Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 13473
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Plzeňský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2152
    Týden:
    37
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.09. 18:45 Kralovice - Staňkov 7:3
    So 22.09. 10:30 HCK Meteor - Radobyčice 3:2
    So 22.09. 19:15 Chotěšov - Zbiroh 4:6
    Ne 23.09. 16:15 Líně - Strašice 6:0
    Ne 23.09. 18:00 Losiná - Sedlec 7:2
    So 01.12. 18:15 Omega Trans - Rapid Plzeň 5:0k

    2.kolo

    28.09. 18:45 Sedlec - Omega Trans 9:7
    28.09. 19:15 Rapid Plzeň - HCK Meteor 6:5
    So 29.09. 16:00 Domažlice - Chotěšov 3:6
    So 29.09. 19:00 Strašice - Losiná 0:5
    Ne 30.09. 17:15 Staňkov - Líně 3:4
    02.11. 20:45 Zbiroh - Kralovice 9:2

    3.kolo

    05.10. 18:45 HCK Meteor - Sedlec 3:6
    So 06.10. 15:00 Kralovice - Domažlice 0:3
    So 06.10. 18:15 Omega Trans - Strašice 7:7
    Ne 07.10. 09:45 Líně - Zbiroh 5:5
    Ne 07.10. 11:30 Losiná - Staňkov 9:1
    Čt 11.10. 20:00 Radobyčice - Rapid Plzeň 3:1

    4.kolo

    So 13.10. 16:00 Domažlice - Líně 3:4
    So 13.10. 17:30 Strašice - HCK Meteor 3:8
    Ne 14.10. 15:00 Zbiroh - Losiná 9:7
    Ne 14.10. 16:15 Sedlec - Radobyčice 5:5
    Ne 14.10. 18:45 Staňkov - Omega Trans 6:5
    So 24.11. 20:30 Chotěšov - Kralovice 5:2

    5.kolo

    Čt 18.10. 20:00 Radobyčice - Strašice 8:2
    19.10. 20:30 Rapid Plzeň - Sedlec 1:4
    So 20.10. 20:45 Omega Trans - Zbiroh 1:15
    Ne 21.10. 09:45 Líně - Chotěšov 9:7
    Ne 21.10. 11:30 Losiná - Domažlice 5:1
    Ne 31.03. 11:00 HCK Meteor - Staňkov 5:4

    6.kolo

    So 27.10. 12:15 Chotěšov - Losiná 5:0k
    So 27.10. 16:15 Staňkov - Radobyčice 3:7
    So 27.10. 18:00 Domažlice - Omega Trans 5:0k
    So 27.10. 19:30 Strašice - Rapid Plzeň 3:2
    So 27.10. 19:30 Kralovice - Líně 3:4
    Ne 28.10. 15:00 Zbiroh - HCK Meteor 4:3

    7.kolo

    Čt 01.11. 20:00 Radobyčice - Zbiroh 5:4
    So 03.11. 19:30 Rapid Plzeň - Staňkov 7:4
    So 03.11. 19:45 HCK Meteor - Domažlice 4:2
    Ne 04.11. 08:00 Losiná - Kralovice 6:5
    Ne 04.11. 16:15 Sedlec - Strašice 9:6
    St 19.12. 18:30 Omega Trans - Chotěšov 6:7

    8.kolo

    So 10.11. 12:30 Chotěšov - HCK Meteor 2:5
    So 10.11. 16:00 Domažlice - Radobyčice 2:6
    So 10.11. 17:45 Kralovice - Omega Trans 5:7
    Ne 11.11. 16:00 Staňkov - Sedlec 4:6
    Út 08.01. 19:30 Zbiroh - Rapid Plzeň 3:6
    15.02. 20:00 Líně - Losiná 5:6

    9.kolo

    Čt 15.11. 20:00 Radobyčice - Chotěšov 2:5
    16.11. 20:30 Rapid Plzeň - Domažlice 4:2
    So 17.11. 13:30 HCK Meteor - Kralovice 5:3
    So 17.11. 16:30 Sedlec - Zbiroh 3:11
    So 17.11. 18:15 Omega Trans - Líně 6:9
    Ne 18.11. 15:00 Strašice - Staňkov 3:1

