
    Út 21.05. 17:30 Lysá n.L. - Poříčany 11:0 (7:0)

    Nadstavba 4. kolo

    St 22.05. 17:30 Sokoleč - Městec Králové 6:0 (1:0)
    So 25.05. 15:00 Cidlinská FA - Litol 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 15:00 Hrubý Jeseník - Poříčany 15:0 (4:0)
    St 05.06. 17:30 Drahelice - Lysá n.L. 1:5 (1:2)

    Nadstavba 5.kolo

    So 01.06. 09:30 Lysá n.L. - Hrubý Jeseník 2:1 (0:0)
    So 01.06. 10:00 Městec Králové - Litol 3:0 (0:0)
    Ne 02.06. 10:00 Sokoleč - Cidlinská FA 5:2 (0:2)
    Ne 02.06. 15:00 Poříčany - Drahelice 0:5 (0:4)

    Nadstavba 6.kolo

    So 08.06. 15:00 Cidlinská FA - Městec Králové 2:1 (1:0)
    Ne 09.06. 10:00 Litol - Sokoleč 2:3 (1:1)
    Ne 09.06. 15:00 Hrubý Jeseník - Drahelice 20:1 (8:1)
    Út 11.06. 17:30 Poříčany - Lysá n.L. 0:10 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 15 2 3 115:27 47
    2. 20 11 4 5 46:17 37
    3. 20 10 4 6 53:37 34
    4. 20 8 1 11 68:52 25
    5. 20 12 1 7 78:57 37
    6. 20 12 1 7 145:47 37
    7. 20 5 1 14 50:116 16
    8. 20 0 0 20 5:207 0