Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13488
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kolín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2586
    Týden:
    28
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Nebovidy - Bělušice 0:1 np (0:0)
    So 25.08. 17:00 Hradčany - Meteor Hradištko B 2:4 (1:4)
    Ne 26.08. 13:30 Konárovice B - Ohaře 3:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Krakovany B - Němčice 3:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Velký Osek B - Radovesnice II 4:3 np (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Týnec n.Labem B - Volárna 5:3 (3:2)
    Ne 26.08. 17:00 Tři Dvory C - Býchory B 1:4 (1:3)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Němčice - Býchory B 3:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Volárna - Konárovice B 1:2 np (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Meteor Hradištko B - Tři Dvory C 0:4 (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 Bělušice - Hradčany 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Ohaře - Nebovidy 1:4 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Radovesnice II - Týnec n.Labem B 0:3 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Krakovany B - Velký Osek B 6:0 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Nebovidy - Volárna 4:0 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Hradčany - Ohaře 4:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Býchory B - Meteor Hradištko B 10:0 (3:0)
    Ne 09.09. 13:30 Konárovice B - Radovesnice II 2:3 np (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Velký Osek B - Němčice 5:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Týnec n.Labem B - Krakovany B 1:6 (1:4)
    Ne 09.09. 17:00 Tři Dvory C - Bělušice 3:4 np (3:1)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Němčice - Meteor Hradištko B 2:6 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Volárna - Hradčany 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Bělušice - Býchory B 7:1 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 Ohaře - Tři Dvory C 2:3 np (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Radovesnice II - Nebovidy 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Krakovany B - Konárovice B 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Velký Osek B - Týnec n.Labem B 2:4 (2:2)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Nebovidy - Krakovany B 2:1 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Hradčany - Radovesnice II 2:1 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Býchory B - Ohaře 4:1 (4:0)
    Ne 23.09. 13:30 Konárovice B - Velký Osek B 1:4 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Týnec n.Labem B - Němčice 5:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Tři Dvory C - Volárna 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Meteor Hradištko B - Bělušice 0:6 (0:2)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Němčice - Bělušice 0:4 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Volárna - Býchory B 3:4 np (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Ohaře - Meteor Hradištko B 2:1 np (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Radovesnice II - Tři Dvory C 3:0k
    Ne 30.09. 16:00 Krakovany B - Hradčany 6:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Velký Osek B - Nebovidy 0:5 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Týnec n.Labem B - Konárovice B 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Nebovidy - Týnec n.Labem B 6:0 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Hradčany - Velký Osek B 3:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Býchory B - Radovesnice II 1:3 (0:0)
    Ne 07.10. 13:30 Konárovice B - Němčice 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Tři Dvory C - Krakovany B 1:4 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Meteor Hradištko B - Volárna 2:3 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Bělušice - Ohaře 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Němčice - Ohaře 0:4 (0:2)
    So 13.10. 15:30 Volárna - Bělušice 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 13:30 Konárovice B - Nebovidy 1:4 (1:2)
    Ne 14.10. 15:30 Radovesnice II - Meteor Hradištko B 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Krakovany B - Býchory B 7:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Velký Osek B - Tři Dvory C 1:4 (1:2)
    Ne 14.10. 15:30 Týnec n.Labem B - Hradčany 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Nebovidy - Němčice 4:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Hradčany - Konárovice B 3:4 (2:2)
    So 20.10. 15:30 Býchory B - Velký Osek B 5:3 (2:1)