    10.kolo

    23.11. 18:45 Kralovice - Radobyčice 2:1
    23.11. 20:30 Chotěšov - Rapid Plzeň 3:7
    So 24.11. 16:00 Domažlice - Sedlec 8:3
    So 24.11. 19:30 Zbiroh - Strašice 9:2
    Ne 25.11. 08:00 Líně - HCK Meteor 4:1
    Ne 25.11. 11:00 Losiná - Omega Trans 5:2

    11.kolo

    Čt 29.11. 20:00 Radobyčice - Líně 4:6
    30.11. 20:15 Rapid Plzeň - Kralovice 8:3
    So 01.12. 10:30 Sedlec - Chotěšov 4:9
    So 01.12. 12:15 HCK Meteor - Losiná 4:2
    So 01.12. 17:00 Staňkov - Zbiroh 3:7
    So 01.12. 19:30 Strašice - Domažlice 3:3

    12.kolo

    07.12. 19:00 Chotěšov - Strašice 8:5
    So 08.12. 16:00 Domažlice - Staňkov 10:1
    So 08.12. 18:30 Omega Trans - HCK Meteor 3:4
    Ne 09.12. 08:00 Losiná - Radobyčice 5:4
    Ne 09.12. 09:15 Kralovice - Sedlec 4:7
    Ne 09.12. 11:00 Líně - Rapid Plzeň 5:2

    13.kolo

    Čt 13.12. 20:00 Radobyčice - Omega Trans 2:3
    So 15.12. 15:15 Strašice - Kralovice 5:7
    So 15.12. 16:00 Staňkov - Chotěšov 2:11
    Ne 16.12. 15:00 Zbiroh - Domažlice 11:3
    Út 12.02. 18:45 Sedlec - Líně 4:7
    Ne 03.03. 20:30 Rapid Plzeň - Losiná 0:5

    14.kolo

    Čt 03.01. 20:00 Radobyčice - HCK Meteor 5:0k
    04.01. 18:45 Sedlec - Losiná 8:7
    04.01. 19:00 Rapid Plzeň - Omega Trans 10:5
    So 05.01. 16:00 Zbiroh - Chotěšov 5:3
    So 05.01. 16:00 Staňkov - Kralovice 6:5
    So 05.01. 18:00 Strašice - Líně 1:11

    15.kolo

    11.01. 18:45 HCK Meteor - Rapid Plzeň 1:7
    11.01. 19:00 Chotěšov - Domažlice 6:4
    So 12.01. 19:45 Omega Trans - Sedlec 6:8
    Ne 13.01. 08:00 Losiná - Strašice 5:0k
    Ne 13.01. 12:30 Líně - Staňkov 7:0
    Ne 13.01. 16:30 Kralovice - Zbiroh 1:9

    16.kolo

    18.01. 19:00 Rapid Plzeň - Radobyčice 9:2
    So 19.01. 14:45 Zbiroh - Líně 8:3
    So 19.01. 16:00 Domažlice - Kralovice 9:1
    So 19.01. 16:45 Strašice - Omega Trans 6:6
    Ne 20.01. 12:45 Sedlec - HCK Meteor 1:8
    Ne 20.01. 16:00 Staňkov - Losiná 3:5

    17.kolo

    Čt 24.01. 20:00 Radobyčice - Sedlec 7:3
    25.01. 18:45 HCK Meteor - Strašice 7:1
    So 26.01. 14:30 Kralovice - Chotěšov 1:3
    So 26.01. 19:00 Omega Trans - Staňkov 3:8
    Ne 27.01. 08:00 Líně - Domažlice 4:1
    Ne 27.01. 11:00 Losiná - Zbiroh 1:4

    18.kolo

    01.02. 19:00 Chotěšov - Líně 4:3
    So 02.02. 15:15 Domažlice - Losiná 5:1
    So 02.02. 17:30 Strašice - Radobyčice 3:10
    So 02.02. 18:15 Sedlec - Rapid Plzeň 3:6
    Ne 03.02. 15:30 Staňkov - HCK Meteor 2:5
    Út 05.03. 19:30 Zbiroh - Omega Trans 9:0

