Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 13485
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kolín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6768
    Týden:
    60
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 14:00 Český Brod C - Libodřice 1:2 np (1:0)
    So 25.08. 17:00 Krakovany - Tři Dvory 2:4 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Bečváry - Žíželice 2:3 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Tuchoraz - Kouřim 0:8 (0:3)
    So 25.08. 17:00 Dobré Pole - Čechie Tuklaty 4:2 (2:2)
    So 25.08. 17:00 Jestřabí Lhota - Býchory 1:2 np (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Velim B - Nučice 4:0 (3:0)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Tři Dvory - Býchory 6:1 (4:0)
    So 01.09. 17:00 Libodřice - Jestřabí Lhota 1:2 np (0:1)
    So 01.09. 17:00 Čechie Tuklaty - Velim B 1:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Žíželice - Tuchoraz 7:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Krakovany - Bečváry 2:1 np (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Nučice - Český Brod C 5:0 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Kouřim - Dobré Pole 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 14:00 Český Brod C - Čechie Tuklaty 1:2 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Bečváry - Tři Dvory 1:5 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Tuchoraz - Krakovany 3:2 np (1:2)
    So 08.09. 17:00 Dobré Pole - Žíželice 6:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Jestřabí Lhota - Nučice 3:2 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Velim B - Kouřim 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Býchory - Libodřice 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Tři Dvory - Libodřice 2:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Čechie Tuklaty - Jestřabí Lhota 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Žíželice - Velim B 0:7 (0:3)
    So 15.09. 16:30 Krakovany - Dobré Pole 5:2 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Bečváry - Tuchoraz 12:0 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 Nučice - Býchory 4:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Kouřim - Český Brod C 3:2 np (0:1)

    5.kolo

    So 22.09. 14:00 Český Brod C - Žíželice 4:1 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Tuchoraz - Tři Dvory 1:12 (1:5)
    So 22.09. 16:30 Dobré Pole - Bečváry 2:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Jestřabí Lhota - Kouřim 1:2 np (1:0)
    So 22.09. 16:30 Libodřice - Nučice 2:1 np (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Velim B - Krakovany 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Býchory - Čechie Tuklaty 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Tři Dvory - Nučice 6:1 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Čechie Tuklaty - Libodřice 0:3 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Žíželice - Jestřabí Lhota 3:1 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Krakovany - Český Brod C 3:0 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Bečváry - Velim B 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Tuchoraz - Dobré Pole 1:6 (1:3)
    Ne 30.09. 16:00 Kouřim - Býchory 1:6 (0:3)

    7.kolo

    So 06.10. 14:00 Český Brod C - Bečváry 1:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Dobré Pole - Tři Dvory 1:5 (0:4)
    So 06.10. 16:00 Jestřabí Lhota - Krakovany 0:1 np (0:0)
    So 06.10. 16:00 Libodřice - Kouřim 2:1 np (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Velim B - Tuchoraz 5:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Býchory - Žíželice 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Nučice - Čechie Tuklaty 3:2 (1:2)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Tři Dvory - Čechie Tuklaty 7:0 (6:0)
    So 13.10. 15:30 Žíželice - Libodřice 2:8 (1:3)
    So 13.10. 15:30 Krakovany - Býchory 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Bečváry - Jestřabí Lhota 3:2 np (1:1)
    So 13.10. 15:30 Tuchoraz - Český Brod C 1:2 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Dobré Pole - Velim B 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Kouřim - Nučice 2:4 (2:2)

    9.kolo

    So 20.10. 13:00 Český Brod C - Dobré Pole 0:3 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Jestřabí Lhota - Tuchoraz 5:0 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Libodřice - Krakovany 4:2 (3:2)
    So 20.10. 15:30 Čechie Tuklaty - Kouřim 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Velim B - Tři Dvory 3:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Býchory - Bečváry 5:1 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Nučice - Žíželice 3:1 (1:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Tři Dvory - Kouřim 6:3 (3:1)
    So 27.10. 14:30 Žíželice - Čechie Tuklaty 0:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Krakovany - Nučice 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Bečváry - Libodřice 2:4 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Tuchoraz - Býchory 0:8 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Dobré Pole - Jestřabí Lhota 4:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Velim B - Český Brod C 3:0k