    Ne 21.10. 15:30 Tři Dvory C - Týnec n.Labem B 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Meteor Hradištko B - Krakovany B 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Bělušice - Radovesnice II 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Ohaře - Volárna 2:1 np (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Němčice - Volárna 1:2 np (0:0)
    So 27.10. 14:30 Nebovidy - Hradčany 10:0 (5:0)
    Ne 28.10. 13:30 Konárovice B - Tři Dvory C 3:2 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Radovesnice II - Ohaře 0:1 np (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Krakovany B - Bělušice 5:1 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Velký Osek B - Meteor Hradištko B 6:2 (4:2)
    Ne 28.10. 14:30 Týnec n.Labem B - Býchory B 3:5 (1:2)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Hradčany - Němčice 1:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Býchory B - Konárovice B 3:2 (3:1)
    So 03.11. 14:00 Volárna - Radovesnice II 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Tři Dvory C - Nebovidy 0:4 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Meteor Hradištko B - Týnec n.Labem B 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Bělušice - Velký Osek B 4:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Ohaře - Krakovany B 2:5 (1:4)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Němčice - Radovesnice II 1:2 np (1:1)
    So 10.11. 14:00 Nebovidy - Býchory B 6:3 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Hradčany - Tři Dvory C 0:4 (0:2)
    Ne 11.11. 13:30 Konárovice B - Meteor Hradištko B 8:0 (5:0)
    Ne 11.11. 14:00 Krakovany B - Volárna 9:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Velký Osek B - Ohaře 2:3 np (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Týnec n.Labem B - Bělušice 3:1 (0:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:45 Meteor Hradištko B - Nebovidy 0:4 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Býchory B - Hradčany 9:2 (4:2)
    So 17.11. 13:30 Volárna - Velký Osek B 0:4 (0:1)
    Ne 18.11. 13:30 Tři Dvory C - Němčice 2:3 np (1:2)
    Ne 18.11. 13:30 Bělušice - Konárovice B 3:0 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Ohaře - Týnec n.Labem B 5:3 (1:3)
    Ne 18.11. 13:30 Radovesnice II - Krakovany B 0:3 (0:3)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Němčice - Krakovany B 1:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Volárna - Týnec n.Labem B 2:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Býchory B - Tři Dvory C 5:3 (3:1)
    Ne 24.03. 15:00 Radovesnice II - Velký Osek B 2:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Ohaře - Konárovice B 4:0 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Bělušice - Nebovidy 1:5 (1:3)
    Ne 24.03. 15:00 Meteor Hradištko B - Hradčany 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Býchory B - Němčice 7:0 (3:0)
    So 30.03. 15:00 Hradčany - Bělušice 0:4 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Nebovidy - Ohaře 3:0 (0:0)
    Ne 31.03. 13:30 Konárovice B - Volárna 2:5 (2:1)
    Ne 31.03. 16:30 Tři Dvory C - Meteor Hradištko B 5:2 (1:0)
    Ne 31.03. 16:30 Týnec n.Labem B - Radovesnice II 4:0 (3:0)
    Ne 31.03. 16:30 Velký Osek B - Krakovany B 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Němčice - Velký Osek B 0:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Volárna - Nebovidy 1:3 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Krakovany B - Týnec n.Labem B 6:2 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Radovesnice II - Konárovice B 0:5 (0:3)
    Ne 07.04. 16:30 Ohaře - Hradčany 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Bělušice - Tři Dvory C 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Meteor Hradištko B - Býchory B 2:3 (2:2)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Býchory B - Bělušice 3:6 (2:4)
    So 13.04. 16:30 Hradčany - Volárna 1:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Nebovidy - Radovesnice II 8:0 (3:0)
    Ne 14.04. 13:30 Konárovice B - Krakovany B 0:3 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Meteor Hradištko B - Němčice 2:3 np (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Tři Dvory C - Ohaře 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Týnec n.Labem B - Velký Osek B 4:2 (2:1)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Němčice - Týnec n.Labem B 1:4 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Radovesnice II - Hradčany 2:3 np (0:0)
    So 20.04. 17:00 Volárna - Tři Dvory C 0:8 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Velký Osek B - Konárovice B 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Krakovany B - Nebovidy 1:4 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Ohaře - Býchory B 1:7 (1:3)
