Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 13465
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Bruntál  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3960
    Týden:
    70
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 25.08. 15:00 Břidličná B - Razová 6:2 (4:0)
    So 25.08. 16:30 Dětřichov - Dvorce 1:2 (1:2)
    So 25.08. 16:30 Milotice - Horní Město 2:1
    So 25.08. 16:30 Lomnice - Malá Morávka 7:2 (3:2)
    So 25.08. 16:30 Ryžoviště - Leskovec 3:3 (1:2)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Leskovec - Dětřichov 1:3 (0:2)
    So 01.09. 16:00 Malá Morávka - Ryžoviště 7:1 (3:1)
    So 01.09. 16:00 Horní Město - Lomnice 1:3 (0:2)
    So 01.09. 16:00 Dvorce - Břidličná B 2:4 (2:3)
    Ne 02.09. 15:00 Razová - Milotice 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Dětřichov - Břidličná B 1:6 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Milotice - Dvorce 3:0k
    So 08.09. 16:00 Lomnice - Razová 5:1 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Ryžoviště - Horní Město 1:2 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Leskovec - Malá Morávka 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Malá Morávka - Dětřichov 4:3 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Horní Město - Leskovec 8:2 (4:2)
    So 15.09. 16:00 Dvorce - Lomnice 1:4 (1:1)
    Ne 16.09. 15:00 Razová - Ryžoviště 7:1 (2:1)
    Ne 16.09. 15:00 Břidličná B - Milotice 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Dětřichov - Milotice 1:4 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Lomnice - Břidličná B 2:2 (2:2)
    So 22.09. 15:30 Ryžoviště - Dvorce 1:3 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Leskovec - Razová 2:2 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Malá Morávka - Horní Město 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Horní Město - Dětřichov 9:0 (6:0)
    So 29.09. 15:30 Dvorce - Leskovec 1:2 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Milotice - Lomnice 2:6 (1:2)
    Ne 30.09. 15:00 Razová - Malá Morávka 6:1 (5:0)
    Ne 30.09. 15:00 Břidličná B - Ryžoviště 11:0 (2:0)

    3.kolo

    So 06.10. 15:00 Ryžoviště - Dětřichov 2:2 (2:2)
    So 06.10. 15:00 Leskovec - Lomnice 1:4 (1:2)
    So 06.10. 15:00 Malá Morávka - Milotice 1:2 (1:2)
    So 06.10. 15:00 Horní Město - Břidličná B 3:3 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Razová - Dvorce 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 13.10. 15:00 Dětřichov - Razová 3:3 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Dvorce - Horní Město 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Milotice - Leskovec 10:3 (6:0)
    So 13.10. 15:00 Lomnice - Ryžoviště 9:2 (8:0)
    Ne 14.10. 15:00 Břidličná B - Malá Morávka 4:1 (3:1)

    1.kolo

    So 20.10. 14:30 Lomnice - Dětřichov 3:0k
    So 20.10. 14:30 Ryžoviště - Milotice 2:1 (2:1)
    So 20.10. 14:30 Leskovec - Břidličná B 2:2 (0:1)
    So 20.10. 14:30 Malá Morávka - Dvorce 6:1 (4:1)
    So 20.10. 14:30 Horní Město - Razová 2:4 (1:3)

    13.kolo

    So 20.04. 16:00 Dvorce - Dětřichov 1:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Horní Město - Milotice 4:2 (2:1)
    So 20.04. 16:00 Malá Morávka - Lomnice 3:5 (3:3)
    So 20.04. 16:00 Leskovec - Ryžoviště 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 15:00 Razová - Břidličná B 0k:3

    14.kolo

    So 27.04. 16:00 Dětřichov - Leskovec 1:3 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Ryžoviště - Malá Morávka 2:3 (2:2)
    So 27.04. 16:00 Lomnice - Horní Město 3:0 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Milotice - Razová 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 15:00 Břidličná B - Dvorce 9:0 (4:0)

    15.kolo

    So 04.05. 16:30 Dvorce - Milotice 2:3 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Horní Město - Ryžoviště 4:0 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Malá Morávka - Leskovec 6:1 (3:1)
    Ne 05.05. 15:00 Břidličná B - Dětřichov 3:0k
    Ne 05.05. 15:00 Razová - Lomnice 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 13.04. 16:00 Dětřichov - Ryžoviště 3:2 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Lomnice - Leskovec 7:1 (6:0)
    So 13.04. 16:00 Dvorce - Razová 3:0k
    Ne 14.04. 15:00 Břidličná B - Horní Město 2:3 (2:1)
    St 08.05. 16:00 Milotice - Malá Morávka 3:2 (0:2)

    16.kolo

    So 11.05. 16:30 Dětřichov - Malá Morávka 1:6 (0:3)
    So 11.05. 16:30 Leskovec - Horní Město 2:2 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Ryžoviště - Razová 0:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Lomnice - Dvorce 6:1 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Milotice - Břidličná B 3:0k

    17.kolo

    So 18.05. 17:00 Milotice - Dětřichov 2:2 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Dvorce - Ryžoviště 3:0 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Horní Město - Malá Morávka 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 15:00 Břidličná B - Lomnice 2:2 (0:2)
    Ne 19.05. 15:00 Razová - Leskovec 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 25.05. 17:00 Dětřichov - Horní Město 2:7 (1:3)
    So 25.05. 17:00 Malá Morávka - Razová 3:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Leskovec - Dvorce 0:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Ryžoviště - Břidličná B 2:3 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Lomnice - Milotice 7:3 (5:1)

    10.kolo

    So 01.06. 17:00 Dětřichov - Lomnice 1:5 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Milotice - Ryžoviště 4:2 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Dvorce - Malá Morávka 1:4 (0:3)
    Ne 02.06. 15:00 Břidličná B - Leskovec 15:0 (6:0)
    Ne 02.06. 15:00 Razová - Horní Město 0:4 (0:2)

    11.kolo

    So 08.06. 15:00 Ryžoviště - Lomnice 2:7 (0:3)
    So 08.06. 17:00 Horní Město - Dvorce 8:1 (5:0)
    So 08.06. 17:00 Malá Morávka - Břidličná B 4:1 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Leskovec - Milotice 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 15:00 Razová - Dětřichov 3:0k
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 2 1 86:27 47
    2. 18 10 4 4 77:29 34
    3. 18 11 1 6 59:40 34
    4. 18 9 4 5 59:30 31
    5. 18 10 1 7 48:44 31
    6. 18 8 4 6 40:36 28
    7. 18 5 2 11 24:53 17
    8. 18 4 5 9 28:71 17
    9. 18 2 4 12 25:66 10
    10. 18 1 3 14 23:73 6