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Český Brod C - Tři Dvory 2:4 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Jestřabí Lhota - Velim B 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Libodřice - Tuchoraz 8:0 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Čechie Tuklaty - Krakovany 1:8 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Býchory - Dobré Pole 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Nučice - Bečváry 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kouřim - Žíželice 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Tři Dvory - Žíželice 3:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Krakovany - Kouřim 0:2 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Bečváry - Čechie Tuklaty 6:1 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Tuchoraz - Nučice 1:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Dobré Pole - Libodřice 0:1 np (1:1)
    So 10.11. 14:00 Český Brod C - Jestřabí Lhota 1:3 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Velim B - Býchory 0:5 (0:2)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Býchory - Český Brod C 2:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Jestřabí Lhota - Tři Dvory 1:3 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Libodřice - Velim B 2:1 np (1:1)
    So 17.11. 13:30 Čechie Tuklaty - Tuchoraz 2:1 np (1:1)
    So 17.11. 13:30 Kouřim - Bečváry 5:0 (3:0)
    So 17.11. 13:30 Žíželice - Krakovany 3:4 (3:2)
    Ne 18.11. 13:30 Nučice - Dobré Pole 3:1 (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Tři Dvory - Krakovany 7:5 (3:1)
    So 23.03. 15:00 Žíželice - Bečváry 3:1 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Čechie Tuklaty - Dobré Pole 4:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Libodřice - Český Brod C 4:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Kouřim - Tuchoraz 4:1 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Nučice - Velim B 0:1 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Býchory - Jestřabí Lhota 4:1 (2:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:30 Český Brod C - Nučice 1:8 (0:4)
    So 30.03. 15:00 Jestřabí Lhota - Libodřice 1:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Dobré Pole - Kouřim 0:4 (0:3)
    So 30.03. 15:00 Bečváry - Krakovany 3:2 (3:1)
    Ne 31.03. 15:00 Tuchoraz - Žíželice 0:3 (0:0)
    Ne 31.03. 16:30 Býchory - Tři Dvory 4:3 (2:1)
    Ne 31.03. 16:30 Velim B - Čechie Tuklaty 0:1 np (0:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Tři Dvory - Bečváry 3:2 np (1:0)
    So 06.04. 16:30 Krakovany - Tuchoraz 3:0 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Žíželice - Dobré Pole 3:0
    So 06.04. 16:30 Čechie Tuklaty - Český Brod C 5:2 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Libodřice - Býchory 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Kouřim - Velim B 1:2 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Nučice - Jestřabí Lhota 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:30 Český Brod C - Kouřim 0:1 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Libodřice - Tři Dvory 1:3 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Jestřabí Lhota - Čechie Tuklaty 5:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Dobré Pole - Krakovany 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Býchory - Nučice 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Velim B - Žíželice 4:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Tuchoraz - Bečváry 1:2 np (1:0)

    18.kolo

    19.04. 17:00 Čechie Tuklaty - Býchory 1:3 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Tři Dvory - Tuchoraz 11:0 (4:0)
    So 20.04. 17:00 Bečváry - Dobré Pole 1:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Krakovany - Velim B 3:2 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Žíželice - Český Brod C 5:1 (3:0)
    Ne 21.04. 17:00 Kouřim - Jestřabí Lhota 0:5 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Nučice - Libodřice 3:2 (2:0)

    19.kolo

    So 27.04. 14:00 Český Brod C - Krakovany 0:6 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Libodřice - Čechie Tuklaty 5:1 (3:0)
    So 27.04. 17:00 Jestřabí Lhota - Žíželice 1:3 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Dobré Pole - Tuchoraz 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Nučice - Tři Dvory 3:2 np (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Býchory - Kouřim 7:1 (3:1)
    Ne 28.04. 17:00 Velim B - Bečváry 3:1 (2:0)