    19.kolo

    Čt 07.02. 20:00 Radobyčice - Staňkov 9:4
    08.02. 19:00 Rapid Plzeň - Strašice 6:2
    So 09.02. 16:00 HCK Meteor - Zbiroh 2:7
    So 09.02. 19:15 Omega Trans - Domažlice 5:4
    Ne 10.02. 08:00 Losiná - Chotěšov 2:5
    Ne 10.02. 11:00 Líně - Kralovice 8:0

    20.kolo

    15.02. 19:00 Chotěšov - Omega Trans 10:4
    So 16.02. 16:30 Domažlice - HCK Meteor 5:5
    So 16.02. 18:15 Kralovice - Losiná 1:8
    So 16.02. 19:30 Strašice - Sedlec 3:3
    Ne 17.02. 13:15 Zbiroh - Radobyčice 5:8
    Ne 17.02. 17:00 Staňkov - Rapid Plzeň 1:11

    21.kolo

    St 20.02. 20:45 Rapid Plzeň - Zbiroh 5:8
    Čt 21.02. 20:00 Radobyčice - Domažlice 5:0k
    So 23.02. 10:30 Sedlec - Staňkov 9:0
    So 23.02. 18:15 Omega Trans - Kralovice 4:1
    So 23.02. 20:00 HCK Meteor - Chotěšov 3:3
    Ne 24.02. 08:00 Losiná - Líně 7:0

    22.kolo

    01.03. 18:45 Kralovice - HCK Meteor 1:5
    01.03. 19:00 Chotěšov - Radobyčice 3:6
    So 02.03. 14:45 Zbiroh - Sedlec 7:4
    So 02.03. 16:00 Domažlice - Rapid Plzeň 0:5
    Ne 03.03. 08:00 Líně - Omega Trans 16:0
    Ne 03.03. 16:00 Staňkov - Strašice 2:4

    23.kolo

    Čt 07.03. 20:00 Radobyčice - Kralovice 3:2
    08.03. 19:00 Rapid Plzeň - Chotěšov 5:9
    So 09.03. 14:30 Strašice - Zbiroh 2:6
    So 09.03. 17:45 Omega Trans - Losiná 5:0k
    So 09.03. 19:30 HCK Meteor - Líně 1:2
    Ne 10.03. 13:45 Sedlec - Domažlice 0k:5

    24.kolo

    15.03. 20:45 Chotěšov - Sedlec 5:5
    So 16.03. 14:30 Zbiroh - Staňkov 10:5
    So 16.03. 16:30 Domažlice - Strašice 9:6
    So 16.03. 18:15 Kralovice - Rapid Plzeň 0:10
    Ne 17.03. 08:00 Losiná - HCK Meteor 3:5
    Ne 17.03. 11:00 Líně - Radobyčice 5:5

    25.kolo

    Čt 21.03. 20:00 Radobyčice - Losiná 7:3
    22.03. 19:00 Rapid Plzeň - Líně 10:5
    So 23.03. 14:15 Staňkov - Domažlice 2:4
    So 23.03. 18:00 HCK Meteor - Omega Trans 9:2
    Ne 24.03. 09:15 Sedlec - Kralovice 0k:5
    Po 01.04. 20:30 Strašice - Chotěšov 2:7

    26.kolo

    29.03. 19:00 Líně - Sedlec 5:2
    29.03. 19:30 Chotěšov - Staňkov 6:3
    So 30.03. 16:00 Domažlice - Zbiroh 4:7
    So 30.03. 18:00 Omega Trans - Radobyčice 2:8
    Ne 31.03. 09:15 Kralovice - Strašice 3:2
    Ne 31.03. 11:00 Losiná - Rapid Plzeň 0k:5
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 1 3 178:82 41
    2. 24 17 2 5 137:83 36
    3. 24 16 2 6 136:94 34
    4. 24 16 0 8 133:81 32
    5. 24 15 2 7 124:80 32
    6. 24 14 2 8 101:80 30
    7. 24 13 0 11 104:86 26
    8. 24 9 3 12 108:136 21
    9. 24 9 2 13 95:94 20
    10. 24 6 2 16 94:163 14
    11. 24 5 0 19 64:130 10
    12. 24 3 4 17 71:148 10
    13. 24 3 0 21 71:159 6