    Ne 21.04. 17:00 Bělušice - Meteor Hradištko B 4:2 (3:1)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Býchory B - Volárna 7:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Hradčany - Krakovany B 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Nebovidy - Velký Osek B 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 13:30 Konárovice B - Týnec n.Labem B 4:1 (4:0)
    Ne 28.04. 17:00 Bělušice - Němčice 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Meteor Hradištko B - Ohaře 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Tři Dvory C - Radovesnice II 5:4 np (1:4)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Němčice - Konárovice B 2:3 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Týnec n.Labem B - Nebovidy 1:2 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Velký Osek B - Hradčany 5:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Krakovany B - Tři Dvory C 8:0 (4:0)
    Ne 05.05. 17:00 Radovesnice II - Býchory B 0:4 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Volárna - Meteor Hradištko B 3:2 np (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Ohaře - Bělušice 4:3 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Hradčany - Týnec n.Labem B 2:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Nebovidy - Konárovice B 6:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Ohaře - Němčice 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Bělušice - Volárna 5:2 (3:0)
    Ne 12.05. 17:00 Meteor Hradištko B - Radovesnice II 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Tři Dvory C - Velký Osek B 3:4 (2:2)
    Čt 30.05. 18:00 Býchory B - Krakovany B 2:3 (2:1)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Němčice - Nebovidy 1:7 (0:3)
    So 18.05. 17:00 Volárna - Ohaře 1:3 (1:1)
    Ne 19.05. 13:30 Konárovice B - Hradčany 6:0 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Týnec n.Labem B - Tři Dvory C 5:1 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Velký Osek B - Býchory B 4:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Krakovany B - Meteor Hradištko B 10:1 (4:1)
    Ne 19.05. 17:00 Radovesnice II - Bělušice 1:7 (0:3)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Volárna - Němčice 1:2 np (1:0)
    So 25.05. 17:00 Býchory B - Týnec n.Labem B 5:4 (2:2)
    So 25.05. 17:00 Hradčany - Nebovidy 1:3 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Ohaře - Radovesnice II 4:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Bělušice - Krakovany B 3:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Meteor Hradištko B - Velký Osek B 1:6 (1:3)
    Ne 26.05. 17:00 Tři Dvory C - Konárovice B 1:4 (1:2)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Němčice - Hradčany 1:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Nebovidy - Tři Dvory C 3:0k
    Ne 02.06. 13:30 Konárovice B - Býchory B 1:5 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Týnec n.Labem B - Meteor Hradištko B 5:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Velký Osek B - Bělušice 2:1 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Krakovany B - Ohaře 4:3 (3:2)
    Ne 02.06. 17:00 Radovesnice II - Volárna 3:4 (1:1)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Volárna - Krakovany B 1:3 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Radovesnice II - Němčice 1:2 np (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Ohaře - Velký Osek B 5:0 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Bělušice - Týnec n.Labem B 4:2 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Meteor Hradištko B - Konárovice B 2:3 np (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Tři Dvory C - Hradčany 10:1 (4:0)
    St 12.06. 18:00 Býchory B - Nebovidy 2:6 (1:4)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Velký Osek B - Volárna 2:3 (1:1)
    So 15.06. 14:15 Nebovidy - Meteor Hradištko B 8:0 (7:0)
    So 15.06. 14:30 Konárovice B - Bělušice 1:4 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Němčice - Tři Dvory C 4:3 np (2:0)
    So 15.06. 17:00 Hradčany - Býchory B 0:1 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Krakovany B - Radovesnice II 3:0 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Týnec n.Labem B - Ohaře 1:3 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 25 0 1 0 116:15 76
    2. 26 22 0 0 4 102:26 66
    3. 26 19 2 0 5 87:38 61
    4. 26 16 1 0 9 102:71 50
    5. 26 10 4 1 11 54:58 39
    6. 26 12 0 0 14 68:66 36
    7. 26 11 1 1 13 63:67 36
    8. 26 10 2 1 13 57:62 35
    9. 26 9 2 3 12 69:67 34
    10. 26 6 2 4 14 37:78 26
    11. 26 5 2 6 13 30:70 25
    12. 26 6 0 4 16 39:99 22
    13. 26 3 5 2 16 25:72 21
    14. 26 5 2 0 19 28:88 19