    22.kolo

    St 01.05. 17:00 Bečváry - Býchory 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Tři Dvory - Velim B 1:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Dobré Pole - Český Brod C 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Krakovany - Libodřice 2:3 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Žíželice - Nučice 3:1 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Tuchoraz - Jestřabí Lhota 1:6 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Kouřim - Čechie Tuklaty 4:0 (2:0)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Tři Dvory - Dobré Pole 11:0 (6:0)
    So 04.05. 17:00 Bečváry - Český Brod C 3:2 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Krakovany - Jestřabí Lhota 1:3 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Žíželice - Býchory 2:1 np (0:1)
    So 04.05. 17:00 Čechie Tuklaty - Nučice 1:2 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Tuchoraz - Velim B 1:3 (1:2)
    Ne 05.05. 17:00 Kouřim - Libodřice 4:1 (3:0)

    21.kolo

    So 11.05. 12:30 Jestřabí Lhota - Bečváry 3:0 (1:0)
    So 11.05. 14:00 Český Brod C - Tuchoraz 0:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Čechie Tuklaty - Tři Dvory 0:4 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Libodřice - Žíželice 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Nučice - Kouřim 3:1 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Býchory - Krakovany 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Velim B - Dobré Pole 6:0 (3:0)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Český Brod C - Velim B 0:13 (0:6)
    So 25.05. 17:00 Čechie Tuklaty - Žíželice 2:3 np (1:0)
    So 25.05. 17:00 Libodřice - Bečváry 3:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Jestřabí Lhota - Dobré Pole 5:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Kouřim - Tři Dvory 5:3 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Nučice - Krakovany 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Býchory - Tuchoraz 4:2 (3:2)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Tři Dvory - Český Brod C 30:2 (14:1)
    So 01.06. 17:00 Dobré Pole - Býchory 0:4 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Krakovany - Čechie Tuklaty 5:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Žíželice - Kouřim 3:1 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Velim B - Jestřabí Lhota 1:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Tuchoraz - Libodřice 4:10 (0:4)
    Ne 02.06. 17:00 Bečváry - Nučice 2:3 np (2:1)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Žíželice - Tři Dvory 2:5 (1:3)
    So 08.06. 17:00 Čechie Tuklaty - Bečváry 6:7 (3:5)
    So 08.06. 17:00 Libodřice - Dobré Pole 14:0 (8:0)
    So 08.06. 17:00 Jestřabí Lhota - Český Brod C 8:0 (5:0)
    Ne 09.06. 17:00 Kouřim - Krakovany 1:5 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Nučice - Tuchoraz 8:0 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Býchory - Velim B 1:0 (1:0)

    26.kolo

    14.06. 18:00 Velim B - Libodřice 9:0 (5:0)
    So 15.06. 14:00 Tři Dvory - Jestřabí Lhota 4:0 (1:0)
    So 15.06. 14:00 Český Brod C - Býchory 6:4 (3:2)
    So 15.06. 14:00 Tuchoraz - Čechie Tuklaty 7:0 (4:0)
    So 15.06. 14:00 Bečváry - Kouřim 3:1 (2:0)
    So 15.06. 14:00 Krakovany - Žíželice 7:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Dobré Pole - Nučice 0:5 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 1 3 150:40 66
    2. 26 20 1 1 4 73:31 63
    3. 26 16 2 2 6 71:36 54
    4. 26 16 1 2 7 76:23 52
    5. 26 13 5 1 7 82:47 50
    6. 26 13 1 4 8 62:38 45
    7. 26 11 2 1 12 69:50 38
    8. 26 10 2 3 11 56:61 37
    9. 26 11 2 0 13 53:69 37
    10. 26 9 2 1 14 55:63 32
    11. 26 9 0 1 16 39:81 28
    12. 26 5 2 1 18 35:86 20
    13. 26 3 1 2 20 28:132 13
    14. 26 3 0 2 21 30:122 11